Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Carrefour Półmaraton Warszawski

Wyniki - 25 marca 2007, Warszawa

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
-
-
#1 7281795Widuliński CzesławM1964K40165POL00:50:3601:46:5501:47:04
#2 9881526Kłoda WłodzimierzM1956K50111POL00:54:0101:54:2401:54:49
#3 15031614Krauze AndrzejM1971K30555POL01:04:3202:19:3002:19:30
#4 233760Strzałka RobertM1982K2057POL00:43:0101:30:1801:30:26
#5 1002731Eric NicolinoM1941K6022FRA00:51:1201:54:3801:55:09
#6 15161708Piasecki PiotrM1966K40309POL01:05:2702:20:2002:21:38
#7 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15351503?Number #1503M--2FRA01:00:3202:24:3602:24:36
#8 181739Pietrzyk KrzysztofM1979K2011POL00:33:0801:12:1701:12:17
#9 15561649Cazal PierreM1956K50163FRA01:09:4702:27:4702:29:11
#10 15581571Gulak MaciejM1971K30574POL01:05:2802:28:4302:29:33
#11 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 7941430Klińska MałgorzataF1955K503POL01:02:1701:48:4801:48:48
#12 10611567Kapczyński PawełM1981K20235POL00:52:5201:56:0101:56:39
#13 5581766Nied?Ciecki AdamM1958K40126POL00:45:3801:42:0701:42:07
#14 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5641416Atwell Tania SusannahF1965K403GBR00:46:2401:42:0501:42:19
#15 8311693Bator MichałM1974K30305POL00:53:3101:48:5901:49:42
#16 839818Hamazaoui DjamelM1974K30311FRA00:45:5601:49:5501:49:55
#17 11171400Kwiatkowski BeniaminM1976K30419POL00:56:1201:57:2801:58:37
#18 11191505Corbi MathieuM1983K20244FRA00:54:4801:58:3901:58:39
#19 1211564Korobov SerhijM1952K504UKR00:39:4501:24:3501:24:35
#20 11451753Bogusławski JakubM1977K30433POL00:56:4201:59:2901:59:29
#21 1241473Banaszek AdamM1972K3048POL00:39:5201:24:5701:24:57
#22 1311463Nowakowski ŁukaszM1982K2047POL00:40:1101:25:2901:25:29
#23 909325Smejda JacekM1975K30342POL00:53:4001:51:2801:52:08
#24 14331517Kuchno PiotrM1982K20294POL00:50:2402:12:2702:12:58
#25 14441645Sokołowski ArturM1968K30540POL00:58:4202:13:0902:14:26
#26 6851674Lenski MarcinM1970K30252POL00:51:1901:44:1501:45:40
#27 4321417Davis StephenM1961K4099GBR00:45:4101:38:0401:38:17
#28 1202728Szczepkowski PawełM1955K50128POL00:53:5202:01:2902:01:29
#29 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1921510Doodin GregM1944K601GBR00:41:5101:28:5501:28:55
#30 4571494Adach MarcinM1971K30173POL00:47:2901:38:1001:39:12
#31 15541385Videau Philippe-M1963K40312FRA01:09:4702:27:4502:29:09
#32 15551386Videau Christine-F1966K4024FRA01:09:4702:27:4702:29:11
#33 14371546Bilbin JarosławA LU Danone SzczeM1976K30537POL00:59:3702:12:3102:13:27
#34 6091454Kłoszewski Tomaszacka Grupa BiegowaM1960K40141POL00:47:3501:42:2801:43:25
#35 10171525Hencel TomaszActiveJet WarszawaM1978K20219POL00:55:2601:55:3401:55:34
#36 8961451Wieczorek RafałAkdemiaSportu i RekrM1981K20197POL00:53:2001:51:0601:51:47
#37 69782Stasionis TomasAlytusM1984K2026LTU00:47:3901:19:5701:19:57
#38 16478Suchenia PiotrAMD NTT SystemM1980K2010POL00:34:1901:12:0301:12:06
#39 12041687Szafran Zygmuntamozwaniec KuśtykanM1965K40264POL00:57:4202:00:1202:01:30
#40 1601598Ciemski ZenonAON WarszawaM1965K4031POL00:40:4901:27:0801:27:21
#41 5371669Arnold Waldemararszawa / GymnasionM1953K5064POL00:47:5201:41:4601:41:46
#42 15391717Żukowski Piotrarszawa kb Św MartyM1955K50161POL01:02:0302:24:5602:25:06
#43 5481572Szota JarosławART ProfiM1977K30204POL00:48:3401:41:5701:41:57
#44 2581512Szymański ArturART Profi WarszawaM1977K30101POL00:41:4701:31:3101:31:31
#45 10391637Olek TomaszART Profi WarszawaM1974K30389POL00:51:0801:56:0601:56:06
#46 70636Cybula SebastianART PROFI WarszawaM1974K3024POL00:37:1601:19:5201:19:58
#47 5931635Szota WojciechART Profi WarszawaM1974K30220POL00:50:1901:42:5801:42:58
#48 879394Jagielski RobertART PROFI WarszawaM1977K30330POL00:49:4801:50:1701:51:09
#49 14221642Flisak AdamART Profi WarszawaM1946K6034POL00:58:1302:11:3202:12:09
#50 5061741Cilulko AdamAugustówM1970K30189POL00:47:1201:40:0401:40:50
#51 774799Kuryło EwaAugustówF1974K3013POL00:52:2401:47:2401:48:19
#52 279236Podwysocki MarcinAugustówM1988K2068POL00:45:2301:32:3301:32:33
#53 2961073Kobeszko JózefAugustówM1944K604POL00:43:3101:32:5901:33:17
#54 3681074Sierocki JanAugustówM1959K4082POL00:45:1901:35:2001:35:57
#55 114800Kuryło PawełAugustówM1972K3044POL00:37:1701:23:3101:23:35
#56 165801Zadrożny ZbigniewAugustówM1971K3066POL00:41:2501:27:1901:27:30
#57 3221143Kuryło ArturAugustów / ATPM1966K4069POL00:44:0501:34:2301:34:23
#58 15801432Kobusiński EugeniuszAutimex MiędzylesieM1954K50165POL01:05:2502:36:2102:36:33
#59 11591527Gąnorowski Grzegorzautonaprawa-szymaM1974K30440POL00:54:5701:59:5801:59:58
#60 13071680Gąsiorowski PawełAWDM1974K30498POL00:55:4802:04:5002:05:55
#61 11221747Pasierska MichalinaAZS AE PoznańF1983K2015POL00:54:2801:58:1101:58:45
#62 1271554Rubaszewski MichałAZS AE PoznańM1984K2046POL00:38:4901:25:0501:25:09
#63 661428Kargol PiotrAZS UP WrocławM1982K2024POL00:36:4501:19:4701:19:47
#64 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !15851521Rosińska JaninaAZS ŁódźF1936K70+1POL01:08:3702:37:3302:37:46
#65 12451732Goch KarolB Maratończyka SochM1985K20264POL00:51:0902:01:5902:03:11
#66 366633Bender KarlheinzBad NauheimM1960K4080GER00:45:0301:35:4901:35:49
#67 170736Kuźmierz KrzysztofBaninoM1975K3068POL00:41:5401:27:4001:27:56
#68 747828Ślaski KrzysztofBaranowoM1975K30274POL00:51:1201:46:1701:47:34
#69 510826Kowalczyk RobertBaranowoM1987K20123POL00:46:5601:40:4101:40:58
#70 1239597Kosiński WaldemarBartoszyceM1951K50131POL00:58:2602:01:4302:02:42
#71 767781Chuchała SzymonBałtówM1967K40173POL00:35:2501:48:0901:48:09
#72 15471472Nowak MarkusBerlin / WarszawaM1982K20322POL01:22:2702:26:5102:26:51
#73 1272876Koselski ArkadiuszBełchatówM1962K40272POL00:56:2902:03:2402:04:33
#74 12731214Garbowicz TomaszBełchatówM1968K30482POL00:56:2802:03:2402:04:34
#75 12741228Legutko StefanBełchatówM1957K50136POL00:57:3602:04:3402:04:34
#76 778347Głąb SzymonBełchatówM1978K20175POL00:47:1801:47:3701:48:24
#77 560132Gruszczyński WojciechBełchatówM1950K5069POL00:51:2301:42:1501:42:15
#78 243510Zarzeka MarcinBiała PodlaskaM1974K3096POL00:42:3401:30:5301:30:53
#79 287275Olik RyszardBiała PodlaskaM1958K4064POL00:41:3801:33:0501:33:05
#80 6381364Świderski JanuszBiałystokM1959K40149POL00:48:3401:43:1801:44:14
#81 191543Dziekoński TadeuszBiałystokM1950K5015POL00:41:5601:28:5301:28:53
#82 9621689Namiot AndrzejBiałystokM1967K40219POL00:51:1101:53:4901:53:49
#83 9781691Olszewski JarosławBiałystok JuveniaM1964K40223POL00:51:1101:54:2901:54:29
#84 13121569Jasiona JanuszBiegacz TP CzęstochowaM1948K50142POL00:56:5502:05:3602:06:05
#85 10711609Magrzyk CzesławBielański KB BiegaczM1955K50118POL00:55:3301:56:3401:57:02
#86 3431646Falkowski CezaryBielsk PodlaskiM1958K4076POL00:45:3401:34:4201:35:04
#87 662883Ryżyk EugeniuszBielsk PodlaskiM1959K40152POL00:57:1201:44:4901:44:49
#88 1398775Ryplewicz RafałBielsko-BiałaM1988K20290POL00:54:2502:09:1902:10:44
#89 11911185Pastwa GrzegorzBielsko-BiałaM1971K30449POL00:48:5002:00:1202:00:58
#90 980660Gerłowicz KarolBierzwnikM1975K30369POL00:53:0501:53:3401:54:33
#91 1011367Czerna MichałBolesławiecM1977K3040POL00:40:0101:22:5701:23:03
#92 206540Śmiałkowski RafałBolesławiecM1974K3084POL00:41:5701:29:1401:29:32
#93 128652Gieres WaldemarBOP TKKF PłockM1968K3049POL00:39:4001:24:5201:25:16
#94 133654Matuszewski PiotrBOP TKKF PłockM1954K505POL00:40:5701:25:3501:25:35
#95 1417715Lundgren MariaBorasF1980K2030SWE01:04:1302:10:4402:11:44
#96 1175714Malmberg FreddyBorasM1950K50126SWE00:54:2401:59:2502:00:26
#97 7201303Kostrzębski MichałBrodnicaM1955K5091POL00:51:3901:45:5501:46:34
#98 109858Bielicki KrzysztofBrodnicaM1963K4020POL00:38:4101:23:1801:23:21
#99 398560Barański GrzegorzBrodnicaM1968K30154POL00:45:5501:36:5901:36:59
#100 1401702Paszkowski JanuszBrodnica MUKLM1956K507POL00:40:4601:25:4801:25:48

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności