Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXX Maraton Dębno

Wyniki - 13 kwietnia 2003, Debno

Grupa zawodów :

Msc
Kat
-
#1 101Buderus Marathon ClubSzymków HenrykM-501303:07:55
#2 102KB Lechici ZielonkaPiątek BogdanM-501403:08:11
#3 103KPP WałczTomkowicz MariuszM-403203:08:23
#4 104Sakiai - LITWABarancovas AntanasM-501503:08:25
#5 105Sokol Pravcice - CZECHYSasek JaroslavM-403303:08:26
#6 106Buderus Marathon Club Tarnowo PodgóNe Jakubiak AugustM-403403:08:38
#7 107MKS WładysławowoŻebrowski PiotrM-303903:08:45
#8 108Visteon Poland PraszkaMałek StanisławM-403503:08:47
#9 109Aleksandrów KujawskiMarcinkiewicz JanM-403603:08:59
#10 110AZS UWM OlsztynMitkowski DanielM-201403:09:18
#11 111LKO LesznoProzorowski WiesławM-304003:09:28
#12 112MKS WładysławowoMielewczyk KazimierzM-304103:09:32
#13 113SKS Czarni SzczecinPieczyński KrzysztofM-403703:09:41
#14 114KB TKKF Promyk CiechanówChęciński RomanM-501603:09:45
#15 115Nautilius PoznańGłowacka AgataK-30403:09:58
#16 116ToruńSobieraj KrzysztofM-403803:09:59
#17 117KrakówKowalski KrzysztofM-201503:10:22
#18 118ZłocieniecKalenko GrzegorzM-304203:10:24
#19 119OrchowoLewandowski AdamM-403903:10:55
#20 120SKIBA-Wodociągi ChojniceKnitter RyszardM-304303:11:02
#21 121Huta Miedzi GłogówSzreder AndrzejM-404003:11:09
#22 122Nestle-TKKF Rekreacja ToruńSzumski SławomirM-201603:11:13
#23 123Jadwiga KrakówFigiel MarekM-304403:11:18
#24 124KB TKKF Ringo PłońskOpałka JanM-501703:11:34
#25 125WKB Meta LubliniecRuta TadeuszM-501803:11:39
#26 126WarszawaSiepietowski PiotrM-304503:11:40
#27 127Cross TurekDawid ZbigniewM-304603:11:54
#28 128TKKF Relaks KaliszAntczak MirosławM-404103:12:00
#29 129Olimpia GdyniaTorłop PrzemysławM-304703:12:14
#30 130SZWLA Stargard Szcz.Jasiczek RomanM-404203:12:19
#31 131ChełmJędrzejewski RomualdM-304803:12:23
#32 132KS Maraton Nowa RudaStrzelczak HenrykM-404303:12:34
#33 133SkąpeBednorz DamianM-201703:13:00
#34 134PoznańAntczak RobertM-404403:13:09
#35 135AC Havirov - CZECHYCeluch MilanM-304903:13:18
#36 136SBBP-bieganie.pl-WarszawaDąbrowski PiotrM-305003:13:25
#37 137LKS Ziemi PuckiejOberzig WiesławM-201803:13:39
#38 138KS SzczuczynStaniszewski ZygmuntM-404503:13:53
#39 139KB Maratończyk SzczecinKosakowski MarianM-404603:14:02
#40 140KMM UMK ToruńHirsch JacekM-305103:14:10
#41 141CK KrakówStachniewicz SławomirM-305203:14:28
#42 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !142Augusto KaliszJabłoński AndrzejM-60103:14:48
#43 143Wygan KołobrzegGryczka AndrzejM-305303:14:51
#44 144GoleniówKopcewicz RobertM-305403:15:44
#45 145PoznańBorowicz PiotrM-404703:15:52
#46 146KWP WrocławJaniszewski KrzysztofM-305503:16:07
#47 147ULKS Opal Kudowa ZdrójAtes RudolfM-404803:16:14
#48 148OSiR Strzelce OpolskieJanik JerzyM-404903:16:44
#49 149Dziwni Biegacze SiemianowiceSpławski JakubM-201903:16:53
#50 150KPP WałczMatusik JanuszM-405003:16:58
#51 151KB Maratończyk Zielona GóraNawrocki RomanM-405103:17:18
#52 152WarszawaGadajewski MarekM-305603:17:21
#53 153DębnoBardziński ZbigniewM-501903:17:22
#54 154Świat Maratończyka KożuchówRotarski EdwardM-502003:17:29
#55 155KB Maratończyk SzczecinPomirko MarekM-405203:17:33
#56 156ElblągJasiński MarianM-502103:17:44
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !157MKS WładysławowoSojka FranciszekM-60203:17:55
#58 158KB Jogging ŚwinoujścieCzerwiński PiotrM-405303:18:14
#59 159Pallas Wageningen-HOLANDIAEllenbroek ChielM-502203:18:24
#60 160TychyPalka DawidM-202003:18:29
#61 161Maraton-Mikita Ostrów WlkpStodolski TomaszM-405403:18:32
#62 162Borowion Jastarnia BórMurański JózefM-502303:18:40
#63 163KB RudnikDudek SylwesterM-405503:18:50
#64 164Wygan KołobrzegKasprzak BogdanM-405603:18:54
#65 165KB RudnikKaus JanuszM-502403:19:02
#66 166RKS Energetyk RybnikPytlik LucjanM-405703:19:03
#67 167LZS WięcborkKałaczyński RyszardM-405803:19:14
#68 168TKKF Kolejarz BydgoszczWillma JarosławM-305703:19:16
#69 169Cross Lajkonik KrakówSpólniik StanisławM-502503:19:18
#70 170KB Jogging ŚwinoujścieJurkiewicz JacekM-305803:19:24
#71 171KB Święc SławnoMalinowski AdamM-405903:19:25
#72 172Maraton-Mikita Ostrów WlkpWojtuń MariuszM-202103:19:32
#73 173KB Maratończyk Zielona GóraBartlewski LeszekM-406003:19:42
#74 174GłogówMałyszko StanisławM-502603:19:42
#75 175MK Seitl Ostrawa-CZECHYSeitl OttoM-502703:19:43
#76 176KB TKKF Promyk CiechanówJabłoński WaldemarM-406103:19:54
#77 177KB Maratończyk Zielona GóraWróbel MarcinM-202203:20:01
#78 178TC Chrobry GłogówWayda AdamM-305903:20:01
#79 179LKS Iskra JaszkowoGawryś CzesławM-502803:20:03
#80 180TKKF Swarek SwarzędzSzydłowski LeonardM-502903:20:05
#81 181KB Maratończyk SzczecinFoltynowicz BernardM-503003:20:11
#82 182Visteon Poland PraszkaBil JanuszM-503103:20:13
#83 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !183ULKS Opal Kudowa ZdrójRoman ElżbietaK-40103:20:18
#84 184Maraton PęgówWyka JerzyM-202303:20:20
#85 185WKB Meta LubliniecMiluk StanisławM-406203:20:37
#86 186Olimpia KołoWoźniak MarekM-406303:21:15
#87 187KB Jogging ŚwinoujścieAndrzejewski PiotrM-406403:21:19
#88 188JastrowieMańkowski DariuszM-306003:21:22
#89 189PoznańPłaczek PiotrM-406503:21:27
#90 190TKKF Kolejarz BydgoszczZięba AdamM-306103:21:28
#91 191OSN GdyniaProkopiuk JarosławM-306203:21:49
#92 192Florex RymańKaźmierski EdmundM-406603:21:54
#93 193JW 3033 BydgoszczGniazdowski RomanM-306303:21:59
#94 194SzczecinSchmidt JacekM-306403:22:03
#95 195Amator LesznoWalczak LeszekM-406703:22:16
#96 196ZłocieniecOlekszyk ZbigniewM-503203:22:39
#97 197Zielona GóraPrzybylski SławomirM-406803:22:55
#98 198TKKF Rekreacja ToruńStawski JerzyM-503303:23:17
#99 199TTT TRIADA SopotParusiński JanM-406903:23:49
#100 200KB Jogging ŚwinoujścieChrobak JerzyM-503403:24:37

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności