Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

11 Poznań Maraton

Wyniki - 10 października 2010, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !124Waweru Macharia Isaack1987NAIROBIKeniaM18102:16:2502:16:2700:31:1701:07:1001:36:17-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !215Tesfaye Haile1985ADDIS ABEBAEtiopiaM18202:16:2902:16:3200:31:1801:07:0901:36:17-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 323Kimaiyo Philemon1976NAIROBIKeniaM30102:16:4302:16:4600:31:1801:07:1201:36:18-3
#4 412Smalec Michał1981BIAŁYSTOKPolskaM18302:19:1702:19:2100:31:4701:07:1001:36:17-4
#5 510Starodubtsev Viktor1970LWOW - ZIBOLKI CHEMPIONUkrainaM40102:19:5302:19:5600:31:4801:07:3201:37:09-5
#6 618Tesgaye Seyoum Fekadu1986ADDIS ABEBAEtiopiaM18402:20:0202:20:0200:31:1801:07:0901:36:17-6
#7 713Gordeev Andrey1973MIŃSKBiałoruśM30202:20:2302:20:2600:31:4701:07:3201:36:55-7
#8 821Skinulis Aurimas1982VILNIUSLitwaM18502:20:4302:20:4600:32:3801:09:0201:38:41-8
#9 96Bekele Birhanu1983ADDID ABEBAEtiopiaM18602:21:0002:21:0000:31:1801:07:0901:36:17-9
#10 109Gurmesa Adugna1977ADDIS ABEBAEtiopiaM30302:21:5102:21:5400:31:1801:07:1101:36:18-10
#11 1120Domińczak Patryk1985ŁOWICZ KU AZS WSHE WŁOCŁAWEKPolskaM18702:33:4302:33:4700:35:5501:14:5801:46:40-11
#12 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1214Damantsevich Maryna1984MIŃSKBiałoruśK18102:36:2602:36:3000:37:2201:18:0501:50:321-
#13 1328Wiatr Tomasz1974POZNAŃ KB MANIAC POZNAŃPolskaM30402:36:2802:36:3100:36:5801:18:1101:50:28-12
#14 142334Kochanek Dariusz1976KALISZ KKB Finisz KaliszPolskaM30502:36:5802:37:0100:37:0101:18:1101:50:53-13
#15 1547Górny Krzysztof1978KALISZ KKB Finisz KaliszPolskaM30602:37:0402:37:0700:36:5901:18:1101:50:29-14
#16 163562Tumko Krzysztof1977LESZNO PWSZ LESZNOPolskaM30702:38:5102:38:5400:37:0101:18:1101:51:03-15
#17 174251Turowski Dariusz1971WROCŁAWPolskaM30802:41:1102:41:1600:37:2701:19:2901:53:25-16
#18 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !183Meloch Arleta1979GRUDZIĄDZPolskaK30102:42:2102:42:2400:36:5801:19:0101:53:252-
#19 194319Kuryło Paweł1972AUGUSTÓW J.W.ŚlepskPolskaM30902:42:3102:42:3600:36:5901:19:0101:53:25-17
#20 202456Świętek Andrzej1959LESZNO Proch-Team Leszno Drużyna szpikuPolskaM50102:43:1302:43:1800:37:5601:21:0001:55:21-18
#21 21756Walewski Przemysław1967POZNAŃ Malta PoznańPolskaM40202:44:5102:44:5500:37:1301:19:0101:53:08-19
#22 224335Janusz Ryszard1964SZCZYTNAPolskaM45102:45:3202:45:3600:38:0501:21:0001:55:21-20
#23 23825Pawlak Ireneusz1970KALISZ Triathlon-Delfin-KaliszPolskaM40302:46:1102:46:1400:37:0101:18:1101:51:04-21
#24 243847Koper Zbigniew1963JANÓW MKB Dreptak Mińsk MazowieckiPolskaM45202:46:1902:46:2500:37:3301:20:3601:55:41-22
#25 251474Mol Krzysztof1975ZIELONA GÓRA UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKIPolskaM301002:47:2002:47:2400:36:5701:18:1501:54:03-23
#26 262511Nowacki Witold1973POZNAŃPolskaM301102:47:3302:47:3600:38:3001:22:0401:57:24-24
#27 272341Dąbrowski Jacek1972KALISZ POMORSKI Maratończyk Team SzczecinPolskaM301202:47:5902:48:0600:38:4201:22:1901:57:12-25
#28 281347Jezierski Grzegorz1964POZNAŃ Solidarność WielkopolskaPolskaM45302:48:2002:48:2400:39:3101:23:3201:58:20-26
#29 292667Piechna Andrzej1969OJRZEŃ KB TKKF Promyk CiechanówPolskaM40402:48:4802:48:5200:37:5601:21:0001:55:54-27
#30 30341Góralski Krzysztof1964TORUŃ GOVENA ToruńPolskaM45402:49:2702:49:3100:38:2601:22:2001:58:02-28
#31 312882Mierzwa Witold1974DARŁOWO DarłowoPolskaM301302:50:0202:50:0700:37:0201:20:1201:56:27-29
#32 321935Nowosielski Krzysztof1976DĄBIE KB Dąbie nad NeremPolskaM301402:51:0102:51:0500:40:4001:25:1802:01:32-30
#33 332931Wojtasik Jarosław1965ZŁOTÓW ZłotówPolskaM45502:50:5902:51:0700:41:3101:26:5502:02:46-31
#34 343308Sawicki Piotr1974WARSZAWA 9 DywersyjnaPolskaM301602:51:2602:51:3100:37:5401:21:0001:56:51-32
#35 351052Zając Filip1978KATOWICEPolskaM301502:51:2602:51:4300:41:5801:26:5802:02:46-33
#36 362752Listopad Dariusz1971LUBLIN Chemik Ad Blue PuławyPolskaM301702:51:5802:52:0400:38:0501:21:1301:58:00-34
#37 372745Seweryn Andrzej1978CHEŁM ŚLĄSKI PRIM S.A. MysłowicePolskaM301802:52:0502:52:1300:41:0401:26:1002:01:44-35
#38 38579Grzelec Jarosław1961GDAŃSKPolskaM45602:52:4102:52:4700:39:0301:23:4101:59:58-36
#39 39165Kittel Ralf1977MÜNCHEN Turbo Turtles RothNiemcyM301902:52:5102:53:0300:41:3201:26:4202:02:20-37
#40 4073Roszak Paweł1966JAROCIN TKKF Trucht JarocinPolskaM40502:53:1202:53:1600:40:2901:25:4902:01:48-38
#41 412959Mrówczyński Maciej1974JAROCIN TKKF TRUCHT JAROCINPolskaM302002:53:1102:53:1600:40:1901:25:1802:01:40-39
#42 423614Olszewski Jarosław1981NAMYSŁÓW NKB ZRYW NAMYSŁÓWPolskaM18802:53:2402:53:3400:38:4701:22:1901:58:46-40
#43 432212Cechmann Andrzej1960GDAŃSK Urząd Morski w GdyniPolskaM50202:53:4402:53:4700:39:3301:23:5601:59:58-41
#44 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 444299Kalińska Renata1978PIASECZNO umpact teamPolskaK30202:54:0502:54:0900:40:1901:25:1902:01:413-
#45 45892Szajda Tomasz1979GNIEZNO ALTOM GnieznoPolskaM302102:54:3102:54:3400:39:5301:24:4702:01:26-42
#46 461157Stachowiak Jacek1963PRZEŹMIEROWO WAAB MrowinoPolskaM45702:54:3302:54:3900:39:3101:23:3201:59:02-43
#47 472604Cybułka Bartosz1980GRODZISK WIELKOPOLSKIPolskaM302202:54:3502:54:4100:41:4601:27:3702:04:03-44
#48 481547Sieracki Leszek1963INOWROCŁAW NiezrzeszonyPolskaM45802:54:4802:54:5400:42:1301:28:4502:04:21-45
#49 4983Domagała Robert1970KROTOSZYN k.s KrotoszPolskaM40602:55:1502:55:1900:39:5401:24:5802:01:45-46
#50 50250Andrzejewski Jacek1971KONIN Apple Team KoninPolskaM302302:55:1802:55:2500:41:5901:27:5602:04:39-47
#51 513707Ziółkowski Sławomir1970RAWICZPolskaM40702:55:3802:55:4300:41:3101:27:3302:04:18-48
#52 524380Sulewski Krzysztof1985JEZIORANYPolskaM18902:56:1502:56:1800:38:1201:23:0001:58:49-49
#53 533152Jarzębowicz Paweł1979KATOWICE doliniarze.comPolskaM302402:56:4002:56:4800:41:0401:26:3702:03:37-50
#54 54554Fajger Janusz1970ŻAGAŃ 34BKPanc ŻagańPolskaM40802:57:0702:57:1300:41:1301:27:1702:04:19-51
#55 55654Hessel Lars1967NEUBRANDENBURGNiemcyM40902:57:1402:57:1900:39:5201:24:5702:00:52-52
#56 563815Stępień Zenon1963KIELCE KKL KielcePolskaM451002:57:1402:57:2000:39:2401:24:1602:01:21-53
#57 57784Przewoźnik Marek1963BRZESZCZE Zadyszka OświęcimPolskaM45902:57:1302:57:2400:41:3801:27:3402:05:02-54
#58 581191Adamczyk Rafał1978KATOWICE NiezrzeszonyPolskaM302502:57:1002:57:2900:42:4801:30:1702:07:55-55
#59 592463Dziedzic Piotr1975INOWROCLAWPolskaM302602:57:3802:57:4500:41:1701:27:0802:04:03-56
#60 602001Staszewski Wojciech1967WARSZAWA POLSKA BIEGA Gazeta WyborczaPolskaM401002:57:4502:57:5000:39:5201:24:5002:02:18-57
#61 612956Uliasz Jerzy1969BYSTRZYCA KŁODZKA L.K.S.Iskra JaszkowaPolskaM401102:57:5302:57:5800:41:4901:28:0702:04:45-58
#62 62466Grochowski Marek1970GDAŃSK CROWELL PLPolskaM401202:58:0502:58:0500:40:5801:26:3202:03:07-59
#63 631676Bernatowicz Ziemowit1966KOLECZKOWO Grupa TrójmiastoPolskaM401302:58:0902:58:1600:40:4601:25:1802:01:40-60
#64 644375Kasparavicius Antanas1961KAUNASLitwaM451102:58:2702:58:3400:39:3201:24:4502:02:18-61
#65 652097Knobloch Szymon1973PIEKARY ŚLĄSKIEPolskaM302802:58:3702:58:4400:40:5701:26:3702:04:19-62
#66 662687Szymura Grzegorz1971LESZCZYNYPolskaM302702:58:3402:58:4600:42:1901:29:1102:06:43-63
#67 672177Łukaszewicz Józef1958RUMIA niezrzeszonyPolskaM50302:58:4902:58:5400:41:1301:27:2602:04:57-64
#68 681242Chudy Henryk1955SŁAWNO Drużyna SzpikuPolskaM55102:58:5402:59:0100:38:1601:22:4401:59:48-65
#69 693131Paliga Paweł1974GŁOGÓW KB MANIAC POZNAŃPolskaM302902:58:5002:59:0200:42:5101:30:1702:07:22-66
#70 70616Tracz Jakub1981PIOTRKÓW TRYBUNALSKIPolskaM181102:58:4502:59:0400:42:4701:30:1602:07:54-67
#71 71707Kosowski Janusz1952OLSZTYN AKM - OLSZTYNPolskaM55202:59:0202:59:0500:41:1101:27:1702:04:32-68
#72 723448Paszkiewicz Piotr1981TARNÓW 16bpd KrakówPolskaM181202:58:4602:59:0700:42:2001:29:1202:06:44-69
#73 732006Wróbel Marcin1986WARSZAWA Polska BiegaPolskaM181302:58:4702:59:0800:42:1801:28:4402:06:19-70
#74 74351Obstoj Marek1990BYTOMPolskaM181702:59:0202:59:0800:42:0501:29:1602:07:00-71
#75 751366Bzdęga Krzysztof1986KACZKOWOPolskaM181402:58:5602:59:0900:42:2401:29:1602:07:07-72
#76 761352Waszkiewicz Tomasz1982SZCZECIN TT SzczecinPolskaM181502:58:5602:59:1500:42:5801:30:2702:07:55-73
#77 771290Smolak Piotr1961PORAJ Nafta - Gaz - KRAKÓWPolskaM451202:59:0002:59:1800:42:4701:30:1702:07:54-74
#78 781218Pudełko Michał1976IMIELINPolskaM303002:58:5902:59:1900:42:5501:30:1802:07:55-75
#79 79573Kęsy Marcin1985POZNAŃ KB MANIAC POZNAŃPolskaM181602:59:0002:59:1900:42:4501:30:1602:07:54-76
#80 801766Kondratowicz Łukasz1981KAMIENNA GÓRAPolskaM181802:59:0202:59:2100:42:5201:30:1702:07:55-77
#81 812883Domicz Antoni1954OPOLE LUKS ŻórawinaPolskaM55302:59:2502:59:2900:41:1401:27:1802:04:35-78
#82 82371Dubiel Janusz1965KRZYŻ WIELKOPOLSKIPolskaM451302:59:2302:59:3000:39:3701:25:1202:01:59-79
#83 8371Adamczyk Mariusz1973GNIEZNO Altom GnieznoPolskaM303102:59:1302:59:3100:42:4701:30:1702:07:54-80
#84 842558Sarapuk Krzysztof1970GDYNIAPolskaM401402:59:1402:59:3100:42:4601:30:1602:07:54-81
#85 85875Ziółkowski Jacek1966WARSZAWAPolskaM401502:59:2902:59:3300:40:4701:26:3502:03:45-82
#86 862508Bialobrzeski Sebastian1989POZNAŃPolskaM181002:58:4402:59:3400:45:2901:31:5402:07:55-83
#87 873908Hatala Sławomir1981RZYKIPolskaM181902:59:3002:59:3500:39:5501:24:5402:02:29-84
#88 88297Paluch Miroslaw1964OBORNIKIPolskaM451402:59:3302:59:5200:42:4801:30:1802:07:58-85
#89 892228Urynowicz Marek1983SUWAŁKIPolskaM182002:59:4703:00:0400:40:4401:25:4302:04:14-86
#90 903575Lorkowski Artur1966SEELZE SC Polonia HannoverNiemcyM401603:00:3003:00:3800:42:4701:30:1002:07:22-87
#91 912916Humerski Piotr1989KAMIENIEC Grodziski Klub BiegaczaPolskaM182103:00:2303:00:4300:44:2601:31:3502:08:59-88
#92 923846Hełminiak Wojciech1961GDAŃSKPolskaM451503:00:3403:00:4400:41:3201:27:3602:05:36-89
#93 932294Zabel Robert1977POZNAŃ WKS Grunwald PoznańPolskaM303203:00:4503:00:5200:41:3901:28:1602:06:37-90
#94 94536Pacuła Andrzej1964GLIWICE PREMIER-GLIWICEPolskaM451603:01:0703:01:1200:41:1201:27:1602:04:32-91
#95 95580Hoły Zdzisław1953GDAŃSKPolskaM55403:01:2603:01:3300:41:1301:27:2802:04:59-92
#96 962573Zima Pawel1984IWONICZ ZDRÓJPolskaM182203:01:4003:01:4500:36:5801:18:2901:59:33-93
#97 971371Kajder Roman1969NOWA SÓLPolskaM401703:01:3503:01:5500:42:1601:28:5402:06:51-94
#98 98849Garbarek Wiesław1954JAROCIN TKKF-Trucht Wspólny Dom JarocinPolskaM55503:01:5503:02:0500:42:4901:30:2002:07:54-95
#99 991577Ratajczak Marek1975SWARZĘDZ KB MANIAC POZNAŃPolskaM303303:01:5003:02:1100:42:5201:30:1802:07:57-96
#100 1001908Kosakowski Krzysztof1960BYDGOSZCZPolskaM50403:01:5903:02:3000:43:3901:30:4002:07:55-97

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności