Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Eska Fujifilm Bikemaraton 2009 - Giga

Wyniki - 6 września 2009, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
P1
P3
P4
Pkt
-
-
-
-
-
#1 1011163Zieliński AndrzejLUBINLKR BIKER TKKF START63M4179804:10:5422.9600:33:438901:06:498601:52:349202:33:5996549
#2 102794Doliński AndrzejOPOLE60M4189904:11:0222.9500:36:4410701:13:3111302:01:2111102:39:23104549
#3 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1031103Dolińska ViolettaOPOLEESKA XENOFIT TEAM64K41404:11:0222.9500:36:4610801:13:4211402:01:2211202:39:26105700
#4 1043349Tupko ŁukaszZŁOTORYJSKO73M33310004:13:5822.6800:37:3811101:12:5811002:00:1610602:39:32106529
#5 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !105124Górna SylwiaKATOWICEGT AIRCO TEAM 1 GÓRNYCH89K21504:14:3622.6200:35:4710101:12:1710802:01:0710702:40:22107700
#6 106114Wydra ArturCHORZÓWGT AIRCO TEAM 2 GÓRNYCH88M23410104:14:3822.6200:35:4910201:12:1910902:01:0910802:40:24108526
#7 1072104Hadyniak Rafał NzPOZNAŃ74M33410204:15:2222.5600:40:1312101:19:0112402:08:1311602:48:48115526
#8 1081408Kaczyński KrzysztofOŚWIĘCIMGT AIRCO TEAM 177M33510304:15:2622.5500:31:575801:04:196101:50:398302:32:3294526
#9 1094126Bartkowiak IreneuszŚREM85M23510404:16:3122.4500:39:0311601:25:3212802:14:0312302:50:51119522
#10 110839Stawecki BartłomiejPOZNAŃTS. OLIMPIA STAWECCY70M33610504:17:0422.4100:39:4811901:16:5711902:05:2511402:47:34114523
#11 1112862Nowak KrzysztofPOGOŹNODRUśYNA BOORACK-A74M33710604:17:2822.3700:36:3210601:09:5010302:15:3412402:51:26120522
#12 1124161Raszewski Szczepan ArturŚRODAAGRO TEAM ŚRODA RASZEWSCY70M33810704:20:3722.1000:27:07101:00:112602:00:1610502:52:21121516
#13 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1133466Swat EdytaPRZEŹMIEROWOSWAT-TEAM SWAT Z PRZEŹMIEROWA65K42604:21:1422.0500:37:1211001:13:2911202:01:1811002:41:50110673
#14 1144055Wieczorek WojciechSZCZECINEKMOCMASTERS SZCZECINEK82M23610804:22:4121.9301:01:2513401:35:0213402:18:4312602:53:55122510
#15 1152214Kubiak KrzysztofROKIETNICADALEKO JESZCZE??73M33910904:23:1821.8800:38:1411301:14:2711602:01:5411302:45:31112510
#16 1163992Sikora RobertŚREM68M41911004:24:3921.7600:42:3612601:20:4712502:10:5112102:49:42116521
#17 1171159Banach SzymonKNURÓWGENERAL MOTORS GLIWICE81M23711104:25:1021.7200:32:568101:05:598002:06:0411502:58:09124505
#18 1181582Durlik WojciechSTRZEGOMCORRATEC TEAM EXTRA DURLIK69M34011204:28:2721.4600:40:1212001:18:3212102:08:2211702:50:11117501
#19 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1191559Durlik MarzannaSTRZEGOMCORRATEC TEAM PLUS DURLIK65K43704:28:2921.4500:40:1312201:18:3312202:08:2311802:50:14118655
#20 1201830Senderak KrzysztofJELENIA GÓRAHOBAS TEAM EBT JELENIA GÓRA90M23811304:29:2621.3800:34:189501:08:419801:57:3610202:40:47109497
#21 121270Kaczmarek AndrzejPOZNAŃCORRATEC TEAM EXTRA47M6611404:30:1721.3102:02:0613601:12:58111-02:44:16111540
#22 1221178Jabłoński JanuszGLIWICEOPTICAM - CEMIX GLIWICE59M42011504:31:3821.2100:36:0210301:12:1410702:01:1110902:46:42113507
#23 1233360Kiejnich GrzegorzTARNOWO66M42111604:44:5920.2100:39:1611701:16:1111702:09:2311902:56:38123484
#24 1243382Dudkowiak ŁukaszROGOśNODRUśYNA BOORUCKA77M34111704:46:2120.1200:39:2811801:16:2011802:16:3112503:00:31125469
#25 1253342Dudziak Maciej 00:45:00BOJANOWOROWERTRAMP TEAM84M23911804:46:5720.0700:32:437501:05:437801:50:218102:29:4990467
#26 1262861Wagner MarekPOZNAŃ78M34211904:49:2319.9000:39:0111501:17:4912002:12:4412203:00:43126464
#27 1272257Banach MagdalenaPOZNAŃSCHENKER TEAM / ART-MAG MTB TEAM77K34805:03:1419.0000:45:0213001:28:3713202:26:0213103:13:59128501
#28 12862Perkowski PawełOŁAWAMTB VOTUM TEAM WROCŁAW82M24012005:03:2718.9800:58:1913301:36:4313502:39:2613403:22:50134441
#29 1293115Spiczak-Brzeziński MichałPOZNAŃ80M24112105:10:1218.5700:44:4712901:26:1413002:23:5812703:12:57127432
#30 130905Dubiel PawełPOZNAŃALFA WIL śARY MTB TEAM79M24212205:15:1318.2700:38:1211201:23:0712602:25:4612903:15:39129425
#31 1311323Przybycień LucynaZABRZEGT AIRCO TEAM 268K44905:15:4618.2400:41:2212401:23:2512702:25:1012803:16:11130556
#32 1323114Spiczak-Brzeziński PawełPRZECHLEWO90M24312305:16:2318.2100:43:5012701:25:5312902:25:5913003:17:47131423
#33 1333573Maziarz Andrzej 00:45:00POŁCZYN-ZDRÓJCORRATEC TEAM PLUS EXTRA52M6712405:19:3118.0300:38:5811401:18:5712302:09:29120-457
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !134913Rybacka SylwiaPOZNAŃALFA WIL śARY MTB TEAM80K221005:21:3917.9100:44:4512801:29:4013302:32:1213303:22:06133554
#35 1354024Binkowski ZdzisławŚREM56M5612505:39:0416.9900:45:1313101:27:1613102:27:2213203:19:10132428
#36 1363982Zawieja BeataPOZNAŃ66K451106:45:5414.1900:57:0813201:53:1713603:13:10135-433
#37 -600Mach ArturWAŁBRZYCHKK SIRBUD WAŁBRZYCH67---00:33:52260----
#38 -284Galman AdamGLIWICETWOMARK CANNONDALE ANTYRADIO TEAM77--------
#39 -296Białek RadosławGLIWICEFELT - MONTAN STAL89---00:52:3365001:33:30660---
#40 -482Kasperczyk MartynLUBLINIECWWW.LEMONBIKE.EU-NO SAINT90--------
#41 -2385Czerwiński RyszardPOZNAŃEKOOGROD.COM MTB TEAM56--------
#42 -4090Witkowski MichałPOZNAŃ85--------
#43 -946Lipski AleksanderWROCLAWHARFA-HARRYSON FELT TEAM_92--------
#44 -4034Głowacki WiesłąwMOGILNOMTC MOGILNO48--------
#45 -1538Baran ZdzisławŚMIARDOWOCORRATEC TEAM _55--------
#46 -1625Lisek DanielOSTRZESZÓWXCBIKES90--------
#47 -3028Grzegorzewski KrzysztofPOZNAŃDRUKUJZNAMI.PL73--------
#48 -3181Kozłowski PrzemysławWĄGROWIEC66---00:38:0939701:14:51431---
#49 -3319Osuch JakubJAROCINVICTORIA JAROCIN88---00:30:116201:03:28153---
#50 -4038Szuman RobertPOZNAŃBICYKL TEAM POZNAŃ76--------
#51 -3106Bambrowicz AdrianPOZNAŃ79--------
#52 -4105Kabała MikołajPOZNAŃAKADEMIEC.PL82---00:36:0533601:09:16322---
#53 -4114Chruszcz MaciejPOZNAŃAM STUDIO CHRUSZCZ69--------

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności