Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Maraton Dębno

Wyniki - 8 kwietnia 2001, Dębno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
K
M
Kat
-
#1 159Warwas Henryk1957-152M-4049UMiG Kleczew03:16:48
#2 158Czekierda Ireneusz1966-151M-3054Chełm03:16:43
#3 157Podgajny Mirosław1964-150M-3053KPPSP Biała Podl.03:16:40
#4 156Włodarski Edward1953-149M-4048AKB Knurów03:15:51
#5 155Wieliński Jacek1956-148M-4047RAFINERIA Gdańska03:15:24
#6 154Musioł Zbigniew1961-147M-4046Drzonków03:15:21
#7 153Stadthaus Holger1973-146M-2030GRUN-WEIS Zerbst03:15:17
#8 152Sojka Franciszek1942-145M-5016LKS Ziemi Puckiej03:15:05
#9 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 151Policht Ireneusz1939-144M-603KWK BOGDANKA S.A.03:14:58
#10 150Wayda Adam1968-143M-3052Głogów03:14:47
#11 149Ćwikliński Waldemar1952-142M-4045TKKF Czeladź03:14:44
#12 148Rogowski Leszek1948-141M-5015MARATOŃCZYK Z.Góra03:14:04
#13 147Wyganowski Andrzej1945-140M-5014Kołobrzeg03:14:02
#14 146Rudnik Tomasz1973-139M-2029KWB Turów03:13:59
#15 145Będkowski Grzegorz1980-138M-2028SOKÓŁ Tarnów03:13:51
#16 144Czyściecki Wojciech1978-137M-2027PEPSI Gdańsk03:13:31
#17 143Leś Ireneusz1953-136M-4044ELEKTROWNIA Bełchatów03:13:30
#18 142Klimczak Leszek1957-135M-4043Gdańsk03:13:09
#19 141Kozłowski Mariusz1978-134M-2026Elbląg03:13:00
#20 140Kalinowski Arkadiusz1971-133M-3051Gdańsk03:12:56
#21 139Mierzejewski Jan1947-132M-5013WKU Wyszków03:12:51
#22 138Dęga Ryszard1955-131M-4042TUPOT Ustka03:12:25
#23 137Sadło Robert1966-130M-3050Kołobrzeg03:12:21
#24 136Kot Leszek1951-129M-5012KWK BOGDANKA S.A.03:11:44
#25 135Małek Stanisław1954-128M-4041VISETON S.A. Praszka03:11:39
#26 134Telesiewicz Henryk1947-127M-5011KS ŚWIĘC Sławno03:11:36
#27 133Szczypek Jan1958-126M-4040KWK BOGDANKA S.A.03:11:26
#28 132Jasiński Marian1947-125M-5010Elbląg03:11:05
#29 131Mika Józef1960-124M-4039KB ASICS Polska03:10:48
#30 130Wilczek Krzysztof1958-123M-4038AKB Szczytno03:10:17
#31 129Łuński Zbigniew1952-122M-4037AKM Olsztyn03:09:50
#32 128Malinowski Adam1957-121M-4036KS ŚWIĄC Sławno03:09:47
#33 127Gałan Leszek1963-120M-3049CALISIA Kalisz Pom.03:09:46
#34 126Lichosik Jerzy1950-119M-509KSBG Jelenia Góra03:09:40
#35 125Politowicz Janusz1950-118M-508Szczecin03:09:27
#36 124Kasprzak Bogdan1954-117M-4035KB NEPTUN Kołobrzeg03:09:27
#37 123Rosiński Zbigniew1960-116M-4034WKB META Lubliniec03:09:21
#38 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !122Tomecki Jerzy1941-115M-602TKKF ENERGO Mysłowice03:08:59
#39 121Olchawa Piotr1966-114M-3048Chełmża03:08:55
#40 120Chudy Henryk1955-113M-4033KS ŚWIĘC Sławno03:08:46
#41 119Jałowski Tomasz1967-112M-3047AMATOR Gorzów Wlkp.03:08:43
#42 118Szulc Leszek1977-111M-2025WKB META Lubliniec03:08:23
#43 117Jabłoński Łukasz1979-110M-2024AZS PG Kartuzy03:08:16
#44 116Mielewczyk Kazimierz1965-109M-3046LKS Ziemi Puckiej03:07:37
#45 115Jasiczek Roman1961-108M-4032Stargard03:07:30
#46 114Siółkowski Wiesław1955-107M-4031Elbląg03:07:26
#47 113Nowicki Leszek1961-106M-4030TKKF Inowrocław03:06:55
#48 112Jopek Remigiusz1966-105M-3045JOGGING Świnoujście03:06:54
#49 111Miluk Stanisław1962-104M-3044WKB META Lubliniec03:06:49
#50 110Nalepka Jerzy1950-103M-507GMM CZERKIESY Sanok03:06:48
#51 109Cytowski Bogdan1961-102M-4029JOGGING Świnoujście03:06:40
#52 108Paduch Piotr1966-101M-3043ADRIANA Kosowizna03:06:34
#53 107Ossowski Adam1956-100M-4028Bydgoszcz03:06:17
#54 106Pawłowski Zbigniew1951-99M-506MAKSOR Puławy03:05:53
#55 105Parusiński Jan1954-98M-4027TTT TRIADA Sopot03:04:58
#56 104Czarneta Artur1970-97M-3042ENERGETYK Rybnik03:04:55
#57 103Modzelewski Krzysztof1966-96M-3041LKS Puck03:03:52
#58 102Rusakiewicz Marek1964-95M-3040AMATOR Gorzów Wlkp.03:03:29
#59 101Makowski Marek1960-94M-4026JW 2568 Węgorzewo03:03:24
#60 100Opałka Jan1950-93M-505KB TKKF Płońsk03:03:00
#61 99Okonek Grzegorz1958-92M-4025LZS Lubniewo03:02:48
#62 98Rudnik Jerzy1952-91M-4024FLORIAIN Chojnice03:02:47
#63 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !97Wiśniewski Zbigniew1936-90M-601FLORIAN Chojnice03:02:47
#64 96Żuk Jacek1973-89M-20235 B. Panc. SKORPION Opole03:02:46
#65 95Dutkiewicz Adam1960-88M-4023Inowrocław03:02:29
#66 94Wojtyś Piotr1972-87M-2022Rawicz03:02:20
#67 93Jasiński Marek1960-86M-4022KKB W-wa Ursynów03:02:11
#68 92Niwiński Grzegorz1958-85M-4021TUPOT Ustka03:02:07
#69 91Dziekoński Tadeusz1950-84M-504JUVENIA Białystok03:02:05
#70 90Torłop Przemysław1966-83M-3039PORT Gdański03:01:32
#71 89Dominikowski Jerzy1954-82M-4020TRUCHT Skierniewice03:01:27
#72 88Koss Mirosław1972-81M-2021LKS Ziemi Puckiej03:01:16
#73 87Przybysz Krzysztof1969-80M-3038LEGIA Warszawa03:01:14
#74 86Jędrzejewski Jarosław1963-79M-3037WKB META Lubliniec03:01:09
#75 85Dawid Zbigniew1964-78M-3036CROSS Turek03:01:07
#76 84Wiktorowicz Paweł1971-77M-3035WKB META Lubliniec03:00:02
#77 83Zawadzki Stanisław1962-76M-3034LKS ISKRA Jaszkowa02:58:43
#78 82Wróblewski Krzysztof1970-75M-3033WKB META Lubliniec02:58:33
#79 81Macugowski Adam1979-74M-2020KB PROMYK Ciechanów02:58:28
#80 80Zimochocki Sebastian1970-73M-3032KB TRUCHT Skierniewice02:58:26
#81 79Szymczakowski Tadeusz1954-72M-4019TRUCHT Skierniewice02:58:26
#82 78Żukowski Andrzej1955-71M-4018Darłowo02:58:19
#83 77Macugowski Mariusz1975-70M-2019KB PROMYK Ciechanów02:57:53
#84 76Muszarski Piotr1973-69M-2018Chełmno02:57:46
#85 75Czyż Grzegorz1967-68M-3031LZS Bogumiłowice02:57:27
#86 74Wrocławski Stanisław1957-67M-4017KWK BOGDANKA S.A.02:57:25
#87 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 73Sikora Stefan1949-66M-503Bielsko-Biała02:57:19
#88 72Antczak Mirosław1959-65M-4016TKKF RELAKS Kalisz02:56:55
#89 71Kopeć Łukasz1980-64M-2017ZAWISZA Bydgoszcz02:56:30
#90 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !70Liban Zygfryd1943-63M-502Tczew02:56:02
#91 69Nadolny Eugeniusz1961-62M-4015WKB META Lubliniec02:55:47
#92 68Janusz Ryszard1964-61M-3030LKS ISKRA Jaszkowa02:55:35
#93 67Rybicki Wiesław1955-60M-4014AKB Knurów02:54:44
#94 66Lewandowski Tadeusz1952-59M-4013Głogów02:54:34
#95 65Nalepka Robert1975-58M-2016KKB MOSiR Krosno02:54:07
#96 64Siwczyk Andrzej1957-57M-4012ENERGETYK Rybnik02:53:46
#97 63Pismenko Wojciech1963-56M-3029UM Świdwin02:53:21
#98 62Kazibut Zdzisław1952-55M-4011ZNP Poznań02:53:21
#99 61Schlegel Bernhard1962-54M-3028LRV NIEDERLAUSITZ02:53:08
#100 60Balcerzak Andrzej1959-53M-4010Police02:52:58

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności