Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Maraton Toruński

Wyniki - 20 maja 1997, Toruń

Cityzen_ General
Msc
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Śliwak Piotr02:21:35AZS AWF Gdańsk
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Siegmund Tadeusz02:21:53KB MOSiR Jastrzębie
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Wójcik Janusz02:22:10KS KOLEJARZ Katowice
#4 4Rimaszewski Aleksan02:33:05BiałoruŚ
#5 5Konopelski Jarosław02:33:23Ukraina
#6 6Shevchuk Olexandr02:34:55Porolekaya
#7 7Migga Waldemar02:34:56LZS Wąbrzeźno
#8 8Chmarzyński Jerzy02:35:22Tucholanka Tuchola
#9 9Misiek Marek02:36:34Głuchołazy
#10 10Suchomski Eugeniusz02:36:50TKKF Kolejarz Bydgoszc
#11 11Łuński Zbigniew02:40:29AKM Olsztyn
#12 12Korobov Sergei02:40:46Swetlonodsk
#13 13Dowidko Sergei02:41:00Ukraina
#14 14Wędrowski Dariusz02:44:23AKM Olsztyn
#15 15Łukaszewicz Józef02:47:01Rumia
#16 16Szumski Sławomir02:47:37TKKF Rekreacja Toruń
#17 17Kosowski Janusz02:47:54AKM Olsztyn
#18 18Klimek Eugeniusz02:48:11Nowe Miasto Lubaskie
#19 19Mróz Stanisław02:48:24NOWOMAG Nowy Sącz
#20 20Gorzycki Marek02:51:05Toruń
#21 21Koss Mirosław02:51:33LKS ZIEMI PUCKIEJ
#22 22Bachorski Tomasz02:51:40PIAST Gliwice
#23 23Bolosak Vladimir02:51:49Słowacja
#24 24Bolosakowa Anna02:51:51Słowacja
#25 25Kamiński Dariusz02:52:59TTT TRIADA Sopot
#26 26Tatsenko Anatoli02:53:09Rosja
#27 27Czyk Marek02:53:17METRON Toruń
#28 28Drozdowski Mirosław02:53:45KB RYTM AGROLOK
#29 29Cuchlo Elena02:54:02BiałoruŚ
#30 30Kalinowski Kazimier02:54:03DMO Kraków
#31 31Przybysz Krzysztof02:54:48KKB Warszawa
#32 32Czaja Stanisław02:54:59TKKF Kolejarz Bydgoszc
#33 33Trzebiatowski Dariu02:55:44CHKS Florian Chojnice
#34 34Stelmach Zbigniew02:56:28KWK Bogdanka
#35 35Szymańska Karina02:57:24LZS Wąbrzeźno
#36 36Migga Klaus02:57:24LZS Wąbrzeźno
#37 37Chonka Swrgiy02:57:34BiałoruŚ
#38 38Kowal Nina02:57:53BiałoruŚ
#39 39Lisicka Magdalena02:58:16Gdynia
#40 40Kotowicz Tadeusz02:58:37Otwock
#41 41Dudziak Andrzej02:59:28KWK Bogdanka
#42 42Roszak Paweł02:59:57TKKF TRUCHT Jarocin
#43 43Kociucki Mieczysław03:00:18Toruń
#44 44Morłap Przemysław03:01:02Gdańsk
#45 45Śmiechowski Paweł03:01:06TKKF ZNP Tomaszów Maz.
#46 46Zięcina Mirela03:01:29ZNP Kraków
#47 47Jufel Stanisław03:01:55REGA Trzebiatów
#48 48Zielonka Marian03:02:03Ostrów Wlkp.
#49 49Parusiński Jan03:02:40TKKF Maraton Gdańsk
#50 50Knitter Ryszard03:03:15CHKS Florian Chojnice
#51 51Joyskovts Elena03:03:20BiałoruŚ
#52 52Szymański Mariusz03:03:57Rumia
#53 53Mielewczyk Kazimier03:04:11LKS ZIEMI PUCKIEJ
#54 54Kępa Wiesław03:04:49Bielawa
#55 55Torobek Jan03:05:08KB TKKF Promyk Warszaw
#56 56Olszowy Kazimierz03:05:22MW Gdynia
#57 57Bielicki Krzysztof03:06:29Poczta Polska Brodnica
#58 58Fligert Ewa03:06:29TKKF Szczygłowice
#59 59Jałowski Tomasz03:06:39TKKF STILON Gorzów
#60 60Marzec Bogdan03:08:36Szczecin
#61 61Matuszewski Jacek03:09:11TKKF TRUCHT Jarocin
#62 62Zjawiony Artur03:09:44Toruń
#63 63Stefański Waldemar03:10:03Gdańsk
#64 64Hajduk Piotr03:10:21Parafialny Klub Biegac
#65 65Antczak Mirosław03:10:26Kalisz
#66 66Wróblewski Paweł03:10:29TKKF Rekreacja Toruń
#67 67Daduń Tomasz03:10:51TTT TRIADA Sopot
#68 68Szymański Józef03:11:05APATOR Toruń
#69 69Kopijasz Leonard03:11:33Brzeszcze
#70 70Wojtyło Zdzisław03:12:05TTT TRIADA Sopot
#71 71Szwedek Zbigniew03:12:14TKKF Stilon Gorzów
#72 72Olkowski Eugeniusz03:12:25ORZEŁ TKKF Bydgoszcz
#73 73Majchrzakowski Andr03:12:47Nitech Toruń
#74 74Gęsicki Zbigniew03:12:51TKKF Rekreacja Toruń
#75 75Korolev Alexandr03:13:09Soligorsk
#76 76Pilichowski Janusz03:13:15KB Gniewkowo
#77 77Lasota Mirosław03:13:17Wałcz
#78 78Piekarski Stefan03:13:17KRISPOL Opoczno
#79 79Bodnar Jan03:13:31OSA Toruń
#80 80Majcher Stanisław03:13:33KB RYTM Golub-Dobrzyn
#81 81Matuszewski Paweł03:14:34Włocławek
#82 82Karasowski Marek03:14:38WKS Odra Brzeg
#83 83Szałowski Andrzej03:16:32Warszawa
#84 84Czyżniewski Marian03:16:56TKKF Rekreacja Toruń
#85 85Ligocki Karel03:17:54Suchodol n/Odrą
#86 86Pawlicki Andrzej03:17:56Klub Biegacza Żnin
#87 87Głowacki Ryszard03:18:19TKKF Idzikowice
#88 88Hendzelewski Marek03:18:55TKKF ZNP Tomaszów Maz.
#89 89Iwanicki Władysław03:19:10KWK Bogdanka
#90 90Przybytkowski Adam03:19:45KB Bystrzyca Kłodzka
#91 91Mikołajczyk Marta03:20:20TKKF Piaski Warszawa
#92 92Dudkiewicz Adam03:21:04SEMAFOR Inowrocław
#93 93Wyżlic Krzysztof03:22:04MKS TRUSO Elbląg
#94 94Wieczorek Jan03:22:47TRUCHT Skierniewice
#95 95Michalczyk Szczepan03:23:18WKB PIAST Wrocław
#96 96Maciejiczek Jan03:23:37Cieszyn
#97 97Gąsior Robert03:23:43MARITEX Dąbrowa Górna
#98 98Kinstler Jan03:24:06Toruń
#99 99Jurczak Ryszard03:24:21KLUB HUTA KATOWICE
#100 100Madej Dariusz03:24:54KB Bystrzyca Kłodzka

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności