Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Triathlon Tour MTB

Wyniki - 16 lipca 2011, Płock

Grupa zawodów :

750M PŁYWANIE,20KM ROWER MTB, 5KM BIEG

Cityzen_ General
Msc
Nr
Kat
M
K
-
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !11Przymusiński Filip28UAM TRIATHLON POZNAŃ00:12:08200:34:28100:17:082M1101:04:161-
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !257Szymanowski Przemysław25TS AKWEDUKT KIELCE00:12:2269000:16:571M1201:04:512-
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 352Ławicki Marcin25TS AKWEDUKT KIELCE00:12:15500:35:09200:17:547M1301:05:483-
#4 427Kowalski Dariusz21UAM TRIATHLON POZNAŃ938991M1401:05:524-
#5 519Augustyniak Krzysztof30MKS PŁETWAL POLKOWICE00:12:3889100:17:254M2101:06:255-
#6 614Szymanowski Dominik27TS AKWEDUKT KIELCE00:12:3998800:17:193M1501:06:546-
#7 780Bondaruk Paweł22XTRI PL00:14:021500:36:25300:17:285M1601:08:337-
#8 8156Chmura Maciej25JUVENIA WROCŁAW00:11:55100:37:371000:18:278M1701:08:348-
#9 917Stefański Rafał18UAM TRIATHLON POZNAŃ00:12:11300:36:53500:19:4410M1801:09:219-
#10 1077Kalaszczyński Łukasz27PTT DELTA00:14:001400:39:222400:17:506M1901:12:0110-
#11 119Brett Tomasz49MLUKS TRIATHLON00:13:201200:38:532000:19:5311M3101:12:4711-
#12 1211Tomaszewicz Damian18MKS TRUSO ELBLĄG00:13:411300:36:38400:21:5026M11001:12:5612-
#13 1320Brzeziński Jakub18UAM TRIATHLON POZNAŃ00:12:13400:39:392500:20:3117M11101:13:0413-
#14 144Łachut Wojciech33TEMPO MŁAWA00:14:511900:38:061100:20:1815M2201:13:5314-
#15 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1560Pytel Maria25VITA CENTRUM ZDROWIA STARACHOWICE00:12:36700:39:452600:21:1018F1101:14:06-1
#16 1633Gardener Jacek45LKS VICTORIA ZABOSZÓW00:17:073000:36:54600:20:1214M3201:14:4515-
#17 1793Szrajner Piotr37ENTRE.PL TEAM IM 201000:17:413500:38:431700:18:489M2301:16:2216-
#18 1840Dymek Sebastian29PTT DELTA00:16:262500:39:062100:19:5813M11201:16:3317-
#19 1962Miślanko Jakub60UKS G8 BIELANY WARCZAWA00:13:091100:41:193000:21:3623M5101:16:4618-
#20 208Kubicki Leszek58NIEZRZESZONY00:14:351800:38:431600:23:1740M4101:17:3719-
#21 2163Tartanus Piotr39NIEZRZESZONY00:15:272300:38:361400:23:1038M2401:17:5020-
#22 226Chmielik Grzegorz39MLUKS TRIATHLON00:18:114200:37:34900:21:3622M2501:18:3221-
#23 2365Wróblewski Mieczysław55UAM TRIATHLON POZNAŃ00:15:592400:40:272800:21:3420M4201:18:3722-
#24 2467Wysocki Radek39WARSZAWA00:14:341700:40:272900:22:4433M2601:18:4823-
#25 2518Gieres Waldemar43PTT DELTA00:18:544800:37:01700:22:1029M3301:19:0924-
#26 2679Augustyniak Mariusz37MTB - SUSZ EMIDEMIA CYKLOZY00:18:374700:37:23800:22:0927M2701:19:1225-
#27 2755Wleklik Maciej26LEKARSKA GRUPA KOLARSKA00:17:503900:38:161300:21:4124M11301:19:1826-
#28 285Lewandowski Damian35NIEZRZESZONY00:18:114300:38:101200:21:4225M2801:19:2327-
#29 2992Waniewski Marcin35MKS TRIATHLON MALBORK00:14:221600:42:023300:22:1230M2901:19:3528-
#30 3024Lewandowski Andrzej52UAM TRIATHLON POZNAŃ00:17:383300:39:162200:22:0928M4301:19:5629-
#31 3110Pecyna Agata21MLUKS TRIATHLON00:14:592100:41:473200:22:2932M11401:19:5930-
#32 3269Stefanaik Paweł31LOK TAZAR CHODZIEśM00:18:174500:42:093700:20:1916M21001:21:4731-
#33 3328Rychlica Damian20WARSZAWA00:12:581000:43:514800:23:5145M11501:21:5032-
#34 3425Zembala Tomasz40NIEZRZESZONY00:16:352700:38:511900:24:0347M3401:21:5233-
#35 3546Szlulski Maciej29NIEZRZESZONY00:17:373200:43:044400:19:5412M11601:21:5434-
#36 3650Zasada Witold40NIEZRZESZONY00:17:393400:38:381500:25:1656M3501:22:2835-
#37 3713Bogda Gaweł35MAPIERAJ.PL00:18:304600:41:273100:22:1831M21101:23:3236-
#38 3823Klepacki Tomasz55WARSZAWA00:18:124400:43:044500:21:1919M4401:23:4037-
#39 397Tołowiński Bogusław43MKS TRUSO ELBLĄG00:17:483700:43:054600:21:3621M3601:23:4238-
#40 4076Zdrojewski Krzysztof38MTB - SUSZ EMIDEMIA CYKLOZY00:17:042900:39:202300:26:0563M21201:23:5239-
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !4132Silska Beata22TS OLIMPIA00:14:582000:45:175200:22:5937F1201:24:05-2
#42 4253Borek Adam19MŁAWA TEMPO00:16:302600:42:484100:23:5044M11701:24:2040-
#43 4344Polański Rafał35POTWORY Z GŁĘBI00:16:502800:42:033400:24:4653M21301:25:1241-
#44 4443Jasik Marek29CENTRUM TECHNIKI MORSKIEJ00:20:106100:39:522700:24:1751M11801:25:2742-
#45 4584Treder Wiesław38OSK SUPRA00:19:065100:42:394000:22:4735M21401:25:5543-
#46 4645Godlewski Michał31BIEGAMPOLODZI.PL00:19:435700:42:043500:23:2441M21501:26:1244-
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 4782Nagórska Elśbieta36NIEZRZESZONY00:18:024000:44:074900:23:1639F2101:26:20-3
#48 483Maczyński Czesław59PŁOCK00:22:337900:38:451800:24:0748M4501:26:3045-
#49 4975Zdanowski Tomasz39NIEZRZESZONY00:21:186600:42:514300:22:5436M21601:28:0746-
#50 5042Pągowski Bogusław47NIEZRZESZONY00:21:357100:42:053600:24:1150M3701:28:4247-
#51 5154Filipiak Fabian63NIEZRZESZONY00:20:456300:42:484200:24:0749M5201:29:3448-
#52 5239Kubiak Małgorzata49NIEZRZESZONY00:17:483800:45:205400:25:3760F3101:29:51-4
#53 5329Frąc Daniel3800:17:353100:47:106300:23:2742M21701:30:0549-
#54 5458Krawczyk Grzegorz36UKS PINGWINY MASTERS00:18:044100:45:415700:24:4654M21801:30:0650-
#55 5548Tomaszewski Marek45NIEZRZESZONY00:19:355600:43:104700:26:4464M3801:30:5751-
#56 5681Brylowski Zbigniew41POWERSYSTEM00:19:245400:45:275500:25:1657M3901:31:1052-
#57 5736Kowalik Aleksandra16POZNAŃ00:15:132200:53:218200:22:4434-01:32:16-5
#58 5894Kroupa Luiza44IM 201000:19:115200:46:165900:25:4761M31001:32:2653-
#59 5949Bedyk Ireneusz54PTT DELTA00:24:198700:42:153900:25:2458M4601:33:0954-
#60 6070Mzyk Elśbieta36BYLEDOBIEC ANIN00:17:433600:46:456000:27:4371F2201:33:40-6
#61 6115Stelmaszewski Przemysław27PTT DELTA00:18:594900:42:123800:32:2288M11901:34:3155-
#62 6283Słodki Maciej35PTT DELTA00:22:187800:45:185300:25:3159M21901:34:4656-
#63 6337Śabowska Marta28PŁOCK00:21:196700:47:246600:24:0246F1301:34:47-7
#64 6416Dąbrowski Krzysztof25PŁOCK00:19:035000:45:565800:28:4079M12001:35:5257-
#65 6587Łunkiewicz Jagna37NIEZRZESZONY00:22:127500:46:556100:25:5262F2301:36:31-8
#66 6688Labuda Marek45POWERSYSTEM00:19:515800:48:046900:27:1268M31101:36:4058-
#67 6722Reszke Sławomir48NIEZRZESZONY00:22:147600:45:295600:28:0674M31201:38:0059-
#68 6859Blankiewicz Rafał40NIEZRZESZONY00:21:256900:48:036800:26:5766M31301:38:3560-
#69 6986Grylicki Sławomir39NIEZRZESZONY00:23:188300:45:135100:28:1778M22001:38:3861-
#70 7090Lenz Marek39NIEZRZESZONY00:21:176500:48:387000:27:3470M22101:39:3362-
#71 7147Jaroszewski Roman44PŁOCK00:25:038800:45:045000:27:2269M31401:39:4463-
#72 7273Strażyński Maciej46NIEZRZESZONY00:21:196800:49:277200:27:4672M31501:40:0064-
#73 7321Graczyński Arkadiusz38WARSZAWA00:20:096000:47:126400:30:1985M22201:40:3365-
#74 7474Wośkin Sebastian29NIEZRZESZONY00:23:158100:47:206500:28:4581M12101:41:0866-
#75 7578Rusinek Paweł-NIEZRZESZONY00:20:316200:48:487100:28:1577-01:41:1867-
#76 7661Ostoja-Liński Piotr51WPOWER SYSTEM00:21:407200:51:147400:27:0067M4701:41:4168-
#77 7772Ciasnochałukasz29NIEZRZESZONY00:23:258500:52:027800:23:4443M12201:41:5869-
#78 7834Kurek Andrzej56ZAKRĘT00:26:578900:47:286700:25:0255M4801:42:4470-
#79 7971Polak Marcin2312TRI.PL00:20:085900:53:498500:26:5365M12301:42:4771-
#80 8056Wyrzykowski Adam19KS SEMIRAMIDA00:23:178200:52:298000:24:3652M12401:42:4872-
#81 8166Salamonowicz Maciej36NIEZRZESZONY00:21:267000:51:497600:28:0775M22301:44:1673-
#82 8285Brylowska Karolina33POWERSYSTEM00:21:497300:50:437300:30:5786F2401:44:52-9
#83 8326Lewandowski Konrad29WARSZAWA00:19:345500:53:178100:30:5987M12501:46:0574-
#84 8489Konarzewski Krzysztof28NIEZRZESZONY00:23:228400:51:587700:27:5173M12601:46:4075-
#85 8535Kurek Michał27WARSZAWA00:22:047400:51:297500:32:5089M12701:50:3476-
#86 8612Ginalski Zbigniew73TRIATHLON DĄBROWA GÓRNICZA00:26:599000:53:368400:29:3883M6101:51:4677-
#87 8730Tasiemski Leszek29POZNAŃ00:34:269200:46:566200:28:0876M12801:51:5978-
#88 8868Plato Ryszard60NIEZRZESZONY00:22:177700:53:348300:33:4590M5301:52:0579-
#89 8938Koźliński Artur30PUŁTUSK00:24:018600:56:118600:29:4884M22401:52:0580-
#90 9051Milancej Małgorzata29DRUśYNA SZPIKU00:19:215301:02:268700:29:2982F1401:53:11-10
#91 9141Zbyszewski Adam63PŁOCK00:31:359100:52:057900:28:4280M5401:55:0481-
#92 9264Pietrzykowski Damian35ZBLMER SCHOOL00:23:07809292M22502:06:0982-
#93 9391Jeziórski Zbigniew69NIEZRZESZONY00:21:07------

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności