Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

II Grand Prix Poznania - Edycja VI

Wyniki - 12 marca 2011, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 179870Andrzejewski Jacek1955ŚCIEśKI BIEGOWE OLIMPIA POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM501000:23:52-165
#2 151871Bacic Marcin1990NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM161800:23:05-138
#3 304571Bajerlein Joanna1988NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAK201800:28:5849-
#4 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !63770Bajon Anna1994NIEZRZESZONYROKIETNICAPOLSKAK16100:20:133-
#5 40407Banach Tomasz1976BARTOSZAK SAUCONY TEAMPOZNAŃPOLSKAM30600:19:26-39
#6 145622Baran Rajmund1973NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM303800:22:51-132
#7 97960Baraniak Jarosław1983RUNNING RAMMOSINAPOLSKAM204000:21:17-91
#8 222628Bartczak Paweł1982NIEZRZESZONYKRUSZWICAPOLSKAM207500:25:18-196
#9 371429Bartkowiak Ryszard1947NIEZRZESZONYPOZNANPOLSKAM60600:41:22-287
#10 20908Basiński Łukasz1992LUKS INOWROCŁAWINOWROCŁAWPOLSKAM16500:18:34-20
#11 268124Bednarczyk Aleksandra1960NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAK40500:26:5037-
#12 161123Bednarczyk Zbigniew1958NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM50800:23:18-147
#13 346928Bednarski Józef1946NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM60500:31:39-279
#14 209504Biernacki Robert1985DRUśYNA SZPIKULESZNOPOLSKAM207200:24:51-183
#15 180909Borowiak Jakub1980NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM206400:23:55-166
#16 266953Borowiak Maciej1989AKADEMIA TRIATHLONPANPOLSKAM208800:26:40-230
#17 345422Brakowska-Wróbel Agnieszka1969-NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAK401000:31:3566-
#18 4450Brośek Przemysław1988BRYLANT KÓRNIKOBORNIKIPOLSKAM202700:19:32-42
#19 175640Bruss Krzysztof1971EURO-STYL TEAMZALASEWOPOLSKAM305100:23:46-161
#20 259641Brychcy Mateusz1978NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM307200:26:32-225
#21 325322Brzeziński Krzysztof1971NIEZRZESZONYMOSINAPOLSKAM309000:30:04-266
#22 298966Bugajczak Bogdan1965NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM402700:28:38-250
#23 323384Buka Ireneusz1961NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM403100:30:03-264
#24 36067Bury Tomasz1974WSPWLĄD PO9ZNAŃPOZNAŃPOLSKAM309700:33:52-283
#25 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !5626Bytniewski Szymon1991T.S OLIMPIA POZNAŃGOWARZEWOPOLSKAM16100:16:42-5
#26 32103Błaszczak Krystian1983NIEZRZESZONYNIEPRUSZEWOPOLSKAM202100:19:14-31
#27 73634Błotny Marek1980NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM203400:20:33-70
#28 6814Chojniak Wiesław1973NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM301600:20:27-65
#29 8643Chudzicki Adam1987AZS-AWF POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM20600:17:23-8
#30 140932Ciaciuch Bartosz1987NIEZRZESZONYW ĄGROWIECPOLSKAM205400:22:40-127
#31 186783Ciesielska Monika1984ALTERNATYWA BIKE TEAMBYDGOSZCZPOLSKAK20700:24:0217-
#32 250931Ciesielski Tomasz1985NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM208500:26:09-218
#33 166430Cieślik Maciej1977NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM304500:23:30-152
#34 251787Cybichowski Marek1977BIEGNĘ DLA śONYPOZNAŃPOLSKAM306900:26:12-219
#35 174362Czajkowski Zbigniew1978NIEZRZESZONYLULINEKPOLSKAM305000:23:46-160
#36 248305Czekalska Maria1984NIEZRZESZONYPOBIEDZISKAPOLSKAK201200:26:0630-
#37 112542Czubak Wawrzyniec1974NIEZRZESZONYKOSTRZYN WLKPPOLSKAM302800:21:41-105
#38 24617Czwojdrak Michał1981KB MANIACPOZNAŃPOLSKAM201700:18:48-24
#39 187874Czyś Anna1988NIEZRZESZONYSZAMOTUŁYPOLSKAK20800:24:0318-
#40 203959Daudesz Jurij1982NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM207000:24:44-180
#41 234480Deckert Jan1954NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM501700:25:34-208
#42 183251Dembiński Marek1974NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM305400:23:59-168
#43 49629Demel Rafał1984SSI START POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM202800:19:46-47
#44 344915Domańska Dorota1984NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAK202700:31:2165-
#45 139157Domaradzki Wojciech1983COPERNICUS GROUPPOZNAŃPOLSKAM205300:22:38-126
#46 37639Dragan Karol1986NIEZRZESZONYPOBIEDZISKAPOLSKAM202400:19:23-36
#47 199574Drośdśyński Jarosław1959NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM501100:24:34-177
#48 148459Dśugan Witold1967NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM401500:22:59-135
#49 5935Duduś Marek1971KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM301300:20:05-57
#50 42778Dybiśbański Wojciech1988MARATONYPOLSKIE.PL TEAMPOLICEKENIAM202600:19:27-40
#51 137636Dziedzic Łukasz1992NIEZRZESZONYSTRZELNOPOLSKAM161700:22:35-125
#52 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !95935Dzierzkowska Aleksandra1962MALTA POZNAŃKOZIEGŁOWYPOLSKAK40200:21:166-
#53 220286Długołęcki Andrzej1971NIEZRZESZONYGORZÓW WLKP.POLSKAM306400:25:15-194
#54 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 158637Faltyński Władysław1949NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM60300:23:16-144
#55 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !109484Fidecki Wiesław1944NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM60100:21:36-102
#56 280919Fludra Izabela1974NIEZRZESZONYŚRODA WLKP.POLSKAK301200:27:3142-
#57 25944Fluks Szymon1983KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM201800:18:49-25
#58 105519Frączyk Mariusz1983NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM204500:21:32-99
#59 221Gacki Robert1984STR GRUPA TRENINGOWA POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM201500:18:46-22
#60 10730Galicki Robert1972R-RUNPOZNAŃPOLSKAM302700:21:34-101
#61 290655Garguliński Paweł1974NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM308000:28:10-245
#62 311656Gaw Ęcka Anna1985NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAK202100:29:1655-
#63 111357Gembiak Przemysław1965NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM401000:21:38-104
#64 120665Gerc Jarosław1982"WULKANY MIŁOŚCI"ŚWIEBODZINPOLSKAM204800:21:55-112
#65 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 274168Gierszewska Barbara1954NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAK50300:27:0840-
#66 133670Gil Mirosław1977NIEZRZESZONYBOLECHOWO OSIEDLEPOLSKAM303500:22:29-123
#67 265101Golak Dawid1977KB MANIACPOZNAŃPOLSKAM307500:26:40-229
#68 364823Golak Mieczysław1958NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM502700:35:48-285
#69 326281Gomulak Piotr1975NIEZRZESZONYTULCEPOLSKAM309100:30:04-267
#70 237939Gorwa Paulina1990NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAK16600:25:3728-
#71 33420Gośliński Jarosław1986NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM209500:30:38-274
#72 287644Grobelniak Mariusz1975NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM307900:28:02-242
#73 270646Grycmacher Beata1988DRUśYNA SZPIKUSTARGARDPOLSKAK201500:26:5838-
#74 178878Grześkowiak Waldemar1973DRUśYNA SZPIKUCZEMPIŃPOLSKAM305300:23:52-164
#75 236663Grzeszczuk Agata1977NIEZRZESZONYSWARZĘDZPOLSKAK30700:25:3527-
#76 191341Gwiazdowicz Dariusz1966NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM401800:24:13-171
#77 296954Głowacki Jerzy1951NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM502300:28:38-249
#78 239184Halwani Karam1991NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM162200:25:50-210
#79 43958Hekert Piotr1992NIEZRZESZONYGIEWARTÓWPOLSKAM16700:19:27-41
#80 147242Hnatyszyn Bartosz1977NIEZRZESZONYKOMORNIKIPOLSKAM303900:22:57-134
#81 160899Hoffmann Witold1991NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM161900:23:17-146
#82 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !37238Homan Maria1948DRUśYNA SZPIKUPOZNAŃPOLSKAK60100:41:2284-
#83 284666Hornik Alicja1963WKS GRUNWALDKOZIEGŁOWYPOLSKAK40700:27:5443-
#84 27692Huzar Henryk1951NIEZRZESZONYPNIEWYPOLSKAM501900:27:24-235
#85 21475Janik Mirosław1971NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM306200:25:08-188
#86 47398Jankowski Darek1992NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM16800:19:42-45
#87 278530Jastrzębski Wojciech1972NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM307700:27:24-236
#88 331880Jałkiewicz Grzegorz1968NIEZRZESZONYMUROWANA GOŚLINAPOLSKAM403400:30:18-271
#89 367882Jerzykiewicz Magda1974NIEZRZESZONYMIŁOSŁAWPOLSKAK302300:37:1281-
#90 210620Jerzykiewicz Roman1972NIEZRZESZONYMIŁOSŁAWPOLSKAM306000:24:54-184
#91 286136Job Małgorzata1975MARATONY POLSKIE.PL TEAMPOZNAŃPOLSKAK301300:28:0244-
#92 204959Jurij Daudesz1982NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM207000:24:44-180
#93 350176Kacprzak Katarzyna1982WIEWIÓRYPOZNAŃPOLSKAK202900:32:0770-
#94 181565Kaczmarek Adam1984KACZMAREK TEAMOBRZYCKOPOLSKAM206500:23:57-167
#95 255659Kaczmarek Maciej1994NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM162300:26:24-222
#96 320883Kaczmarek Mariusz1960NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAM403000:29:42-261
#97 264674Kaczmarek Michał1982POZRUNIACYPOZNAŃPOLSKAM208700:26:40-228
#98 167275Kaczmarek Tomasz1968KB MANIAC POZNAŃPOZNAŃPOLSKAM401600:23:31-153
#99 16675Kaliski Kamil1992LUKS INOWROCŁAWINOWROCŁAWPOLSKAM16400:18:02-16
#100 348660Kaniewska Aleksandra1953NIEZRZESZONYPOZNAŃPOLSKAK50400:31:5168-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności