Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIII Warszawski Maraton Pokoju

Wyniki - 22 września 1991, Warszawa

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Ryszard Misiewicz1961Bydgoszcz02:19:50
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jan Marchewka1962Warszawa02:20:20
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dariusz Wieczorek1969Warszawa02:20:50
#4 4Janusz Sarnicki1966Maków Podhalański02:25:37
#5 5Franciszek Stroiński1961Kraków02:26:22
#6 6Grzegorz Mączyński1966Bydgoszcz02:26:44
#7 7Igor Pawłow1960ZSRR02:27:15
#8 8Sergiej Andrej1953Nowogród02:30:42
#9 9Waldemar Lisicki1962Gdynia02:30:50
#10 10Siergiej Siergiejew1961Białoruś02:31:02
#11 11Aleksandr Bourtgailo1965Ukraina02:31:55
#12 12Andrej Kowalenko1971Mińsk02:31:56
#13 13Marek Kresa1964Warszawa02:34:06
#14 14Zbigniew Janiszewski1965Jastrzębie02:35:07
#15 15Jan Lemancewicz1951Giżycko02:35:10
#16 16Wiesław Dubiel1958Czaniec02:35:10
#17 17Mieczysław Bobiński1950Lubin02:35:22
#18 18Zbigniew Murawski1966Szczecinek02:35:23
#19 19Leszek Żuchowski1947Łask02:37:20
#20 20Aleksander Rimaszewski1957Białoruś02:37:25
#21 21Norbert Kowol1963Stanica02:37:58
#22 22Grzegorz Maciaszek1970Żeglina02:40:50
#23 23Stanisław Mróz1950Łabowa02:40:57
#24 24Janusz Wiśniewski1961Sękowa02:41:23
#25 25Mirosław Banasiak1955Skalmierzyce02:41:51
#26 26Jan Białk1969Krokowo02:41:57
#27 27Damian Breguła1963Przędza Dworcowa02:42:20
#28 28Aleksander Perłow1957Nowogród / ZSRR02:42:39
#29 29Dariusz Błachnio1966Warszawa02:44:37
#30 30Andrzej Okniński1966Domanice02:45:19
#31 31Andrzej Błaszczak1961Zakopane02:45:37
#32 32Artur Waleszko1966Łapy02:45:51
#33 33Sylwester Kusik1963Ostróda02:46:41
#34 34Małgorzata Birbach1960Olsztyn02:47:21
#35 35Henryk Więzik1945Olsztyn02:47:23
#36 36Wiaczesław Moczłow1955ZSRR02:47:25
#37 37Janusz Janik1963Nowy Targ02:49:05
#38 38Stanisław Orlicki1959Zator02:49:35
#39 39Piotr Sękowski1967Płońsk02:49:58
#40 40Nikołaj Chramow1957ZSRR02:50:03
#41 41Aleksander Kurianowicz1962ZSRR02:50:46
#42 42Sławomir Sztejter1964Dubieniki02:51:10
#43 43Aleksander Gańko1949Wesoła02:51:33
#44 44Aleksander Turczyński1959Białystok02:51:52
#45 45Wojciech Sztabiński1970Giżycko02:51:59
#46 46Wacław Piątkowski1956Katowice02:52:09
#47 47Zbigniew Koper1963Legionowo02:52:30
#48 48Juliusz Ziółkowski1967Stoczek Łukowski02:52:37
#49 49Aleksandr Łaktionow1949Nowogród / ZSRR02:53:01
#50 50Włodzimierz Waluś1960Bielsko02:53:01
#51 51Henryk Szymków1950Rzeszów02:53:32
#52 52Włodzimierz Piechna1970Dęblin02:53:46
#53 53Wojciech Świdurski1959Chwałkowo02:53:48
#54 54Andrzej Kuryłowicz1939Warszawa02:53:55
#55 55Piotr Capik1957Czechowice02:54:11
#56 56Edward Uhorczak1955Katowice02:54:56
#57 57Jacek Szost1969Kętrzyn02:55:07
#58 58Edward Dudek1954Radziechowy02:55:21
#59 59Jerzy Warszawski1953Żagań02:55:40
#60 60Radosław Wieliczko1967Gdańsk02:55:49
#61 61Edward Mieleczyk1955Nowa Wieś02:55:54
#62 62Henryk Szołtysek1941Gierałtowice02:56:05
#63 63Władysław Malinowski1948Prochowice02:56:16
#64 64Andrzej Kubiak1950Rumia02:56:44
#65 65Tadeusz Głupczyk1967Strzegom02:56:47
#66 66Józef Litwin1949Głubczyce02:56:48
#67 67Krzysztof Kordyaczny1953Grudnia Wielka02:56:49
#68 68Anatolij Łaput1959ZSRR02:56:58
#69 69Martins Remens1951Ryga / Łotwa02:57:16
#70 70Sławomir Jankowski1972Nowa Słupia02:57:24
#71 71Ludwik Kasprzyk1958Olsztyn02:57:28
#72 72Mirosław Jażdżewski1960Elbląg02:57:30
#73 73Karol Chwastyk1938Kąty Wrocławskie02:57:34
#74 74Marek Górzycki1956Toruń02:57:34
#75 75Henryk Dobrzyński1962Kętrzyn02:57:55
#76 76Witold Grunwald1958Warszawa02:57:56
#77 77Józef Wieluński1961Bydgoszcz02:57:56
#78 78Zdzisław Lipowski1946Legnica02:58:17
#79 79Czesław Czeczot1962Bytów02:58:39
#80 80Sławomir Klasa1969Warszawa02:58:40
#81 81Jim Maczka1947USA02:59:17
#82 82Eugeniusz Klimek1953Ciche03:00:05
#83 83Leszek Kołodziejczyk1946Polkowice03:00:46
#84 84Eugeniusz Wagner1953Knurów03:00:46
#85 85Adam Przybysz1969Jata03:00:54
#86 86Krzysztof Zagórski1966Gorlice03:01:07
#87 87Andrzej Zienkiewicz1951Kleosin03:01:24
#88 88Paweł Dodek1943Świnoujście03:01:43
#89 89Krzysztof Skiba1960Wałbrzych03:01:55
#90 90Tadeusz Syty1954Wola Obszańska03:02:15
#91 91Remigiusz Czaczyk1956Gniezno03:02:16
#92 92Tomasz Bachorski1969Płoniawy03:02:33
#93 93Andrzej Ryba1968Grabków03:02:47
#94 94Henryk Kozłowski1948Wrocław03:03:19
#95 95Janusz Kosowski1952Olsztyn03:03:28
#96 96Andrzej Jabłoński1936Kalisz03:03:35
#97 97Leszek Draczan1947Trzcianka03:03:44
#98 98Czesław Pelc1957Rybnik03:04:03
#99 99Henryk Krystosik1946Olsztyn03:04:09
#100 100Anatolij Korniejew1944Nowogród / ZSRR03:04:17

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności