Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

GP Poznania 3.5

Wyniki - 18 lutego 2012, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 302199Janowicz HonorataOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1995K16800:27:5700:28:1634-
#2 303109Wiśniewski SzymonPOZNAŃNIEZRZESZONY1981M209500:27:5900:28:18-269
#3 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !304959Wachowska AlinaPOZNAŃNIEZRZESZONY1958K50200:28:0600:28:2335-
#4 305493Kowalski MarekPOZNAŃNIEZRZESZONY1975M309900:28:0500:28:28-270
#5 30623Zdanowska JoannaPOZNANMIKRAN.PL1975K301400:28:2000:28:3236-
#6 307180Kaźmierczak PiotrSIEDLECZEK1962M402800:28:0700:28:33-271
#7 308487Kalamat MałgorzataPOZNAŃGoPro Dakine1971K301500:28:1900:28:3437-
#8 30973Brzeziński KrzysztofKROSNODRUŻYNA SZPIKU1971M3010000:28:2000:28:36-272
#9 310947Ludzkowski DawidMUROWANA GOŚLINANIEZRZESZONY1993M161900:28:1400:28:37-273
#10 311436Rossa MieczysławLUBOŃKB LUVENA1953M502300:28:2300:28:38-274
#11 312945Liberska JoannaPOZNAŃNIEZRZESZONY1975K301600:28:2500:28:4038-
#12 313388Kaczmarek MichałPOZNAŃPOZRUNIACY1982M209600:28:2500:28:43-275
#13 314207Glumiok PawełOBORNIKIGIMNAZJUM NR 31996M162000:28:3700:28:45-276
#14 315760Hoffmann PrzemysławZŁOTKOWONIEZRZESZONY1976M3010100:28:3100:28:45-276
#15 316695Klejniak ŁukaszPOZNAŃNIEZRZESZONY1981M209700:28:3500:28:48-278
#16 317958Markowski TomaszPOZNAŃNIEZRZESZONY1960M502400:28:3100:28:48-278
#17 3181128Kosiak AngelikaPOZNAŃNIEZRZESZONY1987K201100:28:4000:28:5139-
#18 319247Knobloch JakubPOZNAŃNIEZRZESZONY1977M3010200:28:3300:28:53-280
#19 320894Rabiej MaciejKOMORNIKINIEZRZESZONY1981M209800:28:4700:28:55-281
#20 321590Nowak PiotrPOZNAŃNIEZRZESZONY1971M3010300:28:3600:28:56-282
#21 322492Gryka ŁukaszPOZNAŃPOKER TEAM POLAND1979M3010400:28:4100:29:00-283
#22 323722Gadomski PiotrCZERWONAKFUNDACJA PODAJ DALEJ1970M402900:28:4200:29:01-284
#23 324998Meller RomanPOZNAŃDWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY1950M601000:28:4700:29:02-285
#24 325314Kobyliński PiotrKOBYLNICANIEZRZESZONY1952M502500:29:0200:29:07-286
#25 326281Nater MagdalenaLUBOŃNIEZRZESZONY1973K301700:29:0200:29:0740-
#26 327981Kozłowski RadosławPOZNAŃNIEZRZESZONY1975M3010500:29:0600:29:14-287
#27 328263Andrzejewski MichałDĄBRÓWKA LEŚNAOSP DĄBRÓWKA LEŚNA1987M209900:28:4100:29:16-288
#28 329779Urbańska MariaPOZNAŃNIEZRZESZONY1975K301800:29:0900:29:1841-
#29 330594Szymański WojciechPOZNAŃNIEZRZESZONY1971M3010600:29:0500:29:21-289
#30 331867Nowak KatarzynaPOZNAŃNIEZRZESZONY1983K201200:29:1800:29:2242-
#31 332932Uniejewski PrzemysławPOZNAŃPARAGRAF1985M2010000:29:1700:29:23-290
#32 333432Żabko JarosławPOZNAŃZABKOTEAM1966M403000:29:0700:29:25-291
#33 334623Tchórzewska PaulinaPOZNAŃGO PRO DAKINE1980K301900:29:1600:29:3143-
#34 335732Wawrzyniak ZofiaPOZNAŃNIEZRZESZONY1986K201300:29:1100:29:3344-
#35 3361112Jachinowski MarcinPOZNAŃNIEZRZESZONY1971M3010700:29:1800:29:35-292
#36 337569Kościński TomaszPOZNAŃNIEZRZESZONY1952M502600:29:2600:29:44-293
#37 338656Olszańska AnnaŚRODA WIELKOPOLSKATARIS PUSZCZYKOWO1993K16900:29:2400:29:4845-
#38 339941Zawisza WojciechPOZNAŃPOZRUNIACY POZRUNIACY PO1980M3010800:29:3300:29:48-294
#39 340148Funka AndrzejNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1960M502700:29:2000:29:49-295
#40 341765Cichowlas WeronikaOPALENICAOPALENICKI KLUB BIEGACZA1987K201400:29:3100:29:5046-
#41 342783Prył MichałPOZNAŃBBL1979M3010900:29:2800:29:51-296
#42 343969Jagielski BartłomiejCEKÓWPAINTBALL W MIEŚCIE1986M2010100:29:2900:29:54-297
#43 344343Rochowska MagdalenaPOZNAŃKS HADES1987K201500:29:2600:29:5447-
#44 345505Sobisiak WaldemarLUBOŃNIEZRZESZONY1972M3011000:29:4300:30:01-298
#45 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 34683Niemir DorotaPOZNAŃNIEZRZESZONY1965K40300:29:5700:30:0348-
#46 347246Janik MirosławPOZNAŃNIEZRZESZONY1971M3011100:29:4700:30:14-299
#47 348244Jaskólski KrystianPOZNAŃNIEZRZESZONY1975M3011100:29:4700:30:14-299
#48 349671Pluskota AnetaNIEZRZESZONY1984K201600:30:1700:30:2849-
#49 350461Brodziak TomaszPUSZCZYKOWONIEZRZESZONY1964M403100:30:1200:30:38-301
#50 351215Szymczak JaroslawNIEZRZESZONY1968M403200:30:2500:30:41-302
#51 352560Małecki MaciejPOZNAŃFUNTEAM1980M3011300:30:2100:30:42-303
#52 353901Radke JoannaPOZNAŃNIEZRZESZONY1983K201700:30:1600:30:4250-
#53 35472Sawicka ZofiaKROSNODRUŻYNA SZPIKU1973K302000:30:2800:30:4451-
#54 355406Nawrocki HenrykPOZNAŃNIEZRZESZONY1953M502800:30:2300:30:46-304
#55 356552Gniedziński HubertDĄBRÓWKA LEŚNAOSP DĄBRÓWKA LEŚNA1992M162100:30:1200:30:48-305
#56 3571085Hoffmann Katarzyna0NIEZRZESZONY1995K161000:30:5000:30:5052-
#57 358584Janicka KarolinaLUBASZLO CZARNKÓW1994K161000:30:4500:30:5052-
#58 359871Ochocka KingaKIEKRZŚLIMAK TEAM1977K302100:30:3500:30:5052-
#59 360137Majchrowicz KatarzynaPOZNAŃFUNTEAM1984K201800:30:3300:30:5455-
#60 361561Grabowski PiotrSZCZECINEKNIEZRZESZONY1982M2010200:30:3300:31:02-306
#61 36229Nyckowska KarolinaPOZNAŃNIEZRZESZONY1973K302200:30:4400:31:0556-
#62 36357Wandel AgnieszkaPOZNAŃNIEZRZESZONY1974K302300:30:5000:31:1057-
#63 364971Sieroński AlbertPOZNAŃPAINTBALL W MIEŚCIE1986M2010300:30:4700:31:12-307
#64 365825Sadowska IwonaOPALENICANIEZRZESZONY1973K302400:30:5200:31:1658-
#65 366355Przybylak StanisławPOZNANMSICS POZNAN1946M601100:31:0200:31:19-308
#66 367995Rybacki GrzegorzPOZNAŃBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1979M3011400:31:2000:31:20-309
#67 368966Gawęcka AnnaPOZNAŃBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1985K201900:30:5400:31:2159-
#68 369855Szarek KamilTARNOWO PODGÓRNENIEZRZESZONY1981M2010400:30:5500:31:22-310
#69 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !370285Nater UrszulaLUBOŃNIEZRZESZONY1950K60100:31:3600:31:4260-
#70 371383Jałkiewicz GrzegorzMUROWANA GOŚLINANIEZRZESZONY1968M403300:31:3700:31:46-311
#71 372144Świerzowska MagdalenaPOZNAŃPIĘKNA TEAM1978K302500:31:4500:31:5761-
#72 373125Taborowska MalwinaPOZNAŃNIEZRZESZONY1984K202000:31:4000:32:0962-
#73 374208Mis RomanPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1953M502900:31:5800:32:10-312
#74 375123Kasprzak BeataZŁOTNIKIDRUŻYNA SZPIKU1966K40400:32:1900:32:2463-
#75 376124Kasprzak JacekZŁOTNIKIDRUŻYNA SZPIKU1966M403400:32:1900:32:24-313
#76 377841Gośliński JarosławPOZNAŃniezrzeszony1986M2010500:32:0800:32:30-314
#77 378297Białasik MonikaSUCHY LASNIEZRZESZONA1987K202100:32:0900:32:3164-
#78 37990Pietyra MarzenaPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1977K302600:32:1600:32:3365-
#79 38092Więckowska PaulinaPOZNAŃNIEZRZESZONY1978K302700:32:0800:32:3466-
#80 38179Matysiak MarekKOMORNIKIDRUŻYNA PIERŚCIENIA1973M3011500:32:0500:32:35-315
#81 382422Chyliński DawidLUBOŃNIEZRZESZONY1982M2010600:32:2900:32:45-316
#82 383782Dziubałka AgataPOZNAŃBBL1979K302800:32:4300:32:5167-
#83 384101Wróblewski PawełPOZNAŃNIEZRZESZONY1976M3011600:32:3100:32:52-317
#84 385439Jastrzębski WojciechPOZNAŃNIEZRZESZONY1972M3011700:32:3100:32:56-318
#85 386628Masadyńska AgnieszkaPOZNAŃNIEZRZESZONY1976K302900:32:3000:32:5668-
#86 387951Zięba MarekPOZNAŃBBL1982M2010700:32:2700:32:57-319
#87 38819Lange MarekPOZNAŃBBL1980M3011800:32:2700:32:58-320
#88 389330Huzar HenrykPNIEWYNIEZRZESZONY1951M503000:32:5200:33:08-321
#89 390104Badaszewska AnnaPOZNAŃFUNTEAM1985K202200:32:5300:33:1469-
#90 391791Lipiecka AldonaSWARZĘDZBBL1967K40500:33:1200:33:1770-
#91 392455Chmarzyński FilipPOZNAŃHADES1980M3011900:33:0200:33:30-322
#92 393860Białczyk MarlenaSZAMOTUŁYNIEZRZESZONY1987K202300:33:2100:33:4871-
#93 3942Rogoziński HenrykBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1976M3012000:33:2100:33:48-323
#94 39532Persona-Śliwińska AleksandraGRUSZCZYNPRO FEMINA1971K303000:33:2800:33:5372-
#95 396625Janka AleksandraCHODZIEŻNIEZRZESZONY1972K303100:33:3500:33:5973-
#96 397550Łuczak BeataPOZNAŃNIEZRZESZONY1963K40600:34:3200:34:3874-
#97 39878Brychcy JarosławPOZNAŃNIEZRZESZONY1952M503100:34:0900:34:40-324
#98 39953Stawiarz JanuaryPOZNAŃMSICS-POZNAŃ1953M503100:34:1100:34:40-324
#99 400490Kowalska AleksandraPOZNAŃNIEZRZESZONY1976K303200:34:2700:34:5275-
#100 401496Skrzypek KatarzynaDĄBRÓWKANIEZRZESZONY1980K303300:35:3100:35:4976-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności