Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

GP Poznania 3.5

Wyniki - 18 lutego 2012, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
K
M
-
-
#1 307180Kaźmierczak PiotrSIEDLECZEK1962M402800:28:0700:28:33-271
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !411574Pańczak MariaPOZNAŃ"KOALICJA POLSKA"1939K60200:47:4200:47:4685-
#3 263232Fabiś JakubPOZNAŃALLIED TELESIS RUNNING TEA1985M209000:26:4700:27:07-241
#4 267851Dudzińska PaulinaPOZNAŃARKADY RASZKÓW1992K16700:27:0100:27:1523-
#5 36371Hekert PiotrGIEWARTÓWASZ POZNAŃ1992M16500:20:1800:20:22-36
#6 32806Sójka KamilCZŁUCHÓWAWF RUNNING TEAM1989M201800:20:0900:20:10-32
#7 5172Sznura SzymonSULĘCINEKAZS POZNAŃ1990M20500:17:2300:17:23-5
#8 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !1361064Puchała MarcelinaBRALINAZS UP1991K16100:23:3200:23:453-
#9 25486Graczyk AdrianCZARNKÓWAZS-AWF POZNAŃ1988M201400:19:5300:19:56-25
#10 250396Baraniak AdamMOSINABARON TEAM1979M308300:26:1900:26:32-231
#11 417Banach TomaszPOZNAŃBARTOSZAK SAUCONY TEAM1976M301000:20:3100:20:33-41
#12 11937Karolczak PiotrPOZNAŃBARTOSZAK TEAM SAUCONY1982M20800:18:4000:18:41-11
#13 342783Prył MichałPOZNAŃBBL1979M3010900:29:2800:29:51-296
#14 383782Dziubałka AgataPOZNAŃBBL1979K302800:32:4300:32:5167-
#15 387951Zięba MarekPOZNAŃBBL1982M2010700:32:2700:32:57-319
#16 38819Lange MarekPOZNAŃBBL1980M3011800:32:2700:32:58-320
#17 135253Mierzejewski BartoszPOZNAŃBBL1987M205900:23:3700:23:45-132
#18 391791Lipiecka AldonaSWARZĘDZBBL1967K40500:33:1200:33:1770-
#19 14346Szczeszek ŁukaszPOZNAŃBBL1980M304200:23:4600:23:57-140
#20 183223Zięba MaciejPOZNAŃBBL1982M207600:24:5500:24:55-175
#21 239797Sobańska SandraPOZNAŃBBL1994K16600:26:0800:26:1617-
#22 27353Gezela MariuszPOZNAŃBBL1980M30600:19:5600:19:58-27
#23 3426Szczeszek RobertPOZNAŃBBL1989M201900:20:1200:20:15-34
#24 481111Książkiewicz JacekSWARZĘDZBBL1974M301400:20:5000:20:52-48
#25 13825Kukuła WojciechPOZNAŃBIEG OPOLSKI1987M206000:23:4700:23:47-135
#26 157300Szpyrka MariuszPOZNAŃBIEGNĘ DLA JEZUSA1975M304600:23:5900:24:14-152
#27 241772Cybichowski MarekPOZNAŃBIEGNĘ DLA ŻONY1977M307900:26:0800:26:18-223
#28 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1069Krawczyk MarcinBEDNARYBLUMENTEAM1991M16200:18:3300:18:36-10
#29 90364Szymański MarianBUK K/ POZNANIABUKOWSKI KLUB BIEGACZA1965M40700:22:2000:22:25-89
#30 367995Rybacki GrzegorzPOZNAŃBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1979M3011400:31:2000:31:20-309
#31 368966Gawęcka AnnaPOZNAŃBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1985K201900:30:5400:31:2159-
#32 3942Rogoziński HenrykBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1976M3012000:33:2100:33:48-323
#33 18497Błaszczak KrystianNIEPRUSZEWOBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1983M201000:19:3000:19:33-18
#34 69547Giełda TomaszBUKBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1975M302300:21:3100:21:36-68
#35 252725Sadek RafałPOZNAŃBŁYSKAWICA TEAM WIELKOPOLS1976M308500:26:2600:26:42-233
#36 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !153506Łaźniak AgataPOZNAŃCARDIO RUNNERS1986K20100:24:0200:24:124-
#37 120674Olszewski TomaszMOSINACHEMADEX1979M303500:23:1500:23:25-118
#38 295670Olszewski JacekMOSINACHEMADEX TEAM1981M209400:27:5200:28:05-263
#39 16989Krzenciessa PiotrPOZNAŃCHIMEK1967M401800:24:2600:24:34-164
#40 100507Harmatowski MateuszCHODZIEŻCHODZIESKIE TOWARZYSTWO R1985M204600:22:4200:22:46-99
#41 123968Janka AdamCHODZIEŻCHTR CHODZIEŻ1972M303600:23:2300:23:28-121
#42 301738Buka IreneuszPOZNAŃCSWLĄD POZNAŃ1961M402700:28:0300:28:16-268
#43 156167Połatyński MichałSŁUPCADECATHLON TEAM1988M206700:24:0200:24:14-152
#44 88158Smoczyk GrzegorzPOZNAŃDECATHLON TEAM POZNAŃ1988M204000:22:2000:22:22-87
#45 1261022Wojtunik ŁukaszŁUGIDECATHLON TEAM POZNAŃ1989M205600:23:2000:23:31-124
#46 35168Kubik MichałMIĘDZYRZECZDECATHLON TEAM POZNAŃ1991M16400:20:1800:20:20-35
#47 39757Witczak PawełMIĘDZYRZECZDECATHLON TEAM POZNAŃ1987M202000:20:2500:20:28-39
#48 1651001Górski BartoszKALISZDECATHLON TEAM SUZDZIM1989M207000:24:1100:24:23-160
#49 1441092Andrzejewski PawełSKOKIDOMARATONU.PL1983M206300:23:2400:23:58-141
#50 97789Bystry JarosławCZĘSTOCHOWADRUŻYNA PATROL POZNAŃ1977M303000:22:2900:22:39-96
#51 38179Matysiak MarekKOMORNIKIDRUŻYNA PIERŚCIENIA1973M3011500:32:0500:32:35-315
#52 78205Kubiaczyk MaciejDRUŻYNA SZPIKU1986M203400:22:0400:22:04-77
#53 35472Sawicka ZofiaKROSNODRUŻYNA SZPIKU1973K302000:30:2800:30:4451-
#54 113605Cieślak RobertPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1969M401000:22:5600:23:10-112
#55 374208Mis RomanPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1953M502900:31:5800:32:10-312
#56 375123Kasprzak BeataZŁOTNIKIDRUŻYNA SZPIKU1966K40400:32:1900:32:2463-
#57 376124Kasprzak JacekZŁOTNIKIDRUŻYNA SZPIKU1966M403400:32:1900:32:24-313
#58 122107Leśniowski AndrzejZŁOCIENIECDRUŻYNA SZPIKU1981M205400:23:1500:23:26-119
#59 37990Pietyra MarzenaPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1977K302600:32:1600:32:3365-
#60 147543Występski JanuszGNIEZNODRUŻYNA SZPIKU1972M304300:23:5200:24:03-144
#61 155743Urbańczyk KsaweryKREROWODRUŻYNA SZPIKU1959M50900:24:0600:24:13-150
#62 158614Pilas JakubSUCHY LASDRUŻYNA SZPIKU1986M206800:24:0800:24:15-154
#63 173872Kostecki MarcinPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1982M207500:24:3600:24:44-167
#64 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 199476Olejnik MiłkaPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1978K30300:25:0100:25:1011-
#65 251675Fojt BartłomiejPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1976M308400:26:2700:26:38-232
#66 282648Fojud MajaGOWARZEWODRUŻYNA SZPIKU1979K301000:27:3800:27:5128-
#67 52200Perz KamilPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1992M16800:20:5800:20:58-51
#68 53384Angielczyk DanielPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1984M202500:20:5500:20:59-53
#69 30973Brzeziński KrzysztofKROSNODRUŻYNA SZPIKU1971M3010000:28:2000:28:36-272
#70 609Mantas TomaszPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1973M301800:21:1500:21:22-60
#71 139423Hęś TomaszTRZEMESZNODRUŻYNA SZPIKU TRZEMESZNO1972M304100:23:4300:23:48-136
#72 235535Meller ŁukaszLUBOŃDWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY1978M307800:25:5500:26:10-221
#73 324998Meller RomanPOZNAŃDWUOSOBOWY KLUB SPORTOWY1950M601000:28:4700:29:02-285
#74 140204Kołowski MaciejPOZNAŃEKO-AGMA1984M206100:23:4900:23:49-137
#75 154374Bruss KrzysztofZALASEWOEURO-STYL TEAM1971M304500:24:0700:24:13-150
#76 43426Sójka WojtekPOZNAŃEVOLUTION RALLY TEAM1980M301100:20:3200:20:35-42
#77 207291Wozniak WojciechSWARZEDZFAR CRY RUNNERS1968M402100:25:0900:25:21-196
#78 244999Migas MonikaPOZNAŃFIT POINT1977K30600:26:1400:26:2019-
#79 323722Gadomski PiotrCZERWONAKFUNDACJA PODAJ DALEJ1970M402900:28:4200:29:01-284
#80 352560Małecki MaciejPOZNAŃFUNTEAM1980M3011300:30:2100:30:42-303
#81 360137Majchrowicz KatarzynaPOZNAŃFUNTEAM1984K201800:30:3300:30:5455-
#82 390104Badaszewska AnnaPOZNAŃFUNTEAM1985K202200:32:5300:33:1469-
#83 174376Włodarczak ŁukaszPOZNAŃFUNTEAM1980M305100:24:2400:24:45-168
#84 185103Bocheński MaciejPOZNAŃFUNTEAM1980M305800:24:3900:24:57-178
#85 211378Włodarczak MarekPOZNAŃFUNTEAM1987M208300:25:0900:25:31-199
#86 98587Kłosowicz MaciejPOZNAŃFurious Goats1981M204400:22:4000:22:45-97
#87 1271067Kuc JarosławOBORNIKIG3 OBORNIKI1970M401400:23:2700:23:34-125
#88 246983Mantyk MikołajOBORNIKIG3 OBORNIKI1997M161700:26:1700:26:25-226
#89 314207Glumiok PawełOBORNIKIGIMNAZJUM NR 31996M162000:28:3700:28:45-276
#90 117132Ludzkowski AndrzejMUROWANA GOŚLINAGMINA SKOKI1969M401200:23:1400:23:20-115
#91 334623Tchórzewska PaulinaPOZNAŃGO PRO DAKINE1980K301900:29:1600:29:3143-
#92 308487Kalamat MałgorzataPOZNAŃGoPro Dakine1971K301500:28:1900:28:3437-
#93 2287Kowalczyk AndrzejŁEKNOGRAND PRIX POZNANIA TEAM1987M201200:19:5000:19:52-22
#94 82197Holka GrzegorzPOZNAŃGREEN POINT FITNESS1986M203700:21:5300:22:14-81
#95 941014Krótki PawełPOZNAŃGREEN POINT FITNESS1983M204200:22:3000:22:36-93
#96 214581Kozłowski DawidPOZNAŃGREEN POINT FITNESS1977M306900:25:2500:25:38-203
#97 42980Grabski RafałCICHA GÓRAGRODZISKI KLUB BIEGACZA1992M16700:20:3200:20:35-42
#98 392455Chmarzyński FilipPOZNAŃHADES1980M3011900:33:0200:33:30-322
#99 189296Bartkowiak BartoszPOZNAŃHADES1975M306100:24:4100:25:02-181
#100 234774Meller BłażejPOBIEDZISKAHADES1984M208800:25:4800:26:09-220

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności