Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

XXIV Maraton Wrocław

Wyniki - 23 kwietnia 2006, Wrocław

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
-
-
-
#1 661140504:21:1904:20:3400:00:45Kalita Marcin1980M-25751 WBPancPOL00:56:3001:59:3502:50:51
#2 44139403:51:4903:51:3300:00:16Miecznikiewicz Marek1979M-254710 BKPanc.POL00:47:0001:38:2502:29:15
#3 71212904:31:1904:30:1100:01:08Mills Brian1955M-5087100 MARATHON CLUB GBRGBR01:01:0302:09:2103:08:14
#4 59812804:11:2504:10:1600:01:09Dawson John1937M-6513100 MARATHON CLUB GBRGBR01:00:5002:06:3103:00:23
#5 469127803:56:1103:55:2200:00:49Paul Maciej1979M-255112 BZ SzczecinPOL00:53:0301:48:2802:38:36
#6 370145603:44:5403:44:1700:00:37Mrugalski Marcin1974M-304915 WBKPancPOL00:50:1401:44:5402:31:58
#7 29029303:37:0703:36:5600:00:11Skurzyński Krzysztof1956M-50322 KOP BydgoszczPOL00:47:2401:38:1902:22:47
#8 40515503:48:5503:48:0800:00:47Wybranowski Dariusz1968M-355823 Baza Lotnicza Mińsk Maz.POL00:51:1201:48:3802:39:10
#9 208107403:27:3303:27:0700:00:26Toporowski Sławomir1962M-403023 Baza Lotnicza Mińsk Maz.POL00:48:2501:42:2802:26:35
#10 76815704:46:3504:45:3100:01:04Duda Andrzej1964M-408923 Baza Lotnicza Mińsk Maz.POL00:59:3002:09:0003:13:18
#11 64515804:19:0404:18:0000:01:04Jaworski Piotr1973M-308323 Baza Lotnicza Mińsk Maz.POL00:59:2902:07:3203:03:07
#12 55479204:06:2404:05:4900:00:35Wiącek Michał1978M-25634 BAT. RAT. INŻ. GłogówPOL00:54:3601:55:0802:47:20
#13 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 78743004:53:4504:52:3100:01:14Naleźniak Bernadeta1958K-45340-latek TychyPOL01:02:3902:11:5903:13:10
#14 38671303:46:1503:45:5500:00:20Witwicki Bohdan1965M-40514energyPOL00:51:5101:48:3802:34:35
#15 38771403:46:1603:45:5700:00:19Juzoń Marcin1972M-30524energyPOL00:51:5201:48:3902:34:36
#16 21977503:28:4603:28:2100:00:25Czerwiński Andrzej1957M-453856 PŚB InowrocławPOL00:46:4301:37:2802:23:14
#17 39377703:46:4403:46:1800:00:26Bryl Maciej1966M-405556 PŚB InowrocławPOL00:50:0801:46:0202:34:50
#18 44950503:52:5703:52:0300:00:54Bressa Zbigniew1960M-4573ABSOLWENT PaczkówPOL00:58:1801:58:4002:45:35
#19 478125803:56:4903:56:1200:00:37Krumer Miroslav1949M-5532AC OstrovCZE00:56:0301:59:0902:49:51
#20 588126204:10:3304:09:5800:00:35Krejsa Vaclav1952M-5078ACV PrahaCZE00:55:5602:00:5402:54:01
#21 22121602:50:0602:49:5800:00:08Pismenko Wojciech1963M-404AGNES ŚwidwinPOL00:39:1801:23:3202:00:04
#22 147128103:18:4603:18:3500:00:11Szymków Henryk1950M-556AGROMA RzeszówPOL00:45:3701:39:2602:22:31
#23 678102304:24:2204:23:3300:00:49Hypś Leszek1962M-4080airbike.pl OlsztynPOL00:54:3601:55:0802:47:20
#24 275120203:35:2403:34:4700:00:37Pajewski Jerzy1968M-3547AJ Plus KrakówPOL00:49:1201:43:4802:30:04
#25 650120304:19:4904:19:0100:00:48Zięba Julian1946M-6017AJAZ PATENT WrocławPOL00:54:5601:55:1802:48:52
#26 206105903:27:2403:27:0700:00:17Majewski Jan1947M-558AKB SzczytnoPOL00:45:1101:35:2102:18:24
#27 83105203:07:4303:07:3500:00:08Łuński Zbigniew1952M-5010AKB SzczytnoPOL00:42:0001:29:2102:09:46
#28 360106603:43:4703:43:2800:00:19Zapadka Zygmunt1953M-5047AKB SzczytnoPOL00:51:5201:49:1502:37:02
#29 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 361109103:43:4703:43:4700:00:00Jankowski Stefan1938M-653AKB SzczytnoPOL00:51:5301:49:1502:37:02
#30 77965804:51:1404:50:1600:00:58Mędrala Czesław1946M-6023AKS Super Maraton 100 kmPOL00:59:2902:08:3603:14:55
#31 12847603:15:3103:14:5400:00:37Dzienisiewicz Ireneusz1976M-3021AMATOR EłkPOL00:44:2301:33:2902:14:00
#32 259135303:33:2503:33:0300:00:22Walczak Leszek1954M-5027AMATOR LesznoPOL00:49:3701:42:2602:25:43
#33 34061203:40:5903:40:0800:00:51Doliński Adam1984M-2021AMD WarszawaPOL00:50:3301:44:5402:31:04
#34 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 646106304:19:1104:18:4500:00:26Karaś Magdalena1982K-203AMW GdyniaPOL00:57:0302:00:2002:55:07
#35 7024503:05:2003:05:1600:00:04Rożnowski Dariusz1970M-3514ART. PROFI WarszawaPOL00:42:3201:30:2002:10:09
#36 45844903:54:3803:54:0200:00:36Podsiadły Robert1959M-4575ARTEMIS WrocławPOL00:51:3301:48:4802:38:04
#37 57858704:09:0604:08:1600:00:50Rozbicki Czesław1946M-6011ARTEMIS WrocławPOL00:53:4601:54:0402:46:17
#38 77848204:49:3904:48:4200:00:57Gapińska Aneta1971K-355ASPROD KliniskaPOL01:05:5302:20:0303:22:32
#39 11587303:13:3103:13:2700:00:04Vernarsky Jaroslav1967M-3521ATLETIKA SLEZAN FRYDEK MISTEKCZE00:40:3601:27:3902:09:31
#40 222121903:29:0603:28:5000:00:16Sierocki Jan1959M-4540AugustówPOL00:48:0201:41:3602:26:20
#41 33443603:40:2903:40:2300:00:06Laghi Franco1966M-4048AVIS FORLIITA00:47:5401:43:2502:29:53
#42 553115104:06:2004:06:1400:00:06Gałkowski Marcin1970M-3575AW PoznańPOL00:47:2101:42:5502:35:08
#43 673118904:24:0304:23:2400:00:39Bandarek Roger1983M-2055AWF WrocławPOL00:50:5001:47:4202:41:54
#44 22812103:29:3803:28:5700:00:41Majewski Michał1985M-2012AWF WrocławPOL00:41:1001:27:1202:06:49
#45 49911203:58:4703:57:5500:00:52Pałetko Marek1982M-2031AWF WrocławPOL00:55:2101:55:1402:46:35
#46 50059903:58:4703:57:5600:00:51Chmielewski Łukasz1983M-2032AWF WrocławPOL00:55:2001:55:1402:46:36
#47 77721904:49:3304:48:2500:01:08Wnukiewicz Witold1979M-2590AWF WrocławPOL00:59:3202:04:2303:01:16
#48 65556304:20:4704:20:4700:00:00Kelm Jakub1984M-2050AWF WrocławPOL
#49 65656404:20:4804:20:4800:00:00Ślifierski Łukasz1983M-2051AWF WrocławPOL
#50 6828603:05:1503:05:1100:00:04Gromadzki Grzegorz1980M-2512AWF Wrocław Swiat roweruPOL00:41:0801:26:4702:04:23
#51 747120404:39:5304:38:3500:01:18Dobrzyński Michał1984M-2062AZS PoznańPOL01:00:5002:05:2603:02:27
#52 58636604:10:1904:10:1200:00:07Doliński Paweł1984M-2038AZS SGGW WarszawaPOL00:47:1301:41:4902:38:35
#53 209122403:27:3603:27:1800:00:18Gogol Marcin1980M-2530BaciutyPOL00:46:5501:38:1702:20:52
#54 44577203:52:1803:52:1400:00:04Kozłowski Marcin1982M-2029BAKB DARNELL KoszalinPOL00:58:5402:02:3802:53:03
#55 33646103:40:3503:40:1900:00:16Pelle Laszlo1971M-3553BędzinHUN00:48:2101:42:2002:27:49
#56 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2694603:34:0203:33:3600:00:26Thornton Deborah1963K-402Benoni Northerns Athletic ClubRSA00:51:4701:46:5502:31:54
#57 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !52184804:00:3203:59:5500:00:37Helterhoff Brigitte1951K-552BerlinGER00:56:2201:59:2502:50:09
#58 30589203:38:2203:37:5500:00:27Lenz Michael1967M-3551BerlinGER00:47:3301:40:4902:25:57
#59 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 818131205:13:3505:12:1200:01:23Gamlien Katrin1976K-303BerlinGER01:06:4102:22:1603:32:55
#60 602117504:11:5704:11:1600:00:41Oskierko Roman1961M-4597BiałkówPOL00:57:0301:57:0102:50:52
#61 718116804:32:1004:30:5600:01:14Zając Ireneusz1952M-5088BieczPOL01:02:4002:10:5503:10:23
#62 42499403:50:4503:50:0800:00:37Góralczyk Artur1967M-3564biegajznami.pl OpolePOL00:52:3401:53:1102:42:47
#63 38527903:46:1503:45:0900:01:06Szostek Jacek1975M-3051biegajznami.pl OpolePOL00:56:1701:53:4802:39:44
#64 49764203:58:3303:57:3600:00:57Szyller Jerzy1949M-5534Bielsko-BiałaPOL00:52:4201:51:3402:42:22
#65 39163603:46:3203:46:1700:00:15Kołosiński Henryk1952M-5053Bielsko-BiałaPOL00:51:3501:48:4902:35:41
#66 233105503:30:0603:29:1000:00:56Franek Alan1971M-3541BK SAK LOŻISKA KARVINACZE00:48:3801:40:5202:25:00
#67 30798303:38:3603:38:0000:00:36Chudy Jacek1975M-3040BlachowniaPOL00:51:3701:48:5102:35:41
#68 8875503:08:5903:08:5000:00:09Łubian Michał1975M-3016BLOCKERS GarwolinPOL00:43:2901:31:3202:11:51
#69 667108504:23:1704:22:3500:00:42Mandrykowski Bartosz1982M-2052BogatyniaPOL00:58:2202:01:5702:58:10
#70 657136504:20:5104:20:3100:00:20Helta Piotr1973M-3085Boguszów -GorcePOL00:55:2201:59:0802:56:43
#71 702136404:29:4604:29:2600:00:20Myszkowski Bolesław1960M-45110Boguszów-GorcePOL00:54:2601:56:5102:56:57
#72 109136303:12:3303:12:1300:00:20Przygodzki Tomasz1983M-207Boguszów-GorcePOL00:47:0201:38:1902:17:59
#73 165111903:21:4203:21:3000:00:12Czerna Michał1977M-2526BolesławiecPOL00:49:0901:43:0902:26:47
#74 51996104:00:1203:59:0000:01:12Laskowski Maciej1978M-2559BolesławiecPOL00:57:4001:59:4102:51:21
#75 536112504:02:3404:01:4600:00:48Orda Andrzej1971M-3572BolesławiecPOL00:54:4501:54:5202:46:16
#76 98115603:10:5503:10:4800:00:07Kalawski Maciej1983M-205BolesławiecPOL00:45:0701:34:4102:15:02
#77 38335503:46:1203:46:0600:00:06Latus Marek1960M-4564BolesławiecPOL00:46:5801:38:1802:22:50
#78 159101403:20:2503:20:1000:00:15Talar Zenon1953M-5017BOLS ObornikiPOL00:46:2901:37:5702:20:52
#79 108104803:12:1403:11:5800:00:16Żółtowski Jacek1970M-3519BOP TKKF PłockPOL00:44:1901:31:5202:11:21
#80 139105003:17:5903:17:4200:00:17Załęski Jacek1969M-3526BOP TKKF PłockPOL00:45:2401:35:4702:17:10
#81 69475304:27:3104:26:3600:00:55Musiała Paweł1976M-3094BralinPOL00:57:2701:56:2602:46:55
#82 525119404:01:0804:00:0500:01:03Myrna Janusz1962M-4070BrzegPOL00:56:2701:58:5402:50:55
#83 56375004:07:3304:06:3700:00:56Nowakowski Jacek1971M-3576BrzegPOL00:54:3201:53:1702:44:29
#84 2732902:51:3902:51:3300:00:06Rudnik Tomasz1973M-307BS EDI TEAM BOT TurówPOL00:40:4501:25:3402:01:30
#85 23763403:30:3103:30:1000:00:21Giemza Stanisław1951M-5511BTC Bielsko-BiałaPOL00:46:4601:39:2402:24:26
#86 12798903:15:1503:14:5700:00:18Brzeziński Paweł1986M-208btlrace.com OpolePOL00:46:5601:38:1502:20:27
#87 39664003:47:1103:46:2800:00:43Romanowski Radosław1973M-3054BukwałdPOL00:53:1601:52:0502:40:03
#88 71071704:31:1004:30:4800:00:22Gawrysiak Mariusz1964M-4083BydgoszczPOL00:58:2902:02:2503:00:19
#89 38973903:46:2703:45:3300:00:54Długosz Jacek1963M-4053BydgoszczPOL00:55:0701:53:3602:41:51
#90 2522303:32:1303:32:1200:00:01Musiał Marek1955M-5026Bystrzyca GórnaPOL00:41:5201:30:5802:15:47
#91 75984504:44:4704:44:0100:00:46Kasperek Aleksander1980M-2587Bystrzyca KłodzkaPOL00:58:0502:00:2803:05:29
#92 60193504:11:5104:11:1300:00:38Betleja Marek1971M-3582BytomPOL00:54:3801:53:4602:44:34
#93 476148703:56:4303:55:5400:00:49Palus Marcin1973M-3067Bytom OdrzańskiPOL00:53:1201:51:1102:40:04
#94 663145404:21:5304:21:1600:00:37Piwowarczyk Paweł1975M-3087BZ WBK Zielone Gepardy PoznańPOL00:50:1401:44:5502:31:58
#95 48877003:58:0203:57:1800:00:44Spałek Andrzej1967M-3569BZ WBK Zielone Gepardy PoznańPOL00:58:1202:01:2202:51:36
#96 539141104:02:4704:01:4100:01:06Ludwa Witold1961M-4588BZ WBK Zielone Gepardy PoznańPOL00:57:4902:00:4302:51:36
#97 72990504:36:1304:36:1000:00:03Żuk Józef1940M-6515CAMELA S.A. WałbrzychPOL00:56:3102:02:4603:03:42
#98 68099604:24:3704:23:5900:00:38Nęcki Mariusz1974M-3092CARGILLPOL00:55:0101:55:5102:51:32
#99 58562804:09:5604:09:1900:00:37Lachowicz Janusz1961M-4594CARGILLPOL01:00:5402:06:2603:00:24
#100 62361704:15:4904:15:1300:00:36Chorostkowski Bartosz1982M-2042CARGILLPOL00:50:2501:49:5502:48:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności