Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

IV Międzynarodowy Maraton Pokoju

Wyniki - 26 września 1982, Warszawa

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Zbigniew Pierzynka1951Wisław Kraków02:24:09
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Ryszard Krukar1954Budowlani Kielce02:25:18
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Marek Woźniakowski1959BKS Bydgoszcz02:26:17
#4 4Sławomir Szewczyk1949Start Elbląg02:26:46
#5 5Stanisław Kajstura1956Górnik Brzeszcze02:27:02
#6 6Andrzej Lisowski1961ROW Rybnik02:27:42
#7 7Andrzej Witczak1958Gryf Słupsk02:27:48
#8 8Ryszard Przybyła1957ROW Rybnik02:28:01
#9 9Grzegorz Wrona1956Polonia Warszawa02:28:03
#10 10Tomasz Chrzanowski1962Wisła Kraków02:28:18
#11 11Józef Pieta1963Hutnik Kraków02:31:06
#12 12Mieczysław Majek1952Chemik Kędzierzyn02:31:34
#13 13Mirosław Skowron1955Budowlani Łódź03:32:15
#14 14Stefan Ciwantuch1958Legia Warszawa03:32:51
#15 15Ryszard Ligarski1949Chemik Kędzierzyn02:33:14
#16 16Jacek Konieczny1959LZS Skierniewice02:33:45
#17 17Jerzy Kocab1960Hutnik Kraków02:33:52
#18 18Ioanis Kuros1956Grecja02:34:58
#19 19Lucjan Stańczak1942Kostrzyn02:36:17
#20 20Zygmunt Zdanikowski1958Gołaszyn02:36:17
#21 21Tadeusz Dziekoński1950Białystok02:37:18
#22 22Henryk Więzik1945Olsztyn02:37:54
#23 23Mieczysław Korzec1944Górnik Brzeszcze02:38:37
#24 24Marek Kwiatkowski1954Wałbrzych02:38:53
#25 25Mirosław Figat1957JW 218802:39:28
#26 26Zbigniew Kybala1958Chemik Kędzierzyn02:40:01
#27 27Adam Kubka1958Budowlani Łódź02:40:11
#28 28Włodzimierz Paron1959Gwardia Warszawa02:40:24
#29 29Wiesław Czernik1958Bułowice02:40:29
#30 30Zbigniew Osos1954Piła02:41:32
#31 31Wojciech Wysocki1961Warszawa02:42:30
#32 32Kazimierz Kuta1957LZS Skierniewice02:43:00
#33 33Mirosław Bugaj1960Olimpia Poznań02:43:29
#34 34Tadeusz Cyma1950Wysocko Wlk:02:43:54
#35 35Michał Wójcik1936Lubin02:44:08
#36 36Wacław Majcherczyk1943Czeladź02:44:10
#37 37Ryszard Bańka1951Tychy02:44:10
#38 38Dariusz Muttka1960Tczew02:44:37
#39 39Witold Bożkiewicz1964Ślęcin02:44:51
#40 40Stanisław Chełmiński1953Jagiellonia Białystok02:45:24
#41 41Kazimierz Siudek1960Czułówek02:46:11
#42 42Roman Rosiński1954Lubtur Zielona Góra02:46:12
#43 43Jan Becelewski1957Głogów02:46:31
#44 44Andrzej Karczewski1960Legia Warszawa02:46:33
#45 45Eugeniusz Regliński1951Kolno02:46:39
#46 46Czesław Zapotoczny1952Lubtur Zielona Góra02:48:08
#47 47Zbigniew Gronczewski1951Łowicz02:48:16
#48 48Tadeusz Sitek1956Marciszów02:48:42
#49 49Piotr Szymański1960Toruń02:48:55
#50 50Czesław Siedlarz1941Tychy02:48:59
#51 51Dariusz Breszko1964Suchedniów02:50:06
#52 52Andrzej Grzesik1963Chemik Kędzierzyn02:50:51
#53 53Witold Przewoźniak1951Kolejarz Katowice02:51:03
#54 54Wojciech Więckowski1961Jastrzębia Góra02:51:11
#55 55Stanisław Orlicki1959Górnik Brzeszcze02:51:14
#56 56Ryszard Nowicki1951Ostróda02:51:27
#57 57Ryszard Tomys1948Szemud02:51:30
#58 58Piotr Grenz1953Orzeł Bydgoszcz02:52:06
#59 59Aleksander Niwiński1962Budowlani Kielce02:52:20
#60 60Piotr Schmidtke1961Wejherowo02:52:21
#61 61Mieczysław Bobiński1950Lubin02:52:22
#62 62Leszek Wojciechowski1956Nysa02:52:32
#63 63Mirosław Malinowski1960Poznań05:52:37
#64 64Zdzisław Udowieni1957Silnowo02:52:52
#65 65Piotr Wadas1953Jasienica Dolna02:52:54
#66 66Roman Tobola1957Piaski Pomorskie02:53:12
#67 67Janusz Wójcik1964Górnik Brzeszcze02:53:22
#68 68Janusz Sygnecki1947Orzeł Bydgoszcz02:53:37
#69 69Krzysztof Kowalski1959Trzcianka02:53:54
#70 70Jacek Pomoryn1963Ciechanów02:54:25
#71 71Ryszard Pilz1957Świnoujście02:54:48
#72 72Edward Bienias1949Warszawa02:55:23
#73 73Adam Bierkowski1956Kowary02:55:35
#74 74Jan Mróz1961Skalnik Mysłowice02:55:43
#75 75Józef Szołtysik1959Wawel Kraków02:56:18
#76 76Alojzy Kabata1950Orkan Ostrzeszów02:56:22
#77 77Witold Benecki1940Orzeł Bydgoszcz02:56:25
#78 78Kazimierz Żabniak1951Lublin02:56:57
#79 79Marek Kołodziejski1960Sławno02:57:03
#80 80Andrzej Wyganowski1945Kołobrzeg02:57:12
#81 81Zdzisław Holy1953Gdańsk02:57:20
#82 82Andrzej Bartkowski1953Sosnowiec02:57:23
#83 83Ryszard Pożysial1947Oświęcim02:57:51
#84 84Jarosław Łapiński1963Hajnówka02:57:58
#85 85Adam Zdunek1961LZS Skierniewice02:58:19
#86 86Piotr Salakowski1958Kraków02:58:19
#87 87Edward Ryś1960Myślenice02:58:24
#88 88Leszek Pysklo1953Warszawa02:58:40
#89 89Michał Klimczak1957Skalnik Myślenice02:58:42
#90 90Eugeniusz Suchomski1957Orzeł Bydgoszcz02:58:47
#91 91Mieczysław Bajerski1956Żory02:58:47
#92 92Jan Pytka1956Przybysławice02:58:51
#93 93Jędrzej Antosiewicz1961Kowalów02:58:52
#94 94Janusz Lenc1953Orzeł Bydgoszcz02:59:15
#95 95Józef Wrona1937Krzyż02:59:19
#96 96Lech Wasilewski1952Toruń02:59:22
#97 97Piotr Tomczak1956Konin02:59:26
#98 98Sławomir Duda1946Giżycko02:59:33
#99 99Grzegorz Makowski1957Płock02:59:40
#100 100Zbigniew Walo1958Koszalin02:59:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności