Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Maraton Solidarności

Wyniki - 15 sierpnia 1996, Gdańsk

Cityzen_ General
Msc
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Piotr Sękowski67WMKS Płońsk02:17:22
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Andrzej Krzyścin67Altom Gniezno02:17:58
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Janusz Sarnicki66Kolejarz 24 Katowice02:20:00
#4 4Dariusz Nawrocki64LKB Braci Petk Lębork02:20:28
#5 5Mariusz Kamiński67ZNTK Łapy02:23:34
#6 6Iwan Bendik67Białoruś02:23:44
#7 7Siergiej Judienkow65Białoruś02:24:25
#8 8Jerzy Wróblewicz61ATS Stargard Szczeciński02:26:14
#9 9Krzysztof Ożóg66Skawina02:28:32
#10 10Tadeusz Spychalski60Pacyfik Toruń02:28:43
#11 11Franciszek Stroński61KPH Kraków02:34:46
#12 12Waldemar Pędzich61LZS Lelis02:34:57
#13 13Janusz Wiśniewski61Solidarność Glinik Gorlice02:37:44
#14 14Marek Szatan64Wolbrom02:39:26
#15 15Elena Cuchlo56Białoruś02:40:12
#16 16Marek Pankau69Gdynia02:40:55
#17 17Olga Judienkowa67Białoruś02:41:38
#18 18Andrzej Magier62Skra Sopot02:42:35
#19 19Zygfryd Liban43Tczew02:44:47
#20 20Jerzy Warszawski53Żagań02:44:55
#21 21Tadeusz Kozłowski50Eldom Grudziądz02:46:52
#22 22Czesław Żeźnik59Przywidz02:47:06
#23 23Piotr Capik57Kolejarz 24 Katowice02:47:56
#24 24Krzysztof Przybysz69Warszawa02:48:16
#25 25Lech Skotzke48TS Wanday Niemcy02:48:49
#26 26Marek Gorzycki36Toruń02:49:25
#27 27Zbigniew Śliwa64Świecie02:49:45
#28 28David Greg Fichtman66Australia02:50:45
#29 29Jan Parusiński54Gdańsk02:51:15
#30 30Sławomir Żarań61TKKF Instalator Szubin02:51:37
#31 31Wojciech Cieślak74Szczecin02:53:01
#32 32Roman Noowak63Myszków02:53:22
#33 33Sławomir Szumski74Wybczyk- Siemon02:53:55
#34 34Mikołaj Maliszew54Kaliningrad- Rosja02:54:19
#35 35Andrzej Majchrzanowski58Nitech Toruń02:54:41
#36 36Andrzej Burek52Szczecin02:54:42
#37 37Janina Malska70KS Olkusz02:54:59
#38 38Józef Paterek63Wola02:55:42
#39 39Czesław Pelc57Ryfami Rybnik02:55:59
#40 40Mirela Zięcina65ZNP Kraków02:55:59
#41 41Bogdan Różycki61Płock02:56:15
#42 42Jan Rodzinka73Krosno02:56:43
#43 43Ryszard Dembkowski53Murzynek Toruń02:56:50
#44 44Władysław Górecki5502:57:10
#45 45August Jakubik59Ruda Sląska02:57:40
#46 46Dariusz Borucki65CWKS Florian Chojnice02:58:10
#47 47Józef Łukaszewicz38Rumia02:58:10
#48 48Marek Czuk53Toruń02:58:39
#49 49Tomasz Kryszkiewicz64Prabuty03:00:17
#50 50Zbigniew Witkowski53GZGT Gdańsk03:00:29
#51 51Jerzy Tomecki41TKKF Energio Mysłowice03:01:18
#52 52Paweł Marzec77Gdynia03:01:24
#53 53Ryszard Gurgul55Wola03:01:52
#54 54Tadeusz Dziekoński50Jagiellonia Białystok03:02:10
#55 55Zbigniew Rodziewicz48Wrocław03:02:18
#56 56Wojciech Juskowski57Ruda Sląska03:02:40
#57 57Tomasz Podrębniak75TKKF Idzikowice03:02:48
#58 58Andrzej Jończyk67Gdynia03:03:16
#59 59Stanisław Leśniewski55Huta Katowice03:03:54
#60 60Dymitr Juszkiewicz46Kaliningrad- Rosja03:03:59
#61 61Irina Reutowicz50Kaliningrad- Rosja03:03:59
#62 62Ryszard Maksyś55Gdynia03:04:07
#63 63Waldemar Stefański63Kowale / Łostowice03:04:11
#64 64Jan Kinstler56KS Toruń03:04:28
#65 65Tomasz Jałowski67Gorzów Wielkopolski03:04:48
#66 66Andrzej Szałowski53Warszawa03:05:53
#67 67Jarosław Muller68Rumia03:06:02
#68 68Czesław Macherzyński55Kraków03:06:18
#69 69Zbigniew Wiśniewski36CWKS Florian Chojnice03:06:27
#70 70Mareg Grzesiak59Nefryt Lubartów03:06:35
#71 71Waldemar Abucewicz59LKS Ziemia Pucka03:07:18
#72 72Czesława Menmtlewicz56LKS Kłos Olkusz03:07:32
#73 73Bolesław Cebula45Przembud Gdańsk03:08:03
#74 74Marian Czyżniewski45Toruń03:08:31
#75 75Szczepan Miązek46Lubin03:09:04
#76 76Zdzisław Sawczuk58Włodawa03:09:08
#77 77Lech Nadolny54Weteran Sopot03:09:10
#78 78Jerzy Nalepa50FH Saman Sanok03:09:18
#79 79Jacek Wieliński56Gdańsk03:09:25
#80 80Marek Śliwa63Grudziądz03:09:46
#81 81Henryk Nowak51Piekary Śląskie03:09:50
#82 82Elena Juskowiec68Białoruś03:09:58
#83 83Roman Ptak74Lubań Śląski03:10:01
#84 84Stanisław Błażewicz46ZKS Polonia Litwa03:10:09
#85 85Leonard Kopijasz51Brzeszcze03:10:18
#86 86Zygmunt Tadajewski53Nowy Dwór Mazowiecki03:11:32
#87 87Christo Wasilew52Warszawa03:11:54
#88 88Kazimierz Olszowy48Gdynia03:12:21
#89 89Mariusz Podgórski76Braniewo03:12:33
#90 90Ryszard Ropiak44Myszyniec03:12:38
#91 91Jan Głogowski50Piekary Śląskie03:12:43
#92 92Wiesław Raut48Bydgoszcz03:13:04
#93 93Mirosław Lasota53Wałcz03:13:37
#94 94Eugeniusz Olkowski54Bydgoszcz03:13:47
#95 95Bertil Johansson56Szwecja03:13:51
#96 96Ryszard Cywiński49Płock03:13:54
#97 97Krzysztof Tomaszewski61Kolbudy03:14:10
#98 98Zbigniew Gęsicki49Posap Toruń03:14:27
#99 99Piotr Szlas70Wejherowo03:14:52
#100 100Wojciech Ponikowski43Paulinum Jelenia Góra03:15:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności