Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

38 Maraton Dębno

Wyniki - 10 kwietnia 2011, Dębno

Grupa zawodów :

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
-
-
-
-
#1 20182Koczwara Jakub1981M-30MKS Sambor Tczew(POL)MP (25)-1938500:42:289601:31:3210402:16:4111803:31:3403:31:2600:05:01
#2 202358Kapłon Krzysztof1969M-40Towarzystwo Gimnastyczne Sokół Za-1946200:49:1631601:44:0029902:28:2425503:31:3503:31:1000:05:01
#3 203514Baran Zenon1960M-50Warszawa Mokotów(POL)-1951900:50:3039301:44:5933302:29:1127303:31:3703:31:0900:05:01
#4 204751Brzozowski Wiktor1992M-20Mrzeżyno(POL)-1962800:48:1124701:41:1022102:24:5320903:31:4603:31:1900:05:01
#5 205655Widłak Janusz1973M-30Warszawa(POL)-1978600:49:3633801:44:4632502:29:1327603:31:4803:31:2400:05:01
#6 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !206630Niwińska Aleksandra1986K-20AZS-AWF Katowice(POL)9-200:48:1525401:42:1725702:27:4424103:31:5403:31:4700:05:01
#7 207622Janicki Szymon1971M-40Szczecin(POL)-1986300:47:4423201:41:3123902:26:0222203:32:0303:31:4700:05:02
#8 208436Bąk Robert1969M-40KB Maniac Poznań(POL)-1996400:49:4934901:44:5933002:29:3228303:32:0603:31:4900:05:02
#9 209403Chorążyk Adam1960M-50Nowa Sól(POL)-2002000:50:3539701:46:0236802:30:4429803:32:0603:31:3700:05:02
#10 210148Zakrzewski Patryk1978M-30Szczecin(POL)-2018700:48:2026601:41:5625102:26:3823103:32:1403:32:0300:05:02
#11 211282Muchowicz Paweł1974M-30Poznań(POL)-2028800:49:3132901:44:4032102:29:1127103:32:1603:32:0800:05:02
#12 212303Leszczyński Cezary1970M-40TRICITY TRIATHLON TEAM(POL)-2036500:48:2126801:43:1728002:29:2427903:32:3003:32:1800:05:02
#13 213799Andrzejewski Piotr1959M-50Marynarka Wojenna Świnoujście(POL)-2042100:43:1611101:34:1012102:19:3714703:32:4403:32:3700:05:03
#14 214456Włodarczyk Grzegorz1977M-30KB TKKF Promyk Ciechanów(POL)-2058900:49:4534501:43:5129502:28:2625603:32:4703:32:3200:05:03
#15 215667Trzaskacz Krystian1981M-30sodastudio.pl(POL)-2069000:49:0431101:42:0825502:25:2521503:32:5403:32:1700:05:03
#16 216534Skoczyński Leszek1972M-30LKS Zantyr Sztum(POL)-2079100:50:2438201:45:5336302:29:1127203:33:0603:32:5700:05:03
#17 217798Łabęcki Krzysztof1977M-30Zielona Góra(POL)-2089200:49:3533501:44:5332702:29:3228503:33:1503:32:5400:05:03
#18 218714Kłodziński Robert1968M-40Maratończyk Team Szczecin(POL)-2096600:48:5430001:42:1725602:26:3022703:33:1603:33:0500:05:03
#19 219631Kornatowski Piotr1974M-30Gdańsk(POL)-2109300:47:2921701:40:0920002:24:0920003:33:2603:33:1400:05:03
#20 220632Anolik Czesław1973M-30trzy trzydzieści(POL)-2119400:47:2921801:40:09201-03:33:2703:33:1500:05:04
#21 221569Mańczak Robert1980M-30Gdańsk(POL)-2129500:49:5035101:44:5933402:29:1227403:33:2903:33:0100:05:04
#22 22262Białogrodzki Leszek1971M-40Piaseczno(POL)-2136700:47:4823401:41:1122402:27:5224503:33:3503:33:0400:05:04
#23 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 223488Pruszczak Katarzyna1986K-20213 Horyzont(POL)10-300:49:3233201:44:1030502:28:2425403:33:5303:33:2900:05:04
#24 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !224604Matlewska Marzena1970K-40Elbażant(POL)11-200:48:0724201:41:2823702:26:3122803:34:0003:33:5600:05:04
#25 225260Czuchwicki Wacław1958M-50Zbąszyń(POL)-2142200:51:0141101:44:5532802:29:1727803:34:0303:33:1000:05:04
#26 226329Kiewra Robert1975M-30Ośno lubuskie(POL)-2159600:44:1812701:34:4913702:18:4713903:34:0903:34:0300:05:05
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 227712Rybicki Janusz1950M-60+Police(POL)-216300:49:5135501:43:1427802:26:2922603:34:1403:34:0700:05:05
#28 228552Czerski Krzysztof1981M-30KB INTREX Poznań(POL)-2179700:44:3913301:34:2912602:19:1614503:34:1503:33:5800:05:05
#29 229733Grzybowski Krzysztof1957M-50GTMB Amator Gorzów Wlkp.(POL)-2182300:48:1826501:42:3426302:27:5324603:34:1703:34:0900:05:05
#30 23011Karpiński Konrad1978M-30Wrocław(POL)-2199800:49:5035201:44:3831802:28:4726703:34:2203:34:0400:05:05
#31 231477Andrzejewski Jacek1971M-40KKM Aktywni Konin(POL)-2206800:41:266601:26:516102:14:389803:34:2903:34:2300:05:05
#32 232306Janus Robert1977M-30mc2(POL)-2219900:50:5340101:45:3535302:29:5028903:34:5403:34:2700:05:06
#33 23325Michalak Maciej1978M-30Morzyczyn(POL)-22210000:45:2215601:35:4615002:21:0616003:34:5803:34:4400:05:06
#34 234848Doszyń Mariusz1977M-30TT Szczecin(POL)-22310100:51:0641601:46:1237302:31:1830303:35:0803:34:4400:05:06
#35 235246Piłczyński Zbigniew1963M-40Słupsk(POL)-2246900:50:1437601:43:5129402:27:1723603:35:1003:34:4100:05:06
#36 236336Czarnota Kazimierz1960M-50AKB Szczytno(POL)-2252400:49:5235601:45:1234102:29:4428803:35:1503:35:0100:05:06
#37 237833Puźniak Sylwester1987M-20POLCHAR(POL)D (7)-2262900:45:2515901:37:1716602:22:5218003:35:2903:35:0800:05:06
#38 238483Galus Piotr1983M-20Luxury Running Team(POL)-2273000:47:2420901:39:2819402:25:3121603:35:2903:34:5500:05:06
#39 239718Dziurla Adam1958M-50Poznań(POL)-2282500:48:4128901:44:3932002:29:3128203:35:3503:35:1800:05:07
#40 240450Jastrzębski Krzysztof1968M-40Komenda Powiatowa PSP Nowy DwórS (6)-2297000:44:5414101:35:3114602:19:1514403:35:4103:35:2700:05:07
#41 241741Makarczyk Daniel1975M-30ZG RUDNA(POL)-23010200:45:4216301:37:4817002:23:0618403:35:5703:35:4500:05:07
#42 242107Górka Marcin1983M-20KPP Gorlice(POL)MPP-20 (4)-2313100:42:078701:31:5510502:18:3613603:35:5903:35:5500:05:07
#43 243239Krzysztofowicz Marcin1984M-20Tarnów(POL)-2323200:54:2153401:52:2548402:36:5637803:36:0303:35:2400:05:07
#44 244377Wróbel Leszek1958M-50Łódź(POL)-2332600:48:3628701:42:2525902:26:3322903:36:0503:35:4700:05:07
#45 245235Michalak Bartosz1979M-30Śrem(POL)-23410300:44:1212201:34:0111902:15:0710703:36:0903:35:5600:05:07
#46 246112Cieśla Jarosław1965M-40KMP Wałbrzych(POL)MPP-40 (7)-2357100:46:0717401:39:1819302:25:4622003:36:1803:36:0600:05:08
#47 247215Gryczka Andrzej1965M-40KB Wygan Kołobrzeg(POL)-2367200:46:1817901:38:3618202:23:2219103:36:3803:36:2200:05:08
#48 248581Basiński Piotr1989M-20Wrocław(POL)-2373300:53:1850801:48:4340502:33:2132903:36:4403:36:2500:05:08
#49 249438Fidecki Wiesław1944M-60+KWP Poznań(POL)MPP-50+ (3)-238400:47:3021901:41:2123002:28:5726903:36:4603:36:4200:05:08
#50 250695Burek Andrzej1952M-50Maratończyk Team Szczecin(POL)-2392700:52:3546801:49:1342302:34:2734303:36:4703:36:1900:05:08
#51 251621Darowski Dariusz1972M-30DP-Sport(POL)-24010400:44:5214001:36:1215702:23:1818903:36:5503:36:4700:05:08
#52 252845Kwaśny Piotr1977M-30KMP Szczecin(POL)MPP-30 (6)-24110500:50:0037001:45:1034002:29:5229003:37:1203:36:4100:05:09
#53 253417Strąk Leszek1987M-20Tarnowskie Góry(POL)-2423400:49:3633901:44:1431102:28:4326603:37:1503:36:5100:05:09
#54 254197Sawicki Jan1958M-50Łężyca(POL)-2432800:47:4623301:41:3624502:28:2925803:37:1603:37:0100:05:09
#55 255535Maślak Radosław1968M-40biegamy razem.pl(POL)-2447300:49:1131201:45:1534602:31:4130903:37:2403:37:1300:05:09
#56 256627Gajda Sławomir1974M-30Jastrząb 32BLotT(POL)-24510600:49:0231001:43:5329602:28:2425303:37:4403:37:2300:05:10
#57 257704Gliński Jarosław1966M-40Polska Biega(POL)-2467400:51:5244301:49:1042102:35:0434903:37:4503:37:3700:05:10
#58 25844Rutkowski Zygmunt1952M-50Nowa Dęba(POL)-2472900:50:2338001:45:4435702:30:1629303:37:5103:37:3100:05:10
#59 259850Grabsztunowicz Robert1975M-30TT Szczecin(POL)-24810700:52:3646901:49:1342202:34:2734203:37:5603:37:3200:05:10
#60 260194Adamczak Krzysztof1958M-50Stargardzki Związek Weteranów Lekkiej-2493000:48:0524101:41:1022302:24:5220803:38:2003:38:0200:05:10
#61 261745Skrzypczak Olaf1976M-30Szczecin(POL)-25010800:48:2627201:43:2228302:27:5124403:38:2903:38:2000:05:11
#62 262267Zwierz Krzysztof1980M-3042.195 Wejherowo(POL)-25110900:49:2632301:44:3531702:30:3829403:38:3603:38:2300:05:11
#63 263208Staszak Dariusz1982M-20Warszawa(POL)-2523500:48:1726101:43:2628402:30:4329703:38:3703:38:0900:05:11
#64 264748Struzyna Waldemar1980M-30Police(POL)-25311000:51:5944501:50:1244702:35:2735703:38:4003:38:2800:05:11
#65 265819Warot Krzysztof1969M-40Warszawa(POL)-2547500:48:4429101:43:0727302:28:0324903:38:5103:38:3600:05:11
#66 266847Oleńczuk Tomasz1977M-30TT Szczecin(POL)-25511100:51:0641501:46:1237402:31:3530803:39:1003:38:4600:05:12
#67 267851Grygoruk Cezary1965M-40podlaski klub biegowy - białystok(POL)-2567600:52:0845401:48:5941102:35:3035903:39:2203:38:4300:05:12
#68 268708Sznajder Marian1966M-40fredex Nowa Sól(POL)-2577700:53:1350301:50:1444802:37:3439303:39:2403:38:4100:05:12
#69 269703Więckowski Daniel1978M-30Przecław(POL)-25811200:48:2226901:41:0821902:23:2719303:39:5103:39:3000:05:13
#70 270207Bolimowski Andrzej1986M-20Warszawa(POL)-2593600:48:3328001:43:2628502:30:4329603:40:0903:39:4100:05:13
#71 271820Bury Michał1974M-30KMP Świnoujście(POL)MPP-30 (7)-26011300:49:5336001:45:4835902:32:0131503:40:3503:40:1600:05:14
#72 272554Lemieszek Grzegorz1958M-50Kutno(POL)-2613100:49:5836501:46:5438102:34:4834703:40:4203:40:2100:05:14
#73 273416Gruba Sylwester1975M-30WEEKEND TEAM Rybnik(POL)-26211400:47:5023501:40:4420902:27:2823903:40:5003:40:2200:05:14
#74 274241Mudziejewski Jarosław1975M-30Bydgoszcz(POL)-26311500:42:5910701:31:5510602:15:3811003:41:0303:40:5000:05:14
#75 275326Stempniak Andrzej1965M-40Forma Wodzisław Śląski(POL)-2647800:51:1441901:46:2337602:31:3530703:41:1603:40:4900:05:15
#76 27622Kulbaczyński Jan1962M-40Kodeń(POL)-2657900:47:3822601:41:3023802:28:3525903:41:2403:41:2400:05:15
#77 277467Łukowski Dariusz1964M-40OSIR Strzelce Opolskie(POL)-2668000:48:0424001:43:0927602:31:2830503:41:4303:41:2900:05:15
#78 278669Haładewicz Grzegorz1976M-30CARGILL(POL)-26711600:52:0745301:48:5941202:35:3035803:41:4603:40:5700:05:15
#79 279797Rawski Łukasz1974M-30MAKOW-SKI TEAM(POL)-26811700:51:4043401:49:4943702:37:5540103:41:5803:41:5500:05:16
#80 280634Tarczyńska Halina1975K-30Warszawa(POL)12-700:51:2242201:48:2340302:35:5636503:42:0003:41:3900:05:16
#81 28114Golecki Mirosław1977M-30CSSP -TKKF KOSZALIN(POL)-26911800:42:5310301:31:0610302:21:4116703:42:0503:41:5400:05:16
#82 282406Bandurowski Andrzej1972M-30Nowa Sól(POL)-27011900:54:2153301:52:2548002:37:0538103:42:0703:41:2400:05:16
#83 283297Adamik Jan1959M-50Gdynia(POL)-2713200:48:3528601:42:3626902:29:1327703:42:1003:41:4300:05:16
#84 284372Rajewski Marcin1975M-30JW 3477 Leszno(POL)-27212000:48:3127301:43:1627902:29:3528603:42:4303:42:1500:05:17
#85 285134Elminowski Wojciech1962M-40KPP Elbląg(POL)MPP-40 (8)-2738100:45:0315001:36:1115602:21:5617003:42:4603:42:4300:05:17
#86 286690Ossowicz Marcin1986M-20Barlinek(POL)-2743700:52:4948101:48:2940402:34:3434503:42:4703:42:0600:05:17
#87 287400Gąsecki Tomasz1972M-30Koszalin(POL)-27512100:51:5444401:47:3439002:33:2133003:42:5203:42:0800:05:17
#88 288324Wolny Sebastian1975M-30Forma Wodzisław Śląski(POL)-27612200:45:2616001:37:5817502:21:3416503:42:5503:42:4400:05:17
#89 289530Pepliński Grzegorz1972M-30LKS Zantyr Sztum(POL)-27712300:49:0030701:44:1230702:30:4930103:42:5703:42:4700:05:17
#90 29096Maciejski Mikołaj1989M-20LIVESTRONG(POL)-2783800:48:3328201:41:5525002:27:3124003:42:5803:42:5100:05:17
#91 291739Binkowski Waldemar1963M-40Leszno(POL)-2798200:50:2538301:45:3935502:32:1831703:43:0003:42:4200:05:17
#92 292490Steczkowski Paweł1972M-30Warszwa(POL)-28012400:52:5948401:48:4340602:33:2333203:43:1103:42:3600:05:17
#93 293375Płukarski Patryk1982M-20WKW(POL)-2813900:48:5530101:43:0727402:28:0925003:43:1303:42:4000:05:17
#94 294510Midloch Paweł1975M-30Gorzów Wlkp(POL)-28212500:48:1625901:42:3526502:27:2423803:43:1403:43:0700:05:17
#95 295341Szydlik Wojciech1979M-30Szczytno(POL)-28312600:49:5235801:45:1234302:31:5831203:43:1903:43:0500:05:18
#96 296446Kozyrska Agnieszka1972K-30WKB Piast Wrocław(POL)13-800:53:2751501:51:2646602:37:5240003:43:2303:42:5000:05:18
#97 297443Michalski Adam1970M-40AM Sobótka(POL)-2848300:53:2751401:51:2646502:37:5139903:43:2303:42:5000:05:18
#98 298781Czachor Marek1982M-20Wulkany milosci(POL)-2854000:48:4129001:43:2728702:29:5429103:43:3103:43:0400:05:18
#99 299493Kamiński Maciej1964M-40KS Spartakus Bełchatów(POL)-2868400:50:0437201:44:2331602:29:2828103:43:4903:43:1500:05:18
#100 300747Kowalewski Andrzej1974M-304RUN(POL)-28712700:49:1631801:43:4829302:28:3826203:43:5703:43:3500:05:18

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności