Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXI Maraton Wrocławski

Wyniki - 27 kwietnia 2003, Wrocław

Grupa zawodów :

Msc
Kat
-
#1 201Warwas ArturDowództwo SOWM-353903:21:05
#2 202Janik JerzyOSiR Strzelce OpolskieM-454403:22:11
#3 203Zalewski RobertCOMFORT ZgorzelecM-302203:22:11
#4 204Petko KirillKievM-302303:22:13
#5 205Sucharski PiotrWrocławM-302403:22:16
#6 206Ossowski AdamBydgoszczM-454503:22:22
#7 207Ruszkowski JanuszLZS Bystrzyca KłodzkaM-55503:22:26
#8 208Klaszczyk PiotrGryficeM-354003:22:33
#9 209Wyka JerzyMARATON PęgówM-252103:22:48
#10 210Bukowski LeszekTKKF ORLEN PłockM-403303:22:56
#11 211Rosiński ZbigniewGWŁ LubliniecM-403403:22:57
#12 212Stańczak EdmundTKKF ORLEN PłockM-502103:23:15
#13 213Dmuchowski Mirosław25 BK PowM-302503:23:16
#14 214Mittmann MarekKCZ PĘDZIWIATR GliwiceM-252203:23:29
#15 215Pytlik ŁucjanRKS ENERGETYK RybnikM-454603:23:32
#16 216Kujawiński ArturKB MANIACM-252303:23:42
#17 217Kaulins DainisLSC RygaM-502203:23:47
#18 218Gertchen DariuszRawiczM-252403:23:50
#19 219Hirsch JacekUMK ToruńM-302603:24:00
#20 220Ordyński JanuszSkarżysko- KamiennaM-502303:24:08
#21 221Kochanek DariuszKaliszM-252503:24:18
#22 222Gramont PatrykNowa SólM-252603:24:27
#23 223Sobociński MichałPoznańM-201403:24:31
#24 224Małyszko StanisławGłogówM-502403:24:33
#25 225Musiał MarekBystrzyca GórnaM-454703:24:35
#26 226Pomirko MarekMARATOŃCZYK SzczecinM-403503:24:42
#27 227Szymczyk RafałGEDIA POLAND Nowa SólM-201503:24:49
#28 228Giżyński PrzemysławTKKF ORLEN PłockM-201603:24:59
#29 229Oleniak JarosławGEDIA POLAND Nowa SólM-252703:25:22
#30 230Rudnik JerzyFLORIAN ChojniceM-502503:25:29
#31 231Hejne MichałŚwidnicaM-201703:25:32
#32 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !232Chwastyk KarolKB Kąty WrocławskieM-65203:25:41
#33 233Barański RafałDługołękaM-252803:25:51
#34 234Lisius TomaszGdańskM-354103:25:53
#35 235Lorek GrzegorzUKS JEDYNKA LesznoM-302703:26:18
#36 236Korzekwa MarekCzerwieńskM-454803:26:38
#37 237Rybicki JanuszZCH PoliceM-502603:26:46
#38 238Zagórski ZygmuntKB BraniceM-55603:26:48
#39 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !239Musielak KrystynaLZS Ziemia OławskaK-35203:26:52
#40 240Vytysk AlfonsMK SEITL OstravaM-502703:27:12
#41 241Postek AdamAZS SGH WarszawaM-201803:27:27
#42 242Mazurkiewicz PiotrKudowa ZdrójM-302803:27:30
#43 243Szafarczyk JanuszDobrodzieńM-302903:27:34
#44 244Dajka KrzysztofRKS ENERGETYK RybnikM-403603:27:39
#45 245Piekarski ZdzisławOpocznoM-454903:27:46
#46 246Gruntkowski ArturŁódźM-303003:27:47
#47 247Głosek MariuszSzczawno ZdrójM-455003:27:48
#48 248Bordych JacekŚwiat Maratończyka KożuchówM-303103:27:49
#49 249Bordych AndrzejŚwiat Maratończyka KożuchówM-252903:27:49
#50 250Niewiadomski ZbigniewLubinM-502803:27:53
#51 251Gurgul RyszardKWK PIASTM-455103:27:55
#52 252Dominiak AndrzejTKKF ŁódźM-502903:27:55
#53 253Burdzy MieczysławSZWLA StargardM-55703:28:08
#54 254Węsierski DariuszBydgoszczM-354203:28:16
#55 255Wardyński JarosławŚwiat Maratończyka KożuchówM-303203:28:20
#56 256Szołucha TadeuszTKKF PIEKARY LegnicaM-455203:28:30
#57 257Krotowski GrzegorzTUPOT UstkaM-354303:28:36
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 258Jakubiak HenrykKB AMATOR LesznoM-65303:28:41
#59 259Wira MirosławWrocławM-403703:28:42
#60 260Guszpit IreneuszWKB PIAST WrocławM-503003:28:46
#61 261Stańczak MarcinTKKF ORLEN PłockM-201903:28:46
#62 262Pernach PiotrJW 5704M-253003:28:55
#63 263Siuda JacekTKKF JAWORZANIE JaworM-253103:28:56
#64 264Szewczak TadeuszRumiaM-455303:29:12
#65 265Cybula SebastianCWŁ WLOP WarszawaM-253203:29:20
#66 266Głuszko KrzysztofDROGOMEL GóraM-455403:29:22
#67 267Moczyński LeszekTKKF KOLEJARZ BydgoszczM-503103:29:59
#68 268Rzepka ArkadiuszCSR Jelenia GóraM-403803:30:04
#69 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 269Podżorny ErvinET TrinecM-60303:30:24
#70 270Fiechowski JanuszGdyniaM-455503:30:30
#71 271Kasprzak WiesławOstrów Wlkp.M-503203:30:41
#72 272Perina VladinirMK SEITL OstravaM-503303:30:46
#73 273Kjaergaard CarstenBMIM-403903:30:48
#74 274Parusiński JanTRIADA SopotM-455603:30:49
#75 275Plago ArturTKKF JASTRZĄB Ruda Śl.M-404003:30:54
#76 276Eling ArturRKT RawiczM-303303:30:59
#77 277Ałaszewski PiotrUKS HEROS WrocławM-202003:31:03
#78 278Wypych RadosławKB REEBOK WarszawaM-303403:31:16
#79 279Gajdowski MarekŚwiebodziceM-404103:31:19
#80 280Śmiałek ZbigniewWałbrzychM-202103:31:20
#81 281Teresiński JarosławJW 4161 KłodzkoM-202203:31:28
#82 282Rasiuk FranciszekKB BraniceM-455703:31:35
#83 283Zienkiewicz KazimierzMPWiK WrocławM-503403:31:36
#84 284Krcmarik VladimirENZO ZylinaM-455803:31:45
#85 285Łazarek ZbigniewŚcinawaM-455903:31:51
#86 286Matuszczyk SławomirLKS MISTRAL MirosławiecM-303503:31:56
#87 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !287Morawiec JanŁódźM-70103:32:08
#88 288Olekszyk ZbigniewZłocieniecM-503503:32:31
#89 289Kaliszewski AdamTKKF MPK PoznańM-404203:32:40
#90 290Grzybała AndrzejKR-B EKO ŁomżaM-503603:32:50
#91 291Kryszak EdmundOleśnicaM-55803:32:57
#92 292Streng DawidOLEŚNICZANKA OleśnicaM-202303:33:01
#93 293Nowakowski JerzyTKKF OLD BOYS BukowaM-456003:33:09
#94 294Gieres WaldemarTKKF ORLEN PłockM-354403:33:10
#95 295Uharlik JanMARATON KLUB RajecM-404303:33:12
#96 296Simon AlexanderDS ZylinaM-55903:33:35
#97 297Bisikiewicz MichałUKS HEROS WrocławM-202403:33:38
#98 298Antczak MirosławTKKF RELAKS KaliszM-404403:33:39
#99 299Kubiak AndrzejRumiaM-503703:33:43
#100 300Janiszewski KrzysztofWKB PIAST WrocławM-303603:34:06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności