Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XIII Wrocław Maraton

Wyniki - 30 kwietnia 1995, Wrocław

Grupa zawodów :

Msc
Rok
Kar
-
#1 201Wojciech Ponikowski1943M5010KBD Jelenia Góra03:23:34
#2 202Eugeniusz Naskręt1945M5011ASPA Wrocław03:23:43
#3 203Szymon Dreksler1953M4069WKS Odra Brzeg03:23:48
#4 204Sylwester Konieczny1964M3064Szydłowiec03:23:50
#5 205Heinz Lorber1965M3065Hannover / Niemcy03:23:50
#6 206Andrzej Susłowicz1968M1852Wrocław03:23:58
#7 207Tadeusz Kraiński1953M4070Azoty Włocławek03:24:33
#8 208Szczepan Michalczyk1952M4071WKB Wrocław03:24:44
#9 209Andrzej Lenz1963M3066Gniezno03:24:49
#10 210Zygmunt Witkowski1949M4072Katy Wrocławskie03:24:58
#11 211Marian Glaszke1945M5012Szczecin03:24:59
#12 212Marek Sołtysik1949M4073TKKF Piast Poznań03:25:13
#13 213Sławomir Truszkowski1959M3067Świdnica03:25:20
#14 214Czesław Piec1947M4074TKKF Kolejarz Bydgoszcz03:25:34
#15 215Henryk Orlik1947M4075Prudnik03:25:40
#16 216Dariusz Zajączkowski1968M1853KWPSP Wrocław03:25:48
#17 217Grzegorz Doniec1964M3068AKB Maraton Wola03:26:00
#18 218Zygmunt Zagórski1944M5013KB Branice03:26:20
#19 219Jacek Dudzik1955M4076Kłodzko03:26:53
#20 220Michał Walczewski1973M1854Grunwald 1411 Opole03:28:25
#21 221Grzegorz Gębski1966M1855Jaworzno03:28:31
#22 222Jerzy Uliasz1969M1856Bystrzyca Kłodzka03:28:31
#23 223Dennis Mc Cann1954M4077Warszawa - Ambasada USA / USA3:03:28:32
#24 224Marian Grabiański1952M4078KWK Wesoła Mysłowice03:28:45
#25 225Robert Chmielewski1970M1857Jaworzno03:28:59
#26 226Roman Terlikowski1946M4079Wielgosz Nowa Sól03:29:08
#27 227Stanisław Kurdybelski1950M4080KS Smog-Pol Smogorzów03:29:16
#28 228Krzysztof Jiers1967M1858Krajenka03:29:19
#29 229Leszek Marcinkiewicz1951M4081Police03:29:51
#30 230Rudolf Wodniok1943M5014SG Weitestadt / Niemcy03:29:59
#31 231Wojciech Gorczyca1947M4082Wrocław03:30:09
#32 232Jan Sawicki1952M4083Zgorzelec03:30:10
#33 233Sylwester Wiśniewski1964M3069Wrocław03:30:28
#34 234Marek Musiał1955M4084Bojanice03:30:31
#35 235Zygmunt Petk1942M5015KB Braci Petk Lębork03:30:37
#36 236Sławomir Smoliński1973M1859Grunwald 1411 Opole03:30:41
#37 237Solerte Righini1954M4085DLF Rimini / Włochy03:30:45
#38 238Tadeusz Filipów1949M4086LKB Tempo 94 Lębork03:30:52
#39 239Konstanty Wieczorek1969M1860Pilica Białobrzegi03:31:11
#40 240Robert Dziendziel1976M1861AKB Supermaraton 100 km03:31:14
#41 241Zbigniew Deantoni1951M4087ARC Busto / Włochy03:31:19
#42 242Jerzy Owczarek1950M4088TKKF Start Polkowice03:31:26
#43 243Antoni Dądela1952M4089Krzepice03:31:50
#44 244Józef Głąb1969M1862Obw: Urząd Pocztowy Kłobuck03:31:55
#45 245Grzegorz Kalek1973M1863Radomsko03:31:56
#46 246Roman Piętakiewicz1973M1864AZS AWF Wrocław03:31:57
#47 247Włodzimierz Jasiński1956M3070Choszczno03:32:12
#48 248Piotr Wiśniewski1972M1865Wrocław03:32:26
#49 249Zygmunt Bachmatiuk1957M3071Wrocław03:32:35
#50 250Cezariusz Maleszak1962M3072Jelcz-Laskowice03:32:58
#51 251Piotr Barwiński1957M3073RKS Energetyk Rybnik03:33:03
#52 252Wojciech Miller1972M1866Warszawianka03:33:06
#53 253Tomasz Siemiątkowski1974M1867WKB Meta Lubliniec03:33:06
#54 254Roman Jemioła1953M4090ASPA Wrocław03:33:11
#55 255Ryszard Buk1954M4091KB Supermaraton03:33:15
#56 256Andrzej Jasnowski1953M4092BNO Śląsk Wrocław03:33:21
#57 257Jan Hano1947M4093KB Gliwice03:33:48
#58 258Stanisław Marczak1941M5016KBD Jelenia Góra03:33:58
#59 259Zbigniew Mróz1972M1868LZS Lipki03:34:08
#60 260Rafał Jaworski1971M1869WKB Meta Lubliniec03:34:22
#61 261Zenon Sznajder1959M3074Zakład Tapicerski Nowa Sól03:34:41
#62 262Józef Gręda1946M4094Nadleśnictwo Syców03:35:03
#63 263Cezary Sulej1975M1870WKB Meta Lubliniec03:35:50
#64 264Wincenty Chupa1950M4095OZLA Szczecin03:36:08
#65 265Henryk Kozłowski1953M4096Szczecin03:36:08
#66 266Wiktor Kuśmierek1945M5017Orient Krapkowice03:36:26
#67 267Arkadiusz Zieliński1966M1871Wrocław03:36:33
#68 268Ireneusz Czekierda1966M1872Chełm03:36:36
#69 269Krzysztof Lisowski1965M3075Wrocław03:36:51
#70 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !270Tadeusz Andrzejewski1933M601KB Reebok03:36:57
#71 271Mieczysław Wolniak1954M4097Łódź03:37:05
#72 272Jarosław Drzemicki1965M3076Wrocław03:37:35
#73 273Jarosław Kostrzewski1976M1873Juvenia Głuchłazy03:37:37
#74 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !274Antoni Wisterowicz1930M602TKKF Maraton Gdańsk03:37:37
#75 275Jerzy Wojtasiak1947M4098Stargard Szczeciński03:38:47
#76 276Sylwester Kurek1943M5018MKS Olimp Końskie03:39:09
#77 277Krzysztof Skurzyński1956M3077TKKF Orzeł Bydgoszcz03:39:13
#78 278Grzegorz Sierakowski1956M3078WKB Wrocław03:39:26
#79 279Franciszek Skirucha1947M4099ZWP Antracyt Wałbrzych03:39:28
#80 280Ireneusz Guszpit1951M40100Wrocław03:39:29
#81 281Józef Niekrasz1950M40101Bałtyk Koszalin03:39:49
#82 282Józef Żuk1940M5019Zakłady Koksownicze Wałbrzych03:40:18
#83 283Mariusz Skowroński1965M3079Ryfama Rybnik03:40:26
#84 284Marek Gajewski1957M3080Rybnik03:40:27
#85 285Jan Juszko1951M40102Oława03:40:44
#86 286Stanisław Osojca1950M40103Świdnica03:41:28
#87 287Ryszard Janeczko1943M5020WKB Wrocław03:41:40
#88 288Zdzisław Kasprzak1947M40104TKKF Piast Poznań03:41:51
#89 289Rudolf Turek1941M5021Wałbrzych03:42:20
#90 290Wilhelm Fojcik1943M5022Ryfama Rybnik03:42:37
#91 291Krzysztof Kretek1975M1874TKKF Trakcyjnik Rybnik03:42:38
#92 292Antoni Bernat1949M40105LKS Ziemia Pucka03:43:18
#93 293Jerzy Siwiec1965M3081Kożuchów03:43:20
#94 294Wojciech Adamski1950M40106Wrocław03:43:22
#95 295Julian Bełej1936M5023Wrocław03:43:38
#96 296Czesław Gryniewicz1952M40107AKB Supermaraton 100 km03:43:49
#97 297Łukasz Krzyżanowski1973M1875Akademia Ekonomiczna Wrocław03:43:52
#98 298Czesław Gawryś1947M40108PZWLA Toruń03:44:52
#99 299Leonard Naczk1975M1876LKB Tempo 94 Lębork03:44:57
#100 300Marian Michowski1939M5024WKB Wrocław03:45:04

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności