Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Nowotomyski Bieg Chyża Dziesiątka

Wyniki - 27 sierpnia 2011, Nowy Tomyśl

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 51248Łagoda RobertPOZNAŃ,KB MANIAC POZ19676M4000:41:2614.48
#2 5421Strzyżewski AndrzejGNIEZNO,ALTOM GNIEZN19697M4000:41:4214.39
#3 312340Pawlak ArturTULCE,196849M4000:57:4510.39
#4 313344Wojciechowski JanPOZNAŃ,197050M4000:57:4710.38
#5 61194Płaczek PiotrPOZNAN,MALTA‑POZNAN19628M4000:42:1414.21
#6 321280Konopka RafałWOLSZTYN,NIEZRZESZON196351M4000:58:2310.28
#7 322371Różycki RafałPOZNAŃ,196952M4000:58:2410.34
#8 69331Łuczak JanBOLEWICE,19649M4000:42:3914.07
#9 7165Kowalski MarekPRZYLEP196910M4000:42:4414.07
#10 329234Mendel MaciejGRODZISK WIELKOPOLSK196453M4000:59:1710.12
#11 76123Witecki BartekOPALENICA,197111M4000:43:0113.95
#12 83334Mantas TomaszPOZNAŃ,DRUŻYNA SZPIK197012M4000:43:1813.86
#13 341143Dembiecki ZbigniewNOWY TOMYŚL,197154M4001:00:489.87
#14 95162Krawczyk KrzysztofRAKONIEWICE,GRODZISK196813M4000:44:1313.57
#15 35429Dominiak TomaszNOWY TOMYŚL,NIEZRZES196955M4001:02:239.66
#16 99243Mądry DariuszSWARZĘDZ,196214M4000:44:2613.50
#17 118271Andrzejewski JacekKOŚCIAN,KOŚCIAN196615M4000:45:4013.14
#18 1218Kabza GrzegorzNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ196916M4000:45:5313.08
#19 12368Wasyluk TomaszNOWA SÓL197117M4000:46:0113.04
#20 138177Tomasik AndrzejZIELONA GÓRA,DRUŻYNA196918M4000:47:0312.75
#21 145284Olszewski StanisławADAMOWO196419M4000:47:1112.72
#22 148129Pawlak SławomirPOZNAŃ,196220M4000:47:1712.69
#23 149100Stepień IreneuszZIELONA GÓRA,BRACTWO196921M4000:47:2012.68
#24 156262Kieslich MariuszPOZNAŃ,BRYLANT KÓRNI196222M4000:47:4712.56
#25 158267Hreczański JacekSOCHACZEW,KM AKTYWNI196823M4000:47:5312.53
#26 170355Wojciechowski AndrzejWOLSZTYN,197124M4000:48:4112.33
#27 173399Kaczmarek ZbysławMOSINA,NIEZRZESZONY196625M4000:49:0112.29
#28 176106Pytlarz WaldemarPIŁA,4RUN TEAM196326M4000:49:0312.23
#29 179132Grządzielski JarosławNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ197027M4000:49:0512.22
#30 186170Frąckowiak WłodzimierzWRONKI,196628M4000:49:2012.16
#31 20399Dysiewicz CzesławNYSA195724M5000:50:1512.01
#32 20947Kopka AdamPIŁA,4RUN TEAM195625M5000:50:2711.89
#33 211281Zdanowski MarianPOZNAŃ195626M5000:50:3511.86
#34 2373Tomczak ZbigniewGNIEZNO,GB ZSA195427M5000:51:5411.56
#35 24346Kasiewicz AndrzejPIŁA,4RUN TEAM196028M5000:52:1211.51
#36 24789Janowicz ZbigniewOPALENICA195829M5000:52:2311.45
#37 25382Tylkowski WłodzimierzSĘKOWO195830M5000:53:0011.32
#38 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !13153Nadolny JózefGŁOGÓW,19611M5000:37:3016.00
#39 273285Johansen JanDANIA/ODENSE195731M5000:54:2411.03
#40 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !29255Brandenburg JózefDOPIEWO,SIM DOPIEWO19552M5000:39:1915.26
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 31141Becelewski JanGŁOGÓW,19573M5000:39:2715.21
#42 3258Lisek MieczysławLWÓWEK WLKP.,KM LWOW19594M5000:39:3115.18
#43 35120Warszawski JerzyŻAGAŃ,PGNIG ZIELONA19535M5000:40:0614.96
#44 29293Talikadze RomanKOŚCIAN195832M5000:55:4810.75
#45 294125Tatara LeszekWOLSZTYN,NIEZRZESZON195533M5000:56:0010.75
#46 298131Furman KrzysztofZBĄSZYŃ,TKKF ŁABĘDŹ196134M5000:56:1710.66
#47 308171Bartela JanuszWRONKI,195735M5000:57:3410.42
#48 59240Wojciechowski LechGRODZISK WLKP.,GRODZ19536M5000:42:0814.24
#49 316299Górny PrzemysławWRONKI,196136M5000:58:0710.32
#50 62224Sobczak JanuszPOZNAŃ,MALTA POZNAŃ19607M5000:42:1514.20
#51 67151Mańczak BogdanKUŚLIN,GRODZISKI KLU19568M5000:42:3814.09
#52 323185Pyta GrzegorzGRODZISK WLKP.,NIEZR196037M5000:58:2610.27
#53 6853Rutkowski ZygmuntNOWA DĘBA19529M5000:42:3914.07
#54 32718Mleczak PiotrPOZNAN,NIEZRZESZONY195738M5000:58:4810.20
#55 332272Jęczmionka AndrzejWOLSZTYN,NIEZRZESZON195239M5001:00:0110.00
#56 82301Mika JózefPOZNAŃ,BRYLANT KÓRNI196010M5000:43:1313.92
#57 86159Baranowski JarosławPOZNAŃ,MALTA POZNAŃ195511M5000:43:3213.78
#58 93297Kuliński BogdanGŁOGÓW,HUTA MIEDZI G195912M5000:44:0813.60
#59 9714Wrzosek JerzyLUBAŃ,195913M5000:44:1913.54
#60 353155Wechman IreneuszGOSTYŃ,AMATOR195340M5001:02:179.65
#61 98190Marchewka MarekJASTRZĘBSKO STARE,NK195914M5000:44:2513.51
#62 101108Szarecki PiotrKRĘPA,BRACTWO BIEGAC196115M5000:44:3113.50
#63 102266Kuczyński PiotrPOZNAŃ,NKB CHYŻY NOW195616M5000:44:3313.47
#64 117167Kandulski AndrzejBORÓWIEC,MALTA POZNA195317M5000:45:3613.16
#65 384110Pięta WaldemarNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ195741M5001:12:418.26
#66 129370Urbańczyk ZdzisławPOZNAŃ,KB MANIAC POZ195718M5000:46:4012.86
#67 136168Jakubiak KrzysztofPOZNAŃ,MALTA POZNAŃ195419M5000:46:5912.77
#68 141269Kominowski PiotrPOZNAŃ,MSICS POZNAŃ195320M5000:47:0612.77
#69 154149Chróścik AndrzejGRODZISK WIELKOPOLSK196021M5000:47:3212.62
#70 164215Gamrowski GrzegorzGRODZISK WLKP,GRODZI195722M5000:48:2112.41
#71 175226Piwosz AndrzejGRODZISK WLKP.,GRODZ196023M5000:49:0212.24
#72 205373Szymkowski CzesławPOZNAŃ,19486M6000:50:1811.96
#73 207204Kinastowski PiotrPOZNAŃ,MALTA POZNAŃ19447M6000:50:2011.92
#74 221300Komorowski StefanPOZNAŃ,STRABAG19508M6000:51:2811.66
#75 236309Piduch JanPOZNAŃ,MSICS POZNAŃ19499M6000:51:5311.56
#76 252105Raś RyszardPRZEŻMIEROWO,NIEZRZE195010M6000:52:5911.32
#77 281181Mudry HenrykWOLSZTYN,GRODZISKI K193911M6000:55:1910.85
#78 287244Staniewski EugeniuszZGORZELEC,NIEZRZESZO195112M6000:55:4010.81
#79 30248Bernacki ZbigniewGRODZISK WLKP,GRODZI195013M6000:56:4510.57
#80 324212Kolańczyk MaciejPOZNAN,194814M6000:58:2910.26
#81 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !9155Salmanowicz ZdzisławZIELONA GÓRA19511M6000:44:0613.61
#82 356249Szkudlarek MichałPRZYSIEKA POLSKA,SEK193315M6001:02:379.58
#83 368393Borowicz MaciejPOZNAN,QUAY195116M6001:04:279.34
#84 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !12669Rogowski LeszekZIELONA GÓRA19482M6000:46:1612.97
#85 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 15159Brzeziński BolesławCZERWIEŃSK,19443M6000:47:2112.67
#86 17156Połeć WiesławPIŁA19494M6000:48:4412.31
#87 193250Łopiński AleksyPIŁA,MARATOŃCZYK OKO19485M6000:49:4512.06

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności