Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Maraton Wrocław

Wyniki - 25 kwietnia 1999, Wrocław

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
Kat
-
#1 401Aleksander Prokopiuk1945M5051PBK Hajnówka03:46:51
#2 402Remigiusz Stachowiak1970M1877Toruń03:47:14
#3 403Adam Stefanowicz1980M1878Katowice03:47:28
#4 404Tomasz Wilk1974M1879Monar Marinówek03:47:30
#5 405Krzysztof Łabędzki1977M1880Maratończyk Zielona Góra03:47:33
#6 406Adam Wayda1968M30107Głogowskie Towarzystwo03:47:40
#7 407Julian Bełej1936M6014Wrocław03:47:56
#8 408Mariusz Kozłowski1978M1881WKB Meta Lubliniec03:48:10
#9 409Jerzy Augoff1947M5052Maratończyk Zielona Góra03:48:21
#10 410Grzegorz Pytel1977M1882Racibór03:48:25
#11 411Józef Choróbski1946M5053KJ Radomsko03:48:26
#12 412Piotr Kufel1951M40144AKB Super Maraton03:48:39
#13 413Bodo Stecklina1936M6015Cottbus / Niemcy03:48:48
#14 414Wiesław Grzywczak1956M40145KB Gepard03:48:59
#15 415Wojciech Cisiak1979M1883TKB Runer Trzebnica03:49:07
#16 416Józef Uramowski1938M6016WKB Piast Wrocław03:49:37
#17 417Mirosław Jakubowski1959M40146KB TKKF Jawor03:49:45
#18 418Jacek Gomółka1972M1884Wrocław03:50:07
#19 419Henryk Ambrosiewicz1949M5054Legnica03:50:17
#20 420Jan Kuban1959M40147Warszawa03:50:33
#21 421Otto Seitl1953M40148MR Seitl Ostrawa / Czechy03:50:53
#22 422Edmund Wałęga1943M5055Warszawa03:50:57
#23 423Krystian Oszajca1955M40149Trucht Skierniewice03:51:26
#24 424Stanisław Osojca1950M40150Świdnica03:51:36
#25 425Mariusz Żydowski1977M1885Sławno03:51:38
#26 426Ryszard Gnitecki1956M40151Gdańsk-Wrzeszcz03:51:53
#27 427Jacek Bandurski1935M6017TKKF Triada Sport03:52:22
#28 428Grzegorz Gębski1966M30108KB MOSiR Jaworzno03:52:27
#29 429Robert Woźnica1964M30109KM PSP Rybnik03:52:39
#30 430Andrzej Pacuła1964M30110Gliwice03:52:51
#31 431Piotr Pacuła1959M40152Gliwice03:52:51
#32 432Szymon Dreksler1953M40153Brzeg03:52:59
#33 433Robert Idzikowski1978M1886WKB Meta Lubliniec03:53:12
#34 434Wiktor Kuśmierek1945M5056Łódź03:53:14
#35 435Patryk Gramont1976M1887Kalisz03:53:24
#36 436Marek Skrzelewski1969M30111KB TKKF Jawor03:53:26
#37 437Dawid Papiór1981M1888Monar Marinówek03:53:27
#38 438Krzysztof Jędrzejas1954M40154Kędzierzyn-Koźle03:53:45
#39 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 439Teresa Ćwik1951K403Wrocław03:53:51
#40 440Witold Olejniczak1949M5057Ostrów Wielkopolski03:54:02
#41 441Zdzisław Kozak1946M5058Międzyrzec Podlaski03:54:05
#42 442Mirosław Silbernagel1948M5059Gepard03:54:24
#43 443Piotr Maciejewski1953M40155TKKF Relaks Kalisz03:54:26
#44 444Adam Burnos1973M1889KRB Eko PTTK Łomża03:54:27
#45 445Wojciech Gruszczyński1950M40156Elektrownia03:54:28
#46 446Waldemar Redzicki1962M30112Warszawa03:54:30
#47 447Feliks Rogaliński1949M5060KB Kąty Wrocławskie03:54:48
#48 448Andrzej Taniewski1956M40157AKB Super Maraton03:55:07
#49 449Wojciech Adamski1950M40158WKB Piast Wrocław03:56:19
#50 450Gunars Akerbergs1947M5061LSC Riga / Łotwa03:56:33
#51 451Piotr Zacharzewski1966M30113WKB Piast Wrocław03:57:16
#52 452Andrzej Izak1964M30114Milicz03:57:20
#53 453Radosław Wypych1969M30115Warszawa03:57:33
#54 454Tomasz Hojka1976M1890Lipie03:57:35
#55 455Jerzy Mostyński1943M5062Jelcz-Laskowice03:57:35
#56 456Jan Bobczyk1937M6018TKKF Triada Sport03:57:52
#57 457Dominik Kamiński1979M1891Huta Katowice S:A:03:57:55
#58 458Piotr Wysocki1958M40159TKKF Andaluzja03:58:08
#59 459Jacek Ciarkowski1952M40160TKKF Piast Poznań03:58:24
#60 460Witold Szczurek1954M40161KBD Skalnik Kowary03:58:49
#61 461Zygmunt Pasieka1964M30116WKB Meta Lubliniec03:58:59
#62 462Grzegorz Szymura1971M1892Przegrędza03:59:16
#63 463Roman Morańda1945M5063Jogger Nowy Dwór03:59:39
#64 464Bartłomiej Kulesza1979M1893JW 1448 Elbląg03:59:42
#65 465Zbigniew Glimczewski1947M5064Trójkącik Wrocław03:59:56
#66 466Dariusz Chmiel1964M30117Kraśnik03:59:57
#67 467Bartłomiej Domański1975M1894Kielce04:00:01
#68 468Wojciech Strzelczyk1978M1895WKB Meta Lubliniec04:00:15
#69 469Andrzej Walczak1955M40162KB Orzeł Milicz04:00:22
#70 470Janusz Majcher1972M1896KB Rytm Golub-Dobrzyń04:00:28
#71 471Jan Kałuziński1941M5065KB TKKF Jawor04:00:43
#72 472Edmund Pałasz1947M5066Stocznia Gdańska04:00:45
#73 473Radosław Senger1976M1897WKB Meta Lubliniec04:00:51
#74 474Ryszard Semczuk1940M5067TKKF Orle04:01:23
#75 475Irena Lasota1951K404Gwda Piła04:01:39
#76 476Michał Balbus1952M40163TKKF Saturn Czeladź04:01:49
#77 477Romuald Pietrosiuk1953M40164Międzyrzec Podlaski04:01:57
#78 478Antoni Wisterowicz1930M6019TKKF Triada Sport04:01:57
#79 479Piotr Ejdys1974M1898Warszawa04:02:03
#80 480Zbigniew Alchimowicz1948M5068LZS Złoty Stok04:02:08
#81 481Krzysztof Pasieka1965M30118WKB Meta Lubliniec04:02:30
#82 482Krzysztof Godlewski1978M1899WKB Meta Lubliniec04:02:49
#83 483Jerzy Bednarz1946M5069TKKF Piast Poznań04:03:10
#84 484Andrew Lyons1968M30119Vejas Pakruojis / USA04:03:18
#85 485Lech Filipiak1955M40165WKB Piast Wrocław04:03:40
#86 486Grzegorz Miłota1964M30120Gorzów Wielkopolski04:04:06
#87 487Adam Szajda1946M5070Witar Tarnobrzeg04:04:12
#88 488Karol Piskorski1977M18100Podchorążak Wrocław04:04:55
#89 489Józef Żuk1940M5071TKKF Podzamcze04:05:04
#90 490Zbigniew Zaremba1958M40166Wrocław04:05:58
#91 491Michał Stadniczuk1930M6020Mikowice04:06:22
#92 492Roman Jagodziński1941M5072Huta Katowice S:A:04:08:00
#93 493Jan Lipski1948M5073Lębork04:08:24
#94 494Stanisław Marcinkiewicz1953M40167Jogger Nowy Dwór04:08:27
#95 495Mieczysław Trybek1962M30121Czostków04:08:32
#96 496Grzegorz Tarczyński1974M18101AE Wrocław04:09:02
#97 497Jakub Bober1936M6021Katowice04:09:25
#98 498Jacek Szkrawan1968M30122Wrocław04:09:35
#99 499Janusz Rogoziński1949M5074Huta Katowice S:A:04:09:56
#100 500Tomasz Smodlibowski1939M6022KB Bełchatów04:09:59

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności