Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Nowotomyski Bieg Chyża Dziesiątka

Wyniki - 27 sierpnia 2011, Nowy Tomyśl

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 101108Szarecki PiotrKRĘPA,BRACTWO BIEGAC196115M5000:44:3113.50
#2 102266Kuczyński PiotrPOZNAŃ,NKB CHYŻY NOW195616M5000:44:3313.47
#3 10322Szuszczyński MichałPOZNAŃ,197630M3000:44:3413.46
#4 104346Mielniczak ArturPOZNAŃ,STREFAMARATON197631M3000:44:3513.48
#5 105145Giełda TomaszBUK,197532M3000:44:3613.45
#6 106395Balcerzak TomaszKONARZEWO,197433M3000:44:3713.49
#7 107206Juskowiak JakubPOZNAŃ,NIEZRZESZONY197734M3000:44:4213.42
#8 108333Nowak PawełPOZNAŃ,198240M2000:44:4613.40
#9 109274Garzeł TomaszRAKONIEWICE,198741M2000:44:5113.38
#10 110345Żurkiewicz JakubNOWY TOMYŚL,NIEZRZES198035M3000:44:5313.38
#11 111388Elminowski JacekOBORNIKI ŚLĄSKIE,197636M3000:44:5613.35
#12 112252Dembkowski MarcinDĄBRÓWKA,LORENZ TEAM197937M3000:45:1113.28
#13 11313Szkuta MichałBOLEWICKO,NKB CHYŻY197838M3000:45:1613.26
#14 11473Kucharski MichałPOZNAŃ197839M3000:45:2013.24
#15 115307Pudliszewski JakubKOŚCIAN,LKS SANA KOŚ198542M2000:45:2613.24
#16 116191Naporowski DamianNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ197740M3000:45:3013.20
#17 117167Kandulski AndrzejBORÓWIEC,MALTA POZNA195317M5000:45:3613.16
#18 118271Andrzejewski JacekKOŚCIAN,KOŚCIAN196615M4000:45:4013.14
#19 119264Frączyk MariuszPOZNAŃ,198343M2000:45:4413.19
#20 120342Pazgrat MichałGRODZISK WIELKOPOLSK198344M2000:45:5113.09
#21 1218Kabza GrzegorzNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ196916M4000:45:5313.08
#22 12226Stanek BartoszŚMIGIEL,KB MANIAC PO198845M2000:46:0013.04
#23 12368Wasyluk TomaszNOWA SÓL197117M4000:46:0113.04
#24 12461Kowalski PrzemysławGRODZISK WIELKOPOLSK198246M2000:46:0913.05
#25 125332Wiśniewski PawełKWILCZ,197841M3000:46:1512.97
#26 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12669Rogowski LeszekZIELONA GÓRA19482M6000:46:1612.97
#27 12741Cichos MaciejGRODZISK WIELKOPOLSK199347M2000:46:2412.98
#28 128157Smoczyk GrzegorzPOZNAŃ,DECATHLON TEA198848M2000:46:3912.86
#29 129370Urbańczyk ZdzisławPOZNAŃ,KB MANIAC POZ195718M5000:46:4012.86
#30 130251Fojt BartłomiejPOZNAŃ,DRUŻYNA SZPIK197642M3000:46:4312.84
#31 131117Łowiński MiłoszPOZNAŃ,198349M2000:46:4912.82
#32 132351Łodyga MarcinGRODZISK WLKP,GRODZI198143M3000:46:5412.79
#33 133380Krysmalski MaciejWOLSZTYN,197944M3000:46:5612.86
#34 134381Horowski HieronimWOLSZTYN,197445M3000:46:5612.86
#35 13571Rychter PiotrOPALENICA198146M3000:46:5812.78
#36 136168Jakubiak KrzysztofPOZNAŃ,MALTA POZNAŃ195419M5000:46:5912.77
#37 137232Zwierz MichałWARSZAWA,ALETEMPO197347M3000:47:0012.77
#38 138177Tomasik AndrzejZIELONA GÓRA,DRUŻYNA196918M4000:47:0312.75
#39 13987Feliński KrzysztofJASTRZĘBSKO STARE197548M3000:47:0412.75
#40 140298Cieślik MaciejPOZNAŃ,STREFAMARATON197749M3000:47:0512.76
#41 141269Kominowski PiotrPOZNAŃ,MSICS POZNAŃ195320M5000:47:0612.77
#42 14249Galas RafałOPALENICA,197650M3000:47:0712.73
#43 143277Jaśniewicz WojciechSWARZĘDZ,197851M3000:47:0812.73
#44 144239Nawrocki PawełPOZNAŃ,198052M3000:47:1012.78
#45 145284Olszewski StanisławADAMOWO196419M4000:47:1112.72
#46 146287Koc MaciejPOZNAŃ,197753M3000:47:1312.71
#47 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !14728Łysiak AlicjaZIELONA GÓRA,BRACTWO19742K3000:47:1512.70
#48 148129Pawlak SławomirPOZNAŃ,196220M4000:47:1712.69
#49 149100Stepień IreneuszZIELONA GÓRA,BRACTWO196921M4000:47:2012.68
#50 150319Michalak DawidKOŚCIAN,198950M2000:47:2112.67
#51 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15159Brzeziński BolesławCZERWIEŃSK,19443M6000:47:2112.67
#52 152135Jankowiak PawełNOWY TOMYŚL,198951M2000:47:2512.65
#53 153237Maik PiotrDOPIEWO,197854M3000:47:3012.66
#54 154149Chróścik AndrzejGRODZISK WIELKOPOLSK196021M5000:47:3212.62
#55 155391Kukuła MichałNOWY TOMYSL,198352M2000:47:3512.64
#56 156262Kieslich MariuszPOZNAŃ,BRYLANT KÓRNI196222M4000:47:4712.56
#57 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 157268Besz‑Malinowska KatarzynaPOZNAŃ,19733K3000:47:5112.54
#58 158267Hreczański JacekSOCHACZEW,KM AKTYWNI196823M4000:47:5312.53
#59 159165Grygorczuk ŁukaszSULECHÓW,198553M2000:48:0112.50
#60 160152Szulc AdamZIELONA GÓRA,DRUŻYNA197655M3000:48:0312.49
#61 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !16130Judek NataliaNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ19832K2000:48:0812.47
#62 162366Przybylski MarcinPOZNAŃ,197256M3000:48:1012.46
#63 163147Jankowski PawełKAMIENIEC,198157M3000:48:1212.49
#64 164215Gamrowski GrzegorzGRODZISK WLKP,GRODZI195722M5000:48:2112.41
#65 165263Gaweł KrzysztofPOZNAŃ,WSPWLŠD POZNA197558M3000:48:2612.39
#66 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 166247Stępień MagdalenaGRODZISK WIELKOPOLSK19873K2000:48:2812.38
#67 167118Nowak MaciejNOWY TOMYSL,198554M2000:48:3212.36
#68 16827Pawelec PawełNOWY TOMYŚL,197759M3000:48:3712.37
#69 169374Wolniakowska‑Koc EwaPOZNAŃ,MARATONYPOLSK19784K3000:48:4012.33
#70 170355Wojciechowski AndrzejWOLSZTYN,197124M4000:48:4112.33
#71 17156Połeć WiesławPIŁA19494M6000:48:4412.31
#72 17295Cichorzewska MałgorzataKOŚCIAN19834K2000:48:5512.27
#73 173399Kaczmarek ZbysławMOSINA,NIEZRZESZONY196625M4000:49:0112.29
#74 174318Michałowicz JakubNOWY TOMYŚL,198355M2000:49:0112.24
#75 175226Piwosz AndrzejGRODZISK WLKP.,GRODZ196023M5000:49:0212.24
#76 176106Pytlarz WaldemarPIŁA,4RUN TEAM196326M4000:49:0312.23
#77 177258Kańduła RajmundGRANOWO,DRUŻYNA SZPI198356M2000:49:0312.28
#78 178363Sobczak WitoldPOZNAŃ,POLSKA AKADEM197760M3000:49:0412.29
#79 179132Grządzielski JarosławNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ197027M4000:49:0512.22
#80 180164Jankowski ŁukaszPOZNAN,197861M3000:49:0812.21
#81 181116Tasiemski LeszekPOZNAŃ,NSENSE198257M2000:49:0912.25
#82 182225Skrzypczak MaciejRUCHOCICE,197362M3000:49:1012.20
#83 183214Lange MarekPOZNAŃ,198063M3000:49:1212.20
#84 185389Kubiak ŁukaszLUBOŃ,LUBOŃSKI KLUB197764M3000:49:1712.18
#85 186170Frąckowiak WłodzimierzWRONKI,196628M4000:49:2012.16
#86 187186Sala DamianNOWA SÓL,KS ODLEW NO198959M2000:49:3512.10
#87 188337Mróz MarcinSWARZĘDZ,WERKA197865M3000:49:3912.12
#88 189305Rau PatrykNOWY TOMYŚL,199460M2000:49:3912.09
#89 190124Perz MichałGRODZISK WIELKOPOLSK197966M3000:49:4112.08
#90 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !191122Przybysz DorotaGRODZISK WLKP,GRODZI19662K4000:49:4212.07
#91 19277Ożóg IreneuszZIELONA GÓRA197267M3000:49:4312.07
#92 193250Łopiński AleksyPIŁA,MARATOŃCZYK OKO19485M6000:49:4512.06
#93 194172Hojka KarolGRODZISK WLKP,198361M2000:49:5112.04
#94 195292Błaszkiewicz BoguszPOZNAŃ,RUTYNORUNNERS198168M3000:49:5412.02
#95 196256Kaczor TomaszZBĄSZYNEK,TKKF 'ŁABĘ197469M3000:49:5512.07
#96 197322Radajewski ŁukaszROSTARZEWO,KB MANIAC198170M3000:49:5712.01
#97 198354Prewicz PiotrPLEWISKA,197771M3000:49:5812.01
#98 199385Błażejczyk PiotrNOWY TOMYŚL,198762M2000:50:0412.04
#99 200294Budych BartoszOBORNIKI,197972M3000:50:1212.02
#100 20137Ejchost JanuszZBĄSZYŃ,TKKF "ŁABĘDŹ198263M2000:50:1311.95

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności