Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Maraton Dębno

Wyniki - 8 kwietnia 2001, Dębno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
K
M
Kat
-
#1 359Rogowski Jan1950-343M-5059TKKF Płońsk04:27:40
#2 358Wasilew Christo1952-342M-40122STRONG WARKA04:24:24
#3 357Bartkowicz Wiesław1957-341M-40121Głogów04:24:13
#4 356Szlagowski Marek1958-340M-40120ŚKB INTERMARCHE Świeb.04:22:27
#5 355Wolniak Andrzej1954-339M-40119TKKF RELAKS Kalisz04:22:27
#6 354Maciejewski Piotr1953-338M-40118TKKF RELAKS Kalisz04:20:31
#7 353Cichoń Janusz1970-337M-3094SOKÓŁ Tarnów04:20:08
#8 351Miller Czesław1940-336M-6012WDW Sopot04:18:12
#9 350Jędrzejczyk Wojciech1964-335M-3093Szczecin04:17:41
#10 349Szajda Adam1946-334M-5058WIATR Tarnobrzeg04:15:26
#11 348Marczuk Andrzej1967-333M-3092WKB META Lubliniec04:15:26
#12 347Jakubowski Mirosław1959-332M-40117TKKF OLIMP Legnica04:15:10
#13 346Łuksza Wiesław1941-331M-6011BKB Warszawa04:14:55
#14 345Kudła Krzysztof1954-330M-40116JW 3290 Bydgoszcz04:13:59
#15 344Fieduk Grzegorz1966-329M-3091Gorzów Wlkp.04:13:32
#16 343Macur Tomasz1973-328M-2056Gdańsk04:13:31
#17 342Bednarz Jerzy1946-327M-5057Poznań04:13:11
#18 341Mitura Grzegorz1978-326M-2055WKB META Lubliniec04:13:09
#19 340Smoliński Sławomir1973-325M-2054GRUNWALD 1411 Opole04:11:47
#20 339Wasilkiewicz Lech1947-324M-5056ŚKB INTERMARCHE Świeb.04:10:56
#21 338Kozak Zdzisław1946-323M-5055Międzyrzecz Podlaski04:10:05
#22 337Nowak Sławomir1962-322M-3090WKU Świecie04:08:56
#23 336Lis Jarosław1961-321M-40115LKS Puck04:08:56
#24 335Wnuk Grzegorz1968-320M-3089ENERGETYK Rybnik04:08:38
#25 333Tymiński Jan1965-319M-30885 B.Panc. SKORPION Opole04:07:36
#26 332Pałasz Edmund1947-318M-5054STOCZNIA Gdańsk04:07:03
#27 331Baranek Marian1952-317M-40114ŚKB INTERMARCHE Świeb.04:06:52
#28 329Parys Andrzej1954-316M-40113Elbląg04:06:00
#29 328Żywioł Tomasz1946-315M-5053Cieszyn04:05:40
#30 327Kasprzak Zdzisław1947-314M-5052Poznań04:05:23
#31 326Żuk Józef1940-313M-6010WKB Wałbrzych04:04:19
#32 325Kuśmierek Wiktor1945-312M-5051WKB META Lubliniec04:03:31
#33 324Winnicki Roland1972-311M-2053LZS Jaśkowa04:01:31
#34 323Goleń Jan1969-310M-3087ING Warszawa04:00:50
#35 322Kotarski Antoni1956-309M-40112Gdynia04:00:08
#36 321Ciba Jerzy1966-308M-3086MANOPOL Poznań03:59:24
#37 320Ruta Tadeusz1950-307M-5050WKB META Lubliniec03:59:14
#38 319Tomaszek Artur1970-306M-3085Piastów03:58:37
#39 318Woźnica Robert1964-305M-3084WKB META Lubliniec03:58:19
#40 317Jędrzejas Krzysztof1954-304M-40111MMKS Koźle03:58:17
#41 316Zadorożny Zdzisław1953-303M-40110Zgorzelec03:57:29
#42 315Sobczak Marek1954-302M-40109TKKF ENERGO Mysłowice03:57:28
#43 314Kaczmarek Henryk1957-301M-401085 B. Panc. SKORPION Opole03:57:20
#44 313Stańczyk Maciej1960-300M-40107Raszyn03:57:20
#45 312Maciuszko Bronisław1934-299M-609TKKF Szczecin03:57:12
#46 311Nowak Wojciech1963-298M-3083Warszwa03:56:51
#47 310Konkol Józef1946-297M-5049Głogów03:56:13
#48 308Ignasiak Jan1956-296M-40106KON NADZIEJA03:55:42
#49 307Walczewski Michał1973-295M-2052WKB META Lubliniec03:55:12
#50 306Drzazga Edward1957-294M-40105ŚKB INTERMARCHE Świeb.03:55:12
#51 305Dermont Henryk1944-293M-5048Łumbie03:54:35
#52 304Tomaszewski Leon1954-292M-40104KWK BOGDANKA S.A.03:54:33
#53 303Kordziński Kazimierz1958-291M-40103WKB META Lubliniec03:54:10
#54 302Van Leersum Edo1952-290M-40102Renkum03:54:00
#55 301Sowa Maciej1972-289M-2051KB TKKF Środa Wlkp.03:53:28
#56 300Rokita Juliusz1956-288M-40101KB Żnin03:53:26
#57 299Rykowski Tadeusz1955-287M-40100Olsztynek03:53:17
#58 298Szejko Wawrzyniec1952-286M-4099KB PROMYK Ciechanów03:53:04
#59 296Bilski Jan1949-285M-5047Poznań03:51:36
#60 295Marcinkiewicz Stanisław1953-284M-4098HURAGAN Wołomin03:51:12
#61 294Szuba Tadeusz1958-283M-4097TKKF BŁYSKAWICA Łobez03:50:30
#62 293Bliszczyk Andrzej1953-282M-4096URSYNÓW Warszawa03:50:24
#63 292Koziarz Zbigniew1956-281M-40955 B. Panc. SKORPION Opole03:50:10
#64 291Klasiński Tadeusz1957-280M-4094HYDRAULIK Toruń03:48:55
#65 290Spychalski Tadeusz1960-279M-4093FRUTINA NESTLE Toruń03:48:55
#66 289Pokorny Edward1948-278M-5046TUPOT Ustka03:48:49
#67 288Guzek Tadeusz1962-277M-3082KB Łuków03:48:02
#68 287Śmiałek Zbigniew1979-276M-2050Wałbrzych03:47:44
#69 286Sar Jarosław1956-275M-4092KKB W-wa Ursynów03:47:33
#70 285Olszewski Jacek1951-274M-5045Szczecin03:47:17
#71 284Jabłoński Maciej1973-273M-2049Międzyrzecz Podlaski03:47:09
#72 283Nawrocki Roman1960-272M-4091MARATOŃCZYK Z.Góra03:47:02
#73 282Sierocki Jan1959-271M-4090Augustów03:46:36
#74 281Szymański Zdzisław1944-270M-5044SOKÓŁ Koło03:46:26
#75 280Kujawiński Cezary1955-269M-4089TKKF RELAKS Kalisz03:45:21
#76 278Dobosz Krzysztof1970-268M-3081PĘDZIWIATR Gliwice03:44:23
#77 276Pytlik Lucjan1955-267M-4088Radlin03:44:18
#78 275Majchrzycki Andrzej1946-266M-5043WKB PIAST Wrocław03:43:50
#79 274Przywara Zbigniew1952-265M-4087TYTAN Police03:43:34
#80 273Kresimow Kazimierz1950-264M-5042Tczew03:43:30
#81 272Skurzyński Krzysztof1956-263M-4086JW 3033 Bydgoszcz03:43:29
#82 271Szyller Jerzy1949-262M-5041Bielsko-Biała03:43:10
#83 270Bajstok Paweł1974-261M-2048Czempiń03:42:52
#84 269Pytlarz Konrad1980-260M-2047Wałbrzych03:42:50
#85 268Wiśniewski Czesław1951-259M-5040TKKF MARATOŃCZYK Szcz.03:42:17
#86 267Michoński Bogdan1954-258M-4085ARKONIA Szczecin03:42:17
#87 266Wypych Radosław1969-257M-3080KB REEBOK Warszawa03:41:00
#88 265Leszczak Jan1952-256M-4084PATRYK-UNO Police03:40:38
#89 264Jarzec Wiesław1980-255M-2046Toruń03:40:32
#90 263Pawłowski Bogusław1952-254M-4083Stare Babice03:40:21
#91 262Gruszczyński Wojciech1950-253M-5039JUPITER Bełchatów03:40:09
#92 261Dudziak Andrzej1947-252M-5038KWK BOGDANKA S.A.03:40:00
#93 260Grochocki Wojciech1936-251M-608TKKF PIAST Poznań03:39:14
#94 259Budzy Mieczysław1946-250M-5037Stargard03:38:39
#95 258Wróbel Marcin1977-249M-2045MARATOŃCZYK Z.Góra03:38:38
#96 257Marynowski Marcin1973-248M-2044Szczecin03:38:35
#97 256Zwoniarkiewicz Grzegorz1973-247M-2043Poznań03:38:27
#98 255Łabęcki Krzysztof1977-246M-2042MARATOŃCZYK Z.Góra03:38:12
#99 254Kosoń Jarosław1962-245M-3079JOGGING Świnoujście03:38:09
#100 253Kabaciński Bronisław1947-244M-5036TUPOT Ustka03:37:53

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności