Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

3. Poznań Półmaraton

Wyniki - 28 marca 2010, Poznań

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
M
K
-
#1 47428Adamus TomaszPolskaCzęstochowa196500:59:3740-
#2 72630Andrzejewski PiotrPolska4SKATING.PLGdańsk197900:41:537-
#3 152333Biniek MarcinPolskaKraków197600:45:3514-
#4 401209Biszczak RomanPolskaJura Skating CzęstochowaCzęstochowa195100:54:1734-
#5 672286Bogusławski KarolPolskaISCP PowerslidePoznań199501:06:2954-
#6 691466Borowiak PiotrPolskaPoznań197101:07:3555-
#7 832355Brzyska AnnaPolskaKęty198201:12:58-18
#8 71744Chabowski GrzegorzPolskaBydgoszcz198801:08:4957-
#9 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !21186Chojnacki BartoszPolskaAmbra-Cekol-SylwPolWarszawa199200:41:262-
#10 112339Ciesielski JakubPolskaSSWMalta.plPoznań197600:44:5310-
#11 42412Ciężki PawełPolskaWągrowiec199100:41:344-
#12 812496Czajka PiotrPolskaSwarzędz198901:12:1264-
#13 87631Czajkowska MałgorzataPolskaBydgoszcz197401:14:24-20
#14 962695Czarnecka DorotaPolskaWrześnia197201:20:20-24
#15 492696Czarnecki SebastianPolskaWrześnia199401:00:1141-
#16 68521Czuchryta AgnieszkaPolskaŁódź197001:06:53-14
#17 552206Domańska ZofiaPolskaPoznań198601:02:04-11
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !171387Domańska-Ksyt KarolinaPolskaK.S. PILICATomaszów Mazowiecki198500:45:35-2
#19 102865Drzastwa PiotrPolskaISC PowerslidePoznań199200:44:279-
#20 592674Dziel BogumiłPolskaMogilno198301:04:0648-
#21 571660Faryniarz DamianPolskaKB GymnasionWarszawa198301:03:3546-
#22 98201Glicner JerzyPolskaDANKA SPEEDROLLER CLUBRawaMazowiecka195701:21:1073-
#23 27904Gniot AleksanderPolskaPoznań197700:48:5323-
#24 722331Godlewski CezaryPolskaPoznań198201:08:5058-
#25 902041Górny JakubPolskaStawiszyn197301:17:1269-
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !916Goss AleksandraPolskaTEAM ROLLERBLADE PLKonstancin Jeziorna198900:42:13-1
#27 522550Goździk JacekPolskaSwarzędz196901:00:5044-
#28 54508Gołecka BożenaPolskaBydgoszcz196501:02:04-10
#29 121398Graczyk PiotrPolskaISCP team PowerslideSwarzędz198500:45:1811-
#30 95472Grześkowiak MarekPolskaPoznań198301:19:1972-
#31 56165Guzenda TadeuszPolskaŁódź195401:02:2545-
#32 262059Głogowski MarcinPolskaClassen TeamCzersk198300:48:5322-
#33 16183Hackert MarekPolskaChojnice198400:45:3515-
#34 112298Heinze RenataPolskaPoznań196802:05:31-32
#35 422498Igłowska HalinaPolskaActive StarToruń195200:57:26-7
#36 46778Janasik AdamPolskaISC PowerslidePuszczykowo196700:59:2439-
#37 641607Janiak A.KarolPolskaŁódź195101:04:4051-
#38 701364Janiak MichałPolskaKLKS Zefka Kobyla GóraKobyla Góra199001:07:4056-
#39 662890Jędrzejczyk PiotrPolskaPiła197401:06:0553-
#40 97623Jóźwiak KatarzynaPolskaPoznań198101:20:33-25
#41 30158Kabza GrzegorzPolskaNowy Tomyśl196900:49:0826-
#42 452250Kaczmarek PawełPolskaPuma z biegiem PoznaniaPoznań198100:59:1038-
#43 612683Kaczmarska TośkaPolskaNie Łam Mi Serca TEAMPoznań198401:04:31-12
#44 502788Kaczmarski MichałPolskaNie Łam Mi Serca TEAMPoznań199401:00:1242-
#45 861949Kalinowski TomaszPolskaFlip i FlapWielkie Radowiska198601:14:0567-
#46 632880Kasprzyk ArturPolskaPoznań198801:04:3750-
#47 1012750Klemke EmiliaPolskaPoznań197001:22:51-26
#48 781068Kozicki MarcinPolskaKoozi Skates TeamBydgoszcz197801:11:0962-
#49 1081966Kozłowska AgataPolskaKoziegłowy198801:41:44-29
#50 1112003Kozłowska AnnaPolskaWarszawa198101:50:30-31
#51 362362Krajewski GrzegorzPolskaAERO-SPORTGrójec198200:50:5330-
#52 252308Lachowicz LeszekPolskaMasters GizyckoGizycko195800:48:5221-
#53 292310Lemieszek AndrzejPolskaMasters GizyckoGizycko195800:49:0625-
#54 762770Lissowski GrzegorzPolskaHADESPoznań198701:10:5661-
#55 322670Lorenc ArturPolskaISCP RollerbladePoznań199300:50:4427-
#56 109443Madej StefanPolskaŻarki -Miasto195101:46:4680-
#57 751260Maksymiuk PiotrPolskaPlewiska197601:10:4960-
#58 92109Malinowska KatarzynaPolskaISC PowerslidePoznań198001:17:33-22
#59 242309Maliszewski ZdzisławPolskaMasters GizyckoGizycko195400:48:5020-
#60 341954Mańka PiotrPolskaSSW MaltaPoznań197700:50:4928-
#61 332303Marczak BarbaraPolskaISCP team PowerslideSwarzędz198600:50:49-6
#62 232725Martynek PiotrPolskaISCP PowerslidePoznań198600:48:5019-
#63 222747Matczak BarbaraPolskaGdańsk198300:47:18-4
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 212030Międlarz MonikaPolskaTwister TrójmiastoGdynia198300:47:17-3
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32819Milewski PawełPolskaSłomczyn198700:41:333-
#66 19204Mirowski MarianPolskaDANKA SPEEDROLLER CLUBRawa Mazowiecka195600:46:1517-
#67 62372Molendowski JacekPolskaTWISTER TRÓJMIASTOGdynia198200:41:426-
#68 742222Musielak GrzegorzPolskaPoznań196101:10:3159-
#69 1042067Niedźwiadek DanielPolskaDenzi TeamPoznań199101:23:5477-
#70 382809Niewiarowski JarosławPolska461 ŁódźŁódź197900:52:5532-
#71 801983Nowak PaulaPolskaPoznań197501:12:02-17
#72 371695Oleksiewicz JurekPolskaTWISTER TRÓJMIASTOGdynia195100:50:5731-
#73 142295Olszowski HenrykPolskaTeam KłajKłaj196000:45:3513-
#74 791162Pachulski MichałPolskaGdańsk197901:12:0063-
#75 442096Pakaszewski MaciejPolskaPoznań197600:58:4837-
#76 1021121Panfil Agata MariaPolskaPoznań198401:23:03-27
#77 622675Pałys MagdalenaPolskaPoznań198401:04:34-13
#78 892716Piechowiak AnnaPolskaPoznań198701:16:07-21
#79 1102858Pietrusza MonikaPolskaŁódź197801:49:30-30
#80 52479Plich KrzysztofPolskaPoznań198000:41:425-
#81 65846Przybylski HenrykPolskaPoznań195301:05:2952-
#82 1052901Rabiej AlicjaPolskaKomorniki198101:29:14-28
#83 511948Rostek KrzysztofPolskaPoznań195401:00:1743-
#84 93939Sawicki AndrzejPolskaKalisz197301:18:0771-
#85 882404Sechawer JakubPolskaPoznań198801:15:3568-
#86 771153Smyczek AgataPolskaŁódź196901:11:08-16
#87 732429Sobkowska JoannaPolskaNie Łam Mi Serca TEAMPoznań198501:09:53-15
#88 842078Sokołowska AgnieszkaPolskaDąbrówka198201:13:09-19
#89 53834Stankiewicz AnnaPolskaWarszawa198101:01:42-9
#90 1062857Stankiewicz KasiulkaPolskaklub uśmiechniętego rolkarzaWarszawa198401:34:2678-
#91 601125Stefaniak JarosławPolskaCzęstochowa196801:04:1049-
#92 94471Stróżyk AnnaPolskaPoznań198301:19:18-23
#93 912253Studziński RafałPolskaPoznań199501:17:2170-
#94 103561Sudakowski BartłomiejPolskaRAWA MAZ.Rawa Mazowiecka199301:23:3276-
#95 482723Sülzen IzabelaPolskaISC PowerslidePoznań196900:59:47-8
#96 41465Syguła MarekPolskaBolesławiec195100:57:0835-
#97 352866Szmyt RafałPolskaInline Skating Club PoznańPoznań199100:50:4929-
#98 1002461Szychowiak MichałPolskaPoznań199701:22:2675-
#99 992066Szychowiak SylwesterPolskaPoznań197201:21:4074-
#100 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11738Szymanski JanPolskasimmons zico racing teamPoznań198900:41:231-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności