Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XV Supermaraton Calisia

Wyniki - 12 października 1996, Kalisz

Cityzen_ General
Msc
Rok
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Andrzej Magier1962SKLA Sopot06:40:34
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Jerzy Wróblewicz1961ATS Stargard Szczeciński06:41:49
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Grigori Mourzine1955Jekatierinburg / Rosja06:50:44
#4 4Maciej Cieplak1962TKKF Szczygowice / Rybnik06:52:30
#5 5Ryszard Płochocki1961TS Kalisz / Nowe Skalmierzyce06:58:51
#6 6Piotr Uciechowski1963LZS Tarchalanka / Trachały Wielkie07:04:17
#7 7Aleksander Motorin1955Moskwa07:05:00
#8 8Jarosław Janicki1966Energetyk Gryfino07:09:40
#9 9Waldemar Pędzich1961LZS Lelis07:09:57
#10 10Janusz Wiśniewski1961Maraton Gorlice07:12:31
#11 11Andrzej Baron1967TS Kalisz07:26:34
#12 12Aleksander Osinow1967Krym07:28:15
#13 13Povilas Kibildis1962Druskinikai07:37:22
#14 14Eugeniusz Suchomski1957TKKF Kolejarz / Laskowice Pomorskie07:39:13
#15 15Stanisław Gierłowski1954Kalisz07:40:16
#16 16Ruslan Lepszin1969Charków07:48:11
#17 17Nikolai Agarow1962Charków07:48:23
#18 18Rimantas Kakelaitis1955Wilno07:54:01
#19 19Zbigniew Bogdanowicz1957Szczecin08:00:36
#20 20Wojciech Pismenko1963Pasich Świdwin08:01:54
#21 21Bogdan Kasprzak1954KB Neptun Kołobrzeg08:04:16
#22 22Andrzej Żukowski1955KB Sławodrzew Darłowo08:05:29
#23 23Czesław Pelc1957Ryfama Rybnik08:07:22
#24 24Oleg Bykow1955Mińsk08:07:47
#25 25Henryk Szymków1950Agroma Rzeszów08:09:59
#26 26August Jakubik1959Pogoń Ruda Śląska08:17:09
#27 27Nina Kowal1966Mińsk / Białoruś08:17:29
#28 28Jacek Wieliński1956Rafineria Gdańska SA Gdańsk08:20:00
#29 29Leszek Rogowski1948Zielona Góra08:20:41
#30 30Jerzy Król1966TKKF Szczygłów / Knurów08:22:59
#31 31Mirosław Antczak1959Kalisz08:28:25
#32 32Krzysztof Podlewski1956Hrubieszów08:31:12
#33 33Aleksander Gańko1949MLKS Wesoła08:39:04
#34 34Marian Zielonka1955Ostrów Wielkopolski08:40:46
#35 35Peter Kippu1953Tallin / Estonia08:41:30
#36 36Zdzisław Lipowski1946TKKF Hutnik Legnica08:45:51
#37 37Tomasz Jałowski1967TKKF Stilon Gorzów Wielkopolski08:45:56
#38 38Eugeniusz Wagner1953TKKF Szczygłowice / Knurów08:49:40
#39 39Czesław Macherzyński1955Dowództwo Kow: Kraków08:52:18
#40 40Andrzej Jabłoński1936KZKS Winiary Kalisz08:52:19
#41 41Elena Jouskovets1968Amator Mińsk08:54:11
#42 42Krzysztof Bartkiewicz1975JW Świdwin / Toruń08:55:42
#43 43Marek Gulbierz1961UKS Herkules Kowale Oleckie08:56:39
#44 44Sławomir Jankowski1972LGKS Mister Nowia Słupia09:02:00
#45 45Atantas Barancowas1951Wilno09:07:42
#46 46Ewa Fliegert1965TKKF Szczygłów / Rybnik09:16:08
#47 47Paweł Ruszak1966TKKF Trucht Jarocin09:16:09
#48 48Marek Karasowski1960WKS Odra Brzeg09:16:55
#49 49Zbigniew Piekarski1956TKKF Idzikowice / Opoczno09:22:18
#50 50Tadeusz Szołucha1958TKKF Hutnik Legnica09:22:25
#51 51Waldemar Zadrożny1954Tylkowo09:29:36
#52 52Stefan Piekarski1949TKKF Idzikowice / Opoczno09:32:07
#53 53Marian Tatarynowicz1948Maratończyk Zielona Góra09:38:02
#54 54Roman Asajewicz1964Mińsk09:40:03
#55 55Krzysztof Grzybowski1957FMD Gomad Gorzów Wielkopolski09:41:19
#56 56Ryszard Głowacki1956TKKF Idzikowice / Opoczno09:43:00
#57 57Zbigniew Krupiński1951Koło09:44:46
#58 58Jan Lipski1948Migra Lębork09:48:58
#59 59Christian Lange1970SG Gaselan - Furstenwalde09:53:54
#60 60Grzegorz Radomski1963Kobyłka09:57:05
#61 61Wilhelm Fojcik1943TKKF Ryfama Rybnik09:58:33
#62 62Mariusz Szymański1955KZ Solidarność Rumia09:59:53
#63 63Marian Czyżniewski1945PSSR Toruń10:01:58
#64 64Marek Sobczak1954Mysłowice10:04:02
#65 65Kazimierz Olszowy1948MW Gdynia10:11:24
#66 66Antoni Bernat1949LKS Ziemi Puckiej - Puck10:11:55
#67 67Stanisław Jutel1951MKS Rega Trzebiatów10:17:57
#68 68Edward Mlaskawa1949Zabrze10:25:58
#69 69Janina Rosińska1936MKS AZS Łódź10:26:09
#70 70Marek Sołtysik1949Poznań10:28:31
#71 71Józef Żuk1940ZKW Wałbrzych10:29:06
#72 72Jerzy Bednarz1946TKKF Piast Poznań10:35:04
#73 73Aleksander Grzegorzewski1949GKS Brudzew10:37:23
#74 74Michał Walczewski1973AZS Grunwald Góra Kalwaria10:40:59
#75 75Szymon Dreksler1953WKS Odra Brzeg10:45:25
#76 76Kazimierz Puziak1938ChDW Poznań10:48:15
#77 77Wacław Zieniewicz1938Ika Redzikowo / Słupsk10:50:21
#78 78Tadeusz Spychalski1960Pacyfik Nestle Toruń10:51:28
#79 79Christo Wasilew1952TKKF Piaski Warszawa10:54:24
#80 80Adam Walczak1933Wega Wistil Kalisz10:54:45

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności