Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

6. Dycha Kowalewska

Wyniki - 20 maja 2000, Kowalewo Pomorskie

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Białk JanPOLWejcherowo1969M-300:29:28
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Dudycz RadosławPOLSTS Gryf 3 Słupsk / Gdańsk-Oliwa1974M-200:29:54
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Pobłocki PiotrPOLFarm Frites Lębork1965M-300:30:12
#4 4Wieczorek DariuszPOLLegia Warszawa1969M-300:30:13
#5 5Czubaszek JarosławPOLOlimpia Grudziądz1975M-200:30:44
#6 6Bałdyga KrzysztofPOLMyszyniec1972M-200:31:10
#7 7Fehlau MarcinPOLWejcherowo1978M-200:31:20
#8 8Labuchenka AleksanderBLRDunamo-Możyr / Białoruś1975M-200:31:29
#9 9Wojtas MarekPOLTuchola1972M-200:31:52
#10 10Chmarzyński JerzyPOLKS „WDA” Świecie n/Wisłą1973M-200:32:02
#11 11Maczyński GrzegorzPOLBydgoszcz1966M-300:32:26
#12 12Krasiewicz PiotrPOLGniezno1962M-300:32:26
#13 13Zakrzewski EugeniuszPOLDobrocin1958M-400:32:44
#14 14Szczepański ArturPOLAZS UWM Olsztyn1971M-200:32:56
#15 15Szulc WiesławPOLToruń1959M-400:33:06
#16 16Szumski SławomirPOLTKKF „Rekreacja” Toruń1974M-200:33:12
#17 17Tomaszewski KrzysztofPOLCross Turek1967M-300:33:37
#18 18Szajda TomaszPOLZawisza Bydgoszcz1979M-200:34:06
#19 19Woźniak JanuszPOLKW Państw. Straży Poż. Toruń1962M-300:34:09
#20 20Rosiewicz MaciejPOLKTS Kalisz1977M-200:34:13
#21 21Suchomski EugeniuszPOLTKKF „Kolejarz” Bydgoszcz1957M-400:34:15
#22 22Jankowski JacekPOLZS Kowalewo Pomorskie1982M-100:34:48
#23 23Gmerek KrzysztofPOLBydgoszcz1969M-300:34:54
#24 24Kuta KrystynaPOLSerock1967K-100:34:58
#25 25Szymańska-Wiśniewska KarolinaPOLLZS Wąbrzeźno1975K-100:35:17
#26 26Frankowski JarosławPOLZagórów1970M-300:35:30
#27 27Toczek MaciejPOLZS Kowalewo Pomorskie1984M-100:35:34
#28 28Kropkowski TomaszPOLLuks Kowalewo Pomorskie1983M-100:35:34
#29 29Migga KlausPOLLZS Wąbrzeźno1960M-400:35:52
#30 30Wrzesiński DariuszPOLKB „Rytm” Golub-Dobrzyń1980M-200:35:52
#31 31Knitter RyszardPOLChojnice1967M-300:35:53
#32 32Śliwa MarekPOLGrudziądz1965M-300:36:07
#33 33Bielicki KrzysztofPOLPoczta Polska Brodnica1963M-300:36:17
#34 34Sarniak JarosławPOLKoło1974M-200:36:23
#35 35Grymuza AntoniPOLTKKF Instalator Pelikan Szubin1954M-400:36:23
#36 36Lebiedziński ZbigniewPOLZagórów1966M-300:36:23
#37 37Wiśniewska AgnieszkaPOLLZS Wąbrzeźno1982K-100:36:29
#38 38Drozdowski MirosławPOLZOZ Golub-Dobrzyń1958M-400:36:34
#39 39Wojciechowski JózefPOLVectra Włocławek1943M-500:36:36
#40 40Ćwiklak BartoszPOLZbierki Gniezno1982M-100:36:37
#41 41Dembkowski RyszardPOLCukiernia „Murzynek” Toruń1953M-400:37:23
#42 42Czuk MarekPOLMetron Toruń1953M-400:37:27
#43 43Gorzycki MarekPOLTKKF „Rekreacja” Toruń1956M-400:37:37
#44 44Ossowski AdamPOLBydgoszcz1956M-400:37:42
#45 45Kamiński StefanPOLTKKF „Rekreacja” Toruń1947M-500:37:45
#46 46Zębik MirosławPOLTKKF Instalator Pelikan Szubin1964M-300:37:53
#47 47Lenc JanuszPOLTKKF Instalator Pelikan Szubin1953M-400:37:55
#48 48Raut WiesławPOLIBIS Bydgoszcz1948M-500:37:57
#49 49Markiewicz ZbigniewPOLWąbrzeźno1957M-400:38:05
#50 50Skiba RomanPOLGrudziądz1937M-600:38:08
#51 51Liżewski PiotrPOLZbiczno1972M-200:38:13
#52 52Lubawy KrzysztofPOLTKKF Inowrocław1960M-400:38:31
#53 53Pilichowski JanuszPOLKB Gniewkowo1950M-500:38:42
#54 54Bałdyga RenataPOLMuszyniec1975K-100:38:48
#55 55Benecki WitoldPOLTKKF „Kolejarz” Bydgoszcz1940M-600:38:51
#56 56Gołąbek MariuszPOLStarogard Gdański1962M-300:38:54
#57 57Marcinkiewicz LeszekPOLLOTS Aleksandrów Kujawski1983M-100:38:59
#58 58Gralla PiotrPOLTKKF „Rekreacja” Toruń1963M-300:39:07
#59 59Wadratowski RafałPOLUczniowski Klub Biegacza Szubin1979M-200:39:38
#60 60Krzyszatofiak SzymonPOLKB Gniewkowo1983M-100:39:46
#61 61Motoczyński KrzysztofPOLTKKF Instalator Pelikan Szubin1955M-400:40:03
#62 62Dutkiewicz AndrzejPOLBella Toruń1956M-400:40:14
#63 63Strzyżewski MirosławPOLUMK Toruń1961M-300:40:26
#64 64Rysiewski RobertPOLZS Kowalewo Pom. / Frydrychowo1984M-100:40:27
#65 65Kasprzak AndrzejPOLTKKF Inowrocław1955M-400:40:27
#66 66Boniecki AndrzejPOL?1982M-100:40:52
#67 67Marcinkiewicz JanPOLAleksandrów Kujawski1956M-400:41:05
#68 68Olszewski RafałPOLKlub Biegacza Gniewkowo1981M-100:41:05
#69 69Kalwasiński MirosławPOLWłocławek1951M-400:41:08
#70 70Majcher JanuszPOLToruń1972M-200:41:12
#71 71Troka JózefPOLKosobudy1961M-300:41:24
#72 72Krośnicki MariuszPOLTKKF Inowrocław1960M-400:41:27
#73 73Sprada WaldemarPOLOsie1974M-200:41:29
#74 74Paszkowski JanuszPOLPolicja Brodnica1956M-400:41:34
#75 75Majcher StanisławPOLKB „Rytm” Golub-Dobrzyń1948M-500:41:37
#76 76Franas RyszardPOLKisielice1953M-400:42:02
#77 77Kamiński MirosławPOLGrudziądz1963M-300:42:30
#78 78Kraiński TadeuszPOLWłocławek1953M-400:42:41
#79 79Szwec LeszekPOLTorec / TKKF „Rekreacja” Toruń1959M-400:42:48
#80 80Łącki WojciechPOLGTT Diament Gniezno1956M-400:42:50
#81 81Gembicki MarekPOLSkrwa Skrwilno1954M-400:42:56
#82 82Kusy RyszardPOLTG Sokół Gniezno1957M-400:42:57
#83 83Kujawa ErykPOLTKKF Inowrocław1982M-100:43:07
#84 84Leśniewski KazimierzPOLWłocławek1942M-500:43:09
#85 85Sierocki AndrzejPOLWybcz1969M-300:43:26
#86 86Lenc SebastianPOLTKKF Instalator Pelikan Szubin1978M-200:43:40
#87 87Dul SławomirPOLJuvenia Głuchołazy1978M-200:43:40
#88 88Dutkiewicz BeataPOLTKKF Inowrocław1965K-200:43:40
#89 89Dutkiewicz AdamPOLTKKF Inowrocław1960M-400:43:42
#90 90Czachorowski AndrzejPOLLuks Kowalewo Pomorskie1984M-100:43:43
#91 91Osiecki GrzegorzPOLOlimpia / Kisielice1951M-400:43:50
#92 92Majewski JanPOLTKKF „Rekreacja” Toruń1945M-500:43:54
#93 93Rybarczyk WojciechPOLTKKF Inowrocław1972M-200:44:03
#94 94Szwec AndrzejPOLTorec / TKKF „Rekreacja” Toruń1956M-400:44:06
#95 95Szablewski KrzysztofPOLZS Kowalewo Pomorskie1983M-100:44:23
#96 96Majik IwonaPOLTKKF Inowrocław1975K-100:44:26
#97 97Bartoszyński KarolPOLZS Kowalewo Pomorskie1982M-100:44:56
#98 98Zagrabski KazimierzPOLTKKF „Rekreacja” Toruń1955M-400:45:18
#99 99Świerczyński BogdanPOLTorec / TKKF „Rekreacja” Toruń1961M-300:45:36
#100 100Piwoński RobertPOLParafialny KB Toruń-Kaszczorek1977M-200:45:41

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności