Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

38 Maraton Dębno

Wyniki - 10 kwietnia 2011, Dębno

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 101144Kopertowicz Paweł1987M-20Kaczory(POL)-951600:50:0937401:40:5321302:18:5414103:16:5103:16:0400:04:40
#2 10259Piwowarek Paweł1967M-40Libiąż(POL)-963000:44:5914801:36:0215302:18:0913103:17:0503:16:5000:04:40
#3 103541Lengiewicz Jakub1977M-30OTK Rzeźnik(POL)-974000:46:1818101:37:0416502:17:4012903:17:1203:17:0000:04:40
#4 104411Lis Marek1987M-20Swarzędz(POL)-981700:45:5917001:34:4013102:14:419903:17:2103:17:1500:04:41
#5 105195Stypuła Krystian1978M-30Maratończyk Team Szczecin(POL)-994100:47:0719901:38:5218702:19:5815303:17:3003:17:0800:04:41
#6 106275Szamp Janusz1961M-50Tczew(POL)-1001200:45:4716401:34:4713302:16:2711503:17:3203:17:1900:04:41
#7 107193Pietrzyk Leszek1966M-40Maratończyk Team Szczecin(POL)-1013100:44:3813001:34:2912302:14:5910603:17:3603:17:3000:04:41
#8 108723Zelek Jan1962M-40TKKF Koszalin(POL)-1023200:46:3418301:38:1117602:19:4315003:17:4403:17:3400:04:41
#9 109776Piaskowski Tomasz1972M-30PIASKOWSCY TEAM(POL)-1034200:44:0912001:33:2411402:13:589603:18:0003:17:5200:04:42
#10 110462Jezierski Tomasz1975M-30www.megatherm.pl Tczew(POL)-1044300:45:5216601:36:1015502:17:4013003:18:3403:18:2600:04:42
#11 111687Rotkiewicz Marek1977M-30Drużyna Szpiku(POL)-1054400:46:4919301:38:1617802:20:1015603:18:4703:18:3400:04:43
#12 112165Dyczko Piotr1984M-20Szkoła Policji Piła(POL)MPP-20 (1)-1061800:44:5914701:34:2912702:14:5610403:18:5303:18:4300:04:43
#13 113381Banach Tomasz1976M-30Bartoszak Saucony Team(POL)-1074500:42:078601:29:248502:14:4310103:19:0203:18:5700:04:43
#14 114262Godycki-Ćwirko Andrzej1959M-50KB Arturówek Łódź / Lurbel RunningTe-1081300:47:1820301:36:3015902:17:0412203:19:0503:18:1900:04:43
#15 115116Puchała Michał1982M-20KWP Katowice(POL)MPP-20 (2)-1091900:42:078301:29:107202:10:098203:19:1003:19:0600:04:43
#16 116229Sadowski Waldemar1980M-30KM PSP Białystok (STRAŻ POŻARNA)(PS (4)-1104600:48:1225001:40:4821102:22:3317603:19:1703:19:0400:04:43
#17 117105Olenicz Artur1968M-40KOSG Nowy Sącz(POL)MPP-40 (5)-1113300:44:5614201:35:4414702:18:5614203:19:3403:19:1600:04:44
#18 118778Hadrych Piotr1979M-30PIKOKS TEAM(POL)-1124700:44:0912101:33:2411302:13:539503:19:3403:19:2700:04:44
#19 119615Gracz Marek1972M-30Jastrząb 32 BLotT(POL)-1134800:44:1212301:34:0212002:15:2210803:19:3903:19:2900:04:44
#20 120645Sawicki Patryk1989M-20MKS Truso Elbląg(POL)-1142000:51:0141201:44:2131502:25:5922103:20:0703:19:4100:04:45
#21 121300Podbielski Andrzej1967M-40Brzoza Biega Bydgoszcz(POL)-1153400:47:0720001:40:0819902:22:2617403:20:1003:20:0600:04:45
#22 122337Sochan Maciej1975M-30Gorzów Wlkp(POL)-1164900:47:2921501:39:4919502:21:5216803:20:1103:20:0200:04:45
#23 123836Lech Radosław1976M-30KB Świeboda Świebodzin(POL)-1175000:43:1411001:33:2611502:16:2711403:20:3303:20:1600:04:45
#24 124652Sito Piotr1980M-30Accelerate(POL)-1185100:47:4322901:40:4921202:22:3517703:20:4003:20:1700:04:45
#25 125506Połaski Dariusz1975M-30KB-Rebus.pl(POL)-1195200:46:3218201:36:1415802:18:4513803:20:4803:20:2600:04:46
#26 12667Bąk Mariusz1976M-30Krasnystaw(POL)-1205300:48:5429901:41:2623302:23:3619503:20:5103:20:4100:04:46
#27 127430Mitrofaniuk Marek1983M-20Yulo Run Team Siedlce(POL)-1212100:44:3612901:33:2611602:13:429303:20:5403:20:5000:04:46
#28 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12876Dziekoński Tadeusz1950M-60+Juvenia Białystok(POL)MP (22)-122100:46:4518901:38:2718102:20:0715503:20:5603:20:5200:04:46
#29 12950Kuczyński Piotr1956M-50Nowotomyski Klub Biegacza(POL)-1231400:47:2220601:40:4821002:22:4317903:20:5803:20:5600:04:46
#30 130396Kubicki Grzegorz1971M-40Aleksandrów Łódzki(POL)-1243500:41:236401:29:388802:13:299203:21:0703:20:5600:04:46
#31 131737Bordych Jacek1969M-40Świat Maratończyka Kożuchów(POL)-1253600:46:4719101:38:3918302:21:1916303:21:1403:20:4200:04:46
#32 132568Zioła Tadeusz1963M-40EDI TEAM Zgorzelec(POL)-1263700:45:2315801:35:4514802:17:2012603:21:3303:21:2800:04:47
#33 133367Murawski Piotr1973M-30Maraton Leszno(POL)-1275400:44:5614301:35:1914002:17:1612403:21:3403:21:2400:04:47
#34 13436Kmiecik Łukasz1976M-30Załom(POL)-1285500:47:0719801:38:5218802:19:5915403:21:3503:21:1400:04:47
#35 13561Sobański Tomasz1976M-30Myślibórz(POL)-1295600:44:5914601:34:4913502:14:4710203:21:5603:21:4600:04:47
#36 136843Niwiński Grzegorz1958M-50K.S. TUPOT Ustka(POL)-1301500:44:1612501:33:2311202:17:1512303:22:0903:21:4100:04:47
#37 137289Król Dariusz1964M-40Tow.Aktywny Relaks(POL)-1313800:39:524701:24:234702:04:325003:22:1803:22:1300:04:48
#38 138840Szraucner Mirosław1969M-40WKB META Lubliniec(POL)MP (23)-1323900:48:1124901:41:1222702:23:1718803:22:2903:22:2300:04:48
#39 13966Rycyk Grzegorz1975M-30Krasnystaw(POL)-1335700:48:5429601:41:2723502:23:2619203:22:5203:22:4300:04:48
#40 140201Skiba Włodzimierz1964M-40Stowarzyszenie Triathlonowe U64 Po-1344000:47:5723601:40:1220402:22:1217303:22:5703:22:4600:04:49
#41 141829Wiercioch Piotr1974M-30Wągrowiec(POL)-1355800:50:0037101:43:4129102:26:2522403:23:1703:22:4700:04:49
#42 142618Pachliński Ireneusz1974M-30Poznań(POL)-1365900:48:5730301:41:3124002:23:5019603:23:2203:22:5800:04:49
#43 143601Zaremba Tomasz1981M-30Zambrów(POL)-1376000:38:112801:22:152802:04:324903:23:3103:23:2500:04:49
#44 144335Con Lesław1965M-40Drezdenko(POL)-1384100:44:1512401:33:5111802:17:3012803:23:4203:23:3300:04:50
#45 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !145469Popiel Grażyna1962K-40Przebiegli(POL)7-100:44:5914901:37:5317302:22:0217203:23:5403:23:5000:04:50
#46 146242Jarczyński Michał1984M-20Toruń / Jędrzejów(POL)-1392200:46:4518801:38:2617902:21:5817103:23:5403:23:2800:04:50
#47 147528Rozenberg Slawomir1965M-40LKS Zantyr Sztum(POL)-1404200:47:0820101:40:1020202:23:0618303:23:5803:23:4900:04:50
#48 148155Pietrzak Roman1963M-40KP Murowana Goślina(POL)MPP-40 (6)-1414300:44:0911901:34:3912902:18:2413503:24:0803:23:5100:04:50
#49 149755Kupczyk Tomasz1980M-30Supermaraton Kalisz(POL)-1426100:46:1417501:36:4316102:18:1013203:24:1503:24:0800:04:50
#50 150334Klimczewski Andrzej1962M-40FOREVER YOUNG Łódź(POL)-1434400:43:5511701:35:2514502:18:4113703:24:2603:24:0700:04:51
#51 151566Wróbel Rafał1971M-40doliniarze.com(POL)-1444500:44:4713801:36:0915402:19:5515203:24:3003:24:2000:04:51
#52 152349Jurzick Adam1967M-40Gdańsk(POL)-1454600:42:5810601:30:039502:11:499003:24:3603:24:2600:04:51
#53 153125Paszek Mateusz1989M-20SP Katowice(POL)MPP-20 (3)-1462300:47:4222701:41:1222602:23:1618703:24:5803:24:5200:04:51
#54 15440Lis Artur1981M-30Kraków(POL)-1476200:48:0323801:41:2623202:23:5819703:25:0003:24:4800:04:52
#55 155359Piotrowski Konrad1978M-30Olsztyn(POL)-1486300:48:1124801:41:1222502:23:2019003:25:0503:24:4900:04:52
#56 15648Urbański Rafał1981M-30Częstochowa(POL)-1496400:48:4028801:42:0225202:24:4620703:25:1903:24:5900:04:52
#57 157750Kowalczuk Grzegorz1967M-40Zespół Szkół w Tucznie - Gimnazjum(P-1504700:47:0419701:38:4518502:21:3716603:25:2703:25:1500:04:52
#58 158169Saraceń Aleksandra1977K-30KSP Warszawa(POL)MPP (1)8-600:48:1225201:41:2723602:24:3520503:25:2703:25:1300:04:52
#59 159463Szczotka Łukasz1982M-20Cisiec(POL)-1512400:49:1632001:44:0830202:28:1525103:26:0203:25:4100:04:53
#60 160738Bordych Andrzej1974M-30Świat maratończyka kożuchów(POL)-1526500:46:4819201:38:3918402:21:1916203:26:1403:25:4300:04:53
#61 161826Fabiś Arkadiusz1972M-30Drużyna Szpiku(POL)-1536600:49:5436201:43:4129002:26:2522503:26:2103:25:5100:04:53
#62 162390Pastwa Marek1963M-40Łódź(POL)-1544800:50:2738401:45:0933902:28:3526003:26:3903:26:1600:04:54
#63 163771Błachowiak Mariusz1972M-30Maraton Leszno(POL)-1556700:47:3622501:41:0922002:24:0920103:26:5203:26:4200:04:54
#64 164722Krajewski Tomasz1981M-30Poznań(POL)-1566800:48:1726201:41:2423102:24:4120603:26:5603:26:4500:04:54
#65 165264Kontz Włodzimierz1956M-50PORTA Bolszewo(POL)-1571600:46:1818001:37:5517402:22:3217503:27:0503:27:0000:04:54
#66 166758Szymczak Marcin1975M-30KP Szczecin Dąbie(POL)MPP-30 (5)-1586900:48:3328101:41:5524902:25:0621203:27:1103:27:0400:04:55
#67 16787Witas Mirosław1966M-40AZS-AWF Katowice(POL)MP (24)-1594900:47:3122101:40:1120302:24:0619903:27:1203:27:0100:04:55
#68 168599Kucharski Miroslaw1982M-20TT Szczecin(POL)-1602500:47:3022001:40:1820602:23:1018603:27:1403:27:0600:04:55
#69 169316Kuczok Mirosław1972M-30Forma Wodzisław Śląski(POL)-1617000:47:3422401:40:3920802:24:1420303:27:1803:27:0600:04:55
#70 170428Adamczyk Piotr1970M-40Wrocław(POL)-1625000:48:3428301:41:1422902:23:0018103:27:2103:26:4900:04:55
#71 171591Zawada Rafał1972M-30BGS(POL)-1637100:48:3227501:40:0219802:20:3015803:27:2603:26:5700:04:55
#72 17229Gondek Andrzej1974M-30Warszawa(POL)-1647200:46:4218601:38:4618602:21:5516903:27:3003:27:2300:04:55
#73 173757Bandkowski Marek1952M-50Szczecin(POL)-1651700:47:2821301:40:1820502:24:1020203:27:3203:27:1700:04:55
#74 17445Laborn Karsten1965M-40BSG COMMERZ BANK(GER)-1665100:42:5210201:30:5610202:11:028703:27:3203:27:2200:04:55
#75 175660Mauinusch Gerhard1963M-40Germany(GER)S (5)-1675200:47:2821001:40:2220702:24:0219803:27:3303:27:2200:04:55
#76 176688Zabagło Leszek1966M-40Gorzów Wlkp.(POL)-1685300:46:3718501:37:5017202:20:5715903:27:3503:27:1900:04:55
#77 177560Kozłowski Daniel1980M-30Lębork(POL)-1697300:48:1024601:41:1022202:25:1921403:27:4503:27:1200:04:55
#78 178434Grzegorczyk Wojciech1967M-40ABC Kondycja(POL)-1705400:48:3227601:41:3524402:25:4521903:27:5203:27:2400:04:56
#79 179512Prętnik Dawid1983M-203FO Gdynia(POL)-1712600:43:5511801:35:2414402:19:4014803:28:0303:28:0000:04:56
#80 180499Bieniek Sławomir1970M-40Głogów(POL)-1725500:49:1732201:42:1725802:25:0621303:28:0503:27:4900:04:56
#81 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !181605Chrząstkowski Lucjan1950M-60+Elbląg(POL)-173200:48:0423901:41:1322802:25:0621103:28:0703:27:5800:04:56
#82 182546Wysocki Piotr1981M-30Wrocław(POL)-1747400:43:2311301:30:459902:10:388503:28:3803:28:3300:04:57
#83 183842Terlikowski Arkadiusz1976M-30UKS AREK SIEDLISKO(POL)-1757500:47:2821401:38:5318902:21:2316403:28:3903:28:1800:04:57
#84 184344Wiśniewski Zbigniew1966M-40Brzoza Biega(POL)-1765600:51:4043301:47:1238202:29:2628003:28:4103:28:3600:04:57
#85 185664Grzęda Tomasz1978M-30Leniwce Team(POL)-1777600:48:3327801:42:3026002:26:1422303:28:4403:28:3600:04:57
#86 186276Pawelczyk Krzysztof1972M-30Tczew(POL)-1787700:46:1617601:37:1816802:19:4314903:28:5303:28:4000:04:57
#87 187186Paszyński Tomasz1983M-20Grupa Biegowa 42,195 Dębno(POL)D (6)-1792700:46:5219501:39:5119702:23:0718503:29:1003:29:0000:04:57
#88 188803Gerek Dariusz1968M-40Kołobrzeg(POL)-1805700:44:57144-02:20:1715703:29:1003:28:5400:04:57
#89 189517Różycki Robert1965M-40Gorzów Wlkp(POL)-1815800:48:1525601:42:3426202:26:4223303:29:1403:29:0800:04:58
#90 190472Sikora Michał1969M-40Prusy(POL)-1825900:46:0517301:36:4416202:18:5214003:29:1503:29:0200:04:58
#91 191772Mucha Jacek1972M-30RUN FOREST RUN!(POL)-1837800:48:0023701:41:0621702:25:0521003:29:1603:29:0300:04:58
#92 192515Reda Sławomir1958M-50KB ACTIVESPORTS Warszawa(POL)-1841800:48:1225301:40:5921502:24:2120403:29:2803:29:0800:04:58
#93 193563Łożyński Piotr1963M-40Olsztyn(POL)-1856000:42:5310501:30:279702:15:2410903:29:2903:29:1800:04:58
#94 19460Sobański Arkadiusz1974M-30Myślibórz(POL)-1867900:44:5914501:34:4913602:19:0414303:29:3003:29:2100:04:58
#95 195516Sobieszek Daniel1977M-30Witnica(POL)-1878000:48:1625801:42:35266-03:29:3203:29:2500:04:58
#96 196513Szopa Marek1974M-30AZS-AWF Gorzów(POL)-1888100:48:1525501:42:3426402:26:4223203:29:3203:29:2500:04:58
#97 197691Horowski Hieronim1974M-30Wolsztyn(POL)-1898200:49:3433401:44:3831902:28:3926303:29:3603:29:2200:04:58
#98 198565Kubiak Łukasz1977M-30Luboń(POL)-1908300:49:1631901:43:4229202:27:1423503:30:5803:30:3300:05:00
#99 199682Sroka Wojciech1978M-30SrokaFruwaSzybko Rzeszów(POL)-1918400:45:5917101:37:1816702:19:4315103:31:0203:30:5100:05:00
#100 200746Schmidt Jacek1968M-40JW - 1749 Szczecin(POL)-1926100:48:2627101:43:2228202:27:5124303:31:2603:31:1700:05:01

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności