Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Maraton Dębno

Wyniki - 8 kwietnia 2001, Dębno

Grupa zawodów :

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
K
M
Kat
-
#1 257Marynowski Marcin1973-248M-2044Szczecin03:38:35
#2 281Szymański Zdzisław1944-270M-5044SOKÓŁ Koło03:46:26
#3 111Miluk Stanisław1962-104M-3044WKB META Lubliniec03:06:49
#4 143Leś Ireneusz1953-136M-4044ELEKTROWNIA Bełchatów03:13:30
#5 258Wróbel Marcin1977-249M-2045MARATOŃCZYK Z.Góra03:38:38
#6 285Olszewski Jacek1951-274M-5045Szczecin03:47:17
#7 112Jopek Remigiusz1966-105M-3045JOGGING Świnoujście03:06:54
#8 149Ćwikliński Waldemar1952-142M-4045TKKF Czeladź03:14:44
#9 264Jarzec Wiesław1980-255M-2046Toruń03:40:32
#10 289Pokorny Edward1948-278M-5046TUPOT Ustka03:48:49
#11 116Mielewczyk Kazimierz1965-109M-3046LKS Ziemi Puckiej03:07:37
#12 154Musioł Zbigniew1961-147M-4046Drzonków03:15:21
#13 269Pytlarz Konrad1980-260M-2047Wałbrzych03:42:50
#14 296Bilski Jan1949-285M-5047Poznań03:51:36
#15 119Jałowski Tomasz1967-112M-3047AMATOR Gorzów Wlkp.03:08:43
#16 155Wieliński Jacek1956-148M-4047RAFINERIA Gdańska03:15:24
#17 270Bajstok Paweł1974-261M-2048Czempiń03:42:52
#18 305Dermont Henryk1944-293M-5048Łumbie03:54:35
#19 121Olchawa Piotr1966-114M-3048Chełmża03:08:55
#20 156Włodarski Edward1953-149M-4048AKB Knurów03:15:51
#21 284Jabłoński Maciej1973-273M-2049Międzyrzecz Podlaski03:47:09
#22 310Konkol Józef1946-297M-5049Głogów03:56:13
#23 127Gałan Leszek1963-120M-3049CALISIA Kalisz Pom.03:09:46
#24 159Warwas Henryk1957-152M-4049UMiG Kleczew03:16:48
#25 287Śmiałek Zbigniew1979-276M-2050Wałbrzych03:47:44
#26 320Ruta Tadeusz1950-307M-5050WKB META Lubliniec03:59:14
#27 137Sadło Robert1966-130M-3050Kołobrzeg03:12:21
#28 163Krośnicki Mariusz1960-156M-405056 PŚB TKKF LOTNIK03:17:54
#29 301Sowa Maciej1972-289M-2051KB TKKF Środa Wlkp.03:53:28
#30 325Kuśmierek Wiktor1945-312M-5051WKB META Lubliniec04:03:31
#31 140Kalinowski Arkadiusz1971-133M-3051Gdańsk03:12:56
#32 164Czerwiński Andrzej1957-157M-405156 PŚB TKKF LOTNIK03:17:55
#33 307Walczewski Michał1973-295M-2052WKB META Lubliniec03:55:12
#34 327Kasprzak Zdzisław1947-314M-5052Poznań04:05:23
#35 150Wayda Adam1968-143M-3052Głogów03:14:47
#36 167Dziadczyk Krzysztof1960-160M-4052CHKS KOLEJARZ Chojnice03:18:39
#37 324Winnicki Roland1972-311M-2053LZS Jaśkowa04:01:31
#38 328Żywioł Tomasz1946-315M-5053Cieszyn04:05:40
#39 157Podgajny Mirosław1964-150M-3053KPPSP Biała Podl.03:16:40
#40 168Gromko Andrzej1957-161M-4053Szczecin03:19:21
#41 332Pałasz Edmund1947-318M-5054STOCZNIA Gdańsk04:07:03
#42 340Smoliński Sławomir1973-325M-2054GRUNWALD 1411 Opole04:11:47
#43 158Czekierda Ireneusz1966-151M-3054Chełm03:16:43
#44 169Dudzik Jacek1955-162M-4054LKS ISKRA Jaszkowa03:19:32
#45 338Kozak Zdzisław1946-323M-5055Międzyrzecz Podlaski04:10:05
#46 341Mitura Grzegorz1978-326M-2055WKB META Lubliniec04:13:09
#47 160Gryczka Andrzej1965-153M-3055Kołobrzeg03:17:12
#48 171Woźniak Marek1961-164M-4055Koło03:19:42
#49 339Wasilkiewicz Lech1947-324M-5056ŚKB INTERMARCHE Świeb.04:10:56
#50 343Macur Tomasz1973-328M-2056Gdańsk04:13:31
#51 162Dajka Krzysztof1962-155M-3056ENERGETYK Rybnik03:17:50
#52 173Kosakowski Marian1957-166M-4056BOGL-BUD Szczecin03:19:48
#53 342Bednarz Jerzy1946-327M-5057Poznań04:13:11
#54 166Grundkowski Artur1969-159M-3057Szczecin03:18:20
#55 176Bartlewski Leszek1960-169M-4057MARATOŃCZYK Z.Góra03:20:38
#56 349Szajda Adam1946-334M-5058WIATR Tarnobrzeg04:15:26
#57 172Mańkowski Dariusz1966-165M-3058Jastrowie03:19:45
#58 180Żukowski Władysław1953-173M-4058KS Świąc Sławno03:21:15
#59 359Rogowski Jan1950-343M-5059TKKF Płońsk04:27:40
#60 177Bordych Jacek1969-170M-3059Kożuchów03:20:45
#61 182Lasota Mirosław1953-175M-4059GWDA Piła03:22:26
#62 178Falkowski Dariusz1969-171M-3060TUPOT Ustka03:20:59
#63 186Łęgowski Janusz1958-179M-4060LKS Ziemi Puckiej03:23:06
#64 183Mirosław Jerzy1964-176M-3061KWK BOGDANKA S.A.03:22:35
#65 187Kikulski Wiesław1957-180M-4061JURWALD Grudziądz03:23:18
#66 185Trzebiatowski Dariusz1965-178M-3062FLORIAN Chojnice03:22:53
#67 188Paszkowski Janusz1956-181M-4062Brodnica03:23:24
#68 189Niewiadomski Zbigniew1965-182M-3063WKB META Lubliniec03:23:29
#69 199Łuczak Krzysztof1957-192M-4063MARATOŃCZYK Z.Góra03:24:58
#70 204Pendrak Piotr1954-197M-4064Kołobrzeg03:26:29
#71 194Ignasiak Tomasz1969-187M-3064MARATOŃCZYK Z. Góra03:24:20
#72 205Flisek Zbigniew1952-198M-4065MARATOŃCZYK Szcz.03:26:31
#73 196Miłota Grzegorz1964-189M-3065AMATOR Gorzów Wlkp.03:24:30
#74 208Petelski Paweł1956-201M-4066TTT TRIADA Sopot03:27:20
#75 197Łączny Jacek1964-190M-3066MTL S.C. Toruń03:24:40
#76 209Sypiański Wojciech1959-202M-4067TUPOT Ustka03:27:30
#77 198Asayevich Raman1964-191M-3067Białoruś03:24:50
#78 206Gmerek Krzysztof1969-199M-3068Bydgoszcz03:26:43
#79 210Drwęcki Leszek1952-203M-4068Złotów03:27:46
#80 211Maleszak Cezariusz1962-204M-3069Jelcz-Laskowice03:28:04
#81 213Głos Jerzy1952-206M-4069ENERGETYK Rybnik03:28:11
#82 215Szuszkiewicz Jerzy1961-208M-4070JUPITER Bełchatów03:28:24
#83 216Bryl Maciej1966-209M-307056 PŚB TKKF LOTNIK03:28:35
#84 217Grzybowski Krzysztof1957-210M-4071AMATOR Gorzów Wlkp.03:28:40
#85 219Wardyński Jarosław1971-212M-3071Kożuchów03:29:40
#86 221Kamecki Antoni1955-214M-4072Międzyrzecz Podlaski03:30:14
#87 225Gniazdowski Roman1964-218M-3072JW 3033 Bydgoszcz03:30:35
#88 223Szczerbiński Krzysztof1953-216M-4073TKKF ELDORA Gryfino03:30:30
#89 230Lisius Tomasz1964-222M-3073Wrzosy03:31:33
#90 226Gumienny Andrzej1957-219M-4074BULK-CARGO Szczecin03:30:44
#91 231Gawłowicz Bernard1969-223M-3074ŚKB INTERMARCHE Świeb.03:31:55
#92 227Szutkowski Sławomir1956-220M-4075JW 1106 Olsztyn03:30:46
#93 237Stefański Andrzej1962-229M-3075POLICJA Elbląg03:33:20
#94 233Rzepka Arkadiusz1959-225M-4076UWKS POLONIA J. Góra03:32:17
#95 241Okoń Stanisław1966-233M-3076Kołobrzeg03:34:25
#96 238Pomirko Marek1959-230M-4077Szczecin03:33:42
#97 245Kurpas Marek1965-237M-3077Kożuchów03:36:14
#98 240Grabiański Marian1952-232M-4078KWK WESOŁA03:34:12
#99 251Kuczkowski Ryszard1966-242M-3078PKP S.A. Olsztyn03:37:27
#100 242Wysocki Jerzy1952-234M-4079JW 2907 Mosty03:35:18

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności