Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

Półmaraton Mikołajów 2011

Wyniki - 4 grudnia 2011, Toruń

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Mce
Nr
Rok
Kat
P1
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1489Kabat DamianBYDGOSZCZWSG BYDGOSZZCZ1988M1100:26:3701:07:0501:07:05-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !2503Kaliś KarolSUSZLKS ZANTYR SZTUM1990M1200:28:4801:13:4701:13:47-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3958Nartowski KamilBRODNICA1984M1300:28:4801:14:4101:14:41-3
#4 4758Leśniak KamilTORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANK1993M1400:29:5701:14:5401:14:54-4
#5 51519Wiligalski BartoszPIGŻAKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1989M1500:29:5701:16:1101:16:11-5
#6 647Bartkiewicz KrzysztofTORUŃMARATONYPOLSKIE.PL T1975M2100:29:0401:17:3501:17:35-6
#7 7585Kokocki PawełWIELKA NIESZAWKAWIELKA NIESZAWKA1990M1600:30:2301:17:3801:17:38-7
#8 81105Polanski TomaszBYDGOSZCZ1975M2200:31:3601:18:5101:18:52-8
#9 967Bętkowski PiotrTORUŃMARATONYPOLSKIE.PL TORUŃ1987M1700:30:2301:19:5101:19:51-9
#10 10278Folta JarosławMALBORKGRUPA MALBORK1967M3100:32:0701:20:0801:20:08-10
#11 111757Szymandera PawełTORUŃTS OPATRUNKI1973M2300:31:2701:20:2201:20:24-11
#12 12523Kaproń SebastianSUCHY LAS1974M2400:31:2601:20:3401:20:34-12
#13 131937Łukasiak MarcinGDAŃSKGKS GEDANIA 19221983M1800:32:0801:20:3401:20:42-13
#14 14396Hass RobertGDYNIA1970M3200:32:0701:20:4601:20:47-14
#15 15602Kopcewicz RobertGOLENIÓWKB HERMES GRYFINO1966M3300:31:1201:21:0801:21:08-15
#16 16343Góralski KrzysztofTORUŃTS OPATRUNKI TORUŃ1964M3400:31:5701:21:1401:21:16-16
#17 171911Adam KacperCZĘSTOCHOWAOLIMPIUS.PL1992M1900:32:4701:21:4101:21:41-17
#18 18572Klonowski MikołajPOZNAŃ1990M11000:33:1201:21:5601:21:57-18
#19 191727Dudkiewicz ArturŚWIEDZIEBNIAKB LECH RYPIN1982M11100:31:3501:22:1001:22:10-19
#20 201913Mielczarek AdamTORUŃ1980M2500:32:0701:22:0601:22:17-20
#21 211431Treder SebastianPOZNAŃSA PSP POZNAŃ1992M11200:33:1301:22:2401:22:25-21
#22 22808Łukaszewski ŁukaszTORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1993M11300:33:0801:22:4101:22:42-22
#23 23670Król DariuszWOŁOMINKB-REBUS1964M3500:32:1001:23:0101:23:07-23
#24 24429Jachymczyk NorbertJAWORZNOKB MCKIS JAWORZNO1978M2600:32:0901:23:0701:23:16-24
#25 251500Went JakubŁEBAZAŁOGANT KUTRA ŁEB311981M2600:33:1401:23:1401:23:16-24
#26 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !26261Dzięgiel AndżelikaŁYSOMICE K. TORUNIAKM I AZS UMK TORUŃ1989K1100:32:0801:23:4601:23:461-
#27 27214Długosz KamilMRĄGOWOKB MRĄGOWO1986M11400:33:1801:23:4501:23:47-26
#28 28640Kowalski ŁukaszPOZNAŃSA PSP POZNAŃ1992M11500:33:1201:23:4801:23:49-27
#29 29705Kuleszo KarolSUWAŁKI1983M11600:32:5401:22:3901:23:51-28
#30 301429Tomczak WaldemarGNIEWKOWOTOWARZYSTWO GIMNASTY1970M3600:30:5001:23:5201:23:53-29
#31 31995Ochociński MariuszWŁOCŁAWEK1973M2800:32:2201:23:5501:23:56-30
#32 321295Stachowiak MarcinPUSZCZYKOWOKB MANIAC POZNAŃ/AZS AWF P1991M11700:33:1301:23:5901:24:10-31
#33 33470Jaworski MarekTORUŃ1959M4100:32:4301:24:2001:24:25-32
#34 341396Śliwiński PawełWIELGIEKB LECH RYPIN1982M11800:33:1601:24:3901:24:42-33
#35 35421Iwicki ArturTORUŃMKL TORUŃ AGH1991M11900:33:1401:24:5101:24:52-34
#36 36232Drogorób MarcinTORUŃKM UMK TORUŃ1976M2900:33:1701:24:5801:25:02-35
#37 37332Goleniewski MateuszTORUŃSPORTA TEAM/UMK TORUŃ1992M12000:33:1401:25:1801:25:18-36
#38 38304Garbowski KrzysztofSZTUMKLUB MARATOŃSKI UMK1988M12100:33:4201:25:0601:25:20-37
#39 391609Zając RobertWAŁBRZYCHKB TP1975M21000:32:3501:25:1901:25:20-37
#40 40788Lukowski GregWARSZAWA1983M12200:33:3901:25:1201:25:30-39
#41 41959Nastała LcujanŚWIECIEWDA ŚWIECIE1972M21100:34:1401:25:3301:25:35-40
#42 42509Kamiński PiotrIŁAWAJEZIORAK IŁAWA1992M12300:35:2801:25:1201:25:40-41
#43 431666Piwoński ArkadiuszTORUŃKM TRUCHCIK ŁUBIANKA1973M21200:33:4101:25:3601:25:46-42
#44 44141Chacuś RyszardSŁUPSKKB TUPOT USTKA1973M21300:33:5201:25:4201:25:50-43
#45 4599Born AndrzejGDAŃSK1957M4200:33:0901:25:5701:26:00-44
#46 461006Oliński WojciechMALBORKGRUPA MALBORK1969M3700:34:4401:25:4501:26:03-45
#47 47329Goczyński WaldemarSIERPCTKKF KUBUŚ SIERPC1977M21400:34:1301:26:0401:26:05-46
#48 48775Lipiński SzymonOLSZTYNAZS UWM OLSZTYN1994M12400:33:1101:26:0301:26:07-47
#49 49175Czarnecki MarcinWARSZAWAART PROFI1976M21500:34:1501:26:1901:26:25-48
#50 501261Smarzek CezaryŁASKJASTRZĄB - 32.BLT ŁA1971M3800:34:1501:26:2801:26:37-49
#51 511773Przyjemski ArturPIGŻA1973M21600:33:2501:26:3201:26:38-50
#52 521185Rudnik TomaszBOGATYNIAEDI-TEAM1973M21700:33:1101:26:3901:26:45-51
#53 531904Fajger JanuszŻAGAŃ34BKPANC1970M3900:33:5201:26:4901:26:53-52
#54 541017Osior BartekWYDMINYBIEGAMBOLUBIĘWYDMINY1983M12500:35:0601:26:5101:26:56-53
#55 55477Jezierski TomaszTCZEWWWW.MEGATHERM.PL1975M21800:33:4801:26:5401:26:57-54
#56 56690Kubiszyn ŁukaszSOLNIKI WIELKIEBIKE TEAM OLEŚNICA1988M12600:32:4401:26:5501:26:58-55
#57 571077Pietrzak PiotrGDAŃSKAKADEMIABIEGANIA.PL1968M31000:33:1001:27:0101:27:02-56
#58 581139Raczyński PiotrPOKRZYDOWO1990M12700:34:1101:27:1501:27:23-57
#59 59144Chodorowicz KamilMORĄGPAGED SKLEJKA1989M12800:33:0601:27:3101:27:44-58
#60 601208Sarapuk KrzysztofGDYNIAGDYNIA1970M31100:32:0701:27:5601:27:57-59
#61 61302Gapski ZbigniewSTAROGARD GDAŃSKI1953M4300:33:1201:27:5401:28:00-60
#62 62456Jarosz MaciejGDAŃSK1982M12900:34:3201:28:0801:28:10-61
#63 63943Murawski KrzysztofGNIEWKOWOTOWARZYSTWO GIMNASTY1978M21900:34:4301:28:1201:28:13-62
#64 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !641552Wojciechowska ElżbietaPAKOŚĆT.G. SOKÓŁ1983K1200:34:1601:28:1401:28:172-
#65 65627Kotarski MariuszRUMIABIEGAMYRAZEM.PL1980M22000:35:1601:28:2501:28:39-63
#66 66816Maciejewski MateuszTORUŃKLUB MARATOŃSKI UMK1982M13000:35:5401:28:1601:28:43-64
#67 67338Gosk DominikWARSZAWA1992M13100:36:0501:28:1701:28:47-65
#68 681228Siepietowski PiotrWARSZAWAART PROFI1969M31200:35:4001:28:2301:28:49-66
#69 69614Kos GrzegorzGDYNIA1977M22100:35:3901:28:2101:28:53-67
#70 701542Witkowski PiotrKĘTRZYN1978M22200:35:2401:29:0901:29:12-68
#71 711549Włodarkiewicz DominikPOZNAŃVEGE RUNNERS1974M22300:35:2601:29:0901:29:14-69
#72 72344Góralski MarcinGDYNIA1980M22400:35:2701:29:1001:29:16-70
#73 731210Sarzała DariuszPUŁTUSKUWM1959M4400:35:1301:29:1101:29:19-71
#74 74862Masłowski WojciechTORUŃJW 16411981M22500:36:0401:29:2401:29:32-72
#75 751931Grono KrzysztofFIUKÓWKAV-MAX ADAMÓW1975M22600:35:4001:29:2401:29:36-73
#76 761784Wiśniewski SzymonLUBICZ GÓRNYAZS-UMK-ENERGA TORUŃ1981M22700:36:0401:29:2901:29:37-74
#77 77802Łuczak PawełBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOS1969M31300:34:5301:29:3501:29:39-75
#78 7844Barczewski MarekTORUŃSTRUZZO-BIKE.COM1989M13200:36:1901:28:5101:29:42-76
#79 791288Sosnowski KrzysztofBYDGOSZCZGIMNAZJUM NR 51979M22800:35:4001:29:3001:29:43-77
#80 801680Marciniak WitoldPOZNAŃ1971M31400:34:5401:29:4301:29:47-78
#81 811501Werner KrzysztofTORUŃBIEGANIE.PL1986M13300:35:1701:29:3801:29:51-79
#82 82749Leciak MichałTORUŃKM UMK TORUŃ1980M22900:34:4001:29:5001:29:59-80
#83 83791Lutowski WojciechBYDGOSZCZTKKF KOLEJARZ BYDGOS1985M13400:36:1501:29:1301:29:59-80
#84 8432Bałdyga StanisławSZCZYTNOAKB SZCZYTNO1959M4500:35:2701:30:1501:30:31-82
#85 851816Wieczorkowski KrzysztofPOZNAŃAZS UEP1992M13500:34:1801:30:4101:30:44-83
#86 861589Wróbel SebastianWROCŁAWMARATONY POLSKIE1980M23000:36:0301:30:4001:30:50-84
#87 87316Gilewski DariuszWĄGROWIEC1984M13600:36:4301:30:3001:31:04-85
#88 88155Cichecki JacekN. PROBOSZCZEWICETKKF.PLOCK1967M31500:36:1201:30:4701:31:11-86
#89 89965Nędza ŁukaszWĄBRZEŹNO1994M13700:37:2401:30:2601:31:16-87
#90 901877Szumski SławomirTORUŃTRUCHCIK ŁUBIANKA1974M23100:35:3601:31:0801:31:18-88
#91 91315Gilewski PrzemysławWĄGROWIEC1988M13800:36:4301:30:4701:31:21-89
#92 92703Kulesza AdamGUBINCSWL POZNAŃ1983M13900:35:3701:31:0301:31:25-90
#93 931790Sulewski KrzysztofJEZIORANY1985M14000:34:2401:31:2601:31:28-91
#94 94170Cydzik MirosławOLSZTYN1976M23200:35:5001:31:1701:31:30-92
#95 951930Herman RafalWARSZAWAPOWERSALES TRIATHLON1976M23300:35:4201:31:2901:31:41-93
#96 961467Wacławski ŁukaszWARSZAWAKM AKTYWNI SOCHACZEW1980M23400:34:5201:31:3801:31:45-94
#97 97264Eljasz RobertLODZ1968M31600:35:0701:31:4801:31:51-95
#98 981788Wójcik WiesławCHOCIWELSZWLA STARGARD SZCZ1959M4600:35:5301:31:4901:31:51-95
#99 99533Karpiński WiesławROTMANKA-GDAŃSK1962M31700:35:3101:31:4801:31:58-97
#100 1001504Wiącek MarcinWARSZAWABYLEDOBIEC ANIN1978M23500:37:2901:32:0101:32:01-98

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności