Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Borowno Ironman 2010

Wyniki - 5 września 2010, Borówno

Grupa zawodów :

Mce
Nr
Kat
T1
T2
M
F
-
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13Siejakowski Michał31KTS IRONMANM2101:00:4005:03:5003:11:5900:01:2300:01:2609:19:171-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !264Krpec Lukáš31ROCKTECHNIK TRIATLONM2201:01:1205:04:1903:33:2800:02:1200:01:2309:42:342-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 351Wyczółkowski Rafał37Kmicic CzęstochowaM2301:00:3505:17:3403:23:0800:03:0900:02:4509:47:113-
#4 41Konieczny Marcin38House of Skills/IM 2010M2401:13:0100:00:0009:49:514-
#5 54Bednář Tomáš30tritraining.czM2503:29:1400:01:3209:54:455-
#6 65Luft Mikołaj25TS Akwedukt KielceM1100:55:2105:23:1803:39:0200:01:3000:01:4910:00:596-
#7 77Kostka Andrzej44NiezrzeszonyM3101:18:0105:16:0003:21:5400:03:5700:04:2510:04:167-
#8 86Gardener Jacek46LKS victoria ZabostówM33101:07:4005:10:1603:51:5700:00:4400:01:1010:11:468-
#9 914Czajkowski Paweł29NiezrzeszonyM12801:10:4005:13:3103:43:2900:02:2300:02:1410:12:179-
#10 1019Raszpla Robert39SERWIS SPEEDM22701:11:3805:30:0803:38:4200:04:0000:04:0810:28:3610-
#11 1160Kurek Artur40Speleo Trail TeamM33301:16:4605:44:2103:37:1000:04:3400:02:2010:45:0911-
#12 1244Antos Jiri24Cyklo Klub Kucera ZnojmoM11001:01:1905:21:2304:22:3900:02:3500:02:2910:50:2312-
#13 1316Westfal Jacek37Ironman CS Polska - SzczecinM22801:24:4305:38:3103:42:0000:04:2000:03:3010:53:0413-
#14 1446Lewandowski Andrzej51UAM Triathlon PoznańM41201:21:3905:59:0903:37:3100:04:0300:02:0911:04:3114-
#15 1537Śydkiewicz Sylwester40Sprint-ŁódźM33501:17:4405:59:4803:44:5500:06:2000:05:1611:14:0315-
#16 1634Turowiec Adam35UAM Triathlon PoznańM27901:01:1605:39:2004:36:3400:02:4500:02:1011:22:0516-
#17 1739Węgrzyk Stefan46Forma WodzisławM37201:16:4505:32:3304:27:0400:04:0900:02:2811:22:5917-
#18 1811Filuś Stanisław45Dąbrowa GórniczaM3501:11:5206:36:3203:29:4400:05:0100:03:1411:26:2418-
#19 1940Dymek Stanisław56PTT Delta PłockM41401:26:4805:49:0804:05:4400:04:0900:04:2911:30:1819-
#20 2058Mieszkowski Radosław39IM2010 WarszawaM24101:18:3305:59:0904:06:0300:06:1800:03:3711:33:3920-
#21 2120Kuryj Marek323 Rejon Wsparcia Teleinformatycznego SP KrakówM21001:07:4905:53:3104:28:0700:01:3300:03:2011:34:2021-
#22 2212Królikowski Edward40KB Maniac PoznańM39301:23:4405:57:1504:14:0600:03:0300:03:2611:41:3322-
#23 2328Łubian Michał35IM 2010 GarwolinM24001:24:0005:56:2104:11:1200:05:1000:04:5311:41:3723-
#24 2417Kuratczyk Paweł31NiezrzeszonyM21201:01:2705:46:5804:54:1300:03:4700:03:3611:50:0024-
#25 2562Glinkowski Zbigniew50MosinaM45901:28:2306:09:2804:07:0600:03:1900:04:4011:52:5525-
#26 2645Nadratowski Tomasz27Mława TeamM13901:17:5306:09:3504:20:4500:04:2200:03:0211:55:3626-
#27 279Bedyk Ireneusz53PTT DeltaM41601:29:1506:06:3504:21:2300:05:0000:02:2512:04:3827-
#28 2815Kiełbowicz Łukasz29Środa Wlkp.M14001:18:1806:05:3404:40:3800:05:4800:03:4512:14:0328-
#29 2929Rybkowski Grzegorz42IM 2010 PruszkówM34401:40:4905:54:2004:32:2800:04:3100:04:2212:16:3029-
#30 3010Flak Aleksander31TKKF TRIATHLON Dąbrowa GórniczaM23400:59:4606:39:5204:36:2100:04:5600:05:0212:25:5730-
#31 3154Feliński Jarosław47NiezrzeszonyM33801:29:0606:09:2504:41:0800:05:0600:05:3812:30:2331-
#32 3224Chrześcijański Jerzy39IM 2010 SierpcM24201:09:1606:12:1705:11:5300:02:5100:02:5612:39:1332-
#33 3333Kosakowski Krzysztof50IM 2010 BydgoszczM43301:21:1806:30:5404:33:3200:07:0200:06:5712:39:4233-
#34 3449Gieres Waldemar42PTT Delta PłockM32501:26:2306:42:3404:30:2100:03:5200:03:0312:46:1434-
#35 3553Gąsiorowski Piotr37FPPM23501:24:2906:50:4204:25:0000:04:4400:04:2612:49:2035-
#36 3636Miedziejewski Andrzej24Grodzisk MazowieckiM14601:18:2206:09:1404:56:2400:16:2100:12:2112:52:4236-
#37 3713Łucyszyn Robert32NiezrzeszonyM29001:18:2706:36:5704:47:2500:07:0000:08:1612:58:0537-
#38 3831Rachwał Michał2912TRI.PLM11601:34:5306:33:2704:42:5300:05:1800:03:5313:00:2438-
#39 3927Gęsiarz Jacek45IM 2010 CzęstochowaM32701:25:2806:50:3604:42:4800:06:0700:05:2213:10:2139-
#40 4025Frankowski Andrzej47IM 2010 Ostrów WielkopolskiM31101:32:5006:42:3304:48:4000:10:0200:07:5013:21:5440-
#41 4141Kaliszewski Adam47MPK PoznańM31201:40:2206:15:3405:11:1600:07:3100:07:1113:21:5441-
#42 4265Chorąziak Witold43Im2010 ŁódźM31301:23:4606:13:5005:39:3900:04:5300:05:0713:27:1542-
#43 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !4343Pišanová Míla27tritraining.czF1101:23:3407:18:5104:42:3700:03:5400:03:3613:32:30-1
#44 4421Wiech Łukasz26MKS Triathlon MalborkM15001:27:3406:59:3104:48:5300:10:2300:07:2113:33:4256-
#45 4538Oleksów Piotr36oloM23601:50:2206:28:3605:06:2100:06:2500:05:5313:37:3644-
#46 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4626Gawęda Renata49IM 2010 WarszawaF3101:40:4306:57:0304:58:0400:08:3200:05:0713:49:27-2
#47 4723Bydłos Dariusz45IM 2010 WarszawaM32801:32:0606:33:5205:27:0600:09:0700:07:1713:49:2757-
#48 4822Kozłowski Tomasz32SBR Tom!M29901:32:2606:37:3505:30:2700:07:2400:05:5613:53:4846-
#49 4930Wojtasik Przemysław38IM 2010 WarszawaM21901:34:3507:09:3504:54:0500:13:0500:05:1113:56:3047-
#50 5042Pruchniewski Sławomir31NiezrzeszonyM22001:40:5206:49:0405:18:5300:05:5200:02:5113:57:3248-
#51 5152Sawicz Piotr30NiezrzeszonyM22101:34:2006:50:0605:23:0900:06:5900:07:2414:01:5749-
#52 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 5257Tomys Monika41NaturalpowerF3201:45:5707:00:5105:21:4100:00:0000:05:4514:14:13-3
#53 5356Nonn Peter35NaturalpowerM27601:29:5105:43:0106:43:1200:08:3600:09:3414:14:1458-
#54 5435Frołow Jakub37IM2010M22301:34:3407:31:3104:42:5000:12:0800:13:2814:14:3251-
#55 5547Bzura Jacek35IM 2010M22401:42:3607:52:5204:35:0800:07:3300:03:2014:21:2852-
#56 5650Legiędź Hubert40LZS KołbaskowoM39501:27:4307:43:1305:21:5300:06:3800:03:2714:42:5353-
#57 5732Kober Piotr40IM 2010 WrocławM31601:41:0107:16:2106:00:0300:08:0600:04:5715:10:2854-
#58 -18Dzierkacz Paweł35Tri-SportM2---
#59 -61Waniewski Marcin34MKS TriathlonM2-01:00:5205:28:4200:03:0400:03:12--
#60 -2Maurer Marco26LLG WonnegauM1-01:00:1400:03:15--
#61 -63Taras Nagornyi26Staer RivneM1-01:09:2300:02:11--
#62 -55Góralska Aleksandra33oddech gonionego psaF2-01:19:5200:03:58--
#63 -8Olewiński Dariusz34Ciesielski Training SystemM2---
#64 -48Ossowski Adam54Grupa Bankietowa BydgoszczM4---
#65 -59Fojt Robert34Labe Tri ClubM2---

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności