Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

12 Międzynarodowy Półmaraton

Wyniki - 8 września 2002, Piła

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 57069Kaszubski MariuszPOLD.T. KRĘTACZE Jawor1966M-3012902:04:48
#2 238111Michałowski TomaszPOLDECATHLON Warszawa1973M-208501:32:49
#3 11160Hutnik AlehBLRDINAMO Mogilev1979M-20701:07:40
#4 116417Malinowski ZbigniewPOLDOMOLUX Kołobrzeg1954M-402601:24:26
#5 497361Nowak SławomirPOLDragacz1962M-4013401:52:58
#6 498457Zdrojewski JanPOLDrawsko Pomorskie1944M-505401:53:18
#7 152316Małecki BartłomiejPOLDrezdenko1979M-205701:27:43
#8 367339Górski RobertPOLDźwirzyno1983M-2012201:40:21
#9 608109Toulnov SergieiRUSFAMILYCLUB1944M-507102:25:37
#10 390498Orywał PiotrPOLFAN CLUB TSA Poznań1968M-309901:42:34
#11 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !146617Wiśniewski ZbigniewPOLFLORIAN Chojnice1936M-60101:27:18
#12 184562Konkol FranciszekPOLFLORIAN Chojnice1959M-404201:29:30
#13 188615Rudnik JerzyPOLFLORIAN Chojnice1952M-501301:29:41
#14 200589Dziadczyk KrzysztofPOLFLORIAN Chojnice1960M-404701:30:44
#15 250616Sepetelli RyszardPOLFLORIAN Chojnice1949M-501801:33:22
#16 579625Stankowska DorotaPOLFLORIAN Chojnice1981K-201702:08:04
#17 87487Hartunia ZenonPOLFLORIAN Chojnice1964M-303101:22:09
#18 193290Stodolski TomaszPOLFW Ostrów Wlkp.1956M-404401:30:13
#19 38293Czarnojańczyk RafałPOLFW Ostrów Wlkp.1975M-201901:13:28
#20 141419Lisius TomaszPOLGdańsk1964M-304201:26:42
#21 459448Barański SzymonPOLGdańsk1985M-2014701:48:35
#22 545418Lisius KrzysztofPOLGdańsk1963M-3012501:59:58
#23 561424Osiej WojciechPOLGdańsk1963M-3012602:02:45
#24 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !575277Parusiński MarianPOLGdańsk1922M-75102:06:06
#25 85451Czyściecki WojciechPOLGdańsk1978M-203201:22:03
#26 252440Prokopiuk JarosławPOLGdynia1966M-306401:33:25
#27 544173Kamiński TomaszPOLGdynia1955M-4015001:59:54
#28 295500Fiechowski JanuszPOLGdynia1958M-407401:36:00
#29 126531Mazurkiewicz MarcinPOLGEPARD Murowana1978M-204801:25:08
#30 470539Grzywczak WiesławPOLGEPARD Murowana1956M-4012401:49:59
#31 510597Bromberek RomanPOLGEPARD Murowana1959M-4014101:55:28
#32 511596Bromberek MirosławaPOLGEPARD Murowana1964K-301101:55:30
#33 338601Radtke JarosławPOLGEPARD Murowana1963M-308801:38:19
#34 108432Rusakiewicz MarekPOLGEPARD Murowana1964M-303501:23:56
#35 595640Frydrych ZdzisławPOLGKS ZAMEK Gołańcz1949M-506702:16:19
#36 202407Kopcewicz RobertPOLGoleniów1966M-305001:30:50
#37 485423Kopcewicz HenrykPOLGoleniów1954M-4013201:51:45
#38 122433Młynarski AndrzejPOLGóra1959M-402801:24:55
#39 428438Kornicki PiotrPOLGóra1972M-3011001:45:23
#40 354502Wiśniewski WojciechPOLGóra1953M-408901:39:24
#41 585540Łuc AndrzejPOLGorzów Wlkp.1943M-506502:10:36
#42 423631Ostropolski ZygmuntPOLGościno1972M-3010801:45:01
#43 82479Malinowski KrzysztofPOLGrom Osie1964M-303001:21:36
#44 243346Kamiński MirosławPOLGrudziądz1963M-306101:33:01
#45 61170Kaszubski MarcinPOLGRUNWALD 1411 Opole1973M-2018302:27:26
#46 56600Janiszewski WojciechPOLGrupa1965M-302101:17:12
#47 501460Napierała EwaPOLGRYCZ Widziszewo1970K-301001:53:58
#48 49275Świętek AndrzejPOLGRYCZ Widziszewo1959M-40501:15:20
#49 450350Zarębska AgnieszkaPOLGryfino1975K-201001:47:47
#50 308351Gierasimczyk ErnestPOLGryfino1967M-308401:36:43
#51 318349Tomczyk FerdynandPOLGryfino1963M-308501:37:17
#52 115121Bolczyk MikołajPOLGSE Piła1981M-204201:24:24
#53 313120Bryśkiewicz BartoszPOLGSE Piła1981M-2010401:36:57
#54 179292Matuszak RyszardPOLGTT DIAMENT Gniezno1954M-404001:29:02
#55 262416Kwiatkowski PiotrPOLGutowo Małe1968M-306801:34:06
#56 422100Gruntkowska AgnieszkaPOLGWARDIA Piła1983K-20901:44:57
#57 25184Borowiak ArkadiuszPOLGWARDIA Piła1976M-201201:10:04
#58 46477Lisek PawełPOLGWARDIA Wrocław1973M-2014901:49:17
#59 166381Walkowiak RobertPOLGłogów1979M-206401:28:26
#60 479388Bartkowicz WiesławPOLGłogów1957M-4012801:50:57
#61 230185Gośko RafałPOLGłogów1969M-305701:32:28
#62 325383Małyszko StanisławPOLGłogów1950M-503101:37:34
#63 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 356155Karwatka JolantaPOLGłogów1957K-40301:39:30
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !151Mori YukiJAPJaponia1979M-20101:03:10
#65 1852Kino YukiyoshiJAPJaponia1980M-201101:08:56
#66 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !3153Takako KotoridaJAPJaponia1977K-20101:12:51
#67 289491Kłosowski KrzysztofPOLJarocin1976M-209901:35:46
#68 178443Murański JózefPOLJastarnia - Bór1945M-501101:29:00
#69 229572Mańkowski DariuszPOLJastrowie1966M-305601:32:22
#70 33688Lis JerzyPOLJózefów1974M-2011301:38:12
#71 43496Szuszkiewicz JerzyPOLJUPITER Bełchatów1961M-4011101:46:24
#72 274126Mika JózefPOLJW 1178 Poznań1960M-407001:34:54
#73 264132Szychowski MariuszPOLJW 14751974M-209201:34:15
#74 435135Chmielewski MarekPOLJW 1475 Morąg1978M-2014001:46:27
#75 487134Maciura ZbigniewPOLJW 1475 Morąg1976M-2015601:51:54
#76 268133Matysiak ŁukaszPOLJW 1475 Morąg1978M-209401:34:27
#77 393513Marek AndrzejPOLJW 1696 Czarne1965M-3010101:42:41
#78 221380Gniazdowski RomanPOLJW 3033 Bydgoszcz1964M-305501:31:50
#79 397282Balcerzak MarcinPOLJW 3290 Bydgoszcz1973M-2013001:43:03
#80 536533Kudła KrzysztofPOLJW 3290 Bydgoszcz1954M-4014801:58:28
#81 515186Tkaczyk DariuszPOLJW 4393 Leźnica Wielka1974M-2016301:55:49
#82 206447Dmuchowski MirosławPOLJW 4395 Leźnica Wielka1969M-305101:31:04
#83 382567Kozłowski AntoniPOLKaczory1963M-309501:41:38
#84 420634Piasecki ArkadiuszPOLKAROLINA Września1959M-4010701:44:45
#85 377628Ziółkowski MarekPOLKB ASICS Polska1952M-504101:41:22
#86 196519Kominowski PiotrPOLKB ASICS Polska1953M-404601:30:37
#87 231165Królikowski EdwardPOLKB ASICS Polska1970M-305801:32:29
#88 233164Kiersk JarosławPOLKB ASICS Polska1977M-208301:32:33
#89 507169Pudyn ŁukaszPOLKB ASICS Polska1983M-2016201:55:03
#90 563170Rewers MiłoszPOLKB ASICS Polska1970M-3012802:03:03
#91 569168Pudyn AndrzejPOLKB ASICS Polska1961M-4015902:04:14
#92 587163Kiersk DorotaPOLKB ASICS Polska1972K-301202:10:41
#93 558538Piwar ZenonPOLKB BRACI PETK1939M-60802:02:16
#94 150492Gil SylwesterPOLKB BRYZA Postomino1982M-205601:27:35
#95 414489Białek JarosławPOLKB BRYZA Postomino1964M-3010601:44:19
#96 195505Pakos PiotrPOLKB BRYZA Postomino1981M-207301:30:31
#97 560558Zienkow AndrzejPOLKB BRYZA Postomino1955M-4015502:02:37
#98 604503Ludwikowski ZdzisławPOLKB BRYZA Postomino1948M-506902:23:43
#99 351480Jakuszczonek ZbigniewPOLKB BRYZA Postomino1972M-308901:39:18
#100 111486Antosik GrzegorzPOLKB BRYZA Postomino1977M-204001:24:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności