Witamy w enduhub !

enduhub
enduhub [\indu'hab, en-\].
endurance [\in-ˈdu̇r-ən(t)s, -ˈdyu̇r-, en-\] : zdolność do długotrwałego wykonywania czynności powszechnie uważanej za trudną.
hub [\ˈhəb\] : centralne i najbardziej aktywne miejsce lub element.

Szukasz wyników po różnych stronach ?

Znajdź swoje wyniki, sprawdź znajomych.

http://enduhub.com to wyszukiwarka wyników zawodów sportowych.Znajdziesz u nas wyniki biegów, triathlonu,kolarstwa,pływania i innych.


Szukasz wyników po różnych stronach ?

Zarejestruj teraz ! Dlaczego warto ?

  • Możesz dodawać wyniki do swojej prywatnej listy.
  • Możesz sprawdzić swój poziom na tle rówieśników - Enduhub Performace Index.
  • Możesz zgłaszać wyniki do załadowania - Zgłoś wyniki.
  • Możesz planować wynik i starty w kalendarzu - Planuj.
  • Możesz założyć drużynę i zaprosić znajomych - Zespoły.
  • Stay tuned ..... !

III Grand Prix Poznania - Bieg 6

Wyniki - 24 marca 2012, Poznań

Cityzen_ General
Msc
Nr
Rok
Kat
M
K
-
-
#1 10127Kuczyński PiotrPOZNAŃNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1956M50400:20:1100:20:1798-
#2 102645Danek Maciej61-131,POZNAŃNIEZRZESZONY1973M302700:20:1300:20:1899-
#3 103607Ptak TomaszLEDNOGÓRANIEZRZESZONY1993M161300:20:1700:20:22100-
#4 104758Ziemkowski PawełPOZNAŃXTRI.PL MULTISPORT TEAM1955M50500:20:2300:20:23101-
#5 105447Kanoniczak KrzysztofPNIEZRZESZONY1963M40600:20:2400:20:24102-
#6 106354Botorowicz TomaszTULCEKB MANIAC POZNAŃ1975M302800:20:2000:20:27103-
#7 10761Raczkowiak GrzegorzNOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1985M205200:20:2300:20:28104-
#8 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !108699Nowak MałgorzataPOZNAŃNIEZRZESZONY1990K20200:20:2800:20:30-4
#9 10940Wieczorek PawełOWIŃSKANIEZRZESZONY1987M205300:20:2200:20:31105-
#10 11058Orywał PiotrPOZNAŃSPEC KABLE POZNAŃ1968M40700:20:3000:20:31106-
#11 1111035Święcicki ArkadiuszKIEKRZMORSY POZNAŃ1978M302900:20:2900:20:32107-
#12 112608Wieczorek TomaszKOBYLNICASELEKCJA1976M303000:20:2700:20:33108-
#13 11385Niemir TomaszPOZNAŃNIEZRZESZONY1993M161400:20:3200:20:34109-
#14 1141067Kuc JarosławOBORNIKIG3 OBORNIKI1970M40800:20:3000:20:36110-
#15 115605Cieślak RobertPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1969M40900:20:2900:20:36111-
#16 116197Holka GrzegorzPOZNAŃGREEN POINT FITNESS1986M205400:20:3300:20:38112-
#17 117587Kłosowicz MaciejPOZNAŃFURIOUS GOATS1981M205500:20:3700:20:40113-
#18 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !118290Kobusińska Adrianna60-263,POZNAŃWKS GRUNWALD POZNAŃ1991K16100:20:3800:20:41-5
#19 119883Budych BartoszOBORNIKIBUKOWSKI KLUB BIEGACZA1979M303100:20:3600:20:42114-
#20 120258Krupa PiotrCHODZIEŻKS NOTEĆ CHODZIEŻ1973M303200:20:3900:20:42115-
#21 121592Dolata WojciechPOZNAŃNIEZRZESZONY1993M161500:20:4000:20:43116-
#22 122613Kubiak JakubKOMORNIKILUBOŃSKI KLUB BIEGACZA1983M205600:20:3700:20:44117-
#23 1231042Weigt PiotrPUSZCZYKOWONIEZRZESZONY1972M303300:20:4000:20:47118-
#24 12484Niemir AleksanderPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1965M401000:20:4600:20:48119-
#25 125245Najder KrzysztofPOZNAŃNIEZRZESZONY1980M303400:20:4300:20:49120-
#26 126203Cieślik MaciejPOZNAŃSTREFAMARATONU1977M303500:20:5400:20:56121-
#27 127150Goździewski PawełŁUBOWONIEZRZESZONY1975M303600:20:4600:20:57122-
#28 128270Korytowski Daniel62-020,SWARZEDZNIEZRZESZONY1974M303700:20:5100:20:57123-
#29 129516Fert Bartosz71-303,SZCZECINPTW TRYTON SR1986M205700:20:5000:20:58124-
#30 1301020Kłos MariuszPOZNAŃBIEGANIE. PL1975M303800:20:5500:21:02125-
#31 13131Żuberek PiotrPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1971M303900:20:5900:21:03126-
#32 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 132417Bykowska AleksandraPOZNAN,61-558STREFAMARATONU.PL1985K20300:21:0200:21:05-6
#33 133543Występski JanuszGNIEZNODRUŻYNA SZPIKU1972M304000:21:0100:21:10127-
#34 1 miejsce i złoty medal. Gratulacje !134146Bronowicki Ryszard64-300,NOWY TOMYŚLNKB CHYŻY NOWY TOMYŚL1949M60100:21:0600:21:11128-
#35 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !135766Fidecki WiesławPOZNAŃNIEZRZESZONY1944M60200:21:1000:21:12129-
#36 136195Kęsy Darek62-020,SWARZEDZKB MANIAC POZNAŃ1983M205800:21:0900:21:13130-
#37 13775Ratajczak RajmundPOZNAŃNIEZRZESZONY1962M401100:21:1200:21:15131-
#38 138703Przybylski MarcinPOZNAŃNIEZRZESZONY1972M304100:21:1600:21:18132-
#39 139102Krukowski JakubPOZNAŃNIEZRZESZONY1984M205900:21:1500:21:20133-
#40 14095Wolny ZbigniewSTRYKOWOSPÓJNIA STRYKOWO1970M401200:21:1800:21:26134-
#41 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !1411064Puchała MarcelinaBRALINAZS UP1991K16200:21:2300:21:28-7
#42 142204Kołowski MaciejPOZNAŃEKO-AGMA1984M206000:21:2200:21:29135-
#43 143367Łukaszewski TomaszPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1959M50600:21:2700:21:29136-
#44 144107Leśniowski AndrzejZŁOCIENIECDRUŻYNA SZPIKU1981M206100:21:2100:21:32137-
#45 145856Gorczyca JacekKOBYLNICADRUŻYNA SZPIKU1971M304200:21:2400:21:33138-
#46 146453Błaszkiewicz Bogusz61-619,POZNAŃNIEZRZESZONY1981M206200:21:2400:21:34139-
#47 14767Janiszewski KrzysztofMOSINANIEZRZESZONY1983M206300:21:2500:21:34140-
#48 148681Gągola Henryk60-682,POZNAŃNIEZRZESZONY1951M50700:21:3000:21:36141-
#49 1491006Baraniak Jarosław62-050,MOSINALIBRA TEAM1983M206400:21:3000:21:37142-
#50 150970Bartkowiak Kamil61,511NIEZRZESZONY1995M161600:21:2700:21:37143-
#51 2 miejsce i srebrny medal. Gratulacje !15122Kotkowska KarolinaPOZNAŃMARATONYPOLSKIE.PL TEAM1975K30200:21:3400:21:37-8
#52 152798Kaszuba Anna61-041,POZNAŃNIEZRZESZONY1989K20400:21:3500:21:39-9
#53 153222Zdanowski MarianPOZNAŃNIEZRZESZONY1956M50800:21:4000:21:41144-
#54 154968Janka Adam64-800,CHODZIEŻCHTR CHODZIEŻ1972M304300:21:3600:21:43145-
#55 155935Dondajewski MarcinPOZNAŃULTRATRAIL1987M206500:21:3500:21:44146-
#56 15689Krzenciessa PiotrPOZNAŃCHIMEK1967M401300:21:3800:21:44147-
#57 157811Napieralski Daniel64-224,ŚWIĘTNONIEZRZESZONY1977M304400:21:4000:21:46148-
#58 158248Woźniak Robert61-422,POZNAŃZPC TEAM1970M401400:21:4400:21:46149-
#59 159665Kusik ZbigniewPOZNAŃGIRA SIE KRĘCI1982M206600:21:4100:21:48150-
#60 160717Posadzy MichałPOZNAŃNIEZRZESZONY1994M161700:21:3700:21:49151-
#61 161261Baran Rajmund61-656,POZNAŃNIEZRZESZONY1973M304500:21:4600:21:51152-
#62 162494Niemier KarolKÓRNIKSKS SOKÓŁ RADZEWO1986M206700:21:4500:21:52153-
#63 163632Fojud Artur63-004,GOWARZEWODRUŻYNA SZPIKU1972M304600:21:3700:21:53154-
#64 164132Ludzkowski AndrzejMUROWANA GOŚLINAGMINA SKOKI1969M401500:21:5100:21:54155-
#65 165376Włodarczak ŁukaszPOZNAŃFUNTEAM1980M304700:21:3500:21:55156-
#66 16677Tarajkowski KrystianPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1975M304800:21:4900:21:56157-
#67 167869Okoń DarekROKIETNICANIEZRZESZONY1974M304900:21:4500:21:57158-
#68 168674Olszewski TomaszMOSINACHEMADEX TEAM1979M305000:21:5100:21:58159-
#69 169558Ratajczak KrzysztofPOZNAŃNIEZRZESZONY1980M305100:21:5300:21:59160-
#70 17097Krause QbaPOZNAŃHAŃBA CI MORRIS!1982M206800:21:5300:21:59161-
#71 171520Geremek ArturCZARNKÓWLO CZARNKÓW1979M305200:21:4800:22:00162-
#72 172423Hęś Tomasz62-240,TRZEMESZNODRUŻYNA SZPIKU1972M305300:21:5500:22:02163-
#73 173380Misiorny RadosławPOZNAŃNIEZRZESZONY1973M305400:21:5800:22:04164-
#74 17419Lange Marek60-149,POZNAŃNIEZRZESZONY1980M305500:21:5600:22:05165-
#75 17546Szczeszek ŁukaszPOZNAŃBBL1980M305600:21:5000:22:06166-
#76 176256Jankowski MichałPOZNAŃNIEZRZESZONY1983M206900:21:5500:22:06167-
#77 177903Łuczak Marcin61-493,POZNAŃZADYSZKA.ORG1982M207000:21:4900:22:07168-
#78 3rd place and bronze medal. Congratulations ! 178900Gołębiewski EdwardTKKF PŁOMIEŃ POBIEDZISKA1950M60300:22:0500:22:07169-
#79 179715Górzny Michał62-004,CZERWONAKNIEZRZESZONY1991M161800:21:5900:22:08170-
#80 180978Groński GrzegorzPOZNAŃNIEZRZESZONY1971M305700:22:0200:22:08171-
#81 181857Kowalak Mariusz61-493,POZNAŃNIEZRZESZONY1986M207100:21:5800:22:08172-
#82 1821146Mikałjczyk TomaszPOZNAŃ1990M207200:22:0900:22:09173-
#83 183184Chlebosz Karolina61-491,POZNAŃNIEZRZESZONY1986K20500:22:0300:22:09-10
#84 184878Ratajczyk Grzegorz62-300,WRZEŚNIAKB KOSYNIER WRZEŚNIA1969M401600:22:0100:22:09174-
#85 185491Grodzki WojciechPOZNAŃKB MANIAC POZNAŃ1977M305800:22:0500:22:11175-
#86 186374Bruss Krzysztof62-020,ZALASEWOEURO-STYL TEAM1971M305900:22:0600:22:11176-
#87 1878Andrzejewski Przemysław61-217,POZNAŃHIGH HUNTERS1980M306000:21:5300:22:12177-
#88 18838Drożdżyński JarosławPOZNAŃS,OLIVER ROWERY RYBCZYŃSKI1959M50900:22:0800:22:13178-
#89 18920Walczak RobertZIELONA GÓRAWWW.LEXPREMIUM.PL1980M306100:22:0400:22:14179-
#90 190727Wesołowski SebastianPOZNAŃSTREFAMARATONU.PL1970M401700:22:1600:22:16180-
#91 1911Wachowiak MariuszPOZNAŃDRUŻYNA SZPIKU1978M306200:22:1100:22:16181-
#92 192223Zięba MaciejPOZNAŃBBL1982M207300:22:0700:22:17182-
#93 193291Wozniak WojciechSWARZEDZFAR CRY RUNNERS1968M401800:22:1100:22:19183-
#94 194128Jankowiak KrzysztofROKIETNICANIEZRZESZONY1984M207400:22:1600:22:19184-
#95 195341Przyborowski MieczysławPOZNAŃNIEZRZESZONY1959M501000:22:1800:22:21185-
#96 196111Andrzejewski Jacek61-645,POZNAŃŚCIEŻKI BIEGOWE OLIMPIA POZNAŃ1955-M501100:22:1300:22:21186-
#97 19799Hnatyszyn BartoszKOMORNIKINIEZRZESZONY1977M306300:22:2200:22:22187-
#98 198438Faltyński WładysławPOZNAŃWKS GRUNWALD1949M60400:22:1200:22:22188-
#99 1991044Napierała AndrzejGOSTYŃTKKF HUTNIK1958M501200:21:2800:22:22189-
#100 200936Wronikowski AlanPOZNAŃNIEZRZESZONY1985M207500:22:1400:22:22190-

Google Play

wyniki sporty wytrzymałośćiowe, bieganie, kolarstwo, MTB, triatlon, pływanie, duathlon, maraton, multisport poznanbiega.pl http://www.cityzenklub.pl http://12tri.pl ligabiegowa.pl zawody & wyniki w jednym miejscu

Ta strona używa Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności.Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.

enduhub.com jest thebeściak więc się zgadzam ! Polityka prywatności