Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Maraton Dębno

Wyniki - 8 kwietnia 2001, Dębno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
K
M
Kat
-
#1 101Makowski Marek1960-94M-4026JW 2568 Węgorzewo03:03:24
#2 102Rusakiewicz Marek1964-95M-3040AMATOR Gorzów Wlkp.03:03:29
#3 103Modzelewski Krzysztof1966-96M-3041LKS Puck03:03:52
#4 104Czarneta Artur1970-97M-3042ENERGETYK Rybnik03:04:55
#5 105Parusiński Jan1954-98M-4027TTT TRIADA Sopot03:04:58
#6 106Pawłowski Zbigniew1951-99M-506MAKSOR Puławy03:05:53
#7 107Ossowski Adam1956-100M-4028Bydgoszcz03:06:17
#8 108Paduch Piotr1966-101M-3043ADRIANA Kosowizna03:06:34
#9 109Cytowski Bogdan1961-102M-4029JOGGING Świnoujście03:06:40
#10 110Nalepka Jerzy1950-103M-507GMM CZERKIESY Sanok03:06:48
#11 111Miluk Stanisław1962-104M-3044WKB META Lubliniec03:06:49
#12 112Jopek Remigiusz1966-105M-3045JOGGING Świnoujście03:06:54
#13 113Nowicki Leszek1961-106M-4030TKKF Inowrocław03:06:55
#14 114Siółkowski Wiesław1955-107M-4031Elbląg03:07:26
#15 115Jasiczek Roman1961-108M-4032Stargard03:07:30
#16 116Mielewczyk Kazimierz1965-109M-3046LKS Ziemi Puckiej03:07:37
#17 117Jabłoński Łukasz1979-110M-2024AZS PG Kartuzy03:08:16
#18 118Szulc Leszek1977-111M-2025WKB META Lubliniec03:08:23
#19 119Jałowski Tomasz1967-112M-3047AMATOR Gorzów Wlkp.03:08:43
#20 120Chudy Henryk1955-113M-4033KS ŚWIĘC Sławno03:08:46
#21 121Olchawa Piotr1966-114M-3048Chełmża03:08:55
#22 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !122Tomecki Jerzy1941-115M-602TKKF ENERGO Mysłowice03:08:59
#23 123Rosiński Zbigniew1960-116M-4034WKB META Lubliniec03:09:21
#24 124Kasprzak Bogdan1954-117M-4035KB NEPTUN Kołobrzeg03:09:27
#25 125Politowicz Janusz1950-118M-508Szczecin03:09:27
#26 126Lichosik Jerzy1950-119M-509KSBG Jelenia Góra03:09:40
#27 127Gałan Leszek1963-120M-3049CALISIA Kalisz Pom.03:09:46
#28 128Malinowski Adam1957-121M-4036KS ŚWIĄC Sławno03:09:47
#29 129Łuński Zbigniew1952-122M-4037AKM Olsztyn03:09:50
#30 130Wilczek Krzysztof1958-123M-4038AKB Szczytno03:10:17
#31 131Mika Józef1960-124M-4039KB ASICS Polska03:10:48
#32 132Jasiński Marian1947-125M-5010Elbląg03:11:05
#33 133Szczypek Jan1958-126M-4040KWK BOGDANKA S.A.03:11:26
#34 134Telesiewicz Henryk1947-127M-5011KS ŚWIĘC Sławno03:11:36
#35 135Małek Stanisław1954-128M-4041VISETON S.A. Praszka03:11:39
#36 136Kot Leszek1951-129M-5012KWK BOGDANKA S.A.03:11:44
#37 137Sadło Robert1966-130M-3050Kołobrzeg03:12:21
#38 138Dęga Ryszard1955-131M-4042TUPOT Ustka03:12:25
#39 139Mierzejewski Jan1947-132M-5013WKU Wyszków03:12:51
#40 140Kalinowski Arkadiusz1971-133M-3051Gdańsk03:12:56
#41 141Kozłowski Mariusz1978-134M-2026Elbląg03:13:00
#42 142Klimczak Leszek1957-135M-4043Gdańsk03:13:09
#43 143Leś Ireneusz1953-136M-4044ELEKTROWNIA Bełchatów03:13:30
#44 144Czyściecki Wojciech1978-137M-2027PEPSI Gdańsk03:13:31
#45 145Będkowski Grzegorz1980-138M-2028SOKÓŁ Tarnów03:13:51
#46 146Rudnik Tomasz1973-139M-2029KWB Turów03:13:59
#47 147Wyganowski Andrzej1945-140M-5014Kołobrzeg03:14:02
#48 148Rogowski Leszek1948-141M-5015MARATOŃCZYK Z.Góra03:14:04
#49 149Ćwikliński Waldemar1952-142M-4045TKKF Czeladź03:14:44
#50 150Wayda Adam1968-143M-3052Głogów03:14:47
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 151Policht Ireneusz1939-144M-603KWK BOGDANKA S.A.03:14:58
#52 152Sojka Franciszek1942-145M-5016LKS Ziemi Puckiej03:15:05
#53 153Stadthaus Holger1973-146M-2030GRUN-WEIS Zerbst03:15:17
#54 154Musioł Zbigniew1961-147M-4046Drzonków03:15:21
#55 155Wieliński Jacek1956-148M-4047RAFINERIA Gdańska03:15:24
#56 156Włodarski Edward1953-149M-4048AKB Knurów03:15:51
#57 157Podgajny Mirosław1964-150M-3053KPPSP Biała Podl.03:16:40
#58 158Czekierda Ireneusz1966-151M-3054Chełm03:16:43
#59 159Warwas Henryk1957-152M-4049UMiG Kleczew03:16:48
#60 160Gryczka Andrzej1965-153M-3055Kołobrzeg03:17:12
#61 161Hirsch Jacek1972-154M-2031Toruń03:17:48
#62 162Dajka Krzysztof1962-155M-3056ENERGETYK Rybnik03:17:50
#63 163Krośnicki Mariusz1960-156M-405056 PŚB TKKF LOTNIK03:17:54
#64 164Czerwiński Andrzej1957-157M-405156 PŚB TKKF LOTNIK03:17:55
#65 165Waniewski Marcin1976-158M-2032MKS TRUSO Elbląg03:18:10
#66 166Grundkowski Artur1969-159M-3057Szczecin03:18:20
#67 167Dziadczyk Krzysztof1960-160M-4052CHKS KOLEJARZ Chojnice03:18:39
#68 168Gromko Andrzej1957-161M-4053Szczecin03:19:21
#69 169Dudzik Jacek1955-162M-4054LKS ISKRA Jaszkowa03:19:32
#70 170Irski Jarosław1974-163M-2033JW 1145 Bolesławiec03:19:38
#71 171Woźniak Marek1961-164M-4055Koło03:19:42
#72 172Mańkowski Dariusz1966-165M-3058Jastrowie03:19:45
#73 173Kosakowski Marian1957-166M-4056BOGL-BUD Szczecin03:19:48
#74 174Toborek Jan1947-167M-5017OLD BOYS Bukowa03:20:02
#75 175Grzybowski Piotr1980-168M-2034AMATOR Gorzów Wlkp.03:20:07
#76 176Bartlewski Leszek1960-169M-4057MARATOŃCZYK Z.Góra03:20:38
#77 177Bordych Jacek1969-170M-3059Kożuchów03:20:45
#78 178Falkowski Dariusz1969-171M-3060TUPOT Ustka03:20:59
#79 179Machynia Andrzej1951-172M-5018Goleniów03:21:10
#80 180Żukowski Władysław1953-173M-4058KS Świąc Sławno03:21:15
#81 181Raut Wiesław1948-174M-5019Bydgoszcz03:21:40
#82 182Lasota Mirosław1953-175M-4059GWDA Piła03:22:26
#83 183Mirosław Jerzy1964-176M-3061KWK BOGDANKA S.A.03:22:35
#84 184Wieczorek Jan1935-177M-604TRUCHT Skierniewice03:22:51
#85 185Trzebiatowski Dariusz1965-178M-3062FLORIAN Chojnice03:22:53
#86 186Łęgowski Janusz1958-179M-4060LKS Ziemi Puckiej03:23:06
#87 187Kikulski Wiesław1957-180M-4061JURWALD Grudziądz03:23:18
#88 188Paszkowski Janusz1956-181M-4062Brodnica03:23:24
#89 189Niewiadomski Zbigniew1965-182M-3063WKB META Lubliniec03:23:29
#90 190Walkowiak Robert1979-183M-2035Głogów03:23:31
#91 191Musiałowski Kazimierz1949-184M-5020PSS SPOŁEM Toruń03:23:39
#92 192Puchowski Lech1950-185M-5021KWK BOGDANKA S.A.03:23:48
#93 193Orzechowski Mieczysław1946-186M-5022KKB W-wa Ursynów03:23:50
#94 194Ignasiak Tomasz1969-187M-3064MARATOŃCZYK Z. Góra03:24:20
#95 195Zawadka Adam1978-188M-2036WKB META Lubliniec03:24:20
#96 196Miłota Grzegorz1964-189M-3065AMATOR Gorzów Wlkp.03:24:30
#97 197Łączny Jacek1964-190M-3066MTL S.C. Toruń03:24:40
#98 198Asayevich Raman1964-191M-3067Białoruś03:24:50
#99 199Łuczak Krzysztof1957-192M-4063MARATOŃCZYK Z.Góra03:24:58
#100 200Adolph Florian1940-193M-605LKS Ziemi Puckiej03:25:17

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności