Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Dycha Kowalewska

Wyniki - 19 maja 2001, Kowalewo Pomorskie

Enduhub Prime (Café Edition)

Pomóż budować największą bazę wyników w Polsce i dołącz do Enduhub Prime (Café Edition) !

  • Pełna funkcjonalność.
  • Bez żadnych umów i drobnego druczku, rezygnujesz kiedy chcesz.
  • Jedno expresso na miesiąc dla nas.

Kup Enduhub Prime Café za 7,99
Msc
Rok
Kat
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1Władimir DuchowiczBLR"Dynamo" Mińsk (Białoruś)1970M-300:31:01
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2Marek WojtasPOL"Tucholanka" Tuchola1972M-200:31:21
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3Krzysztof BruckiPOLLZS Ostromecko1976M-200:31:50
#4 4Krzysztof BartkiewiczPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1975M-200:33:12
#5 5Jacek SzulcPOLStolno1965M-300:33:12
#6 6Tomasz KropkowskiPOLLKS "Promień" Kowalewo Pomorskie1982M-100:33:32
#7 7Jacek KasperowiczPOL"Zawisza" Bydgoszcz1977M-200:33:55
#8 8Zbigniew ŚliwaPOLŚwiecie1964M-300:34:05
#9 9Karina Szymańska-WiśniewskaPOLLKS "Promień" Kowalewo Pomorskie1975K-100:34:20
#10 10Ryszard ŁuczakPOLTKKF "Instalator Pelikan" Szubin1956M-400:35:21
#11 11Krzysztof GmerekPOLBydgoszcz1969M-300:35:34
#12 12Sławomir SzumskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1974M-200:35:38
#13 13Wiesław SzulcPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1959M-400:36:11
#14 14Marek ŚliwaPOLGrudziądz1965M-300:36:14
#15 15Dariusz OlewińskiPOLPSSR Toruń1976M-200:36:15
#16 16Mirosław DrozdowskiPOLKB "Rytm" Golub-Dobrzyń1958M-400:36:31
#17 17Krzysztof BielickiPOLPoczta Polska - Brodnica1963M-300:36:40
#18 18Maciej ToczekPOLLKS "Promień" Kowalewo Pomorskie1984M-100:36:46
#19 19Leszek MarcinkiewiczPOLAleksandrów Kujawski1983M-100:36:51
#20 20Piotr OlchawaPOL"Virgo" Chełmża1966M-300:37:04
#21 21Grzegorz OkonekPOLLZS Lubiewo1958M-400:37:35
#22 22Adam OssowskiPOLBydgoszcz1956M-400:37:38
#23 23Piotr LiżewskiPOLZbiczno1972M-200:37:48
#24 24Adam DahmsPOLTKKF "Orzeł" Bydgoszcz1978M-200:37:52
#25 25Józef WojciechowskiPOL"Vectra" Włocławek1943M-500:37:59
#26 26Stefan KamińskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1947M-500:38:04
#27 27Zbigniew MarkiewiczPOLWąbrzeźno1957M-400:38:17
#28 28Mirosław KalwasińskiPOLWłocławek1951M-500:38:35
#29 29Jarosław GajewskiPOLBydgoszcz1968M-300:38:38
#30 30Jacek ŁącznyPOLKB Asics1964M-300:38:41
#31 31Maciej WróblewskiPOLUMK Toruń1968M-300:38:57
#32 32Grzegorz RożyńskiPOLLKS "Promień" Kowalewo Pomorskie1985M-100:39:05
#33 33Janusz TybuszewskiPOLLKS "Unia" Obrowo1956M-400:39:08
#34 34Piotr GrallaPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1963M-300:39:14
#35 35Krzysztof ŁęgowskiPOLBrodnica1980M-200:39:20
#36 36Anna RybickaPOLAZS AWF Wrocław1963K-200:39:30
#37 37Krzysztof MotoczyńskiPOLTKKF "Instalator Pelikan" Szubin1955M-400:39:30
#38 38Mirosław StrzyżewskiPOLUMK Toruń1961M-400:39:55
#39 39Roman SkibaPOLGrudziądz1937M-600:40:10
#40 40Piotr BocianPOLKS WDA Świecie1983M-100:40:10
#41 42Janusz PaszkowskiPOLBrodnica1956M-400:40:30
#42 43Rafał OlszewskiPOLKB Gniewkowo1981M-200:40:32
#43 44Szymon KrzysztofiakPOLKB Gniewkowo1983M-100:40:35
#44 45Jan MarcinkiewiczPOLAleksandrów Kujawski1956M-400:40:43
#45 46Paweł WróblewskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1951M-500:40:46
#46 47Robert RysiewskiPOLZS Kowalewo Pomorskie1984M-100:40:51
#47 48Waldemar DybałaPOLSzczecin1956M-400:41:04
#48 49Stanisław MajcherPOLKB "Rytm" Golub-Dobrzyń1948M-500:41:11
#49 50Kazimierz LeśniewskiPOLWłocławek1942M-500:41:13
#50 51Janusz MajcherPOLToruń1972M-200:41:21
#51 52Ryszard FranasPOLKisielice1953M-400:41:50
#52 53Beata ZielińskaPOLLZS Ostromecko1978K-100:41:52
#53 54Stanisław CieplińskiPOLKisielice1966M-300:42:00
#54 55Michał JakubaszekPOLUMK Toruń1981M-200:42:05
#55 56Grzegorz OsieckiPOLKisielice1951M-500:42:12
#56 57Mirosław KamińskiPOLGrudziądz1963M-300:42:27
#57 58Krystian ŻołnowskiPOLBrodnica1985M-100:42:29
#58 59Barbara KrawczykPOLSamborowo1964K-200:42:35
#59 60Grzegorz KwiatkowskiPOLBrodnica1957M-400:42:40
#60 61Jacek SoińskiPOLInowrocław1971M-300:42:45
#61 62Stefan LewandowskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1943M-500:42:48
#62 63Christian LangeGERMSV Tripoint-FFO Niemcych1970M-300:42:50
#63 64Andrzej DutkiewiczPOL"Bella" Toruń1956M-400:43:16
#64 65Marlena CieplińskaPOLLKS "Promień" Kowalewo Pomorskie1985K-100:43:20
#65 66Tadeusz KraińskiPOLWłocławek1953M-400:43:23
#66 67Robert PiwońskiPOLParafialny Klub Biegacza - Toruń1977M-200:43:25
#67 68Wiesław GuziejewskiPOLWłocławek1940M-600:43:30
#68 69Joanna DziadykPOLAZS AWF Gdańsk1975K-100:43:33
#69 70Zbigniew GrześPOLBydgoszcz1968M-300:44:28
#70 71Sylwester MaciejewskiPOLUKS Rychnowo1985M-100:44:35
#71 72Krzysztof SzablewskiPOLZS Kowalewo Pomorskie1983M-100:44:46
#72 73Zdzisław SzymańskiPOLKoło1944M-500:44:53
#73 74Zbigniew AdamczykPOLToruń1955M-400:44:56
#74 75Bogdan ŚwierczyńskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1961M-400:45:01
#75 76Alina PodbielskaPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1969K-100:45:07
#76 77Zbigniew KazimierskiPOLToruń1961M-400:45:20
#77 78Kamil KaliskiPOLZS Kowalewo Pomorskie1984M-100:45:54
#78 79Andrzej SzkodzińskiPOLTKKF "Rekreacja" / "Matopat" Toruń1959M-400:46:13
#79 80Halina MierzwiakPOlKS WDA Świecie1951K-200:46:26
#80 81Jan AdamczykPOLGrudziądz1966M-300:46:29
#81 82Teresa SmuczyńskaPOLGdańsk1963K-200:47:30
#82 83Andrzej CzachorowskiPOLKowalewo Pomorskie1984M-100:47:47
#83 84Adam PiątkowskiPOLZS Kowalewo Pomorskie1984M-100:47:47
#84 85Andrzej SzwecPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1956M-400:47:55
#85 86Marek SokołowskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1958M-400:47:57
#86 87Ilona DołęgaPOLBudokar Orneta1976K-100:48:15
#87 88Ewa SkoczyńskaPOLFitness Club "Ewa" Toruń1964K-200:48:42
#88 89Zbigniew GrankowskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1945M-500:48:45
#89 90Łukasz MiśPOLZS Kowalewo Pomorskie1984M-100:48:53
#90 91Teresa MiotkPOL"Zorza" Gdynia1959K-200:50:19
#91 92Marek GembickiPOL"Skrwa" Skrwilno1954M-400:50:24
#92 93Kazimierz CelebudzkiPOL"Skrwa" Skrwilno1963M-300:51:24
#93 94Eugeniusz SikorskiPOLSokół Koło1934M-600:52:04
#94 95Stefan RosińskiPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1940M-600:53:14
#95 96Tomasz OsóbkaPOLTKKF "Rekreacja" Toruń1937M-600:53:29
#96 97Hilary BoczkowskiPOLTKKF "Zdrowie" Łódź1930M-700:53:36
#97 98Justyna MajewskaPOLLO Golub-Dobrzyń1983K-100:54:01
#98 99Paweł KunaPOLTKKF "Zdrowie" Łódź1934M-600:55:49
#99 100Jadwiga WichrowskaPOL"Centrostal" Toruń1951K-200:56:14
#100 101Halina MajcherPOLKB "Rytm" Golub-Dobrzyń1951K-200:56:46

Google Play

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności