Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXII Maraton Wrocławski

Wyniki - 25 kwietnia 2004, Wrocław

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 4021291Niedziałkowski WojciechPOLNędza1962M-406903:31:41
#2 403483Moczyński MaciejPOLBydgoszcz1978M-255003:31:53
#3 4041048Piaszczyk StanisławPOLGórki Wielkie1962M-407003:31:54
#4 405546Głowacki RyszardPOLOpoczno1956M-455903:31:55
#5 4061034Wołoszyn RyszardPOLBielsko-Biała1966M-356303:31:56
#6 407705Daniszewski MirosławPOLCSAiU Toruń1955M-456003:32:09Ż
#7 408667Dąbrowski DanielPOLUKS HERKULES Sulejówek1981M-203303:32:09
#8 409984Lisicki MarekPOLArturówek1957M-456103:32:20
#9 4101012Piller SebastianPOLJW23991979M-255103:32:26Ż
#10 411157Sokal MieczysławPOLWrocław1966M-356403:32:29
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 412906Paluszkiewicz MariolaPOLKS KROTOSZ Krotoszyn1979K-25303:32:33
#12 413637Feliński JarosławPOLŁódź1963M-407103:32:35
#13 414952Brzykcy ZdzisławPOLKKB DYSTANS Kraków1957M-456203:32:40
#14 415635Karczmitowicz JacekPOLWKB META Lubliniec1970M-305303:32:41Ż
#15 4161302Makles PrzemysławPOLWKB META Lubliniec1981M-203403:32:42
#16 417468Kaniowski LesławPOLTrzebnica1953M-504203:32:48
#17 418413Marszałkowski ZbigniewPOLWodzisław Śl.1957M-456303:32:58
#18 4191123Ambrosiewicz HenrykPOLTKKF Piekary Legnica1949M-552003:33:05
#19 420334Jamrozy TomaszPOLWrocław1982M-203503:33:05
#20 4211079Filusz MariuszPOLJastrzębie1969M-356503:33:15
#21 422251Naja RobertPOLWrocław1978M-255203:33:17
#22 4231203Kornicki PiotrPOLKB MANIAC Poznań1972M-305403:33:18
#23 424891Szczęsny MariuszPOLTKKF ORLEN Płock1984M-203603:33:38
#24 425450Kołdyka MarcinPOLPoznań1980M-203703:33:39
#25 4261292Stryczek SebastianPOLWKB META Lubliniec1985M-203803:33:39
#26 427934Kusiak MariuszPOLJózefów1979M-255303:33:40
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !428758Karwatka JolantaPOLSOW1957K-45203:33:41Ż
#28 429510Lis PiotrPOLPark Skaryszewski1974M-305503:33:47
#29 430447Burdzy MieczysławPOLPZWLA1946M-552103:33:50
#30 4311306Vostry MiroslavCZEMK Zebrak1977M-255403:33:52
#31 432285Siwak PiotrPOLGmina Rudna1961M-407203:34:09
#32 433326Rubiś MirosławPOLKB FILIPPIDES Pawonków1975M-255503:34:22
#33 434965Wójcik PiotrPOLTRUCHT Skierniewice1977M-255603:34:33
#34 4351280Ćwikliński WaldemarPOLHUTA Katowice1952M-504303:34:37
#35 436745Bizoń JiriCZEHlucin1948M-552203:34:49
#36 437690Simon AlexanderSVKDS. Żylina1947M-552303:35:16
#37 438783Adamczyk ZbigniewPOLBIEGUSEK Toruń1955M-456403:35:23
#38 439426Pokrzywniak WiesławPOLWKB PIAST Wrocław1968M-356603:35:23
#39 4401116Juźwik ZdzisławPOLLKS Sławno1951M-504403:35:34
#40 441979Serocki AdamPOL16 DZ1973M-305603:35:35Ż
#41 442159Dawiskiba PawełPOLWrocław1982M-203903:35:43
#42 4431290Kujawiński CezaryPOLKalisz1955M-456503:35:54
#43 444618Kwaśniewski WłodzimierzPOLKB GALERIA Warszawa1952M-504503:35:54
#44 445849Tarłowski CzesławPOLMKS Paulinum J.Góra1940M-60603:36:04Ż
#45 446953Maciejiczek JanPOLCieszyn1942M-60703:36:08
#46 447263Kluska ZbigniewPOLGTSiR Górnik Konin1956M-456603:36:21
#47 448417Sołodowczuk KamilPOLWSOWL Wrocław1979M-255703:36:37Ż
#48 4491221Stelmach JanuszPOLKatowice1964M-407303:36:38
#49 4501101Granat MariuszPOLJW27711973M-305703:36:41Ż
#50 451643Wasilew ChristoPOLWarka1952M-504603:36:47
#51 452361Wróbel RobertPOLKostrzyn Wlkp.1983M-204003:36:48
#52 453699Susuł BogdanPOLKraków1974M-305803:36:48
#53 4541006Pawłowski BogusławPOLStare Babice1952M-504703:36:48
#54 4551085Zep ZbigniewPOLSkarżysko-Kamienna1960M-407403:37:00
#55 4561051Malicki EugeniuszPOLAON Warszawa1964M-407503:37:03Ż
#56 457671Zielonka MarianPOLWlkp. MIKITA MARATON Ostrów1955M-456703:37:06
#57 4581322Niewiadomski ZbigniewPOLLubin1952M-504803:37:14
#58 459324Drygalski DominikPOLTKKF KOLEJARZ Bydgoszcz1963M-407603:37:16
#59 460526Chodorski PiotrPOLWrocław1973M-305903:37:17
#60 4611202Bagiński DariuszPOLMASTERS Koło1963M-407703:37:19
#61 462366Matysek DariuszPOLWrocław1976M-255803:37:21
#62 463885Adamski WojciechPOLWrocław1950M-504903:37:28
#63 464824Latus MarekPOLBolesławiec1960M-407803:37:30
#64 465999Życiński JacekPOLWarszawa1950M-505003:37:32
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4661275Kopeć IrenaPOLTKKF MOSiR Czeladź1957K-45303:37:37
#66 4671287Wyrwa MarcinPOLWKB META Lubliniec1980M-204103:37:38
#67 46836Golczewski ŁukaszPOLWKB PIAST Wrocław1985M-204203:37:43
#68 469942Majcher StanisławPOLKB RYTM Golub-Dobrzyń1948M-552403:37:46
#69 470463Beurrier RolandFRACDV Stpourcain1959M-456803:37:47
#70 4711099Walkowiak JózefPOLTC CHROBRY Głogów1951M-505103:38:09
#71 4721092Boroch JanuszPOLWarszawa1966M-356703:38:10
#72 4731248Graca JanPOLPoznowice1949M-552503:38:31
#73 474143Regimowicz TomaszPOLGłogówek1976M-255903:38:32
#74 475556Lipowski ZdzisławPOLTKKF Piekary Legnica1946M-552603:38:45
#75 476582Rybicki JanuszPOLPolice1950M-505203:38:46
#76 477184Tomaszewski AdrianPOLWrocław1977M-256003:38:53
#77 47850Ruszkowski JanuszPOLLZS Bystrzyca Kł.1947M-552703:39:06
#78 479817Borek MieczysławPOLWDW Sopot1951M-505303:39:24Ż
#79 480937Puzio WaldemarPOLDębica1958M-456903:39:25
#80 481579Jakowczyk MarekPOLOstrów Wlkp.1951M-505403:39:31
#81 482781Lis JerzyPOLJózefów1974M-306003:39:32
#82 4831138Fiechowski JanuszPOLGdynia1958M-457003:39:37
#83 484148Rosiński ZbigniewPOLGWŁ Lubliniec1960M-407903:39:39Ż
#84 485144Rosiński ŁukaszPOLGWŁ Lubliniec1983M-204303:39:39Ż
#85 4861100Gilarok AndrzejPOLJW27711979M-256103:39:48Ż
#86 487762Gajdowski MarekPOLŚwiebodzice1960M-408003:40:01
#87 4881047Płuciennik HenrykPOLBielsko-Biała1953M-505503:40:12
#88 489317Wojnarowicz WaldemarPOLKB TKKF Jawor1956M-457103:40:26
#89 490777Smoliński RomanPOLCiechanów KB TKKF PROMYK1962M-408103:40:30
#90 4911032Gurgul RyszardPOLLUKS Groniczek1955M-457203:40:37
#91 4921038Kołosiński HenrykPOLBielsko-Biała1952M-505603:40:46
#92 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !493344Panejko KatarzynaPOLWrocław1984K-20203:40:50
#93 494845Czech RomanPOLTKKF Olszewski i synowie1949M-552803:41:06
#94 495179Szredel MarekPOL16 DZ1955M-457303:41:19Ż
#95 496598Zielińska BożenaPOLGubin1965K-35403:41:22
#96 497846Muszarski PiotrPOLTKKF Chełmno1973M-306103:41:24
#97 4981154Ciepły RomanPOLPoznań1963M-408203:41:29
#98 4991082Michalczyk SzczepanPOLWrocław1952M-505703:41:30
#99 500187Janiak WitoldPOLWrocław1970M-306203:41:55
#100 501757Hartwiger MartinGERRuhland1958M-457403:42:00

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności