Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Akademickie Mistrzostwa Polski w Biegach Przełajowych

Wyniki - 10 kwietnia 2009, Łódź

Msc
Nr
Km
3
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1428Bernardelli MichałSZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE00:09:0900:17:52
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2612Lewandowski MarcinUNIWERSYTET SZCZECIŃSKI00:09:1000:18:02
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3528Nowak JakubUNIWERSYTET KARDYNAŁA STEFANA WYSZYŃSKIEGO W WARSZAWIE00:09:0900:18:08
#4 4566Murzyn KamilUNIWERSYTET PEDAGOGICZNY W KRAKOWIE00:09:1000:18:20
#5 5591Kaczmarek JakubUNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU00:09:1400:18:24
#6 6111Jarczok MiłoszAKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KATOWICACH00:09:1700:18:26
#7 7595Muślewski MaciejUNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU00:09:2400:18:27
#8 830Woźniak JakubAKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE00:09:2100:18:29
#9 9327Szymański TomaszPOLITECHNIKA OPOLSKA00:09:1600:18:31
#10 1057Woch DanielAKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE00:09:2400:18:35
#11 11496Łudzik PiotrUNIWERSYTET GDAŃSKI00:09:2700:18:35
#12 12343Sznura SzymonPOLITECHNIKA POZNAŃSKA00:09:2600:18:43
#13 13113Król MichałAKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KATOWICACH00:09:3100:18:49
#14 1429Snochowski RafałAKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE00:09:3900:18:52
#15 15423Wichowski JacekSZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO WARSZAWIE00:09:1800:18:54
#16 16616Rolbiecki MichałUNIWERSYTET SZCZECIŃSKI00:09:3000:18:55
#17 17100Mianowicz ŁukaszAKADEMIA PODLASKA W SIEDLCACH00:09:3300:18:56
#18 18769Lancman MichałZACHODNIOPOMORSKI UNIWERSYTET TECHNOLOGICZNY W SZCZECINIE00:09:3100:18:56
#19 19316Świerc MarcinPOLITECHNIKA OPOLSKA00:09:3100:18:58
#20 2053Szewczyk DawidAKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE00:09:1600:19:00
#21 21352Czapla PiotrPOLITECHNIKA ŚLĄSKA W GLIWICACH00:09:3300:19:02
#22 22235Krawczyk SzymonPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W PIL00:09:4400:19:02
#23 23601Dykas DamianUNIWERSYTET RZESZOWSKI00:09:3200:19:07
#24 2419Broniatowski MaciejAKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE00:09:3200:19:09
#25 25186Żubrowski DamianPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W KA00:09:3200:19:12
#26 26562Cedro MiłoszUNIWERSYTET PEDAGOGICZNY W KRAKOWIE00:09:3200:19:16
#27 27644Kośmieja MarcinUNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO - PRZYRODNICZY BYDGOSZCZY00:09:3100:19:17
#28 28230Dacka PatrykPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W PILE00:09:4500:19:18
#29 29183Truszkowski ŁukaszPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ŁOMŻY00:09:3400:19:19
#30 30742Szołowski FilipWSZECHNICA ŚWIĘTOKRZYSKA W KIELCACH00:09:4400:19:20
#31 31108Żywot RafałAKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KATOWICACH00:09:4400:19:22
#32 32687Jarosz WojciechUNIWERSYTET WARSZAWSKI00:09:3100:19:23
#33 33305Kubiak ŁukaszPOLITECHNIKA ŁÓDZKA00:09:4800:19:23
#34 34611Czajkowski TomaszUNIWERSYTET SZCZECIŃSKI00:09:4500:19:23
#35 35435Mielewczyk PiotrSZKOŁA GŁÓWNA HANDLOWA W WARSZAWIE00:09:5300:19:24
#36 36337Klonowski MateuszPOLITECHNIKA POZNAŃSKA00:09:4600:19:25
#37 3727Piech KacperAKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE00:09:3300:19:26
#38 38563Dwojak PawełUNIWERSYTET PEDAGOGICZNY W KRAKOWIE00:09:4800:19:27
#39 39453Przymusiński FilipUNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU00:09:4900:19:27
#40 40325Sobas JacekPOLITECHNIKA OPOLSKA00:09:3700:19:28
#41 41584Szylar SebastianUNIWERSYTET PRZYRODNICZY W LUBLINIE00:09:4900:19:29
#42 42744Woźniak ŁukaszWSZECHNICA ŚWIĘTOKRZYSKA W KIELCACH00:09:4700:19:30
#43 43124Kawik MarekAKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE00:09:5400:19:31
#44 44344Wiśniewski ArkadiuszPOLITECHNIKA POZNAŃSKA00:09:4900:19:33
#45 45356Sladek DominikPOLITECHNIKA ŚLĄSKA W GLIWICACH00:09:4500:19:33
#46 4648Grabowski KarolAKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE00:09:4200:19:33
#47 47676Plutowski PatrykUNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE00:09:4800:19:34
#48 48669Świniarski Dawid JerzyUNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE00:09:4800:19:36
#49 49190Wytwer BłażejPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W KALI00:09:5400:19:36
#50 50540Stawski MichałUNIWERSYTET ŁÓDZKI00:09:5200:19:41
#51 5145Łuszczyński GrzegorzAKADEMIA IM. JANA DŁUGOSZA W CZĘSTOCHOWIE00:09:4800:19:41
#52 52671Gospodarek TomaszUNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE00:09:5000:19:42
#53 53274Kubiak MaciejPOLITECHNIKA GDAŃSKA00:09:5200:19:43
#54 54609Szymanowski PrzemysławUNIWERSYTET RZESZOWSKI00:10:0300:19:43
#55 55329Uciechowski MarcinPOLITECHNIKA OPOLSKA00:09:5000:19:43
#56 56613Litwic AdrianUNIWERSYTET SZCZECIŃSKI00:10:1300:19:44
#57 57652Sobkowski AdrianUNIWERSYTET TECHNOLOGICZNO - PRZYRODNICZY BYDGOSZCZY00:09:5500:19:44
#58 58622Woźniak MariuszUNIWERSYTET SZCZECIŃSKI00:10:0000:19:45
#59 59409Wendland MichałPOLITECHNIKA WROCŁAWSKA00:09:3800:19:46
#60 6099Maciejewski MaciejAKADEMIA PODLASKA W SIEDLCACH00:10:0500:19:46
#61 61594Kozłowski JarosławUNIWERSYTET PRZYRODNICZY W POZNANIU00:09:5300:19:49
#62 62553Serej ŁukaszUNIWERSYTET MARII CURIE - SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE00:09:5900:19:51
#63 63683Łobodziński PiotrUNIWERSYTET WARSZAWSKI00:10:0700:19:52
#64 64449Książkiewicz PiotrUNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU00:10:0600:19:52
#65 65371Zagdański DariuszPOLITECHNIKA ŚWIĘTOKRZYSKA W KIELCACH00:10:0700:19:53
#66 66554Szustowicz KrystianUNIWERSYTET MARII CURIE - SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE00:10:1000:19:53
#67 67451Lechniak HubertUNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU00:10:1400:19:54
#68 68317Dudek RafałPOLITECHNIKA OPOLSKA00:09:5100:19:54
#69 69351Ciepłak TomaszPOLITECHNIKA ŚLĄSKA W GLIWICACH00:10:0600:19:54
#70 70126Kos KamilAKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE00:10:0600:19:55
#71 71306Kubicz PawełPOLITECHNIKA ŁÓDZKA00:10:0400:19:55
#72 72340Przybylski MarcinPOLITECHNIKA POZNAŃSKA00:10:0600:19:55
#73 73488Kiełbasa KrystianUNIWERSYTET EKONOMICZNY WE WROCŁAWIU00:10:0500:19:56
#74 7421Dela GrzegorzAKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE00:09:5500:19:58
#75 75749Szymaniak KamilWYŻSZA SZKOŁA FINANSÓW I ZARZĄDZANIA W BIAŁYMSTOKU00:09:5400:19:58
#76 7626Piasecki MaksymilianAKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE00:10:0500:20:01
#77 77691Ptak SławomirUNIWERSYTET WARSZAWSKI00:10:1700:20:02
#78 78444Bętkowski PiotrUNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU00:10:0600:20:03
#79 79708Moszak SzymonUNIWERSYTET WROCŁAWSKI00:10:0400:20:04
#80 80359Ulfik RafałPOLITECHNIKA ŚLĄSKA W GLIWICACH00:10:1400:20:06
#81 8194Błazik WojciechAKADEMIA PODLASKA W SIEDLCACH00:10:1000:20:06
#82 82503Labudda AndrzejUNIWERSYTET GDAŃSKI00:10:1400:20:06
#83 83128Paś MariuszAKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KRAKOWIE00:10:0300:20:13
#84 8418Augustyn ŁukaszAKADEMIA GÓRNICZO - HUTNICZA W KRAKOWIE00:10:1100:20:16
#85 85450Leśniewski WiktorUNIWERSYTET ADAMA MICKIEWICZA W POZNANIU00:10:1100:20:17
#86 86675Piernikowski DamianUNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE00:10:1500:20:18
#87 87187Chlebicz DominikPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA ZAWODOWA W KALI00:10:2000:20:18
#88 88680Wronowski RafałUNIWERSYTET WARMIŃSKO-MAZURSKI W OLSZTYNIE00:10:1800:20:21
#89 89119Szewczyk MateuszAKADEMIA WYCHOWANIA FIZYCZNEGO W KATOWICACH00:10:1800:20:21
#90 90309Pawęta SylwesterPOLITECHNIKA ŁÓDZKA00:10:0500:20:22
#91 91388Patecki MarcinPOLITECHNIKA WARSZAWSKA00:10:3400:20:25
#92 92355Mazurek DanielPOLITECHNIKA ŚLĄSKA W GLIWICACH00:10:0000:20:25
#93 93182Samełko ŁukaszPAŃSTWOWA WYŻSZA SZKOŁA INFORMATYKI I PRZEDSIĘBIORCZOŚCI W ŁOMŻY00:10:1700:20:26
#94 94419Kozłowski MateuszSZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO WARSZAWIE00:10:1300:20:26
#95 9573Dylik WojciechAKADEMIA MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI00:10:2600:20:27
#96 96387Majewski MichałPOLITECHNIKA WARSZAWSKA00:10:2100:20:28
#97 97631Papierzański PawełUNIWERSYTET ŚLĄSKI W KATOWICACH00:10:1900:20:28
#98 9898Kotowski GrzegorzAKADEMIA PODLASKA W SIEDLCACH00:10:3200:20:28
#99 99502Kozłowski ArkadiuszUNIWERSYTET GDAŃSKI00:10:4200:20:28
#100 100313Skowroński BłażejPOLITECHNIKA ŁÓDZKA00:10:2300:20:28

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności