Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VII Bieg Katorżnika, start 13.00

Wyniki - 14 sierpnia 2011, Lubliniec

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13062Omszański Marek1981M-1BAGNIAKI (POL)-102:13:45
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !23038Maczński Sławomir1988M-1KRD TEAM (POL)-202:14:24
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 33042Bajda Jacek1978M-1JWK (POL)-302:15:03
#4 43098Pokorniecki Tomek1978M-1MaratonyPolskie.PL TEAM (POL)-402:18:33
#5 53059Szcześniak Mikołaj1977M-1Dwójka Team (POL)-502:21:21
#6 63096Ertel Radosław1968M-1MaratonyPolskie.PL TEAM (POL)-602:21:41
#7 73129Bęben Jan1900M-1JW. Nil (POL)-702:23:01
#8 83111Piskoń Tomasz1985M-1JW 4101 (POL)-802:23:02
#9 93128Gilaruk Andrzej1900M-1JW. Nil (POL)-902:23:07
#10 103049Wańka Tomasz1983M-1DRAGON FC SOCHACZEW (POL)-1002:23:10
#11 113036Makarewicz Tomasz1977M-1KRD TEAM (POL)-1102:24:39
#12 123026Szymański Marcin1978M-1Krajowy Rejestr Długów I (POL)-1202:24:52
#13 133032Smoczyk Marek1974M-1KB Międzychód (POL)-1302:25:31
#14 143099Leśniak Kamil1900M-1MaratonyPolskie.PL TEAM (POL)-1402:26:28
#15 153012Sadowski Marian1970M-1Złotów (POL)-1502:28:45
#16 163043Sosnowski Tomasz1974M-1JWK (POL)-1602:29:43
#17 173116Nowak Aleksander1901M-1NUTREND TEAM: (POL)-1702:30:43
#18 183040Rosiński Łukasz1983M-1JWK (POL)-1802:31:25
#19 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !193029Piskorowska Danuta1982K-1Krajowy Rejestr Długów II (POL)1-02:31:34
#20 203025Romaniuk Rafał1975M-1Krajowy Rejestr Długów I (POL)-1902:31:58
#21 213108Malitowski Szymon1984M-1JW 4101 (POL)-2002:32:01
#22 223048Cypel Piotr1982M-1DRAGON FC SOCHACZEW (POL)-2102:32:34
#23 233050Siekiera Patryk1991M-1DRAGON FC SOCHACZEW (POL)-2202:32:34
#24 243110Karbowiak Mariusz1981M-1JW 4101 (POL)-2302:33:32
#25 253109Kubiak Tomasz1982M-1JW 4101 (POL)-2402:33:39
#26 263045Hadelka Rafał1991M-1ZZ KADRA Piekary Śl. (POL)-2502:33:49
#27 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !273079Madej Katarzyna1981K-1VB Leasing II (POL)2-02:34:08
#28 287001Drumowicz Sławomir1970M-1JWK Dowódca (POL) V (1)-2602:34:17
#29 293117Przybyła Marcin1901M-1NUTREND TEAM: (POL)-2702:35:00
#30 303023Szurgot Dariusz1967M-1Krajowy Rejestr Długów (POL)-2802:36:09
#31 313118Pilsyk Bartłomiej1901M-1NUTREND TEAM: (POL)-2902:36:16
#32 323051Stefaniak Tomasz1991M-1DRAGON FC SOCHACZEW (POL)-3002:36:37
#33 333060Mielczarski Bartosz1984M-1BAGNIAKI (POL)-3102:37:31
#34 343015Bartoszak Michał1970M-1Złotów (POL)-3202:37:42
#35 353061Jach Krzysztof1980M-1BAGNIAKI (POL)-3302:37:45
#36 363085Misztal Łukasz1976M-1VB Leasing IV (POL)-3402:37:54
#37 373057Zdanowski Tomasz1972M-1Dwójka Team (POL)-3502:38:41
#38 383074Szkoła Marcin1980M-1VB Leasing I (POL)-3602:38:49
#39 393034Worsztynowicz Kuba1900M-1KB Międzychód (POL)-3702:38:51
#40 403021Pukalski Piotr1983M-1Krajowy Rejestr Długów (POL)-3802:39:06
#41 413041Świerc Krystian1987M-1JWK (POL)-3902:39:14
#42 427000Polko Roman1962M-1WKB Meta Lubliniec (POL) V (2)-4002:39:51
#43 433035Wnęk Mikołaj1900M-1KB Międzychód (POL)-4102:40:52
#44 447005Janowicz Jacek1980M-1Kabaret Widelec (POL) V (3)-4202:41:39
#45 453084Babiarz Daniel1976M-1VB Leasing IV (POL)-4302:43:08
#46 463044Mierzwa Jarosław1970M-1ZZ KADRA Piekary Śl. (POL)-4402:43:54
#47 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 473020Pogorzelska Anna1981K-1Krajowy Rejestr Długów (POL)3-02:44:00
#48 483064Skowron Marcin1900M-1BBN I (POL)-4502:44:20
#49 493065Bokiniec Grzegorz1900M-1BBN I (POL)-4602:44:20
#50 503081Drab Grzegorz1984M-1VB Leasing III (POL)-4702:44:30
#51 513087Kozłowicz Piotr1977M-1VB Leasing IV (POL)-4802:44:51
#52 527002Januszewski Paweł1975M-1Niezrzeszony (POL) V (4)-4902:45:44
#53 533055Jankowiak Krzysztof1979M-1HANSGROHE (POL)-5002:46:02
#54 543014Kowalski Dariusz1969M-1Złotów (POL)-5102:46:24
#55 553119Łysik Piotr1901M-1NUTREND TEAM: (POL)-5202:48:40
#56 563007Buszewski Jakub1982M-1KUBUSIE (POL)-5302:48:51
#57 573071Jankowski Rafał1900M-1TV Silesia (POL)-5402:49:09
#58 587006Kopiński Mirosław1976M-1Bieg Wulkanów (POL) V (5)-5502:50:19
#59 593003Szpiczka Michał1979M-1aleTEMPO i przyjaciele (POL)-5602:51:57
#60 603121Pietrzak Paweł1900M-1BBN II (POL)-5702:53:22
#61 613072Maczuga Urszula1982K-1VB Leasing I (POL)4-02:53:25
#62 623068Szaja Adam1900M-1TV Silesia (POL)-5802:53:30
#63 633070Turzański Krzysztof1900M-1TV Silesia (POL)-5902:53:44
#64 643073Lempert Katarzyna1980K-1VB Leasing I (POL)5-02:53:51
#65 653123Wasilczuk Sebastian1900M-1BBN II (POL)-6002:54:02
#66 663053Romaniak Tomasz1977M-1HANSGROHE (POL)-6102:55:18
#67 673037Grodzicki Sebastian1980M-1KRD TEAM (POL)-6202:56:43
#68 683088Buliński Bartek1978M-1VB Leasing V (POL)-6302:56:54
#69 693130Kamiński Bartłomiej1900M-1JW. Nil (POL)-6402:57:50
#70 703033Królikiewicz Piotr1900M-1KB Międzychód (POL)-6502:57:57
#71 713063Pecio Mariusz1977M-1BAGNIAKI (POL)-6602:58:06
#72 723022Pundyk Bartosz1984M-1Krajowy Rejestr Długów (POL)-6702:58:30
#73 737008Włodarek Radosław1969M-1Kandytat na posła SLD (POL) V (6)-6802:59:45
#74 747012Górski Jerzy1954M-1Sport Górski (POL) V (7)-6902:59:45
#75 753011Pałubski Daniel1972M-1EKO-SAN (POL)-7003:07:17
#76 763018Niewiada Szymon1984M-1GRH 1 SKC (POL)-7103:08:49
#77 773089Moser Aleksandra1982K-1VB Leasing V (POL)6-03:09:23
#78 783019Błasik Krzysztof1973M-1GRH 1 SKC (POL)-7203:09:31
#79 793076Pająk Agata1976K-1VB Leasing II (POL)7-03:09:39
#80 803078Czop Krzysztof1980M-1VB Leasing II (POL)-7303:10:59
#81 813047Kotański Marek1981M-1ZZ KADRA Piekary Śl. (POL)-7403:11:06
#82 823122Grzelak Michał1900M-1BBN II (POL)-7503:11:11
#83 833082Podłecki Dominik1984M-1VB Leasing III (POL)-7603:13:51
#84 843100Macuga Sławomir1983M-1Krajowy Rejestr Długów III (POL)-7703:13:51
#85 853039Haliński Denis1989M-1KRD TEAM (POL)-7803:16:40
#86 863080Cieślakowski Piotr1982M-1VB Leasing III (POL)-7903:17:19
#87 873075Koklis Marcin1970M-1VB Leasing I (POL)-8003:19:03
#88 883091Bulińska Dagmara1985K-1VB Leasing V (POL)8-03:20:48
#89 893090Sot Mariusz1977M-1VB Leasing V (POL)-8103:20:48
#90 903017Greser Artur1974M-1GRH 1 SKC (POL)-8203:21:16
#91 913006Zwierz Michał1973K-1KUBUSIE (POL)9-03:21:55
#92 923056Zdanowska Joanna1975K-1Dwójka Team (POL)10-03:26:02
#93 933058Szcześniak Dorota1982K-1Dwójka Team (POL)11-03:26:02
#94 943066Przybyłowski Jakub1900M-1BBN I (POL)-8303:26:49
#95 953083Wąs Aleksander1984M-1VB Leasing III (POL)-8403:26:58
#96 963046Piosek Grzegorz1980M-1ZZ KADRA Piekary Śl. (POL)-8503:27:01
#97 973113Sarjusz-Wolski Michał1987M-1Polska Zbrojna (POL)-8603:27:42
#98 983013Kowalski Bartek1992M-1Złotów (POL)-8703:33:05
#99 993086Pawełczak Michał1977M-1VB Leasing IV (POL)-8803:33:40
#100 1003077Kleemann Rafał1977K-1VB Leasing II (POL)12-03:35:58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności