Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Maraton Wrocław

Wyniki - 25 kwietnia 1999, Wrocław

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
Kat
-
#1 550Paweł Wachnik1963M30129Wrocław04:26:15
#2 290Peter Maier1958M40107Dresden Weixdorf / Niemcy03:27:52
#3 135Petras Vansevicius1957M4042Vejas Pakruojis / Litwa03:04:29
#4 479Piotr Ejdys1974M1898Warszawa04:02:03
#5 108Piotr Fraska1955M4031TKKF Swarek02:59:07
#6 152Piotr Grzybowski1980M2028FMD Gomad Gorzów03:06:23
#7 541Piotr Helta1973M18117Boguszów-Gorce04:25:21
#8 513Piotr Jędryka1974M18106WKB Meta Lubliniec04:15:13
#9 100Piotr Juńczyk1974M1825JW 2423 Żagań02:57:14
#10 182Piotr Klaszczyk1964M3065Gryfice03:11:07
#11 412Piotr Kufel1951M40144AKB Super Maraton03:48:39
#12 443Piotr Maciejewski1953M40155TKKF Relaks Kalisz03:54:26
#13 371Piotr Mantycki1945M5045Bydgoszcz03:41:23
#14 96Piotr Matuszewski1954M4028TKKF Petrochemia02:56:44
#15 97Piotr Mazurkiewicz1973M1823UKS OSiR Kudowa Zdrój02:57:00
#16 543Piotr Musiał1971M18118ZRIT Wrocław04:25:35
#17 431Piotr Pacuła1959M40152Gliwice03:52:51
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Piotr Pobłocki1965M301Schöler Namysłów02:16:13
#19 127Piotr Stępień1972M1827LZS Świerze Górne03:03:10
#20 458Piotr Wysocki1958M40159TKKF Andaluzja03:58:08
#21 451Piotr Zacharzewski1966M30113WKB Piast Wrocław03:57:16
#22 199Przemysław Torłop1966M3069Gdyński KB03:13:58
#23 311Radosław Burza1975M1854Iława03:30:26
#24 473Radosław Senger1976M1897WKB Meta Lubliniec04:00:51
#25 453Radosław Wypych1969M30115Warszawa03:57:33
#26 189Rafał Czarnojańczyk1975M1832KS Stal Ostrów03:11:58
#27 177Rafał Jaworski1971M1830Błonie03:10:55
#28 518Rafał Radosz1977M18108Wrocław04:16:42
#29 570Rafał Szafraniec1975M18126Pogoń Góra04:35:45
#30 140Raimonds Senfelds1958M4045Riga Weterans Club03:05:35
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !367Regina Kuhnert1943K501Breckerfeld / Niemcy03:40:34
#32 76Remigiusz Czaczyk1956M4017Garbarnia Gniezno02:54:25
#33 402Remigiusz Stachowiak1970M1877Toruń03:47:14
#34 526Remigiusz Żukowski1980M18112KS Góral Miedzygórze04:20:20
#35 125Robert Dudziak1968M3048ZZG KWK Bogdanka03:03:05
#36 552Robert Gąsior1968M30130OSiR Będzin04:26:39
#37 433Robert Idzikowski1978M1886WKB Meta Lubliniec03:53:12
#38 328Robert Królikowski1975M1858Gdańsk03:33:39
#39 65Robert Kwapisz1973M1818KPK Grudzień Las02:51:55
#40 364Robert Kłapyta1975M1868WKB Meta Lubliniec03:38:49
#41 594Robert Myśliwy1977M18140Grunwald 1411 Opole04:55:19
#42 558Robert Podsiadły1959M40177Wrocław04:28:22
#43 354Robert Połeć1976M1865WKB Meta Lubliniec03:37:50
#44 429Robert Woźnica1964M30109KM PSP Rybnik03:52:39
#45 365Roland Winnicki1972M1869Duszniki Zdrój03:38:53
#46 492Roman Jagodziński1941M5072Huta Katowice S:A:04:08:00
#47 180Roman Jasiczek1960M3064Stargard03:11:05
#48 283Roman Jemioła1953M40105Polar Wrocław03:26:13
#49 217Roman Krzyszczak1970M1838WKB Meta Lubliniec03:16:03
#50 463Roman Morańda1945M5063Jogger Nowy Dwór03:59:39
#51 25Roman Nowak1963M3018Dublet Żarki Myszków02:37:01
#52 397Roman Powolny1959M40143Piła03:45:37
#53 72Roman Zbąski1956M4015KWK Polska Wirek02:54:00
#54 477Romuald Pietrosiuk1953M40164Międzyrzec Podlaski04:01:57
#55 524Ryszard Buk1954M40171AKB Super Maraton04:20:11
#56 128Ryszard Cywiński1949M509TKKF Petrochemia03:03:13
#57 115Ryszard Folc1957M4034KB TKKF Jawor03:00:21
#58 426Ryszard Gnitecki1956M40151Gdańsk-Wrzeszcz03:51:53
#59 146Ryszard Gurgul1955M4047AKB Maraton Wola03:05:56
#60 282Ryszard Głowacki1956M40104TKKF Idzikowice03:25:58
#61 206Ryszard Kałaczyński1960M3070TKKF Więcbork03:14:30
#62 529Ryszard Klimas1957M40172Porcelana Wałbrzych04:22:03
#63 54Ryszard Knitter1967M3030CHKS Florian02:50:00
#64 48Ryszard Kuźniak1956M406Wałbrzych02:47:42
#65 546Ryszard Małecki1940M5081Brzeg04:25:49
#66 268Ryszard Rosin1958M4099Gliwice03:23:56
#67 474Ryszard Semczuk1940M5067TKKF Orle04:01:23
#68 169Ryszard Siłakowski1956M4055TKB Runer Trzebnica03:09:38
#69 166Ryszard Szulc1952M4053KB Orzeł Milicz03:09:11
#70 86Stanisław Dyrlaga1958M4023FAiO Węgierska Górka02:55:37
#71 272Stanisław Fos1979M1844WKB Meta Lubliniec03:24:24
#72 101Stanisław Golonko1958M4029GTC Głogów02:57:39
#73 30Stanisław Kołacki1964M3021Wolibórz02:40:18
#74 123Stanisław Leśniewski1955M4037Huta Katowice S:A:03:01:55
#75 139Stanisław Majcher1948M5011KB Rytm Golub-Dobrzyń03:05:01
#76 494Stanisław Marcinkiewicz1953M40167Jogger Nowy Dwór04:08:27
#77 267Stanisław Małyszko1950M4098GTC Głogów03:23:41
#78 293Stanisław Miluk1962M3086WKB Meta Lubliniec03:28:02
#79 60Stanisław Mróz1950M409Nowomag Nowy Sącz02:50:27
#80 424Stanisław Osojca1950M40150Świdnica03:51:36
#81 136Stanisław Wilczyński1947M5010Stopa Łódź03:04:47
#82 138Stanisław Wrocławski1957M4044ZZG KWK Bogdanka03:04:58
#83 254Stefan Jankowski1938M606Szczytno03:21:52
#84 566Stefan Maczuba1935M6030Świdnica04:32:24
#85 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !590Stefan Mielczarek1917M702KB TKKF Jawor04:50:50
#86 207Stefan Piekarski1949M5024TKKF Idzikowice03:14:35
#87 112Stefan Sikora1949M505Fiat Auto Poland02:59:50
#88 287Sylwester Klinowski1958M40106Tubylec Drzonków03:27:16
#89 264Sylwester Osiński1969M3080Piast Międzyrzecz03:23:25
#90 224Szczepan Miązek1946M5027Lubin03:17:01
#91 320Szczepan Michalczyk1952M40117WKB Piast Wrocław03:31:52
#92 432Szymon Dreksler1953M40153Brzeg03:52:59
#93 50Sławomir Bobowski1977M1815WKB Piast Wrocław02:49:06
#94 118Sławomir Jeżowski1961M3047Warszawa03:00:28
#95 556Sławomir Leszczyński1975M18120WKB Meta Lubliniec04:28:03
#96 392Sławomir Smoliński1973M1873Grunwald 1411 Opole03:44:36
#97 10Sławomir Sztejter1964M307Nadleśnictwo Gołdap02:23:37
#98 40Sławomir Szumski1974M1811TKKF Rekreacja Toruń02:42:25
#99 208Sławomir Szutkowski1956M4069AKM Olsztyn03:14:39
#100 20Sławomir Sławiński1975M187Nowa Sucha02:32:47

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności