Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XI Międzynarodowy Maraton Pokoju

Wyniki - 30 września 1989, Warszawa

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Jerzy Skarżyński1956Szczecin02:22:19
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Siergiej Kozłow1966ZSRR02:22:49
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Igor Jefimow1958ZSRR02:26:38
#4 4Przemysław Jamont1960Żary02:29:02
#5 5Juri Fomenkow1961ZSRR02:30:53
#6 6Leszek Jabłoński1965Warszawa02:33:27
#7 7Jarosław Lewandowski1965Toruń02:33:35
#8 8Jan Czemerski1958Łódź02:36:09
#9 9Krzysztof Badler1960Brzeszcze02:36:21
#10 10Ryszard Krukar1954Przemyśl02:37:25
#11 11Wiktor Halejew1963ZSRR02:40:27
#12 12Tadeusz Pietrzak1955Bydgoszcz02:40:30
#13 13Zbigniew Luński1952Mrągowo02:40:43
#14 14Stanisław Bryłowski1955Gdynia02:41:21
#15 15Wiesław Szulc1959Toruń02:42:04
#16 16Czesłąw Miter1959Sośnica02:42:16
#17 17Jan Sobera1963Twardogóra02:43:29
#18 18Tadeusz Justyński1960Gorzów Wielkopolski02:43:50
#19 19Janusz Wiśniewski1961Sękowa02:43:52
#20 20Rajmondas Soroka1959Litwa02:44:53
#21 21Stanisław Mróz1950Nowy Sącz02:45:54
#22 22Powilas Kibildis1962Litwa02:46:29
#23 23Bernhard Schlegel1962NRD02:46:47
#24 24Jan Lemancewicz1951Giżycko02:47:56
#25 25Jacek Baćmaga1967Radom02:48:20
#26 26Zenon Sznajder1959Nowa Sól02:48:48
#27 27Mirosław Jażdżewski1960Elbląg02:48:49
#28 28Marek Kresa1964Warszawa02:49:12
#29 29Wiesław Wróblewski1948Goleniów02:49:17
#30 30Mirosław Banasiak1955Skolimów02:49:19
#31 31Ryszard Pisiak1960Sanok02:49:32
#32 32Ryszard Przystał1947Chrzanów02:49:50
#33 33Norbert Kowol1963Knurów02:50:19
#34 34Roman Tobola1957Szczecinek02:50:54
#35 35Piotr Noras1963Tychy02:51:19
#36 36Zbigniew Walo1958Koszalin02:51:26
#37 37Leszek Brzeski1963Łódź02:51:31
#38 38Ryszard Płochocki1961Skalmierzyce02:51:56
#39 39Marek Kubik1954Łódź02:52:01
#40 40Marcin Kuszaj1968Sochaczew02:52:03
#41 41Marian Kania1960Police02:53:18
#42 42Władysław Smykowski1949Oława02:53:40
#43 43Giantautas Gadiauskas1957Litwa02:53:43
#44 44Mirosław Bielański1960Stargard Szczeciński02:54:02
#45 45Andrzej Michalski1959Sanok02:54:12
#46 46Henryk Szołtysek1941Knurów02:54:19
#47 47Damian Breguła1963Przegędza02:55:10
#48 48Petras Sionenelis1947Litwa02:56:08
#49 49Juliusz Ziółkowski1967Stoczek02:57:13
#50 50Czesław Czeczot1963Bytów02:57:24
#51 51Adam Maślanka1952Tarnobrzeg02:57:26
#52 52Klaus Migga1960Wąbrzeźno02:58:10
#53 53Zdzisław Lipowski1946Legnica02:58:13
#54 54Mirosław Michalak1962Błędowo02:58:21
#55 55Jacek Grodzicki1965Czeladź02:58:31
#56 56Leon Bińkowski1960Radom02:58:37
#57 57Valdas Dąbrowolkas1961Litwa02:58:44
#58 58Mario Suder1966NRD02:58:46
#59 59Uwe Wuensch1966NRD02:58:47
#60 60Joseff Jedlicka1958CSRS02:58:51
#61 61Ireneusz Korzonek1964Pogórze02:58:54
#62 62Henryk Szymków1950Rzeszów02:59:01
#63 63Witold Grunwald1958Warszawa02:59:20
#64 64Janusz Kiciński1959Świnoujście02:59:24
#65 65Aleksander Lewgieniewicz1957ZSRR02:59:37
#66 66Sylwester Kusik1963Ostróda02:59:42
#67 67Tadeusz Dziekoński1950Białystok02:59:51
#68 68Wojciech Świdurski1959Chwalków02:59:59
#69 69Waldemar Zasada1962Radziejów03:00:14
#70 70Tadeusz Kozłowski1950Żory03:00:17
#71 71Marek Grzesiak1959Lublin03:00:21
#72 72Grzegorz Szczepański1967TKKF Radomsko03:00:30
#73 73Zygfryd Kościuszko1953Rybnik03:01:04
#74 74Karol Kałus1949Żory03:01:05
#75 75Zbigniew Koper1963Legionowo03:01:05
#76 76Lucjan Habieda1967Rabka03:01:06
#77 77Ewa Bober1965ROW Rybnik03:01:14
#78 78Czesław Pelc1957Rybnik03:01:15
#79 79Włodzimierz Waluś1960Bielsko-Biała03:01:29
#80 80Szczepan Michalczyk1952Wrocław03:01:47
#81 81Henryk Kozłowski1948Wrocław03:02:07
#82 82Nils Worzner1958Dania03:02:21
#83 83Zbigniew Ziemlewski1952Świecie03:02:23
#84 84Andrzej Grabowski1964Polonia Warszawa03:02:42
#85 85Sławomir Nowakowski1958Piotrków Trybunalski03:03:13
#86 86Lech Węsierski1952Toruń03:03:46
#87 87Jan Matura1953Police03:03:52
#88 88Zbigniew Tomyślak1949Jelenia Góra03:04:00
#89 89Stanisław Kuta-Puławy03:04:09
#90 90Eugeniusz Dąbrowski1956Tychy03:04:22
#91 91Piotr Rzeszotek1958Lipków03:04:31
#92 92Karol Radzimski1954Szczecin03:04:37
#93 93Jerzy Tyc1967Toruń03:04:45
#94 94Edward Groblewski1960Łódź03:04:51
#95 95Antantas Baranauskas1951Litwa03:05:03
#96 96Zbigniew Kozłowski1951Bełchatów03:05:16
#97 97Marian Wiśniewski1954Szczecin03:06:00
#98 98Franciszek Markowski1951Radom03:06:17
#99 99Wiesław Mroziński1951Czeladź03:06:41
#100 100Stasys Błazawiczus1946Litwa03:06:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności