Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

VIII Maniacka Dziesiątka

Wyniki - 17 marca 2012, Poznań

Grupa zawodów :

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
5
Km
K
M
-
-
-
#1 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !12191Okseniuk SergejLUCKSK KOVEL - LKB RUDNIK1980M30100:14:4300:29:5600:29:56-1
#2 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !22190Rusyuk YuriyLUCKSK KOVEL - LKB RUDNIK1987M20100:14:4400:30:1700:30:17-2
#3 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 32187Iukhymchuk MykolaLUTSKAHILLES LESZNO1985M20200:14:4400:30:2300:30:24-3
#4 41Muślewski MaciejKSIĄŻ WLKP.MLUKS MOKASYN PŁOTY1987M20300:15:0800:30:4300:30:43-4
#5 52182Kierzek AdamPOZNAŃMLUKS Mokasyn Płoty1989M20400:15:1300:30:4800:30:48-5
#6 62146Olejarz ArturZIELONA GÓRA12DZ SZCZECIN1988M20500:14:4400:31:4700:31:47-6
#7 72144Nowicki AdamGOSTYŃ12DZ SZCZECIN1990M20600:15:3500:31:5200:31:52-7
#8 82141Fehlau MarcinPOZNAŃŚWIAT BIEGACZA POZNAŃ1978M30200:15:3600:32:0000:32:01-8
#9 92Wąsicki SebastianLĘBORKLKB IM. BRACI PETK LĘBORK1988M20700:15:5000:32:0900:32:09-9
#10 102177Borychowski MariuszUSTKA12DZ SZCZECIN1972M40100:15:5100:32:1400:32:14-10
#11 1118Brawata AdamWROCŁAWWrocław1990M20800:16:0800:32:3500:32:36-11
#12 122194Kozłowski KlaudiuszGNIEZNOAltom Gniezno1971M40200:15:5100:32:4000:32:40-12
#13 132181Sajek MarcinGRYFICEMLUKS Mokasyn Płoty1985M20900:15:5600:33:1300:33:13-13
#14 1429Jagła DawidJAROCINGRAND PRIX Poznania TEAM1990M201000:16:1600:33:1400:33:16-14
#15 153Ślęzak PiotrOBORNIKI ŚLĄSKIEwbiegu24.pl1989M201100:16:1800:33:2900:33:29-15
#16 1620Bętkowski PiotrTORUŃGRAND PRIX Poznania TEAM1987M201200:16:4500:33:3500:33:35-16
#17 1726Lechniak HubertPOZNAŃMLUKS MOKASYN PŁOTY1986M201300:16:4500:33:4600:33:47-17
#18 182140Wendland MichałWĘGLINIECMKS AURUM KOBUD ZŁOTORYJA1989M201400:16:2900:33:5400:33:55-18
#19 192160Dworak DawidLĘBORK12DZ SZCZECIN1988M201500:16:1300:34:0900:34:09-19
#20 2035Górny KrzysztofKALISZFinisz Kalisz1978M30300:16:4500:34:1100:34:12-20
#21 212148Gółębiewski PawełRATOWICEFAMILYFIT KAMIENIEC WROCŁA1990M201600:16:4600:34:1500:34:15-21
#22 2252Marchel PawełSOLEC KUJAWSKITKKF Kolejarz Bydgoszcz1989M201600:16:4600:34:1400:34:15-21
#23 2385Kęsy MarcinPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1985M201800:17:0500:34:1800:34:18-23
#24 2427Nowosielski KrzysztofDĄBIEKB Dąbie nad Nerem1976M30400:17:0700:34:2600:34:28-24
#25 2519Książkiewicz PiotrWĄGROWIECGRAND PRIX Poznania TEAM1987M201900:17:0600:34:3800:34:38-25
#26 2631Pieczurowski SławomirWROCŁAW1960M50100:17:1000:34:3600:34:38-25
#27 275Przymusinski FilipPOZNAŃGRAND PRIX Poznania TEAM1983M202000:16:4500:34:4600:34:47-27
#28 2830Chudzicki AdamLUBOŃGRAND PRIX Poznania TEAM1987M202100:16:5400:34:5100:34:52-28
#29 2922Kiełczewski GrzegorzWROCŁAWbiegajznami.pl1960M50200:17:1000:34:5300:34:54-29
#30 3033Bondaruk PawełPOZNAŃPoznań Multisport Team1989M202200:17:0600:34:5400:34:55-30
#31 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !312136Trilinskaya NapezdaAHILLES LESZNO1979K30100:17:2100:34:5800:34:591-
#32 3264Humerski PiotrGOŹDZICHOWOGrodziski Klub Biegacza1989M202300:16:5800:35:0500:35:06-31
#33 3334Kołodziejczyk RomanCHODZIEŻKS Noteć Chodzież1967M40300:17:2100:35:0700:35:09-32
#34 3424Werner PiotrMALANÓWMaraton Turek1992M202400:16:5500:35:1100:35:12-33
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !352137Berasniava AlenaMINSKAHILLES LESZNO1985K20100:17:2000:35:1300:35:142-
#36 361841Płochocki RyszardNOWE SKALMIERZYCESupermaraton Kalisz1961M50300:17:0900:35:1300:35:14-34
#37 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 3715Nowakowska DominikaPOZNAŃLKB IM. BRACI PETK LĘBORK1985K20200:17:2100:35:2400:35:243-
#38 3853Łukaszewski ŁukaszTORUŃKM Truchcik Łubianka1993M16100:17:2000:35:2500:35:27-35
#39 3948Zalewski TomaszZŁOCIENIEC2 BZ Złocieniec1986M202500:17:1800:35:3400:35:35-36
#40 4044Fluks SzymonPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1983M202600:17:2700:35:3500:35:36-37
#41 41118Skrzypczak ArturOTYŃWKS ORŁY WAWRZUSIA NOWA SÓ1989M202700:17:2000:35:3600:35:37-38
#42 4232Marciniak TomaszKACZORYKS Noteć Chodzież1980M30500:17:4600:35:3900:35:41-39
#43 436Taczka PiotrOSTRÓW WIELKOPOLSKRunKing1970M40400:17:0700:35:4500:35:45-40
#44 4451Wierzbicki SebastianŚWIEBODZINRun Expert Team1987M202800:17:2700:35:4500:35:46-41
#45 4514Górna KarolinaKALISZAKL URSYNÓW WARSZAWA1979K30200:17:2700:35:4600:35:474-
#46 46364Kaźmierczak MariuszPOZNAŃa....b1972M40500:17:4400:35:4600:35:49-42
#47 4745Nowacki WitoldPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1973M30600:17:2000:35:5500:35:56-43
#48 4876Zych DariuszPIŁA4 RUN TEAM PIŁA1970M40600:17:3600:35:5400:35:56-43
#49 49237Florczak KrzysztofOSTRÓW WLKP.KS MARATON Ostrów Wlkp.1972M40700:17:3000:35:5800:35:59-45
#50 5055Cichorek DariuszKALISZKKB Finisz Kalisz1972M40800:17:2700:36:0300:36:04-46
#51 512138Musielak PatrykLESZNOAHILLES LESZNO1983M202900:17:4600:36:0500:36:07-47
#52 5238Tyburek RafałOLAWAKB DomBud Oława1978M30700:17:2700:36:1000:36:12-48
#53 5343Borowczyk SebastianPOZNAŃ1988M203000:18:1000:36:0700:36:13-49
#54 54110Sobkowski KrzysztofMIĘDZYCHÓDKB Międzychód1985M203000:17:3600:36:1200:36:13-49
#55 5516Stelmach DominikaWARSZAWAEntre.pl Team1982K30300:17:2100:36:1700:36:185-
#56 5646Świętek AndrzejLESZNOMaraton Leszno1959M50400:17:3900:36:1700:36:19-51
#57 5765Kaproń SebastianSUCHY LAS1974M30800:17:4000:36:2100:36:22-52
#58 582147Troka PawełCHOJNICE1986M203200:18:0400:36:2100:36:29-53
#59 5959Andrzejewski JacekKONINKB Aktywni Konin1971M40900:17:4200:36:2600:36:30-54
#60 6036Siupa RafałGOLINA1991M203300:17:3000:36:3800:36:39-55
#61 611413Dyczko PiotrPOZNAŃDecathlon1984M203400:18:0500:36:3900:36:42-56
#62 622143Witkowski KarolBYDGOSZCZKLUB WYSOKOGÓRSKI W TORUNI1975M30900:18:0700:36:4500:36:49-57
#63 6341Matuszewski MaciejŚRODA WLKP.KB. Środa Wlkp.1977M301000:18:2400:36:5200:36:55-58
#64 6471Domagała RobertKROTOSZYNk.s KROTOSZ1970M401000:18:0500:36:5300:36:56-59
#65 6566Wichłacz PawełPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1983M203500:18:2500:36:5500:36:57-60
#66 66137Juskowiak JakubPOZNAŃPoznań Multisport Team1977M301100:17:4600:36:5600:36:58-61
#67 679Kapitańczyk MarianPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1955M50500:18:1000:36:5800:36:58-61
#68 6817Moser HadasPOZNAN1985K20300:18:1100:36:5500:36:586-
#69 69124Roszkowski TomaszWARSZAWAWarszawa Natolin Zachodni1986M203600:18:1100:36:5400:36:58-61
#70 7042Studniarek AdamJEZOW SUDECKI1988M203600:18:1200:36:5500:36:58-61
#71 71104Długosz KamilMRĄGOWOKlub Biegacza Mrągowo1986M203800:18:1600:36:5400:36:59-65
#72 721300Biesiada MarekKRZĘCINPoznań Hussars Lacrosse1985M203900:18:4300:36:3800:37:02-66
#73 7337Przybył AronKALISZKKB Finisz Kalisz1984M203900:18:0200:37:0000:37:02-66
#74 74158Rybacka JoannaWROCLAWMKS HERMES GRYFINO1986K20400:18:3100:37:0000:37:047-
#75 7562Gacki RobertPOZNAŃSTR Grupa Treningowa Pozna1984M204100:18:1000:37:0100:37:05-68
#76 7678Malinowski SławomirNOWA SÓLWKS ORŁY WAWRZUSIA NOWA SÓ1987M204100:18:1400:37:0200:37:05-68
#77 77106Stachowiak MarcinPUSZCZYKOWOKB MANIAC POZNAŃ1991M204300:18:3400:37:0400:37:06-70
#78 7857Stefaniak PawełCHODZIEŻKS Noteć Chodzież1980M301200:17:4800:37:0400:37:08-71
#79 7954Adamczyk MariuszGNIEZNOAltom Gniezno1973M301300:18:0100:37:0700:37:09-72
#80 80143Mazur HubertBOREK WLKP.KB MIŚ Borek Wielkopolski1987M204400:18:4500:37:0500:37:10-73
#81 8140Karwatka AndrzejGŁOGÓWPeBeKa Lubin1957M50600:18:1400:37:0900:37:12-74
#82 82136Barczewski MarekTORUŃstruzzo-bike.com1989M204500:18:4000:37:1400:37:18-75
#83 83111Czwojdrak MichałPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1981M301400:18:2600:37:1600:37:18-75
#84 8497Grabski RafałCICHA GÓRAGrodziski Klub Biegacza1992M204600:18:3400:37:2000:37:22-77
#85 8575Nowaczyk DawidZŁOCIENIEC1979M301500:18:3200:37:2000:37:24-78
#86 8677Kotkowski PiotrPOZNAŃMaratonyPolskie.PL TEAM1975M301600:18:3200:37:2200:37:25-79
#87 87284Woźniak TomaszKOŹMIN WIELKOPOLSKZSPP CKU Marszew1993M16200:18:5400:37:0900:37:27-80
#88 88155Piosik EmilPOZNAŃPoznań Multisport Team1990M204700:18:3400:37:2600:37:28-81
#89 8982Wawrzyniak JerzyŚREMRunners Power1975M301700:18:1100:37:2800:37:30-82
#90 90103Rzeszut JacekPOZNAŃ1966M401100:18:3800:37:2800:37:33-83
#91 91126Pietruszyński AdamMIĘDZYCHÓD1991M204800:18:4400:37:3100:37:34-84
#92 9269Paluch MirosławOBORNIKI1964M401200:18:1900:37:3500:37:37-85
#93 9399Krygier KrzysztofGRODZISKOKB Geotermia Uniejów/AZS W1991M204900:18:4700:37:3600:37:39-86
#94 9481Kęszka PiotrKALISZSupermaraton Kalisz1978M301800:18:3000:37:4200:37:44-87
#95 9560Pluciński RadosławSWARZĘDZKB MANIAC POZNAŃ1989M205000:18:1900:37:4200:37:44-87
#96 96107Włodarkiewicz DominikPOZNAŃVege Runners1974M301900:18:4600:37:4200:37:46-89
#97 9790Brandenburg JózefDOPIEWOSiM Dopiewo1955M50700:18:2600:37:4300:37:49-90
#98 98146Mudziejewski JarosławBYDGOSZCZ1975M302000:18:5400:37:4500:37:50-91
#99 99141Sadowski MarianZŁOTÓW1970M401300:19:0600:37:4500:37:50-91
#100 10073Janas RomanGRODZISK WLKP.gkb1972M401400:19:1600:37:5000:37:53-93

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności