Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XX Maraton Wrocławski

Wyniki - 21 kwietnia 2002, Wrocław

Grupa zawodów :

Msc
Rok
Kat
K
M
-
#1 201Tadeusz Ruta1950M5023-194WKB Meta Lubliniec03:12:01
#2 202Andrzej Moczek1960M4081-195Start Domena Bielsko Biała03:12:03
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !203Karol Chwastyk1938M602-196KB Kąty Wrocławskie03:12:08
#4 204Antanas Barancovas1951M5024-197Lekecia / Litwa03:12:10
#5 205Marek Woźniak1961M4082-198Koło03:12:15
#6 206Józef Mika1960M4083-199Poznań03:12:16
#7 207Jerzy Mirosław1964M3046-200LW Bogdanka03:12:25
#8 208Jan Stasiczek1975M1846-201AKS Chorzów03:13:49
#9 209Aleksander Cieśliński1958M4084-202Trans-Jan Katowice03:13:53
#10 210Andrzej Dudziak1947M5025-203Łęczna03:13:54
#11 211Adam Dutkiewicz1960M4085-204Inowrocław03:14:04
#12 212Dariusz Mańkowski1966M3047-205Jastrowie03:14:24
#13 213Andrzej Radzymin1953M4086-206KB OSiR Hajnówka03:14:34
#14 214Waldemar Stefański1963M3048-207Strażak Gdańsk03:14:51
#15 215Krzysztof Czupryna1970M3049-208AWF Katowice03:14:57
#16 216Nedjeljko Fiskus1974M1847-209Vrbowiec / Chorwacja03:15:09
#17 217Mirosław Podgajny1964M3050-210KM PSP Biała Podlaska03:15:22
#18 218Przemysław Cieślak1974M1848-211KB Reebok Warszawa03:15:32
#19 219Miroslav Stroka1953M4087-212RD Zilina03:15:36
#20 220Jan Graca1949M5026-213Izbicko03:15:41
#21 221Janusz Nieścioruk1957M4088-214GLKS Rokitno03:15:41
#22 222Marian Kawecki1949M5027-215KB Branice03:15:45
#23 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !223Marta Mikołajczyk1948K5018-KB Reebok Warszawa03:15:46
#24 224Krzysztof Węgorski1958M4089-216KB Reebok Warszawa03:15:57
#25 225Marek Tylla1956M4090-217Izotech Katowice03:16:00
#26 226Jerzy Nalepka1950M5028-218SGMM Sanok03:16:00
#27 227Dariusz Zwierzański1976M1849-219MLKS Siedlęcin03:16:02
#28 228Zdzisław Piekarski1956M4091-220TKKF Idzikowice03:16:07
#29 229Marcin Butzek1979M1850-221Wrocław03:16:09
#30 230Krzysztof Janiszewski1973M1851-222Wrocław03:16:11
#31 231Andrzej Listowski1968M3051-223UKS Trójka Oleśnica03:16:24
#32 232Jerzy Lichosik1950M5029-224Jelenia Góra03:16:32
#33 233Ryszard Kałaczyński1960M4092-225LZS Więcbork03:16:36
#34 234Andrzej Pawlicki1956M4093-226KB Żnin03:16:37
#35 235Jacek Fedorowicz1970M3052-227Wrocław03:16:56
#36 236Józef Troka1961M4094-228Wodociągi Chojnice03:17:12
#37 237Sebastian Kasperkowiak1973M1852-229Gostyń03:17:26
#38 238Mariusz Krośnicki1960M4095-23056 pśb Inowrocław03:17:34
#39 239Jan Krypa1954M4096-231Menis Warszawa03:17:36
#40 240Ludwik Gołębiewicz1960M4097-232Oborniki Ślaskie03:17:39
#41 241Wiesław Janeczek1961M4098-233LZS Trębaczew03:17:44
#42 242Leszek Bartlewski1960M4099-234KB Maratończyk Zielona Góra03:17:47
#43 243Grzegorz Fedak1978M1853-235SGMM Sanok03:18:02
#44 244Zbigniew Jurek1960M40100-236Buderus Club03:18:03
#45 245Janusz Rybicki1950M5030-237ZCH Police03:18:10
#46 246Marek Karasowski1960M40101-238BKB Maratończyk Brzeg03:18:23
#47 247Edmund Stańczak1953M40102-239Orlen Płock03:18:30
#48 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 248Zygmunt Juraczko1942M603-240Gdańsk03:18:31
#49 249Stanisław Nocuń1949M5031-241Częstochowa03:18:32
#50 250Krzysztof Przybysz1969M3053-242Legia Warszawa03:18:41
#51 251Marian Michalik1952M5032-243AK Zilina03:18:49
#52 252Edward Kaszuba1944M5033-244WKB Piast Wrocław03:19:59
#53 253Janusz Fiechowski1958M40103-245Gdynia03:19:10
#54 254Henryk Pajda1955M40104-246ZSZ Mysłowice Górka03:19:23
#55 255Jerzy Wysocki1952M5034-247JW 2907 Mosty03:19:24
#56 256Mariusz Hutniczak1965M3054-248KB Huta Katowice03:19:34
#57 257Marek Musiał1955M40105-249Bystrzyca Górna03:19:38
#58 258Tomasz Ignasiak1969M3055-250KB Maratończyk Zielona Góra03:19:56
#59 259Piotr Klaszczyk1964M3056-251Gryfice03:19:58
#60 260Wiesław Kasprzak1953M40106-252Ostrów Wlkp.03:20:03
#61 261Paweł Petelski1956M40107-253Triada Sopot03:20:15
#62 262Pavel Kolar1953M40108-254TV VOKD Poruba / Czechy03:20:17
#63 263Jarosław Marciniuk1979M1854-255Jogging Wałbrzych03:20:26
#64 264Franciszek Rasiuk1956M40109-256KB Branice03:20:41
#65 265Andrzej Kubiak1950M5035-257Rumia03:20:44
#66 266Leszek Mielcarek1955M40110-258Toyota Bytom03:20:51
#67 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 267Alicja Rybińska1983K1839-Olimpia Poznań03:21:14
#68 268Marcin Sławiński1971M3057-2593 KOP JW 274503:21:21
#69 269Wiesław Walczak1963M3058-260Lubawka03:21:27
#70 270Ryszard Jurczak1953M40111-261KB Huta Katowice03:21:33
#71 271Dawid Gut1979M1855-262Świdnica03:21:40
#72 272Zygmunt Zagórski1944M5036-263KB Branice03:21:41
#73 273Krzysztof Pastuszak1959M40112-264Maraton Ostrów03:21:48
#74 274Antoni Kamiński1959M40113-265JW 1879 Trzebiatów03:22:02
#75 275Leszek Rogowski1948M5037-266Zielona Góra03:22:10
#76 276Jerzy Janik1954M40114-267Strzelce Opolskie03:22:20
#77 277Piotr Magiera1982M1856-268KPW Kołobrzeg03:22:26
#78 278Edward Drzazga1957M40115-269Świebodzin03:22:48
#79 279Ervin Podżorny1941M604-270ET Trinec03:22:55
#80 280Wiesław Raut1948M5038-271Bydgoszcz03:22:57
#81 281Mirosław Dziergas1960M40116-272MKS Żywiec03:23:00
#82 282Ireneusz Policht1939M605-273LW Bogdanka03:23:07
#83 283Andrzej Konopka1967M3059-274KB Łomża03:23:10
#84 284Krzysztof Koselski1961M40117-275WKB Meta Lubliniec03:23:16
#85 285Henryk Warwas1957M40118-276UMiG Kleczew03:23:27
#86 286Krzysztof Szczerbiński1953M40119-277TKKF Eldora Gryfino03:23:28
#87 287Wojciech Szota1974M1857-278KKB Warszawa03:23:29
#88 288Andrzej Szewczyk1973M1858-279KKB Łomża03:23:42
#89 289Rudolf Wodniok1943M5039-280Lauftreff Weiterstadt03:23:44
#90 290Roman Krzyszczak1970M3060-281WKB Meta Lubliniec03:23:53
#91 291Waldemar Chmiel1961M40120-282Orlen Płock03:24:12
#92 292Edward Jurachno1960M40121-283Spartakus Bełchatów03:24:12
#93 293Mirosław Kamiński1963M3061-284Grudziądz03:24:13
#94 294Roman Maciaszczyk1969M3062-285Oława03:24:17
#95 295Edith Lama1956K40410-SG Weiters Hadt03:24:20
#96 296Kazimierz Dura1939M606-286WKB Piast Wrocław03:24:26
#97 297Witold Dąbrowski1955M40122-287Oława03:24:28
#98 298Waldemar Furmanek1965M3063-288ZCH Police03:24:29
#99 299Andrzej Napierała1958M40123-289TKKF Hutnik Głogów03:24:31
#100 300Jerzy Szuszkiewicz1961M40124-290Jupiter Bełchatów03:24:36

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności