Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Sudecka Setka

Wyniki - 23 czerwca 1995, Boguszów-Gorce

Cityzen_ General
Msc
Rok
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Dudek Edward1954RADZIECHOWY11:15:00
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Skiba Krzysztof1960WAŁBRZYCH11:21:00
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Dura Kazimierz1939WROCŁAW11:40:00
#4 4Turek Rudolf1941WAŁBRZYCH12:07:00
#5 5Hofman Jiri1964CZECHY12:25:00
#6 6Skirucha Franciszek1947WAŁBRZYCH12:32:00
#7 7Lasota Mirosław1953WAŁCZ12:50:00
#8 7Bartkiewicz Krzysztof--12:50:00
#9 7Pisiak Ryszard--12:50:00
#10 10Spychalski Tadeusz1960TORUŃ12:53:00
#11 11Piekarski Zdzisław1956OPOCZNO13:10:00
#12 12Stroner Petr--13:32:00
#13 13Kozubal Leszek1964WROCŁAW13:45:00
#14 14Buczkowski Marek1965STRZEGOM13:53:00
#15 15Kalisz Dariusz1964WAŁBRZYCH14:18:00
#16 16Nalepka Jerzy--14:18:00
#17 17Ocaf Ćihak-CZECHY14:32:00
#18 18Bednarz Jerzy1946POZNAŃ14:33:00
#19 19Szałowski Andrzej1953WARSZAWA14:38:00
#20 20Szołucha Tadeusz1958LEGNICA14:53:00
#21 21Tęcza Dariusz1962WAŁBRZYCH15:25:00
#22 22Kozubal Tomasz1971BOGUSZÓW-GORCE15:25:00
#23 23Klapka Michal1962CZECHY15:29:00
#24 24Klapkova Milada1956CZECHY15:29:00
#25 25Hanć Peter-CZECHY15:29:00
#26 26Kubiak Daniel1972BOGUSZÓW-GORCE16:06:00
#27 27Laskowski Maciej-DZIERŻONIÓW16:06:00
#28 28Speil Jerzy1949WAŁBRZYCH16:14:00
#29 29Brzeszczak Jerzy1941WAŁBRZYCH16:15:00
#30 30Pokorski Tomasz--16:40:00
#31 31Bukowski Marian--16:50:00
#32 32Łukasik Leszek--16:50:00
#33 33Puciato Daniel-WAŁBRZYCH17:00:00
#34 34Pacierpnik Michał1950BOGUSZÓW-GORCE17:10:00
#35 35Jagielski Jan--17:11:00
#36 36Klimas Ryszard1957WAŁBRZYCH17:11:00
#37 37Weirauch Robert--17:22:00
#38 38Lisowski Krzysztof--17:25:00
#39 39Polaczyk Mieczysław1965LUBIN17:28:00
#40 40Łoskot Marek-WAŁBRZYCH17:28:00
#41 41Grelewicz Krzysztof--17:28:00
#42 42Stoksik Kamil-BOGUSZÓW-GORCE17:28:00
#43 43Kuc Ryszard-LUBIN17:28:00
#44 44Marciniuk Jarosław1979WAŁBRZYCH17:30:00
#45 45Marciniuk Lesław1952WAŁBRZYCH17:30:00
#46 46Augustyński Stanisław1950KUDOWA-ZDRÓJ17:38:00
#47 47Babul Jan1938KROSNO ODRZAŃSKIE17:50:00
#48 48Korczyński Jarosław1958WAŁBRZYCH17:50:00
#49 49Romanowski Tadeusz1955ŚWIEBODZICE17:55:00
#50 50Sułkowski Zbigniew1952ŚWIEBODZICE17:55:00
#51 51Łazanowski Zdzisław1964GŁUSZYCA18:00:00
#52 52Idziorek Sławomir--18:00:00
#53 53Stawski Robert--18:41:00
#54 54Pupin Kazimierz-ZGORZELEC18:41:00
#55 55Kanciała Marcin1964SZCZECIN18:43:00
#56 56Dzikowski Marek1953SZCZECIN18:43:00
#57 57Bacański Mirosław1956ŻARÓW18:45:00
#58 58Prociński Janusz1944BOGUSZÓW-GORCE19:05:00
#59 59Puciato Jan1947WAŁBRZYCH19:06:00
#60 60Mandik Pavel1955CZECHY19:19:00
#61 61Hoza Antonin1964CZECHY19:19:00
#62 62Fajfer Jan1932WAŁBRZYCH19:28:00
#63 63Biskup Marek-WAŁBRZYCH19:36:00
#64 64Maczuba Tadeusz1937WAŁBRZYCH19:58:00
#65 65Krawczyk Zbigniew--20:12:00
#66 66Księżniak Marek1961WAŁBRZYCH20:12:00
#67 67Szafrański Edward1958WAŁBRZYCH20:13:00
#68 68Kwaśnik Dariusz--20:18:00
#69 69Kasprzycki Adam--20:19:00
#70 70Kosiński Ignacy1952STRZEGOM20:32:00
#71 71Michalak Józef1943LUBAŃ20:35:00
#72 72Sowierszenko Tomasz--20:45:00
#73 73Niziołek Tomasz1973LUBIN20:54:00
#74 74Parfieńczyk Jarosław--21:46:00
#75 75Jagodziński Józef1944WAŁBRZYCH21:46:00
#76 76Bartosik Zygmunt1954KOWARY21:50:00
#77 77Zaremba Jacek1961WAŁBRZYCH22:32:00
#78 78Frąckiewicz Piotr--22:42:00
#79 79Zalewski Bogusław1935WARSZAWA22:47:00
#80 80Andrzejczak Maciej1969SZCZECIN22:47:00
#81 81Baranowska Anna--23:29:00
#82 82Milka Grzegorz--23:29:00
#83 83Miłobóg Leszek--23:44:00
#84 84Hahn Robert1973BOGUSZÓW-GORCE23:44:00
#85 85Bynowski Bartosz--23:56:00
#86 86Podgórski Jerzy1959ŚWIEBODZICE23:56:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności