Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Maraton Dębno

Wyniki - 8 kwietnia 2001, Dębno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
K
M
Kat
-
#1 301Sowa Maciej1972-289M-2051KB TKKF Środa Wlkp.03:53:28
#2 302Van Leersum Edo1952-290M-40102Renkum03:54:00
#3 303Kordziński Kazimierz1958-291M-40103WKB META Lubliniec03:54:10
#4 304Tomaszewski Leon1954-292M-40104KWK BOGDANKA S.A.03:54:33
#5 305Dermont Henryk1944-293M-5048Łumbie03:54:35
#6 306Drzazga Edward1957-294M-40105ŚKB INTERMARCHE Świeb.03:55:12
#7 307Walczewski Michał1973-295M-2052WKB META Lubliniec03:55:12
#8 308Ignasiak Jan1956-296M-40106KON NADZIEJA03:55:42
#9 309Janiszewska Marianna196413-K-305BULK-KARGO PORT Szczecin03:56:13
#10 310Konkol Józef1946-297M-5049Głogów03:56:13
#11 311Nowak Wojciech1963-298M-3083Warszwa03:56:51
#12 312Maciuszko Bronisław1934-299M-609TKKF Szczecin03:57:12
#13 313Stańczyk Maciej1960-300M-40107Raszyn03:57:20
#14 314Kaczmarek Henryk1957-301M-401085 B. Panc. SKORPION Opole03:57:20
#15 315Sobczak Marek1954-302M-40109TKKF ENERGO Mysłowice03:57:28
#16 316Zadorożny Zdzisław1953-303M-40110Zgorzelec03:57:29
#17 317Jędrzejas Krzysztof1954-304M-40111MMKS Koźle03:58:17
#18 318Woźnica Robert1964-305M-3084WKB META Lubliniec03:58:19
#19 319Tomaszek Artur1970-306M-3085Piastów03:58:37
#20 320Ruta Tadeusz1950-307M-5050WKB META Lubliniec03:59:14
#21 321Ciba Jerzy1966-308M-3086MANOPOL Poznań03:59:24
#22 322Kotarski Antoni1956-309M-40112Gdynia04:00:08
#23 323Goleń Jan1969-310M-3087ING Warszawa04:00:50
#24 324Winnicki Roland1972-311M-2053LZS Jaśkowa04:01:31
#25 325Kuśmierek Wiktor1945-312M-5051WKB META Lubliniec04:03:31
#26 326Żuk Józef1940-313M-6010WKB Wałbrzych04:04:19
#27 327Kasprzak Zdzisław1947-314M-5052Poznań04:05:23
#28 328Żywioł Tomasz1946-315M-5053Cieszyn04:05:40
#29 329Parys Andrzej1954-316M-40113Elbląg04:06:00
#30 330Staszkiewicz Marzena197314-K-205Jelenia Góra04:06:19
#31 331Baranek Marian1952-317M-40114ŚKB INTERMARCHE Świeb.04:06:52
#32 332Pałasz Edmund1947-318M-5054STOCZNIA Gdańsk04:07:03
#33 333Tymiński Jan1965-319M-30885 B.Panc. SKORPION Opole04:07:36
#34 334Miotk Teresa195915-K-404ZORZA Gdynia04:07:53
#35 335Wnuk Grzegorz1968-320M-3089ENERGETYK Rybnik04:08:38
#36 336Lis Jarosław1961-321M-40115LKS Puck04:08:56
#37 337Nowak Sławomir1962-322M-3090WKU Świecie04:08:56
#38 338Kozak Zdzisław1946-323M-5055Międzyrzecz Podlaski04:10:05
#39 339Wasilkiewicz Lech1947-324M-5056ŚKB INTERMARCHE Świeb.04:10:56
#40 340Smoliński Sławomir1973-325M-2054GRUNWALD 1411 Opole04:11:47
#41 341Mitura Grzegorz1978-326M-2055WKB META Lubliniec04:13:09
#42 342Bednarz Jerzy1946-327M-5057Poznań04:13:11
#43 343Macur Tomasz1973-328M-2056Gdańsk04:13:31
#44 344Fieduk Grzegorz1966-329M-3091Gorzów Wlkp.04:13:32
#45 345Kudła Krzysztof1954-330M-40116JW 3290 Bydgoszcz04:13:59
#46 346Łuksza Wiesław1941-331M-6011BKB Warszawa04:14:55
#47 347Jakubowski Mirosław1959-332M-40117TKKF OLIMP Legnica04:15:10
#48 348Marczuk Andrzej1967-333M-3092WKB META Lubliniec04:15:26
#49 349Szajda Adam1946-334M-5058WIATR Tarnobrzeg04:15:26
#50 350Jędrzejczyk Wojciech1964-335M-3093Szczecin04:17:41
#51 351Miller Czesław1940-336M-6012WDW Sopot04:18:12
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !352Lasota Irena195116-K-502GWDA Piła04:19:13
#53 353Cichoń Janusz1970-337M-3094SOKÓŁ Tarnów04:20:08
#54 354Maciejewski Piotr1953-338M-40118TKKF RELAKS Kalisz04:20:31
#55 355Wolniak Andrzej1954-339M-40119TKKF RELAKS Kalisz04:22:27
#56 356Szlagowski Marek1958-340M-40120ŚKB INTERMARCHE Świeb.04:22:27
#57 357Bartkowicz Wiesław1957-341M-40121Głogów04:24:13
#58 358Wasilew Christo1952-342M-40122STRONG WARKA04:24:24
#59 359Rogowski Jan1950-343M-5059TKKF Płońsk04:27:40

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności