Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XVII Maraton Wrocław

Wyniki - 25 kwietnia 1999, Wrocław

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
Kat
-
#1 194Czesław Gryniewicz1952M4065AKB Super Maraton03:13:17
#2 200Waldemar Ćwikliński1952M4066Huta Katowice S:A:03:14:00
#3 458Piotr Wysocki1958M40159TKKF Andaluzja03:58:08
#4 459Jacek Ciarkowski1952M40160TKKF Piast Poznań03:58:24
#5 204Janusz Samolewicz1955M4067Rzeszów03:14:22
#6 460Witold Szczurek1954M40161KBD Skalnik Kowary03:58:49
#7 205Eugeniusz Lipowczyk1950M4068KB Kąty Wrocławskie03:14:25
#8 208Sławomir Szutkowski1956M4069AKM Olsztyn03:14:39
#9 211Eugeniusz Olkowski1954M4070TKKF Orzeł03:14:58
#10 212Andrzej Dominiak1953M4071Stopa Łódź03:15:14
#11 469Andrzej Walczak1955M40162KB Orzeł Milicz04:00:22
#12 214Claus Katoll1952M4072Cottbus / Niemcy03:15:48
#13 216Andrzej Szałowski1953M4073Warszawa03:16:03
#14 218Jan Leśniak1952M4074Wałbrzych03:16:21
#15 220Marek Musiał1955M4075Bojanice03:16:31
#16 476Michał Balbus1952M40163TKKF Saturn Czeladź04:01:49
#17 221Zygmunt Tadajewski1953M4076Jogger Nowy Dwór03:16:50
#18 477Romuald Pietrosiuk1953M40164Międzyrzec Podlaski04:01:57
#19 222Leszek Adamczyk1954M4077Chorzów03:16:53
#20 223Tadeusz Szymczakowski1954M4078Rawa Mazowiecka03:16:58
#21 225Jan Wójtowicz1952M4079Huta Katowice S:A:03:17:06
#22 228Jerzy Piotrowski1958M4080Wrocław03:17:15
#23 485Lech Filipiak1955M40165WKB Piast Wrocław04:03:40
#24 230Marian Grabiański1952M4081KWK Wesoła03:17:37
#25 233Zbigniew Flisek1952M4082Maratończyk03:18:02
#26 490Zbigniew Zaremba1958M40166Wrocław04:05:58
#27 237Janusz Michalak1956M4083Będzin03:18:58
#28 238Cezary Dziopa1958M4084Konin03:19:06
#29 494Stanisław Marcinkiewicz1953M40167Jogger Nowy Dwór04:08:27
#30 241Zdzisław Piekarski1956M4085TKKF Idzikowice03:19:31
#31 244Włodzimierz Zawalski1952M4086TKKF Old'Boys Bukowa03:19:44
#32 246Jan Szczypek1958M4087ZZG KWK Bogdanka03:19:50
#33 503Marek Szlagowski1958M40168Świebodzin04:11:09
#34 248Janusz Politowicz1950M4088Szczecin03:20:26
#35 249Mirosław Lasota1953M4089Gwda Piła03:20:42
#36 250Zdzisław Juźwik1951M4090KPK Grudzień Las03:20:54
#37 506Andrzej Kardaszyński1951M40169Golub-Dobrzyń04:12:29
#38 251Jan Głogowski1950M4091Solidarność Piekary03:21:04
#39 253Tadeusz Mazur1955M40922 Batalion03:21:48
#40 510Waldemar Gołaś1959M40170Przemków04:14:24
#41 255Kazimierz Data1952M4093Stocznia Gdańska03:22:04
#42 256Edward Moskal1951M4094Huta Katowice S:A:03:22:07
#43 257Władysław Żukowski1953M4095KS Święc Sławno03:22:10
#44 260Włodzimierz Jasiński1956M4096Choszczno03:22:34
#45 262Bogusław Ustrzycki1955M4097Namysłów03:22:37
#46 267Stanisław Małyszko1950M4098GTC Głogów03:23:41
#47 268Ryszard Rosin1958M4099Gliwice03:23:56
#48 524Ryszard Buk1954M40171AKB Super Maraton04:20:11
#49 270Antoni Kamecki1955M40100Międzyrzec Podlaski03:24:06
#50 271Wilhelm Batruch1957M40101Żagórz03:24:11
#51 529Ryszard Klimas1957M40172Porcelana Wałbrzych04:22:03
#52 274Paweł Lipka1954M40102Stopa Łódź03:24:38
#53 530Maek Sobczak1954M40173TKKF Energo04:22:14
#54 280Harald Koch1958M40103Zabrze03:25:32
#55 282Ryszard Głowacki1956M40104TKKF Idzikowice03:25:58
#56 283Roman Jemioła1953M40105Polar Wrocław03:26:13
#57 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !29Janusz Kosowski1952M401Olsztyn02:39:46
#58 287Sylwester Klinowski1958M40106Tubylec Drzonków03:27:16
#59 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !33Eugeniusz Suchomski1957M402TKKF Kolejarz02:40:56
#60 290Peter Maier1958M40107Dresden Weixdorf / Niemcy03:27:52
#61 291Zenon Karczewski1958M40108Dresden Weixdorf / Niemcy03:27:53
#62 548Wojciech Wiśniewski1953M40174Góra Śląska04:26:01
#63 549Włodzimierz Jakóbek1955M40175Wrocław04:26:15
#64 294Mariusz Szymański1955M40109Stocznia Gdynia03:28:06
#65 295Marek Walencik1955M40110Pionki03:28:22
#66 551Marek Sady1956M40176Góra Śląska04:26:29
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 42Józef Łukaszewicz1958M403Rumia02:42:30
#68 300Jacek Dudzik1955M40111LKS Iskra Jaszkowa03:28:56
#69 45Arne Overgard1953M404Storsteinnes "IL" / Norwegia02:45:42
#70 301Zbigniew Olekszyk1953M40112BTP Alga Złocieniec03:29:06
#71 46Jan Parusiński1954M405TTT Triada Sopot02:45:50
#72 558Robert Podsiadły1959M40177Wrocław04:28:22
#73 48Ryszard Kuźniak1956M406Wałbrzych02:47:42
#74 561Andrzej Żach1957M40178Małkinia04:29:27
#75 562Adam Misiak1952M40179Głowienka04:30:45
#76 307Janusz Woźniak1953M40113Świebodzice03:29:45
#77 563Jan Orłowski1957M40180WKB Meta Lubliniec04:32:03
#78 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !56Leszek Żuchowski1947M501Łask02:50:16
#79 312Józef Gręda1946M5039Syców03:31:05
#80 573Aleksander Grzegorzewski1949M5082Kasztelania04:40:34
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !63Henryk Krystosik1946M502Olsztyn02:50:48
#82 319Edward Mlaskawa1949M5040Zabrze03:31:46
#83 577Józef Jezierski1947M5083Klonowica04:44:44
#84 578Jerzy Manduk1949M5084Wołczkowo04:44:50
#85 589Henryk Kozłowski1948M5085Wrocław04:50:49
#86 336Mieczysław Orzechowski1946M5041Królewski Klub Biegacza03:34:42
#87 592Antoni Sobótka1945M5086Wrocław04:53:26
#88 597Janusz Antkowiak1948M5087Wrocław04:56:42
#89 598Hajime Nishi1949M5088Eco Marathon Int'l / Japonia04:58:28
#90 599Michał Strzałkowski1949M5089MKS Pogoń Siedlce04:59:38
#91 603Wacław Wiak1947M5090LKS Iskra Jaszkowa05:27:14
#92 352Cedeone Tonoli1946M5042Milano Italy / Włochy03:37:23
#93 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 98Władysław Smykowski1949M503TKKF Odra Oława02:57:01
#94 109Czesław Gawryś1947M504UKS OSiR Kudowa Zdrój02:59:33
#95 366Wiktor Parwanicki1944M5043KB Tupot Ustka03:39:15
#96 112Stefan Sikora1949M505Fiat Auto Poland02:59:50
#97 368Józef Konkol1946M5044GTC Głogów03:40:39
#98 371Piotr Mantycki1945M5045Bydgoszcz03:41:23
#99 117Tadeusz Stelmach1947M506GTC Głogów03:00:27
#100 373Janusz Mendyk1945M5046Kędzierzyn-Koźle03:41:45

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności