Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Carrefour Półmaraton Warszawski

Wyniki - 25 marca 2007, Warszawa

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 1011367Czerna MichałBolesławiecM1977K3040POL00:40:0101:22:5701:23:03
#2 102215Navagrudskas VladasWilnoM1966K4019LTU00:38:2701:22:5801:23:04
#3 1031022Zimny EmanuelŁowiczM1981K2034POL00:39:4201:22:4001:23:06
#4 104998Stańczak MarcinŁąckM1979K2035POL00:39:1201:22:4001:23:09
#5 1051232Żółtowski JacekPłockM1970K3041POL00:39:1501:22:4701:23:12
#6 1061770Markut PawełKB ArturówekM1985K2036POL00:40:0301:23:1001:23:18
#7 107252Szatkowski KrzysztofKB Sprint AleksandrówM1970K3042POL00:40:0501:23:1401:23:18
#8 108254Wróblewski Jan MarianKB Sprint AleksandrówM1980K2037POL00:39:3401:23:1701:23:18
#9 109858Bielicki KrzysztofBrodnicaM1963K4020POL00:38:4101:23:1801:23:21
#10 1101392Rosa DariuszWarszawaM1965K4021POL00:40:1601:23:2201:23:22
#11 1111369Surowiec JarosławMilanówM1982K2038POL00:39:3201:23:2801:23:28
#12 1121224Rożnowski DariuszWarszawaM1970K3043POL00:39:2701:23:2101:23:28
#13 113333Burnos PiotrŁomżaM1978K2039POL00:38:4401:23:3001:23:32
#14 114800Kuryło PawełAugustówM1972K3044POL00:37:1701:23:3101:23:35
#15 115295Kurek ŁukaszPiaseczno-Zal DolneM1983K2040POL00:38:3001:23:5501:23:55
#16 116435Siebold JeffWarszawaM1978K2041POL00:40:3601:23:4701:23:56
#17 117631Kmiecik MariuszŁódźM1970K3045POL00:39:3401:23:5301:24:01
#18 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 11833Antropik RenataWarszawiankaF1978K203POL00:39:5301:24:0001:24:03
#19 119205Hemon MarekKonstancin - JeziornaM1981K2042POL00:40:2101:23:4901:24:07
#20 1201664Sieradzki RafałWarszawa / ENTRE.plM1977K3046POL00:39:3001:23:5101:24:23
#21 1211564Korobov SerhijM1952K504UKR00:39:4501:24:3501:24:35
#22 122365Wardach MaiuszOlsztynekM1979K2043POL00:41:0801:24:3901:24:39
#23 123821Antoniewski GrzegorzWarszawaM1973K3047POL00:58:3201:24:4201:24:42
#24 1241473Banaszek AdamM1972K3048POL00:39:5201:24:5701:24:57
#25 1251248Mikołajczak BartłomiejPoznańM1978K2044POL00:39:5201:24:4901:25:03
#26 126316Bieniecki JarosławOTK RzeźnikM1980K2045POL00:39:3701:25:0701:25:07
#27 1271554Rubaszewski MichałAZS AE PoznańM1984K2046POL00:38:4901:25:0501:25:09
#28 128652Gieres WaldemarBOP TKKF PłockM1968K3049POL00:39:4001:24:5201:25:16
#29 129514Zakrzewski BogusławKrakówM1963K4022POL00:39:5301:25:0601:25:16
#30 1301352Gruca KrzysztofLublinM1960K4023POL00:38:0901:25:2701:25:27
#31 1311463Nowakowski ŁukaszM1982K2047POL00:40:1101:25:2901:25:29
#32 132930Morawski PiotrWarszawaM1976K3050POL00:57:5001:25:3301:25:33
#33 133654Matuszewski PiotrBOP TKKF PłockM1954K505POL00:40:5701:25:3501:25:35
#34 134755Głembski DanielWarszawaM1976K3051POL00:59:4001:25:3701:25:37
#35 1351703Widomski JarosławVision ExpressM1963K4024POL00:40:3401:25:2001:25:39
#36 1361761Bassendowski PiotrŁódź KB ArturówekM1974K3052POL00:41:0801:25:4101:25:41
#37 1371493Sobczak MarcinTesco GdyniaM1971K3053POL00:40:4701:25:1701:25:41
#38 1381071Wojciechowski MarcinGdyniaM1973K3054POL00:41:1601:25:3301:25:42
#39 1391142Jankowski EugeniuszPuławyM1954K506POL00:39:5501:25:4101:25:45
#40 1401702Paszkowski JanuszBrodnica MUKLM1956K507POL00:40:4601:25:4801:25:48
#41 141984Garbacik JacekStalowa WolaM1967K4025POL00:41:1301:25:3801:25:53
#42 142981Bińczak TomaszGdańskM1977K3055POL00:38:3201:25:4901:25:55
#43 143527Wójcik PiotrSkierniewiceM1977K3056POL00:42:4101:25:5501:25:55
#44 144630Piątek BogdanZielonkaM1953K508POL00:39:3401:25:5801:26:03
#45 145321Bieniecki MirosławOTK RzeźnikM1975K3057POL00:39:2401:26:0001:26:07
#46 1461292Łukaszewski WitoldRadziwiłłów Maz.M1967K4026POL00:40:4201:26:0701:26:16
#47 147967Gabrych ŁukaszSkierniewiceM1985K2048POL00:40:0701:26:2001:26:26
#48 1481630Valiunas RimasWilnoM1957K509LTU00:39:5101:26:2501:26:29
#49 149345Chrześcijański JerzySierpcM1971K3058POL00:41:4301:26:3001:26:39
#50 150611Kieszek TadeuszOżarów MazowieckiM1956K5010POL00:40:1801:26:4001:26:46
#51 1511754Chuchler PiotrKB ArturówekM1971K3059POL00:41:5501:26:4901:26:56
#52 1521141Górzyński MaciejPiasecznoM1970K3060POL00:41:4501:26:5001:26:57
#53 1531043Szwedek KrzysztofGdyniaM1974K3061POL00:41:2101:26:5701:27:06
#54 154813Szrajner PiotrWarszawaM1974K3062POL00:41:1801:26:5801:27:07
#55 155804Cimoch SławomirGrajewoM1964K4027POL00:54:2401:27:1101:27:11
#56 15612Kaczmarski DariuszKrakówM1962K4028POL00:41:3301:27:0901:27:12
#57 1571172Bisek MarekLublinM1962K4029POL00:41:5501:26:5401:27:13
#58 158286Ambrosiewicz HenrykLegnicaM1949K5011POL00:40:0701:27:1601:27:16
#59 1591088Szpot IreneuszSwarzędzM1961K4030POL00:42:1301:27:1901:27:19
#60 1601598Ciemski ZenonAON WarszawaM1965K4031POL00:40:4901:27:0801:27:21
#61 161464Bebejewski MichałPrze?mierowoM1968K3063POL00:41:0001:27:0401:27:22
#62 162897Szczepaniuk JarosławWołominM1972K3064POL00:40:3101:27:0301:27:23
#63 1631506Koch JarekWarszawa - BemowoM1976K3065POL00:42:0701:27:2501:27:25
#64 164466Stańczak EdmundPłockM1953K5012POL00:40:3101:27:2601:27:29
#65 165801Zadrożny ZbigniewAugustówM1971K3066POL00:41:2501:27:1901:27:30
#66 166623Staszelis JerzyWarszawaM1971K3067POL00:41:3901:27:2801:27:36
#67 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1671679Wzięch TomaszPoznańM1972M301FRA00:40:4801:27:3701:27:40
#68 168953Iwanicki WładysławŁęcznaM1959K4032POL00:42:2601:27:3201:27:47
#69 169164Korsakas EmilisWilnoM1966K4033LTU00:40:4701:27:4901:27:49
#70 170736Kuźmierz KrzysztofBaninoM1975K3068POL00:41:5401:27:4001:27:56
#71 1711355Wiktorowicz JacekOpocznoM1964K4034POL00:40:5301:27:4901:27:58
#72 1721368Chwedyna TomaszRadzyń PodlaskiM1973K3069POL00:39:1501:28:0701:28:11
#73 173647Błaździewicz RomualdWarszawaM1949K5013POL00:40:5901:28:1201:28:16
#74 174972Koczwara JakubWarszawaM1981K2049POL00:46:3101:28:1801:28:18
#75 1751672Łagoda RobertKB Maniac PoznańM1967K4035POL00:41:4001:28:0401:28:19
#76 1761270Czerniak AdamMyszkówM1977K3070POL00:41:5801:28:0201:28:19
#77 177386Białas KrzysztofOpocznoM1965K4036POL00:40:4501:28:2201:28:22
#78 178954Puzia KrzysztofKrakówM1964K4037POL00:50:5201:28:2501:28:25
#79 179444Hordziejewicz DariuszŁódźM1963K4038POL00:41:5001:28:2701:28:27
#80 180905Gadajewski MarekWarszawaM1971K3071POL00:42:0001:28:1901:28:28
#81 181698Żyto MaciejPruszkówM1974K3072POL00:41:3601:28:1201:28:31
#82 182113Krzesak Adamymnasion Warszawa IM1974K3073POL00:41:4601:28:2701:28:33
#83 1831481Zarzecki DariuszWarszawaM1964K4039POL00:41:0601:28:1601:28:37
#84 184991Zduńczyk SławomirNowe OsinyM1976K3074POL00:47:2701:28:3801:28:38
#85 1851413Spławski RomanKościanM1973K3075POL00:42:4601:27:5801:28:40
#86 186941Prozorowski WiesławLesznoM1968K3076POL00:42:1101:28:4101:28:45
#87 1871000Pokorniecki TomaszToruńM1987K2050POL00:41:2001:28:4101:28:46
#88 188596Pokorski MarekWarszawaM1971K3077POL00:41:5101:28:5001:28:50
#89 1891746Nowosielski JerzyStart-StaninM1970K3078POL00:41:1001:28:4701:28:51
#90 190485Andersson KalleVisbyM1956K5014SWE00:41:0401:28:3301:28:52
#91 191543Dziekoński TadeuszBiałystokM1950K5015POL00:41:5601:28:5301:28:53
#92 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1921510Doodin GregM1944K601GBR00:41:5101:28:5501:28:55
#93 1931420Sadkowski GrzegorzŁomianki WATM1983K2051POL00:41:3001:28:3301:28:55
#94 194969Chamera WiesławLipaM1957K5016POL00:43:1801:28:5601:28:56
#95 195283Laskowski PiotrWarszawaM1971K3079POL00:42:3901:28:4101:29:01
#96 1961343Łubian MichałGarWolinM1975K3080POL00:41:4101:28:5301:29:04
#97 1971354Pulik JerzyMiędzyrzec PodlaskiM1957K5017POL00:41:3201:28:5801:29:07
#98 1981721Stroński ArturZS im. Jadwigi GrodzM1978K2052POL00:43:2601:28:5201:29:13
#99 1991308Sawicki KarolSierpcM1976K3081POL00:42:3601:28:5301:29:17
#100 200949Siebert PrzemysławPoznańM1981K2053POL00:42:3801:28:5901:29:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności