Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

12 Międzynarodowy Półmaraton

Wyniki - 8 września 2002, Piła

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 501460Napierała EwaPOLGRYCZ Widziszewo1970K-301001:53:58
#2 502254Surdyk RafałPOLPoznań1975M-2016101:54:03
#3 503137Dyrlaga StanisławPOLUG Węgierska Górka1958M-4013601:54:25
#4 504565Lis JarosławPOLLKS Ziemi Puckiej1961M-4013701:54:27
#5 505200Martin TedGBRBritish Army1951M-505501:54:56
#6 506577Majkowski StanisławPOLKB Bytów1956M-4013801:55:00
#7 507169Pudyn ŁukaszPOLKB ASICS Polska1983M-2016201:55:03
#8 508514Radziejewski WojciechPOLMALTA Poznań1953M-4013901:55:18
#9 509571Klasa MarianPOLPomysł1955M-4014001:55:21
#10 510597Bromberek RomanPOLGEPARD Murowana1959M-4014101:55:28
#11 511596Bromberek MirosławaPOLGEPARD Murowana1964K-301101:55:30
#12 512581Żukowski PiotrPOLŚw. Marta W-wa1955M-4014201:55:35
#13 513115Dziedzic KrzysztofPOLSprawny Inaczej Kalisz1950M-505601:55:39
#14 514329Ciepły RomanPOLPoznań1963M-3011701:55:43
#15 515186Tkaczyk DariuszPOLJW 4393 Leźnica Wielka1974M-2016301:55:49
#16 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !516364Pietrzak MariaPOLTKKF ORZEŁ Bydgoszcz1942K-60101:55:55
#17 517178Hirszler ElżbietaPOLKKB Warszawa1960K-40801:56:02
#18 51889Gugałka JacekPOLPiła1978M-2016401:56:02
#19 519338Kowalski LechPOLKB Gniewkowo1952M-505701:56:05
#20 520520Szymczak PiotrPOLPoznań1971M-3011801:56:13
#21 52172Łuczyński PiotrPOLSPAP Wrocław1973M-2016501:56:14
#22 522203Brookes Smith ErinGBRBritish Army1978K-201301:56:17
#23 523517Terlikowski RomanPOLZNP Nowa Sól1946M-505801:56:21
#24 524592Soya LeszekPOLLZS Siedlisko1954M-4014301:56:28
#25 525484Motylewski MarekPOLChełmno1960M-4014401:56:32
#26 526360Cierżnicki ZbigniewPOLTKKF KOLEJARZ1963M-3011901:57:03
#27 527385Lenc JanuszPOLTKKF KOLEJARZ1953M-4014501:57:03
#28 528197Turzyński AleksanderPOLPiła1967M-3012001:57:05
#29 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !529468Siek HenrykPOLPoznań1931M-70201:57:12
#30 530390Kowalski AndrzejPOLKS KROTOSZ Krotoszyn1960M-4014601:57:40
#31 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !531250Rosińska JaninaPOLAZS Łódź1936K-60201:57:42
#32 532544Marcinkowski JanuszPOLBudzyń1955M-4014701:57:43
#33 533199Alderson BrianGBRBritish Army1968M-3012101:58:25
#34 534205Walsh MartinGBRBritish Army1965M-3012201:58:25
#35 535208Hemming SemwGBRBritish Army1967M-3012301:58:26
#36 536533Kudła KrzysztofPOLJW 3290 Bydgoszcz1954M-4014801:58:28
#37 53730Pipiorski PawełPOLWKB META Lubliniec1973M-2016601:58:36
#38 53897Orzechowska MariaPOLAKB Knurów1985K-201401:58:43
#39 539452Karolewski JanuszPOLPiła1959M-4014901:58:44
#40 540624Witt GrażynaPOLSopot1953K-40901:58:50
#41 541227Thorley TamesGBRBritish Army1979M-2016701:59:03
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !542588Lasota IrenaPOLKS GWDA Piła1951K-50101:59:22
#43 543386Kończak MaciejPOLKS KROTOSZ Krotoszyn1970M-3012401:59:37
#44 544173Kamiński TomaszPOLGdynia1955M-4015001:59:54
#45 545418Lisius KrzysztofPOLGdańsk1963M-3012501:59:58
#46 546428Kalbarczyk KazimierzPOLKWP Poznań1950M-505902:00:12
#47 547315Szewczyk MarekPOLPoznań1953M-4015102:00:30
#48 548213Harvey SarahGBRBritish Army1982K-201502:00:39
#49 549214Bedford TohmGBRBritish Army1983M-2016802:00:40
#50 550216Douglas EmmaGBRBritish Army1979M-2016902:00:41
#51 551475Karmelita ZdzisławPOLŁobzonka Wyrzysk1951M-506002:00:50
#52 552450Raba JanPOLUnisław1948M-506102:01:23
#53 55374Krzemiński RomanPOLPiła1959M-4015202:01:45
#54 55493Zawadzki RomanPOLAKB Knurów1960M-4015302:01:53
#55 555139Skinderhang MagneNORSP. KL Storen1942M-60702:01:54
#56 556259Książkiewicz SławomirPOLPoznań1975M-2017002:02:01
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 557406Bułczyński JanPOLUMiG Drawsko Pomorskie1932M-70302:02:15
#58 558538Piwar ZenonPOLKB BRACI PETK1939M-60802:02:16
#59 559566Andrzejak JerzyPOLWolsztyn1956M-4015402:02:37
#60 560558Zienkow AndrzejPOLKB BRYZA Postomino1955M-4015502:02:37
#61 561424Osiej WojciechPOLGdańsk1963M-3012602:02:45
#62 562189Drabik MarcinPOLWKB PIAST Wrocław1971M-3012702:03:00
#63 563170Rewers MiłoszPOLKB ASICS Polska1970M-3012802:03:03
#64 56475Witkoś DamianPOLOleśnica1975M-2017102:03:19
#65 565563Siedlecki DamianPOLSzmocin1979M-2017202:03:29
#66 566324Kluska ZbigniewPOLPrzegląd Koniński1956M-4015602:03:34
#67 567287Biskupski KazimierzPOLALTOM Gniezno1956M-4015702:03:44
#68 568575Mańczak StefanPOLKB Bytów1961M-4015802:04:04
#69 569168Pudyn AndrzejPOLKB ASICS Polska1961M-4015902:04:14
#70 57069Kaszubski MariuszPOLD.T. KRĘTACZE Jawor1966M-3012902:04:48
#71 571378Lisiewicz MarcinPOLWolsztyn1976M-2017302:04:50
#72 572273Wojtasiak JerzyPOLStargard Szczeciński1947M-506202:04:55
#73 573638Piątek JakubPOLKMB Świątecznych Piła1977M-2017402:05:04
#74 574131Ferraris DaniloITAWarszawa1956M-4016002:05:10
#75 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !575277Parusiński MarianPOLGdańsk1922M-75102:06:06
#76 576637Poliszuk ZdzisławPOLSzczecin1951M-506302:06:12
#77 577342Chudy GrażynaPOLSławno1981K-201602:06:39
#78 578221Moughton PeterGBRBritish Army1983M-2017502:07:59
#79 579625Stankowska DorotaPOLFLORIAN Chojnice1981K-201702:08:04
#80 58076Rogoziński DariuszPOLWrocław1973M-2017602:08:10
#81 581182Jankowski RyszardPOLWrocław1943M-506402:09:13
#82 582217Gadsdon IanGBRBritish Army1976M-2017702:09:14
#83 583116Rzemykowski RafałPOLPiła1971M-3013002:10:09
#84 584223Payne StuartGBRBritish Army1984M-2017802:10:29
#85 585540Łuc AndrzejPOLGorzów Wlkp.1943M-506502:10:36
#86 586166Sipa LeszekPOLPiła1956M-4016102:10:38
#87 587163Kiersk DorotaPOLKB ASICS Polska1972K-301202:10:41
#88 588431Kościński TomaszPOLPoznań1952M-506602:11:16
#89 589599Misztal JerzyPOLPoznań1956M-4016202:11:21
#90 590228Gawrychowski KrzysztofPOLKPP Kołobrzeg1963M-3013102:11:25
#91 591602Bubełka AdamPOL1975M-2017902:12:16
#92 592506Sady MarekPOLPiłsudskiego1956M-4016302:12:42
#93 593180Musiał DamianPOLPiła1974M-2018002:14:50
#94 594334Krzepina KrystynaPOLPolice1961K-401002:15:19
#95 595640Frydrych ZdzisławPOLGKS ZAMEK Gołańcz1949M-506702:16:19
#96 596549Piasecki PiotrPOLARIS Warszawa1966M-3013202:16:47
#97 597253Jakubczak JarosławPOLPoznań1975M-2018102:19:19
#98 598252Buczyński JózefPOLBiałogard1942M-60902:19:50
#99 599532Przybyłowicz ZygmuntPOLWągrowiec1931M-70402:20:40
#100 600326Rospondek AnnaPOLPiła1972K-301302:20:42

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności