Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XII Międzynarodowy Maraton Pokoju

Wyniki - 30 września 1990, Warszawa

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Krzysztof Niedziółka1960Olsztyn02:20:08
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jan Marchewka1962Warszawa02:20:52
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Zdzisław Udowieni1956Silinowo02:22:58
#4 4Janusz Sarnicki1966Kraków02:24:20
#5 5Wiesław Dubiel1958Czaniec02:25:55
#6 6Czesław Miter1959Gliwice02:25:59
#7 7Jarosław Lewandowski1965Bydgoszcz02:26:13
#8 8Janusz Malski1961Olkusz02:26:25
#9 9Stanisław Cembrzyński1962Olkusz02:26:40
#10 10Wiktor Halejew1963ZSRR02:27:08
#11 11Franciszek Stroński1961Kraków02:27:36
#12 12Jewgienij Andrejew1953Nowogród02:28:19
#13 13Mieczysław Bobiński1950Lubin02:28:39
#14 14Stanisław Jaworski1962Szczedrzykowice02:28:53
#15 15Zbigniew Jesionka1961Katowice02:30:43
#16 16Maciej Cieplak1962Szczygłowice02:31:02
#17 17Siergiej Kowal1961Mińsk02:31:45
#18 18Stanisław Terentowicz1966Lublin02:31:51
#19 19Andrzej Maciejewski1968Aleksandrów02:32:48
#20 20Vytautas Vaitkevicius1955Wilno02:35:02
#21 21Aleksander Petrow1957Nowogród02:35:03
#22 22Juliusz Ziółkowski1967Stoczek Łukowski02:35:34
#23 23Dariusz Styga1969Kraków02:36:23
#24 24Władysław Gruba1965Bolszewo02:37:06
#25 25Ryszard Pisiak1960Sanok02:37:16
#26 26Władimir Driomow1956Grodno02:37:28
#27 27Norbert Kowol1963Stadnica02:37:57
#28 28Krzysztof Besser1968Strzegowo02:38:07
#29 29Tadeusz Justyński1960Sagorczyn02:38:19
#30 30Jacek Baćmaga1967Radom02:38:22
#31 31Anatolij Kowalow1945Mińsk03:38:23
#32 32Zbigniew Łuński1952Mrągowo02:38:45
#33 33Algis Balciunas1963Wilno02:39:28
#34 34Stanisław Mróz1950Labowa02:39:52
#35 35Marian Kania1937Police02:39:57
#36 36Ryszard Przystał1947Oświęcim02:40:48
#37 37Svejunas Ambrazas1967Wilno02:40:56
#38 38Zbigniew Janiszewski1965Radom02:41:03
#39 39Mirosław Figat1958Bartoszyce02:41:06
#40 40Zbigniew Koper1963Legionowo02:41:17
#41 41Marek Samol1965Katowice02:41:19
#42 42Almiras Kavaliauskas1958Wilno02:41:40
#43 43Walery Żarski1955Mińsk02:41:45
#44 44Edward Dubois1945Jarosław02:41:49
#45 45Iwan Lukiewicz1951Mińsk02:42:05
#46 46Ewa Olas1963Pruszków02:42:48
#47 47Czesław Czeczot1963Bytów02:43:05
#48 48Damian Breguła1963Leszczyny02:43:07
#49 49Józef Wieliński1961Bygdoszcz02:43:17
#50 50Aleksander Turczyński1959Gregorowice02:43:32
#51 51Valdas Dabravolskas1961Wilno02:44:04
#52 52Janusz Wiśniewski1961Sękowa02:44:42
#53 53Halina Zuliewa-Dniepropietrowsk02:44:50
#54 54Andrzej Borowski1963Białystok02:44:57
#55 55Aleksander Kurianowicz1963Mińsk02:45:05
#56 56Waldemar Zasada1962Radziejów02:45:14
#57 57Witold Grunwald1958Warszawa02:45:50
#58 58Mirosław Banasiak1955Ostrów Wielkopolski02:46:07
#59 59Wojciech Świdurski1959Jarocin02:46:18
#60 60Romas Ambraska1962Wilno02:46:23
#61 61Anatolij Lapuc1959Białoruś02:46:30
#62 62Kazimierz Kalinowski1964Kraków02:46:32
#63 63Stanisław Krawczykowski1944Oleśnica02:46:34
#64 64Władysław Smykowski1949Oława02:46:43
#65 65Andrzej Błaszczyk1961Zakopane02:46:54
#66 66Wladimir Labaty1965Białoruś02:47:11
#67 67Izabela Zatorska1962Krosno02:47:11
#68 68Stanisław Orlicki-Zator-Rudze02:47:30
#69 69Tomasz Bachorski1969Kętrzyn02:47:40
#70 70Sławomir Ziółkowski1970Jutrosin02:47:53
#71 71Andrzej Wyganowski1945Kołobrzeg02:47:54
#72 72Andrzej Kochyt1956Jelenia Góra02:48:05
#73 73Andrzej Michalski1959Sanok02:48:40
#74 74Czesław Nowak1951Knurów02:49:10
#75 75Edward Heleniak1955Czeladź02:49:14
#76 76Igor Kisielow1961Archangielsk02:49:32
#77 77Zdzisław Pawłowski1952Gniezno02:49:49
#78 78Krzysztof Bieda1959Tychy02:49:54
#79 79Zygfryd Liban1943Tczew02:50:03
#80 80Bernhard Schlegel1962NRD02:50:25
#81 81Józef Paterek1963Wola02:50:36
#82 82Zbigniew Dul1957Jelenia Góra02:50:42
#83 83Włodzimierz Waluś1960Bielsko-Biała02:50:54
#84 84Władimir Kozłow1940Mińsk02:51:07
#85 85Alla Dudajewa1969ZSRR02:51:14
#86 86Jan Tyniec1948Jastrzębie Zdrój02:51:22
#87 87Krzysztof Piech1961Biała Podlaska02:51:51
#88 88Janusz Jagielak1957Kraków02:51:52
#89 89Robert Gębarzewski1970Oława02:52:18
#90 90Włodzimierz Piechna1970Ciechanów02:52:32
#91 91Józef Troka1961Kosobuty02:52:36
#92 92Irina Hulanicka1956Warszawa02:52:40
#93 93Sylwester Kusik1963Ostróda02:52:46
#94 94Henryk Więzik1945Olsztyn02:52:47
#95 95Symeon Byczkowski1958Bytów02:52:48
#96 96Jacek Gnysiński1960Szczecin02:53:02
#97 97Aleksander Ganko1949Wesoła02:53:03
#98 98Edward Szraucner1962RFN02:53:27
#99 99Marek Szafrański1960Jarnołtówek02:53:35
#100 100Andrzej Zieniewicz1951Białystok02:53:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności