Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Nowotomyski Bieg Chyża Dziesiątka

Wyniki - 27 sierpnia 2011, Nowy Tomyśl

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 202358Sadowski MariuszPOZNAŃ,197873M3000:50:1411.94
#2 20399Dysiewicz CzesławNYSA195724M5000:50:1512.01
#3 204390Cieślak RobertPOZNAŃ,DRUŻYNA SZPIK196929M4000:50:1711.93
#4 205373Szymkowski CzesławPOZNAŃ,19486M6000:50:1811.96
#5 20638Jerzewski BartoszNOWY TOMYŚL,198764M2000:50:1812.00
#6 207204Kinastowski PiotrPOZNAŃ,MALTA POZNAŃ19447M6000:50:2011.92
#7 208361Matusiak JarosławPOZNAŃ,197574M3000:50:2311.91
#8 20947Kopka AdamPIŁA,4RUN TEAM195625M5000:50:2711.89
#9 210128Torchała MarekNOWY TOMYŚL,197275M3000:50:3411.87
#10 211281Zdanowski MarianPOZNAŃ195626M5000:50:3511.86
#11 212279Drgas SławomirBORUJA KOŚCIELNA,NIE198965M2000:50:4211.83
#12 213103Szarmach KacperGRÓDEK,198966M2000:50:4311.90
#13 21443Dudziak JerzyKOŚCIAN,196330M4000:50:5111.80
#14 21570Witomierz MarekOPALENICA197976M3000:50:5411.79
#15 21683Fildebrandt BarbaraPOZNAŃ19825K2000:51:0711.74
#16 21750Cyprian JarosławOPALENICA,NIEZRZESZO196931M4000:51:0711.74
#17 218174Lamperski PrzemysławPOZNAŃ,MORSY POZNAŃ196832M4000:51:2211.68
#18 21932Kaczmarek PawełPOZNAŃ,197677M3000:51:2311.68
#19 220259Głyda MaciejPOZNAŃ ,196233M4000:51:2611.67
#20 221300Komorowski StefanPOZNAŃ,STRABAG19508M6000:51:2811.66
#21 222178Maszewski KrzysztofPSZCZEW,197278M3000:51:2911.70
#22 2234Szofer AdamNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198467M2000:51:3011.65
#23 22415Sadowski PiotrNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ197879M3000:51:3111.71
#24 225166Chwalisz ŁukaszBOLEWICE,199068M2000:51:3511.70
#25 22634Bródka MagdalenaPOZNAŃ,19755K3000:51:3811.62
#26 227201Rusiecki ZbigniewTRZCIEL,196234M4000:51:3911.62
#27 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 22810Perz MarzennaBUKOWIEC,NKB CHYŻY N19683K4000:51:4311.60
#28 229352Pakuła DawidGRODZISK WLKP,199069M2000:51:4411.60
#29 230220Nowak PaulinaPOZNAŃ,BIEGOLUBY.PL19846K2000:51:4411.60
#30 231276Kokoszanek BartoszKWILCZ,198470M2000:51:4711.64
#31 232317Spychała MariuszNOWY TOMYŚL,197135M4000:51:4811.58
#32 233197Olejnik AleksanderPOZNAŃ,MORSY POZNAŃ196436M4000:51:5011.58
#33 23457Cyprian MateuszOPALENICA,NIEZRZESZO198971M2000:51:5111.64
#34 235304Nowak RobertOPALENICA,197780M3000:51:5211.65
#35 236309Piduch JanPOZNAŃ,MSICS POZNAŃ19499M6000:51:5311.56
#36 2373Tomczak ZbigniewGNIEZNO,GB ZSA195427M5000:51:5411.56
#37 238219Strabel JacekKOMORNIKI,198081M3000:51:5511.61
#38 239394Liberkowski MarcinNOWY TOMYSL,197982M3000:51:5611.60
#39 240148Lipiński PawełKOZIEGŁOWY,T‑MOBILE197137M4000:52:0211.53
#40 241400Kalinowski TomaszBATOROWO,GENERALI RU197138M4000:52:0411.52
#41 242208Konkiewicz RobertGRODZISK WLKP,197283M3000:52:0611.52
#42 24346Kasiewicz AndrzejPIŁA,4RUN TEAM196028M5000:52:1211.51
#43 244126Nyćkowiak MarekNOWY TOMYŚL,197884M3000:52:1511.48
#44 245383Bartczak PawełKRUSZWICA,BARSZCZU T198272M2000:52:2011.47
#45 246217Żabko JarosławPOZNAŃ,196639M4000:52:2211.46
#46 24789Janowicz ZbigniewOPALENICA195829M5000:52:2311.45
#47 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !248228Wolna AleksandraPOZNAŃ,19561K5000:52:2411.45
#48 249198Włodarczak PawełSZCZECIN,196240M4000:52:2811.48
#49 250275Antkowiak MagdalenaBUKOWIEC,19917K2000:52:3011.43
#50 25145Burkowski DariuszNOWY TOMYŚL,197585M3000:52:4811.39
#51 252105Raś RyszardPRZEŻMIEROWO,NIEZRZE195010M6000:52:5911.32
#52 25382Tylkowski WłodzimierzSĘKOWO195830M5000:53:0011.32
#53 25435Bury TomaszPOZNAŃ,WSPWLĄD POZNA197486M3000:53:0311.31
#54 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !255311Magdziak ZofiaPOZNAŃ,MSICS POZNAŃ19511K6000:53:1111.28
#55 256140Chrustowska AngelinaŚMIGIEL,SEKCJA BIEGA19816K3000:53:1211.28
#56 25712Idzikowski JacekNOWY TOMYŚL,198273M2000:53:2311.29
#57 258218Sideł MaritaPOZNAŃ,MALTA KLUB19727K3000:53:4311.17
#58 259246Waliszewski DominikGRANOWO,DRUŻYNA SZPI198187M3000:53:4811.19
#59 260142Gbiorczyk RobertŚMIGIEL,196441M4000:53:4911.15
#60 26125Pluskota MarcinZBĄSZYŃ,TKKF ŁABĘDŹ198874M2000:53:4911.19
#61 262203Goc‑Płytnik MagdalenaPOZNAŃ,19768K3000:53:5311.17
#62 263338Łodzińska JustynaZBĄSZYŃ,19888K2000:53:5411.13
#63 264192Piętka JakubOPALENICA,198975M2000:53:5511.13
#64 265175Adamska PaulinaNOWY TOMYŚL,DRUŻYNA19829K2000:54:0011.18
#65 266241Przybylski RafałBOLEWICE,197488M3000:54:0111.11
#66 267286Nowicki RafałPOZNAŃ197789M3000:54:0411.10
#67 268161Fijałkowski RobertWOLSZTYN,GRODZISKI K197042M4000:54:0511.09
#68 269356Nowak LeszekJABŁONNA,197290M3000:54:0811.08
#69 270163Jankowski MichałPOZNAŃ,NIEZZRZESZONY198376M2000:54:1311.07
#70 271270Banasiak PiotrPOZNAŃ,KB LUVENA POZ197291M3000:54:1711.05
#71 272336Stachowiak TomaszWOLSZTYN,197892M3000:54:1811.09
#72 273285Johansen JanDANIA/ODENSE195731M5000:54:2411.03
#73 274289Grabia JacekPOZNAŃ,197143M4000:54:2411.07
#74 275265Grzesiak KrzysztofGRZYBNO‑SREM ,196244M4000:54:3510.99
#75 27676Krause DawidNOWY TOMYŚL198093M3000:54:4211.04
#76 27762Kompf MagdalenaLUBOŃ,KLUB PINGWINA19809K3000:54:4310.97
#77 27898Marchewka MarcinŁOMNICA198977M2000:55:0510.89
#78 279238Nawrocka HannaSIELINKO,198310K2000:55:1010.88
#79 280316Piechota StanisławBOLEWICE,196245M4000:55:1110.87
#80 281181Mudry HenrykWOLSZTYN,GRODZISKI K193911M6000:55:1910.85
#81 2821Szostak PiotrPOZNAŃ,198094M3000:55:2510.87
#82 28351Szostak DorotaPOZNAŃ,198010K3000:55:2510.83
#83 284353Onbekend--00:55:2710.82
#84 285310Tomczyk AndrzejLUSOWO,ELEKTRIS197146M4000:55:3410.80
#85 28611Stroński TomaszNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ196847M4000:55:3810.79
#86 287244Staniewski EugeniuszZGORZELEC,NIEZRZESZO195112M6000:55:4010.81
#87 288283Wawrzyniak AdrianBIAŁA WIEŚ199078M2000:55:4210.77
#88 289314Szymańska EwelinaSWARZĘDZ ,KB LUVENA197711K3000:55:4410.77
#89 290313Szymański PatrykPOZNAŃ,KB LUVENA197995M3000:55:4510.82
#90 291130Sztermer PiotrZIELONA GÓRA,DRUŻYNA196948M4000:55:4710.76
#91 29293Talikadze RomanKOŚCIAN195832M5000:55:4810.75
#92 293223Pluskota AnetaLINIE,NIEZRZESZONA198411K2000:55:4910.75
#93 294125Tatara LeszekWOLSZTYN,NIEZRZESZON195533M5000:56:0010.75
#94 29596Bartkowiak PatrykGRODZISK WIELKOPOLSK199379M2000:56:0610.70
#95 296315Malinowski WojciechPOZNAŃ,197896M3000:56:0710.69
#96 297320Radajewska AnnaROSTARZEWO,198612K2000:56:1610.66
#97 298131Furman KrzysztofZBĄSZYŃ,TKKF ŁABĘDŹ196134M5000:56:1710.66
#98 299323Wolnik EmiliaPOZNAŃ,KB MANIAC POZ198413K2000:56:1910.65
#99 300295Funka ŁukaszNOWY TOMYŚL ,NKB CHY198580M2000:56:2010.66
#100 301254Brudło BeataGRODZISK WIELKOPOLSK197712K3000:56:4210.58

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności