Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

X Maraton Odrzański

Wyniki - 22 października 1995, Kędzierzyn-Koźle

Cityzen_ General
Msc
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Sergiej Judenko1965Białoruś02:23:05
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jacek Mitka1966Klub Górn: Brzeszcze02:23:12
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Jury Płuszko1966Białoruś02:23:15
#4 4Jerzy Kulczyk1962Białoruś02:24:14
#5 5Iwan Będzik1967Białoruś02:25:15
#6 6Grzegorz Maczyński1966Białoruś02:26:09
#7 7Zbigniew Siemaszko1958WKB Wrocław02:27:24
#8 8Sławomir Jankowski1972LGKS Nowa Słupia02:30:31
#9 9Andrzej Świętek1959LKS Sana Kościan02:30:55
#10 10Dariusz Starzyński1974Klimontów02:31:16
#11 11Jan Horouza1954Krnów Petruw02:32:34
#12 12Jerzy Finster1953Pszczyna02:33:26
#13 13Andrzej Baran1967Kalisz02:34:58
#14 14Marek Pankau1969Gdynia02:37:04
#15 15Kazimierz Rydzewski1957Bielawa02:37:58
#16 16Dariusz Maczyński1972Głuchowo02:38:23
#17 17Jacek Gardener1966Warszawa02:39:48
#18 18Wiesław Biesek1960Swarzędz02:42:05
#19 19Wiesław Mikołajczyk1960Dywidy02:43:21
#20 20Henryk Kępiński1953Bełchatów02:43:27
#21 21Stanisław Koładzki1964Woliburz02:43:30
#22 22Władysław Saykowski1949Oława02:43:46
#23 23Krzysztof Romen1959Kudowa Zdrój02:45:44
#24 24Stanisław Mróz1950Łabowa02:46:15
#25 25Wioletta Uryga1968Polkowice02:46:32
#26 26Remigiusz Czaczyk1956Gniezno02:48:35
#27 27Stanisław Czaja1959Bydgoszcz02:49:30
#28 28Jan Skakluk1951Legionowo02:50:09
#29 29Zygmunt Werecki1950Zduńska Wola02:50:51
#30 30Mirosław Mączyński1960Wałbrzych02:51:40
#31 31Mieczysław Majer1953Kędzierzyn-Koźle02:52:03
#32 32Wiesław Zabłotny1966Legnica02:52:50
#33 33Tomasz Moczarski1955Zgorzelec02:53:26
#34 34Tadeusz Mukoid1953AKB Maraton Wola02:54:52
#35 35Sławomira Dubiel1972Kraków02:55:41
#36 36Edward Kiszelew1941Białoruś02:56:56
#37 37Janusz Szymański1951MKL Mińsk Mazowiecki02:57:48
#38 38Edward Antolak1951Katowice02:57:52
#39 39Edward Jołtuch1945Zgorzelec02:58:58
#40 40Benedykt Pospiszyl1960Klub Biegacza Branice02:59:09
#41 41Ryszard Lesiuk1952Pogoń Siedlce02:59:15
#42 42Ryszard Gurgul1955AKB Maraton Wola03:00:47
#43 43Zbigniew Gęsicki1949Toruń03:00:47
#44 44Jerzy Tomecki1941Mysłowice03:00:48
#45 45Anna Solecka1968Katowice03:00:51
#46 46Marek Węcek1962Zgorzelec03:01:16
#47 47Stanisław Jaremko1962Legnica03:01:24
#48 48Stanisław Leśniewski1955Kuta Katowice Zesp: Spr:03:01:25
#49 49Grzegorz Doniec1964AKB Maraton Wola03:02:54
#50 50Czesław Macherzyński1955Kraków03:03:35
#51 51Karol Chwastyk1938Kąty Wrocławskie03:04:04
#52 52Stanisław Majcher1948Golub-Dobrzyń03:04:16
#53 53Jan Kazimierz Drozd1955Jelenia Góra03:06:03
#54 54Jacek Czech1969Orzesze03:07:30
#55 55Janusz Mendyk1945Kędzierzyn-Koźle03:08:36
#56 56Janusz Kornes1970Sosnowiec03:08:50
#57 57Waldemar Beier1966Zabrze03:09:04
#58 58Ryszard Rosin1958Gliwice03:09:43
#59 59Henryk Jankowski1946Sosnowiec03:10:20
#60 60Michał Szłapka1962Rybnik03:10:36
#61 61Jan Tarnowski1959Opole03:11:15
#62 62Ryszard Miętkiewicz1956Czeladź03:13:10
#63 63Tadeusz Szołucha1958Legnica03:15:23
#64 64Walter Schmidt1961Darmstadt03:15:50
#65 65Jerzy Sufranowicz1954Huta Katowice03:15:58
#66 66Paweł Pięta1960Kraków03:16:27
#67 67Roman Krzyszczak1970Lubliniec03:17:07
#68 68Marek Mierzejewski1960Kędzierzyn-Koźle03:17:14
#69 69Ireneusz Leś1953Kurnos II03:17:38
#70 70Tomasz Bechorski1969Krzyżanowice03:17:38
#71 71Marceli Czajęcki1951TKKF Saturn Czeladź03:17:58
#72 72Wacław Majcherczyk1943TKKF Czeladź03:17:59
#73 73Czesław Gawryś1947Duszniki03:18:05
#74 74Zbigniew Klimek1950Wałbrzych03:18:31
#75 75Michał Balbus1952Bytom03:18:35
#76 76Wincenty Kołodziejczak1949Bytom03:19:03
#77 77Jan Nowak1956Katowice03:20:11
#78 78Michał Straż1951Huta Katowice Zesp: Spr:03:20:31
#79 79Jan Maciejczyk1942Cieszyn03:21:14
#80 80Zdzisław Lipowski1946Legnica03:21:16
#81 81Waldemar Lankauf1961Walce03:21:24
#82 82Ryszard Buk1954Klub Biegacza Supermaraton03:23:13
#83 83Tomasz Gaweł1952Klub Biegacza Supermaraton03:23:48
#84 84Marian Marzec1955Żory Sikorskiego03:24:11
#85 85Ireneusz Gusyrit1951Wrocław03:24:16
#86 86Jan Hano1947Gliwice03:24:16
#87 87Vladimir Kromezik1954Dobsinakeno03:24:37
#88 88Jacek Dudzik1955Kłodzko03:25:00
#89 89Edward Zoń1952Kęty03:25:08
#90 90Jan Juszko1950Oława Sportowa03:25:59
#91 91Ryszard Sitek1954Wodzisław03:26:08
#92 92Mieczysław Wrona1937Chorzów03:26:18
#93 93Marek Sobczyk1954Mysłowice03:27:02
#94 94Bolesław Szulc1946Warszawa03:27:53
#95 95Tomasz Dyrka1949Huta Katowice03:28:19
#96 96Robert Chmielewski1970Jaworzno03:28:29
#97 97Roman Michcyluk1962Żagań03:29:04
#98 98Roman Kamiński1966Wałbrzych03:30:05
#99 99Jerzy Mazur1955Otmęt03:30:16
#100 100Andrzej Strzelczyk1951Pyskowice03:31:55

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności