Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Nowotomyski Bieg Chyża Dziesiątka

Wyniki - 27 sierpnia 2011, Nowy Tomyśl

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 28235Maik TomaszDOPIEWO,198716M2000:39:1815.27
#2 288283Wawrzyniak AdrianBIAŁA WIEŚ199078M2000:55:4210.77
#3 3439Brylewski MateuszŻNIN,ŻNINSKI KLUB BI198617M2000:39:5015.06
#4 37173Kurkowiak DamianOPALENICA,TEAM SAUCO198718M2000:40:0714.96
#5 39278Jaśniewicz MateuszSWARZĘDZ,198719M2000:40:0914.96
#6 29596Bartkowiak PatrykGRODZISK WIELKOPOLSK199379M2000:56:0610.70
#7 4323Michalski MichałGRODZISK WIELKOPOLSK199220M2000:40:4314.74
#8 4481Wydrych GrzegorzTRZCIEL198221M2000:40:4414.73
#9 300295Funka ŁukaszNOWY TOMYŚL ,NKB CHY198580M2000:56:2010.66
#10 4785Witowski PawełCHODZIEŻ198722M2000:41:0114.63
#11 49273Kusznierewicz MaciejWWW.KUSZNIEREWICZ.CO198523M2000:41:1514.56
#12 52133Grządzielski PatrykNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ199124M2000:41:3014.46
#13 309396Grynia KonradBOLEWICE,199481M2000:57:4210.46
#14 310397Grynia ArturBOLEWICE,199582M2000:57:4410.39
#15 5672Pietruszyński AdamBIELSKO199125M2000:41:4714.36
#16 57179Malinowski SławomirNOWA SÓL,ASTRA NOWA198726M2000:41:5814.30
#17 60387Drzymala AdamBUK,NIEZRZESZONY198727M2000:42:1014.23
#18 31897Pawelec DawidNOWY TOMYŚL198683M2000:58:1510.32
#19 6394Mikołajczak HubertKOŚCIAN199528M2000:42:2114.17
#20 64231Miller AdrianGRODZISK WIELKOPOLSK198429M2000:42:2714.13
#21 320343Siemiankowski DominikPOZNAŃ,198484M2000:58:2210.33
#22 6690Stawowy JanOPOLE198530M2000:42:3614.09
#23 7036Kryske BartoszBIAŁE BŁOTA,NIEZRZES198531M2000:42:4114.06
#24 727Raczkowiak GrzegorzNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198532M2000:42:4614.03
#25 32833Kaczmarek DariuszPOZNAŃ,199485M2000:58:5210.19
#26 74328Targowicki KonradROSTARZEWO,GRODZISKI198733M2000:42:5313.99
#27 77113Pięta KarolNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198534M2000:43:0213.94
#28 79180Sokół MichałMODRZE,GRODZISKI KLU198235M2000:43:0413.93
#29 335210Jastrzębski WojciechOPALENICA,198686M2001:00:149.96
#30 80207Kowalczyk SebastianSTĘSZEW,BIEGOLUBY.PL198436M2000:43:0613.92
#31 3422Rogacz MiłoszNOWY TOMYŚL,198987M2001:00:519.88
#32 87253Bachorski RemigiuszCIOSANIEC,198437M2000:43:4113.74
#33 34417Zając KarolNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198888M2001:00:599.84
#34 90229Piwosz RobertGRODZISK WLKP.,GRODZ198438M2000:44:0113.63
#35 346282Poprawski MateuszWOLSZTYN198789M2001:01:209.78
#36 34716Poprawski MaciejNOWY TOMYŚL,198890M2001:01:219.82
#37 34866Włodarczyk MichałDUSZNIKI198291M2001:01:499.73
#38 94369Piosik DominikBOLEWICE,199439M2000:44:1113.58
#39 352368Tanona DariuszNOWY TOMYŚL,198292M2001:02:089.66
#40 108333Nowak PawełPOZNAŃ,198240M2000:44:4613.40
#41 109274Garzeł TomaszRAKONIEWICE,198741M2000:44:5113.38
#42 366111Pięta SzymonNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198293M2001:04:219.32
#43 115307Pudliszewski JakubKOŚCIAN,LKS SANA KOŚ198542M2000:45:2613.24
#44 119264Frączyk MariuszPOZNAŃ,198343M2000:45:4413.19
#45 120342Pazgrat MichałGRODZISK WIELKOPOLSK198344M2000:45:5113.09
#46 12226Stanek BartoszŚMIGIEL,KB MANIAC PO198845M2000:46:0013.04
#47 378362Sołtysiak AdamNOWY TOMYŚL,198594M2001:07:498.88
#48 12461Kowalski PrzemysławGRODZISK WIELKOPOLSK198246M2000:46:0913.05
#49 380376Bobrowicz ArturNOWY TOMYŚL198395M2001:10:018.58
#50 12741Cichos MaciejGRODZISK WIELKOPOLSK199347M2000:46:2412.98
#51 128157Smoczyk GrzegorzPOZNAŃ,DECATHLON TEA198848M2000:46:3912.86
#52 131117Łowiński MiłoszPOZNAŃ,198349M2000:46:4912.82
#53 150319Michalak DawidKOŚCIAN,198950M2000:47:2112.67
#54 152135Jankowiak PawełNOWY TOMYŚL,198951M2000:47:2512.65
#55 155391Kukuła MichałNOWY TOMYSL,198352M2000:47:3512.64
#56 159165Grygorczuk ŁukaszSULECHÓW,198553M2000:48:0112.50
#57 167118Nowak MaciejNOWY TOMYSL,198554M2000:48:3212.36
#58 174318Michałowicz JakubNOWY TOMYŚL,198355M2000:49:0112.24
#59 177258Kańduła RajmundGRANOWO,DRUŻYNA SZPI198356M2000:49:0312.28
#60 181116Tasiemski LeszekPOZNAŃ,NSENSE198257M2000:49:0912.25
#61 187186Sala DamianNOWA SÓL,KS ODLEW NO198959M2000:49:3512.10
#62 189305Rau PatrykNOWY TOMYŚL,199460M2000:49:3912.09
#63 194172Hojka KarolGRODZISK WLKP,198361M2000:49:5112.04
#64 198354Prewicz PiotrPLEWISKA,197771M3000:49:5812.01
#65 200294Budych BartoszOBORNIKI,197972M3000:50:1212.02
#66 202358Sadowski MariuszPOZNAŃ,197873M3000:50:1411.94
#67 208361Matusiak JarosławPOZNAŃ,197574M3000:50:2311.91
#68 210128Torchała MarekNOWY TOMYŚL,197275M3000:50:3411.87
#69 21570Witomierz MarekOPALENICA197976M3000:50:5411.79
#70 21932Kaczmarek PawełPOZNAŃ,197677M3000:51:2311.68
#71 222178Maszewski KrzysztofPSZCZEW,197278M3000:51:2911.70
#72 22415Sadowski PiotrNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ197879M3000:51:3111.71
#73 235304Nowak RobertOPALENICA,197780M3000:51:5211.65
#74 238219Strabel JacekKOMORNIKI,198081M3000:51:5511.61
#75 239394Liberkowski MarcinNOWY TOMYSL,197982M3000:51:5611.60
#76 242208Konkiewicz RobertGRODZISK WLKP,197283M3000:52:0611.52
#77 244126Nyćkowiak MarekNOWY TOMYŚL,197884M3000:52:1511.48
#78 25145Burkowski DariuszNOWY TOMYŚL,197585M3000:52:4811.39
#79 25435Bury TomaszPOZNAŃ,WSPWLĄD POZNA197486M3000:53:0311.31
#80 259246Waliszewski DominikGRANOWO,DRUŻYNA SZPI198187M3000:53:4811.19
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !7227Napierała TomaszGRODZISK WLKP.,GRODZ19761M3000:35:3916.83
#82 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9137Czarnojańczyk RafałOSTROW WLKP,K.S.MARA19752M3000:37:0816.16
#83 266241Przybylski RafałBOLEWICE,197488M3000:54:0111.11
#84 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 1179Janas RomanGRODZISK WIELKOPOLSK19723M3000:37:2616.03
#85 267286Nowicki RafałPOZNAŃ197789M3000:54:0411.10
#86 12341Ratajczak MarekSWARZĘDZ,KB MANIAC19754M3000:37:2716.02
#87 269356Nowak LeszekJABŁONNA,197290M3000:54:0811.08
#88 1540Kielin GrzegorzPOLKOWICE,ACTIVE LIF19765M3000:37:3515.97
#89 271270Banasiak PiotrPOZNAŃ,KB LUVENA POZ197291M3000:54:1711.05
#90 272336Stachowiak TomaszWOLSZTYN,197892M3000:54:1811.09
#91 20216Kufel TomaszZIELONA GÓRA,MARATON19766M3000:38:3515.55
#92 27676Krause DawidNOWY TOMYŚL198093M3000:54:4211.04
#93 23156Michalczuk MarekGŁOGÓW,‑19817M3000:38:5315.43
#94 25205Kujawiński ArturPOZNAŃ,KB MANIAC POZ19768M3000:39:0315.37
#95 2821Szostak PiotrPOZNAŃ,198094M3000:55:2510.87
#96 30127Szuster MichałLUBOŃ,LKS SANA KOŚCI19769M3000:39:2715.21
#97 33291Klimczyk RomanOPALENICA,NKB CHYZY197310M3000:39:3615.15
#98 290313Szymański PatrykPOZNAŃ,KB LUVENA197995M3000:55:4510.82
#99 36101Łączyński PiotrGORLICE,GRODZISKI KL197811M3000:40:0714.96
#100 38236Łuczak RobertGRODZISK WLKP.,GRODZ197512M3000:40:0814.95

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności