Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

GP Poznania 3.3

Wyniki - 7 stycznia 2012, Poznań

Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !590574Pańczak MariaPOZNAŃ,,KOALICJA POLSKA"1939K60200:41:3600:41:41122-
#2 41037Tarasiuk PawełPOZNAN31 BAZA LOTNICTWA TAKTYCZN1984M20400:16:2500:16:26-4
#3 258977Mielcarek BartoszPOZNAŃAGENCJA ALLIANZ GRAŻYNA DO1992M163100:23:1400:23:31-237
#4 292976Mielcarek PrzemysławwPOZNAŃAGENCJA ALLIANZ GRAŻYNA DO1966M402700:23:4700:24:03-269
#5 587984Bystroń JędrzejTARNOWO PODGÓRNEAGENCJA ALLIANZ GRAŻYNA SZ1968M405600:37:3300:37:50-468
#6 556524Kaleniewicz AndrzejPOZNAŃAKTR CYKLISTA POZNAŃ1973M3017200:31:0700:31:35-455
#7 378232Fabiś JakubPOZNAŃALLIED TELESIS1985M2010800:25:1200:25:39-338
#8 320851Dudzińska PaulinaPOZNAŃARKADY RASZKÓW1992K161100:24:2100:24:3727-
#9 45371Hekert PiotrGIEWARTÓWASZ POZNAŃ1992M16700:18:5900:19:01-45
#10 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !9341Staniewska AgnieszkaPOZNAŃAWF RUNNING TEAM1986K20200:20:1700:20:214-
#11 42806Sójka KamilCZŁUCHÓWAWF RUNNING TEAM1989M202600:18:3500:18:37-42
#12 279709Wiśniewski MarekPOZNAŃAZS AWF POZNAŃ MULTISPORT1957M501500:23:3900:23:50-255
#13 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !118835Lipiecka AgnieszkaSWARZĘDZAZS POZNAŃ1993K16100:20:4600:20:477-
#14 374573Świderska JoannaBORUSZYNAZS UE POZNAŃ1989K201100:25:2200:25:3439-
#15 2211069Kędziora MagdalenaPRZELEWICEAZS UP1992K16500:22:3100:22:5115-
#16 2281064Puchała MarcelinaBRALINAZS UP1991K16600:22:3800:22:5816-
#17 351066Graczyk AdrianCZARNKÓWAZS-AWF POZNAŃ1988M202100:18:1800:18:21-35
#18 488396Baraniak AdamMOSINABARON TEAM1979M3015600:27:4800:28:21-415
#19 33759Bartczak PawełKRUSZWICABARSZCZU TEAM KRUSZWICA1982M2010000:24:3500:24:58-309
#20 406249Ratajczak TomaszPOZNAŃBARTEK 20081982M2011400:25:5800:26:30-360
#21 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !10812Bartoszak MichałKIEKRZBARTOSZAK SAUCONY TEAM1970M40100:17:0700:17:08-10
#22 547Banach TomaszPOZNAŃBARTOSZAK SAUCONY TEAM1976M301200:19:1000:19:12-54
#23 321784Kaszuba PrzemysławSUCHY LASBARTOSZAK SAUCONY TEAM1977M3011500:24:2300:24:37-294
#24 273223Zięba MaciejPOZNAŃBBL1982M208800:23:2800:23:46-251
#25 561791Lipiecka AldonaSWARZĘDZBBL1967K401200:31:2300:31:49104-
#26 318782Dziubałka AgataPOZNAŃBBL1979K30700:24:1800:24:3526-
#27 358634Puławski BogumiłPOZNAŃBBL POZNAŃ1965M403600:25:0000:25:18-323
#28 165253Mierzejewski BartoszPOZNAŃBBL POZNAŃ1987M205700:21:3400:21:41-154
#29 25246Szczeszek ŁukaszPOZNAŃBBL POZNAŃ1980M308400:23:1100:23:25-232
#30 291100Weinstok RobertPOZNAŃBBL POZNAŃ1972M3010100:23:4500:24:02-268
#31 311312Podskok DominikKOMORNIKIBBL POZNAŃ1978M3011100:24:1000:24:25-286
#32 7026Szczeszek RobertPOZNAŃBBL POZNAŃ1989M203200:19:4200:19:46-70
#33 328797Sobańska SandraPOZNAŃBBL POZNAŃ1994K161200:24:2800:24:4528-
#34 20325Kukuła WojciechPOZNAŃBIEG OPOLSKI1987M206800:22:2500:22:35-188
#35 64136Wojtkowiak ŁukaszPOZNAŃBIEGACZAMATOR1975M301500:19:2800:19:31-64
#36 383536Trzeciak PrzemysławPOZNAŃBIEGADĘBIEC POZNAŃ1969M404000:24:5700:25:46-342
#37 24619Lange MarekPOZNAŃBIEGAM BO LUBIĘ1980M308200:23:1500:23:18-228
#38 241300Szpyrka MariuszPOZNAŃBIEGNĘ DLA JEZUSA1975M307900:22:5700:23:12-224
#39 410772Cybichowski MarekPOZNAŃBIEGNĘ DLA ŻONY1977M3013800:26:1700:26:38-363
#40 137868Nowak BartłomiejPRZEŹMIEROWOBIKE WORLD VITESSE1976M304000:21:0600:21:10-129
#41 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 211046Wojciechowski PawełBRYLANT KÓRNIK1971M30300:17:5200:17:53-21
#42 346995Rybacki GrzegorzPOZNAŃBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1979M3012200:24:4300:25:03-314
#43 3502Rogoziński HenrykBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1976M3012500:24:4900:25:08-319
#44 453966Gawęcka AnnaPOZNAŃBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1985K202200:27:0500:27:2361-
#45 44497Błaszczak KrystianNIEPRUSZEWOBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1983M202700:18:5500:18:56-44
#46 362425Czyż KrzysztofPOZNAŃCARDIO RUNNERS1978M3012700:25:0500:25:20-325
#47 184674Olszewski TomaszMOSINACHEMADEX1979M305400:22:0100:22:08-171
#48 490670Olszewski JacekMOSINACHEMADEX TEAM1981M2013200:27:4800:28:21-415
#49 12989Krzenciessa PiotrPOZNAŃCHIMEK1967M401100:20:5700:21:02-120
#50 191507Harmatowski MateuszCHODZIEŻCHODZIESKIE TOWARZYSTWO1985M206500:22:0500:22:19-176
#51 76827Kołodziejczyk BartoszCHODZIEŻCHODZIESKIE TOWARZYSTWO1993M161500:19:5300:19:56-75
#52 202968Janka AdamCHODZIEŻCHTR CHODZIEŻ1972M306300:22:2500:22:35-188
#53 457738Buka IreneuszPOZNAŃCSWLĄD POZNAŃ1961M404900:27:0900:27:26-396
#54 198167Połatyński MichałSŁUPCADECATHLON TEAM1988M206700:22:1600:22:32-184
#55 124158Smoczyk GrzegorzPOZNAŃDECATHLON TEAM POZNAŃ1988M204400:20:5600:20:58-117
#56 171718Dramowicz MikołajPOZNAŃDECATHLON TEAM POZNAŃ1985M205900:21:3400:21:48-159
#57 181159Smoczyk MaciejPOZNAŃDECATHLON TEAM POZNAŃ1990M206300:22:0100:22:04-168
#58 182499Ciesielski ŁukaszPOZNAŃDECATHLON TEAM POZNAŃ1989M206400:21:5200:22:07-169
#59 2051022Wojtunik ŁukaszŁUGIDECATHLON TEAM POZNAŃ1989M206800:22:3500:22:35-188
#60 2061092Andrzejewski PawełSKOKIDOMARATONU.PL1983M207100:22:1200:22:36-192
#61 402796Tomczyk AndrzejLUSOWODRUŻYNA EL CANUT1971M3013700:26:0100:26:25-357
#62 467233Klecha MaciejPOZNAŃDRUŻYNA PIERŚCIENIA1973M3015200:27:3000:27:41-403
#63 53679Matysiak MarekKOMORNIKIDRUŻYNA PIERŚCIENIA1973M3016900:29:4800:30:23-444
#64 100384Angielczyk DanielPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1984M203800:20:1600:20:29-95
#65 134205Kubiaczyk MaciejDRUŻYNA SZPIKU1986M204800:20:5600:21:07-126
#66 138124Kasprzak JacekZŁOTNIKIDRUŻYNA SZPIKU1966M401200:21:0800:21:12-130
#67 404648Fojud MajaGOWARZEWODRUŻYNA SZPIKU1979K301200:26:1600:26:2646-
#68 168572Bartkowiak GrzegorzPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1963M401500:21:4200:21:45-157
#69 433915Smurawa KrzysztofKROSNODRUŻYNA SZPIKU1979M3014300:26:4100:27:08-378
#70 187856Gorczyca JacekKOBYLNICADRUŻYNA SZPIKU1971M305500:22:0500:22:17-173
#71 194543Występski JanuszGNIEZNODRUŻYNA SZPIKU1972M305900:22:1300:22:25-179
#72 201632Fojud ArturGOWARZEWODRUŻYNA SZPIKU1972M306200:22:2400:22:34-187
#73 465362Geppert KarolPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1973M3015100:27:1700:27:40-401
#74 211743Urbańczyk KsaweryZIMINDRUŻYNA SZPIKU1959M501100:22:3600:22:38-195
#75 234614Pilas JakubSUCHY LASDRUŻYNA SZPIKU1986M207800:22:5900:23:02-217
#76 24218Monczyński BartłomiejPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1979M308000:23:0100:23:14-225
#77 256476Olejnik MiłkaPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1978K30600:23:2200:23:3021-
#78 271583Studziński JacekPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1979M309200:23:3400:23:44-247
#79 277605Cieślak RobertPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1969M402300:23:3300:23:50-255
#80 53890Pietyra MarzenaPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1977K303100:30:0100:30:2793-
#81 27108Urbańczyk GrzegorzPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1987M201600:18:0600:18:06-27
#82 539724Rembacz JoannaDĄBRÓWKADRUŻYNA SZPIKU1985K203000:29:5500:30:3194-
#83 547208Mis RomanPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1953M503600:30:4300:30:55-450
#84 549123Kasprzak BeataZŁOTNIKIDRUŻYNA SZPIKU1966K401000:31:0100:31:0498-
#85 63200Perz KamilPOZNANDRUZYNA SZPIKU1992M161300:19:2600:19:30-63
#86 130523Kurkowiak GrzegorzPOZNAŃDRUŻYNA WOPR PATROL POZNAŃ1980M303700:21:0200:21:05-123
#87 429465Wabnic DanielDRUŻYNA WOPR PATROL POZNAŃ1982M2012000:26:3700:26:58-376
#88 224204Kołowski MaciejPOZNAŃEKO-AGMA1984M207600:22:4100:22:55-208
#89 199374Bruss KrzysztofZALASEWOEURO-STYL TEAM1971M306000:22:2500:22:33-185
#90 80426Sójka WojtekPOZNAŃEVOLUTION RALLY TEAM1980M301900:20:0000:20:04-78
#91 272291Wozniak WojciechSWARZEDZFAR CRY RUNNERS1968M402200:23:3800:23:45-250
#92 5161079Warpachowicz UrszulaPOZNAŃFLEXLINK1978K302600:29:0500:29:3082-
#93 59471Biskup ŁukaszZANIEMYŚLFLEXLINK RUNING TEAM1977M301300:19:2000:19:23-59
#94 109716Furmański MichałPOZNAŃFlexLink Running Team1979M303100:20:3300:20:37-104
#95 44094Smurawa AleksandraMOSINAFLEXLINK RUNNING TEAM1981K201900:26:4700:27:1257-
#96 497481Kaszyński BartoszPOZNAŃFLeXlink Running Team1977M3016000:28:1100:28:31-421
#97 156376Włodarczak ŁukaszPOZNAŃFUNTEAM1980M304600:21:2100:21:28-145
#98 426137Majchrowicz KatarzynaPOZNAŃFUNTEAM1984K201500:26:3400:26:5252-
#99 190103Bocheński MaciejPOZNAŃFUNTEAM1980M305700:22:0200:22:19-176
#100 480104Badaszewska AnnaPOZNAŃFUNTEAM1985K202600:27:5100:28:0970-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport http://www.cityzenklub.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności