Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

I Nowotomyski Bieg Chyża Dziesiątka

Wyniki - 27 sierpnia 2011, Nowy Tomyśl

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
-
#1 388114Wierzowiecka RenataPUSZCZYKOWO,NIEZRZES19709K4001:20:487.43
#2 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 387329Pańczak MariaPOZNAŃ,"KOALICJA POL19393K6001:20:257.46
#3 386382Bedła IzabelaBORUJA :‑)198129K3001:16:107.88
#4 385367Tylka KarolinaSZAMOTUŁY,197628K3001:14:068.10
#5 384110Pięta WaldemarNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ195741M5001:12:418.26
#6 38331Burkowska KamilaNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198325K2001:11:448.36
#7 382222Nieporowska BeataZIELONA GÓRA,NIEZRZE19638K4001:11:438.39
#8 381357Scisłowska MagdalenaNOWY TOMYŚL,198524K2001:11:238.41
#9 380376Bobrowicz ArturNOWY TOMYŚL198395M2001:10:018.58
#10 379365Sobczak AnnaPOZNAŃ,197827K3001:07:568.83
#11 378362Sołtysiak AdamNOWY TOMYŚL,198594M2001:07:498.88
#12 376398Kaczmarek DariaMOSINA ,NIEZRZESZONA19717K4001:06:568.96
#13 377144Dembiecka LuizaNOWY TOMYŚL,197226K3001:06:568.96
#14 3756Skwarcz SylwiaNOWY TOMYŚL,TKKF ŁA197925K3001:06:259.03
#15 374188Szweda ArturPIŁA,198012M3001:06:249.04
#16 373392Kulasza KarinaPOZNAN,QUAY197524K3001:06:069.10
#17 372312Runowska KamilaOBORNIKI,DRUŻYNA SZP198423K2001:05:399.14
#18 370211Kolańczyk PaulinaWARSZAWA,ALETEMPO198023K3001:05:109.21
#19 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !371213Kolańczyk KrystynaPOZNAN,19462K6001:05:109.21
#20 369209Konkiewicz KatarzynaGRODZISK WLKP,197422K3001:04:549.25
#21 366111Pięta SzymonNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198293M2001:04:219.32
#22 367112Pięta KarolinaSULECHÓW,198622K2001:04:239.32
#23 368393Borowicz MaciejPOZNAN,QUAY195116M6001:04:279.34
#24 365302Powel KarolinaOPALENICA,197921K3001:04:019.37
#25 3645Marszałkiewicz JoannaNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198120K3001:03:529.40
#26 363330Stefański KrzysztofGRODZISK WIELKOPOLSK197311M3001:03:259.46
#27 361308Siekierzyńska KatarzynaPOZNAŃ,DRUŻYNA SZPIK197319K3001:03:119.50
#28 36219Przybył JacekNOWY TOMYŚL,197310M3001:03:129.52
#29 360104Mortka ElżbietaOPALENICA,19716K4001:02:529.54
#30 35863Konieczny PiotrNOWY TOMYŚL,19819M3001:02:489.55
#31 35924Zimna MartaKUŚLIN,199321K2001:02:499.55
#32 35720Meler AgnieszkaKŁECKO,199320K2001:02:459.56
#33 356249Szkudlarek MichałPRZYSIEKA POLSKA,SEK193315M6001:02:379.58
#34 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !355372Majewska MałgorzataPOZNAŃ,MSICS19562K5001:02:269.61
#35 353155Wechman IreneuszGOSTYŃ,AMATOR195340M5001:02:179.65
#36 352368Tanona DariuszNOWY TOMYŚL,198292M2001:02:089.66
#37 35429Dominiak TomaszNOWY TOMYŚL,NIEZRZES196955M4001:02:239.66
#38 351195Szkudlarek AnetaPRZYPROSTYNIA,TKKF Ł197518K3001:02:039.67
#39 349109Wierzowiecki PawełPUSZCZYKOWO,NIEZRZES19748M3001:01:509.70
#40 350296Chłopek MagdaZBĄSZYŃ,19695K4001:01:539.70
#41 34866Włodarczyk MichałDUSZNIKI198291M2001:01:499.73
#42 346282Poprawski MateuszWOLSZTYN198789M2001:01:209.78
#43 34716Poprawski MaciejNOWY TOMYŚL,198890M2001:01:219.82
#44 34417Zając KarolNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198888M2001:00:599.84
#45 343303Powel PiotrOPALENICA,19757M3001:00:569.85
#46 345325Popiołek MałgorzataŻELAZKÓW,198519K2001:01:049.85
#47 341143Dembiecki ZbigniewNOWY TOMYŚL,197154M4001:00:489.87
#48 340306Taborowska MalwinaPOZNAŃ,198418K2001:00:459.88
#49 3422Rogacz MiłoszNOWY TOMYŚL,198987M2001:00:519.88
#50 339139Ciesiołka JakubPOZNAŃ,19806M3001:00:429.89
#51 337359Wierzbiński BernardOPALENICA,19725M3001:00:269.93
#52 335210Jastrzębski WojciechOPALENICA,198686M2001:00:149.96
#53 338221Słupińska JustynaGRODZISK WIELKOPOLSK199317K2001:00:299.96
#54 333189Rucioch‑Gołek AnitaPRZYPROSTYNIA,TKKK Ł197616K3001:00:089.98
#55 336245Pawłowska AgnieszkaLESZNO,198117K3001:00:169.99
#56 332272Jęczmionka AndrzejWOLSZTYN,NIEZRZESZON195239M5001:00:0110.00
#57 334347Sosnowski SławomirPOZNAŃ,CENTRUM SZKOL19734M3001:00:0810.00
#58 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 331348Mierzyński SzymonZBĄSZYŃ,19773M3000:59:4110.05
#59 330375Nyga IrenaPRĄDÓWKA198516K2000:59:2610.10
#60 329234Mendel MaciejGRODZISK WIELKOPOLSK196453M4000:59:1710.12
#61 32833Kaczmarek DariuszPOZNAŃ,199485M2000:58:5210.19
#62 32718Mleczak PiotrPOZNAN,NIEZRZESZONY195738M5000:58:4810.20
#63 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !326260Bartkowiak PiotrGRODZISK WIELKOPOLSK19762M3000:58:4710.21
#64 325349Roszkiewicz JolantaLUBOŃ,197815K3000:58:4310.22
#65 324212Kolańczyk MaciejPOZNAN,194814M6000:58:2910.26
#66 323185Pyta GrzegorzGRODZISK WLKP.,NIEZR196037M5000:58:2610.27
#67 319121Werla IlonaPOZNAŃ,198315K2000:58:2110.28
#68 321280Konopka RafałWOLSZTYN,NIEZRZESZON196351M4000:58:2310.28
#69 317288Kaczmarek BeataPOZNAŃ19714K4000:58:1110.31
#70 316299Górny PrzemysławWRONKI,196136M5000:58:0710.32
#71 31897Pawelec DawidNOWY TOMYŚL198683M2000:58:1510.32
#72 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !315138Hakało GrzegorzKOMORNIKI,19771M3000:58:0510.33
#73 320343Siemiankowski DominikPOZNAŃ,198484M2000:58:2210.33
#74 322371Różycki RafałPOZNAŃ,196952M4000:58:2410.34
#75 314364Marciniak MartaWIRY,197414K3000:57:5310.37
#76 313344Wojciechowski JanPOZNAŃ,197050M4000:57:4710.38
#77 310397Grynia ArturBOLEWICE,199582M2000:57:4410.39
#78 311257Brudło MarcinGRODZISK WIELKOPOLSK1976-M3000:57:4410.39
#79 312340Pawlak ArturTULCE,196849M4000:57:4510.39
#80 308171Bartela JanuszWRONKI,195735M5000:57:3410.42
#81 3079Łuczak AdriannaNOWY TOMYŚL,NKB CHYŻ198214K2000:57:3210.43
#82 306119Oleszek WitoldPLEWISKA,BYLE DOBIEC197399M3000:57:2110.46
#83 309396Grynia KonradBOLEWICE,199481M2000:57:4210.46
#84 305384Lubińska ViolettaPOZNAŃ,197913K3000:57:0710.51
#85 30464Lewandowski MarekZBĄSZYŃ,197298M3000:56:5510.54
#86 30248Bernacki ZbigniewGRODZISK WLKP,GRODZI195013M6000:56:4510.57
#87 303199Marcinkowski RadosławNOWY TOMYŚL,197597M3000:56:4710.57
#88 301254Brudło BeataGRODZISK WIELKOPOLSK197712K3000:56:4210.58
#89 299323Wolnik EmiliaPOZNAŃ,KB MANIAC POZ198413K2000:56:1910.65
#90 297320Radajewska AnnaROSTARZEWO,198612K2000:56:1610.66
#91 298131Furman KrzysztofZBĄSZYŃ,TKKF ŁABĘDŹ196134M5000:56:1710.66
#92 300295Funka ŁukaszNOWY TOMYŚL ,NKB CHY198580M2000:56:2010.66
#93 296315Malinowski WojciechPOZNAŃ,197896M3000:56:0710.69
#94 29596Bartkowiak PatrykGRODZISK WIELKOPOLSK199379M2000:56:0610.70
#95 29293Talikadze RomanKOŚCIAN195832M5000:55:4810.75
#96 293223Pluskota AnetaLINIE,NIEZRZESZONA198411K2000:55:4910.75
#97 294125Tatara LeszekWOLSZTYN,NIEZRZESZON195533M5000:56:0010.75
#98 291130Sztermer PiotrZIELONA GÓRA,DRUŻYNA196948M4000:55:4710.76
#99 288283Wawrzyniak AdrianBIAŁA WIEŚ199078M2000:55:4210.77
#100 289314Szymańska EwelinaSWARZĘDZ ,KB LUVENA197711K3000:55:4410.77

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności